Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

talinka
19. črc 2010

@zrzuska dobre uvazujes, k jane podobny je skoro rovnaky concord,aj ja mam ten leaf a par stranok dozadu su aj foto....a strieska je uplne v pohode, je to neopren,takze vodeodolne a vietor neprepusti ani slniecko 😉

zrzuska
19. črc 2010

@talinka a ta strieska drzi ci nie? ci ako je to ked je kocik v uplnom lahu?
lucula pisala ze to nedrzi, ze nemoze sa potom polohovat kocik do uplneho lahu ak chcem mat striesku uplne zatiahnutu 😕

talinka
19. črc 2010

@zrzuska to nie je ani o tom, ze by nedrzala a bola to vada,ale proste to tak je, ked je v sede alebo nie v uplnom lahu, da sa zlozit uplne dole,ale v uplnom lahu nie je dole...ale vobec to nevadi 😉 teda aspon mne nie...ja pouzivam nanoznik, ktory je v madle na ochranu pred vetrom a slnieckom,alebo slnecnik...aj tak concord za to stoji....aj ked ja ho mam v plane predat, lebo uz nam staci len nejaky golfacik..

zrzuska
19. črc 2010

@talinka no ale ked je dieta v uplnom lahu tak sa da zatiahnut normalne ako jane nie? lebo tie fotky z 53strany som kukala.
no ja mam 2,5rocnu slecnu ale chcem tento kocik este vyskusat a ked bude dobry necham si ho potom aj pre druhe a dokupim zbytok co bude treba.
tiez som mala golfac ale tam mala maaaaalo miesta. takze som sa znovu vratila k sportakom priestrannym. tento mi pride velmi skladny, lahky a aj tak priestranny 🙂
teraz mame bebe confort high trek je v pohode ale pre mna velmi velky. nesadol mi. tak ho chcem predat a kupit tento concord 🙂
len sa neviem nejako rozhodnut nad farbou. mam zelenu tasku tak preto ten zeleny spekulujem, aj slnecnik mam zeleny. paci sa mi aj bezovo cierny ale taky sme mali jane tak ten uz nechcem. to bola presne taka farebna kombinacia a dalsie farby mi total nepojdu k taske a tu si chcem nechat. tu nedam ani za co. to je ta casualplay taska prada a je uplne uzasne, velika, vsetko sa mi tam pomesti. 😵

bredmax
19. črc 2010

@zrzuska já teda nevím,je to samo tvoje věc,ale už bych kočár nekupovala,to opravdu Ameli ještě bude jezdit v kočárku??ale jestli si ho chceš nechat i na druhý,tak je to dobrá volba 🙂

talinka
19. črc 2010

@zrzuska no je to skoro ako Jane, mozno Jane islo viac, ale to uz si tak nepamatam, neboj ,je to v poho,ale tak najlepsie bude, ked si pozries osobne v obchode.. 😉 aby ti to vyhovovalo a ja presne este stale mam kocik tento,lebo je skladny,lahky a pritom velky, priestranny, preto stale kupu golfacu ,ktore su menej pohodlne oddalujem..a ak budes mat aj pre druhe, tak nemas co riesit .. a kup si ho..ked si bola spokojna s Jane budes aj s concordom, aj ked mojmu drahemu sa viac pacil Jane,ale to bola vec zvyku si myslim 😀 aj Jane som mala zltozeleny...mne proste tato farba sedi 🙂

zrzuska
19. črc 2010

@bredmax ano. sice uz malo ale napr. ked potrebujem ist do mesta tak to nejde bez kocika. byvam 20km od mesta, hodina cesty busom s prestupovanim. ameli mi za ruku nechce ist, to sa s nou fakt neda. no a ked uz ideme do mesta sme tam dlho lebo nestihame sa ani nahodou vratit domov na obedne spanie. cize spi v kociku. len kvoli tymto dvom veciam ho chcem.
a jasne ze si ho necham aj pre druhe ak mi sadne a bude fakt dobry.

@talinka no vsak uvidiime. ale paci sa mi a chcem ho vyskusat 😵

cherryblossomgirl
19. črc 2010

@talinka Tali, prosim ta, kde je ulozeny ten nanoznik? 😅

talinka
19. črc 2010
bredmax
19. črc 2010

@zrzuska tak to ju,,když to máte tak daleko,to chápu 🙂 my to máme všude kozusek,takže první dítko od 19měs bez kočáru,už tam nechtěl být 😝
concord si naštěstí ještě užiju a kdybych plánovala třetí,tak si ho nechám 😀 ale bohužel,tak pak půjde do světa ☹

