Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zrzuska
21. črc 2010

@lucula73 uz som dala inzeraty. ale neviem ci nezmenim region 😝
kamoska mi ho vzdy davala na nett. ona je z tt a vzdy sa jej ozvali. potom povedala ze ho predava kamoska. cize asi ten region zmenim. poslala by som ho kurierom ako naposledy. 🙂

hej mne to tiez vadi ze je taky vysoky a celkovo mi pride velky. inak je fakt uzasny, super. len mi toto nesadlo proste 😒

zrzuska
21. črc 2010

baby a concord ma odpruzene vsetky kolieska?

mmacko
21. črc 2010

Lucula, nist, este sa nesnazime, az po lete 😉
Ja urcite budem vyuzivat nakliknutie vajca na konstrukciu, aj pri tom mojom prvom came sme to vela vyuzivali ked bola mala mala. A ze cez 9 kil...to je fesi, moja ma rok a mesiac a ma 9 kil 😉
Tak snad vam vylet este vyjde 😉

lucula73
21. črc 2010

@zrzuska píšu,že sú všetky samostatne odpružené...ale nie v pravom zmysle,či ako...proste ked ideš po nerovnom terene,tak sa tie kolieska akoby trochu prisposobovali terenu......ale homprlať sa v nom moc nedá..moj názor

zrzuska
21. črc 2010

@lucula73 no to hej. to je jasne. to nie je kocik na hojdanie ako boli volakedy. to uz teraz nie su take iba tie klasicke hlbokane 😅
ale nie tam tvrde perovanie nie? je to ako na jane? tam sa dalo nastavit vzadu pri brzde tvrde a mäkke perovanie. a viem ze na tom neo aj predne su odpruzene. co na videu som videla ale na fusion neviem. ked ich stlacas rukou ku zemi tak peruju?

lucula73
21. črc 2010

@zrzuska dá sa nastaviť tvrde aj makké perovanie a to som neskušala s tými kolisekami,ale skor nie ako ano..
no už padám,malý je hore...

zrzuska
21. črc 2010

no ked som si to teraz preratavala tak sa mi oplati kupit ten kocik zo slovenskej stranky. lebo malvik ma sice najnizsie ceny ale mna by to vyslo rovnako draho ako ked si kupim zo slovenska 😝

esperka
21. črc 2010

chcem sa opýtať, chcem prekúpiť concord a pani, čo to predáva povedala, že máličko vrzga /ako je sedačka/ - vraj už od nova. Máte s tým nejakú skúsenosť?

talinka
21. črc 2010

@esperka mne nevrzga nic

talinka
21. črc 2010

@zrzuska fakt, ty kokso. ze 250 eur, len bacha, a zisti aka je tam zaruky v pripade nejakej zavady... 😉

talinka
21. črc 2010

@mmacko v pohode, nevadi, chcela si pomoct, jasne, ze kupi lacnejsi,ked moze, robila som si srandu 😉 a ja mam v plane ho predat,lebo uz asi chcem len golfak nejaky alebo jane unlimit, este uvidim,ale ak nepredam, tak zostane concord, nebranim sa, zboznujem ho 🙂

mmacko
21. črc 2010

Talinka, tak ten unlimit by som brala aj ja, na tom o baby ho maju najlacnejsie, tusim za 330 eur.
Ja mam aj golfac Pliko a fusion, tak som max spokojna 😉

talinka
21. črc 2010

@zrzuska no teraz som vas docitala, tak ti baby povysvetlovali, fakt je asi radsej kupit z nejakej znamej stranky a nemat problemy....alebo odo mna haha 😀 u mna je este tiez v zaruke do januara 2012..co je myslim si dost 😉

talinka
21. črc 2010

@mmacko ale s postovnym to nevyjde tak potom rovnako?

cherryblossomgirl
21. črc 2010

na Concord Neo sa neda nastavit perovanie... ci da?

mmacko
21. črc 2010

Talinka, postovne na slovensko je 10 eur!!! Ak ich maju na sklade, do tyzdna ho mas doma. Tie unlimity budu predavat od zaciatku augusta. Su krasne a za tu cenu, keby ich mali aj skor, tak mozno ked som kupovala fusion, tak si to premyslim a beriem unlimit 😉. Aj ked som max spokojna, mala by som moznost otocenia ku mne, co by som asi vyuzila len ked je mala nervozna.

zrzuska
21. črc 2010

baby viete co sa mne nepaci na tychto kocikoch co maju otocnu sedacku? napr. ja na tomto bebe confort si to tiez tak mozem otocit a kde dam tasku? proste to tam zavadzia ked dam dieta do lahu 😒 😒 ako fakt. to iba spustit tasku uplne nizko alebo neviem 😖
to je nedomyslene.
mne sa paci uz potom viacej ten trojkolesovy jane reverse. ten tyrkysovy je pekny. inak nic moc farby nie?

zrzuska
21. črc 2010

hej a ako tak kukam tak sa mi paci aj concord lava. ten cierny. mam zelenu tasku a zeleny slnecnik a kebyze kupim nejaku vyraznu zelenu podlozku tak to vyzera super 😅 😝
no ved uvidim. ale tak co, nepredam bebecko tak budem mat taky, co uz 😝

cocola
21. črc 2010

Ahoj Esperka. Spomínala si, že Concord vŕzga. Kamoška má Fusion a je sním spokojná. Je to super kočík, tiež by som ho chcela. Tiež jej trochu vŕzgal, nastriekala tam olej a bolo to v pohode 😉.

esperka
21. črc 2010

@cocola vdaka.

zrzuska
22. črc 2010

baby inak ten inzerat ze za 250 concord to iba pouzite kociky. nove stoja normalne 449euro 😉 ale tak to sa mi oplati kupit z obchodu a v pripade reklamacie nemusim posielat do zahranicia 😝

zrzuska
22. črc 2010

na to vrzganie je dobry silikonovy olej. aj my sme jane striekali 😉 tiez nam vrzgala konstrukcia 😝

mmacko
22. črc 2010

Zrzuska, tak to je fakt, radsej z obchodu...alebo od Talinky aj so zarukou 😉
A ja som akurat dnes tiez vyuzila silikonovy olej na Pliko, na vrzgajuce koliesko 😉

A farba lava - mne sa cierne kociky nepacia, ale s vyraznou podlozkou by to nemuselo byt zle. Len aby babetku nevadilo, ze aj vnutro striesky je cierne, je to dost pochmurne a aj v lete ak mu das striesku skoro k madlu, tak to bude divne pre to babo podla mna, mat okolo seba samu ciernavu.

talinka
22. črc 2010

@zrzuska no a to potom ako zavadzaju do kelu, ked to su pouzite, to tam nikde nespominala 😖 a presne ja tiez radsej zo Slovenska, nech sa nemusim handrkovat so zahr. reklamaciami...maju predsa ine postupy ..

leteku
22. črc 2010

Ahojky. Ja som concorda kúpila za 284 eur - nového samozrejme že bez vaničky. Majú dva minuloročné modely liqiud a cherry. To bola najlepšia cena akú som objavila. Vaničku som si kúpila z druhej ruky a už len čakám kedy ho prvýkrát vyskúšam. Ináč je to normálny kamenný obchod len nechcem robiť reklamu.

lucula73
22. črc 2010

@leteku myslím,že mmacko ho má z toho isteho obchodu,aj ja som tam mala objednaný ten liguid,ale bolo treba ísť tam osobne,nie som z ba,tak som to zrušila vtedy 😉

cherryblossomgirl
22. črc 2010

@zrzuska a kde ste kupovali ten silikonovy olej? dakujem

leteku
22. črc 2010

Ináč my sme vždy na kočík používali WD40 - neviem či je to to isté ako silikonový olej.

15natalinka18
22. črc 2010

wd40 viac niči konštrukciu neodporučuje sa použivat na kočiky

zrzuska
22. črc 2010

ahojte.

ja som dnes bola v obchode a mali aj u nas concord. tak mi ho ukazala. len to bolo hrozne narychlo lebo kamoska mi strazila malu a aby nezmeskala bus tak to musela byt bleskovka.
je uuuuuuuuuplne perfektny a ta strieska drzala a dala sa zatiahnut riadne aj ked bol kocar v uplnom lahu. takze ja ked, tak kupim asi od nas. aspon keby sme reklamovali mam to poruke 🙂
a na nette boli najnizsie ceny 419eur inak boli vsade po 449 a viac. a u nas ho maju za 419.
inak ma ta predavacka pozna (casto som tam chodila) a kuka na mna ako puk ze ja a kocar? ale dnes som nechala malu ist peso a baby to sa fakt neda s nou. ako besna, iba som za nou utekala. no hrozne to bolo. to by som nemohla ani nikam ist. a vsak ak to bude pre druhe....