lucula73
19. črc 2010

dnes sme si vylepšili náš kočiarik 🙂

kuk 😉

bredmax
19. črc 2010

@lucula73 no krása 🙂 já dnes taky konečně už dala tu naší podložku 🙂

talinka
19. črc 2010

@lucula73 uzasneeeee...aj ja chcem taku 🙂

zrzuska
19. črc 2010

baby ja sa chcem este opytat na plastenku do dazda? neni nejaka kratka? ked kukam tie videa concord 2010 😕 to ked bude dieta väcsie ze bude mat nozky na tej plastovej podlozke tak mu oprsi cele nohy nie? tiez sa mi nevidi to okienko. to malo aj nove jane tak. ked sme ho otvorili lebo mala mi nemala rada ked bolo zavrete tak mala oprsane cele nohy-stehienka 😝

zrzuska
19. črc 2010

luci to vyzera uzasne. to kde si kupila? to je concord podlozka? si spominala tusim mmb ako citam dozadu. ale este som vsetko nenacitala 😝

lucula73
19. črc 2010

Ďakujem,aj mne sa veľmi páči 🙂

@zrzuska na českom mmb ..daj si vyhľadať inzerenta s číslom ID 186649 a tam nájdeš kopec podložiek,aj túto....sadla perfektne,už mám aj pásy prevlečené... 🙂

orovka
19. črc 2010

@lucula73 tá podložka je fantastickáááááááááá 😉

lucula73
19. črc 2010

@zrzuska a tá pláštenka do dažda je asi naozaj iba pre mimi,čo mu nohy netrčia dolu 😝 ...mne sa to tiež nevidelo,lebo som ju ledva natiahla....asi si budem musieť kúpiť nejakú uni 😠

lucula73
19. črc 2010

@orovka 🙂

orovka
19. črc 2010

Nad pláštenkou som aj ja maturovala.....tiež som to tam ledva natiahla, už som si myslela, že ju roztrhnem. 😒 . Nakoniec sa podarilo. 🙂 Malej nohy ešte netrčia, ale pre väčšie bábo tá pláštenka určite nieje.

lucula73
19. črc 2010

ale povedzte,ako možu vymyslieť takú pláštenku?chcem si dať ušiť ešte ten nánožník,no na ten to nenatiahnem určite 😠

talinka
19. črc 2010

aj ja som si prave objednala podlozku, tak som zvedava ci odpise 🙂

lucula73
19. črc 2010

@talinka takú istú?? 😕 😀

talinka
19. črc 2010

mam inak dost nervy, som vycistila kocik, uz bol dost zahnuseny..celkom fajn sa ocistil...len dole zostali akoby neususene flaky, vam sa to nestalo..ako zatecene to vyzera 😝

talinka
19. črc 2010

@lucula73 ano 😀 😀 😀 hnevas? 😀

lucula73
19. črc 2010

@talinka nieee,super, 😀 veľmi je pekná....mne inak prišla veľmi rýchlo,lebo ona bola v pondelok pred týždnom pre tie nové opičky,hned v pondelok ju šila a poslala mi ju mailom.....tak som jej odpísala,že ju chcem,poslala ju hneď po zaplatení,normálne som bola dnes prekvapená 🙂

lucula73
19. črc 2010

@talinka a čím si točistila?mne sa to stáva na gauči v obývačke,musím to potom ešte raz pretrieť,skús čistou vodou,či to nezmizne..mne to robí gel na pranie 😝

talinka
19. črc 2010

@lucula73 takou univerzalnou penou,ale stalo sa mi to aj pri predaji Jane,ked som ho cistila...a to som ho prala v prasku..skusim tu vodu,ale neviem ci aj to nezostane aj s vodou tie flaky akoby podtecene... 😝

aj mna by potesilo,keby podlozka dorazila skoro, je uzasna

esperka
19. črc 2010

Ahojte. Tiež som fanúšička concord-u. 😉 Nepredáva niektorá concord neo v béžovej farbe - iba športiak v dobrom stave, za dobrú cenu? Jeden kočiarik už mám , ale odkedy som videlo tento, darmo láska na prvý pohľad.

zrzuska
20. črc 2010

no baby jednonzancne u mna zatial naj plastenka na jane slalom. to je neprekonatelna pre mna, pevna riadne sa zapla vsade, nohy malej netrcali uz aj ked bola velka......
ale aj tie plastneky co su univerzalne (som mala jedne golfac tri tyzdne a tam som dokupovala ale som ju predala s kocikom) su take nie bohvie ake dlhe. tiez tam malej trcali este trosku nohy. a mne tam vzdy chyba to ze sa nedaju zapnut niekde dolu pod nohami. vsak to dieta skope. mala si to nohami stale dvihala. 😝
aj ten nanoznik je taky ze dovidenia. mne by ani nevadilo ze je taky tenky. vsak v zime tam aj tak ma dieta fusak a na jesen deku. ale tiez je kratky 😝

ale ja tak ako esperka tiez laska na prvy pohlad. drahy len kruti hlavou ze mi sibe, 6ty kocik by to bol. ale ja ho chcem vyskusat 😀 😝
ak bude dobry tak si ho necham uz aj pre druhe babo 😅