Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuzu_z
12. únor 2009

Majko: jde... jeto plně kompaitbilní,psali to i na Malvíkovi 😉 kdyžtak se mrkni na jejich stránky u té korby na Concord to mají napsané...
v kamenném obchodě: tady u nás v Chicco Baby Expert v Avionu jsem ho viděla, ale byl to ten Polar. Ale Ostrava je přeci jen dost z ruky...

hilaris
12. únor 2009

Ahoj Majka79, Concord Fusion a Jane Nomad su vpodstate to iste. Maju trosku iny dizajn ale prakticky sa concord a jane daju uplne kombinovat.

majka79
12. únor 2009

mrknu se na to díky za tip

ema.nz
12. únor 2009
majka79
12. únor 2009

Zkoušela Emo ,ale přesto díky za tip, asi budeme mít prostě jinou barvu a nebo zkusím koupit korbu od Jané ještě včera jsem netušila, že je to opravdu možné zkombinovat.

majka79
12. únor 2009

Jsem bážně ráda že jsem se konečně odhodlala k registraci, je to tady fajn tolik rad a nápadů jsem nikde nenašla.Díky moc všem. 🙂

senja
15. únor 2009

Holciny, ktere mate CF, muzete nekdo prosim vyfotit jak vypada hluboka korbicka Proton vevnitr (jestli ma nejakou matraci, jak vypadaji bocni strany zevnitr korby apod.)? Byla bych vam moc vdecna 😵

a_rianna
15. únor 2009

tak včera som naživo videla CF 2009 tak ako sa mi strašne pačil na obrazkoch a bola som smutna že mam CF 2008, tak som včera bola rada, že nemam 2009 tku. Vobec ale vobec sa mi nepačila ta stracha z neoprenu... a aj je akysi menší ako 2008 teda mne sa zdal....

senja
15. únor 2009

Dalsi dotaz: Maminky, ktere mate CF, jaky nanoznik pouzivate ke sportovni verzi?

deina
15. únor 2009

Ja nepouzivam ziadny nanoznik, len ten tenky (aby mi deku nesfuklo z kocika), ale mam fusak. To by bolo uz asi vela, ze fusak aj nanoznik...

Proton ma naspodku taky biely matrac a tusim je pod nim este polystyren? Uz si to nepamatam... vanicka je odlozena u nasich. Ked na to nezabudnem, skusim pofotit, ale az tak o tyzden, ideme teraz prec.

a_rianna
16. únor 2009

ja som si kupila nanožnik cez net, a používam ešte taku velku deku ... ale my ten kočik mame cca od oktobra, už si presne nepamatam, a tominko bol ešte malinky, tak som mu kupila aj nanožnik aj obrovsku deku aby mi tam nezamrzol 🙂

senja
16. únor 2009

deina Moc diky, budes moc hodna 🙂
a_rianna A jaka znacka to byla? Myslim, ze sportovni CF nema nanoznik, jen ten fusak, ze ktereho male asi rychle vyroste 😒

duplicka
16. únor 2009

ahojte ja prave predavam concord fusion radon-tmavo modry za 299eur, je novy v original baleni.

miskinadamko
16. únor 2009

ja mam nanoznik zabudovany v madle

belinda77
16. únor 2009

Ahojte,
tak my máme fusion 2008, používame ho 2,5 mesiaca. Som sklamaná z koliesok, vyzerajú za takú krátku dobu používania strašne, lepia sa do toho materiálu kamienky, a zanechávajú tam dierky ☹(. Používame zatiaľ vaničku proton, ako ju otvárame tou "zipsovou časťou" tak už ten vrchný materiál do ktorého je vsadený zips začína povoľovať. Inak sme s ním veľmi spokojní. Dúfam, že v športovej časti nám tá priesvitná časť striešky nepovolí, lebo športiak máme objednanú z UK, pretože tam nás vyšiel necelých 300 EUR aj s dopravou.

Chcem sa opýtať, či ste už niektorá kupovala nové kolieska, lebo neverím, že tieto vydržia aj pre druhé dieťa, ak áno, koľko stoja?

denisab32
17. únor 2009

belinda77
nechcem ťa strašiť, ale väčina kočíkov Concord Fusion má problém s praskajúcou plastovou čaťou striešky, tu na Slovensku to aspoň dovozca riešil výmenou striešky, u nás sú postavené zákony viac v prospech zákazníka ako v zahraničí, tak neviem, či to bude takto potom fungovať aj v UK.
Predpokladám, že práve kvôli problémom so strieškou začali robiť pre rok 2009 - inú bez tej plastovej časti...

To "opotrebovanie" koliesok mne tiež dosť vadilo, podobné je aj pri kočíkoch Play S6, ale myslím, že sa budú dať kúpiť ako náhradný diel, ale výjde to dosť draho ☹ ...

ada21
17. únor 2009

Ahojte babule, vcera sme sa rozhodli ze kupime concord fusion, vyberali sme medzi farba polar a chilli, budeme mat chlapceka, tak sa mi viac pozdava ta polar.
belinda citala som ze presvitna cast striesky je u starsich modelov, vy mate vybraty ten starsi model?
babule chcem sa spytat ci mate plastenky na kocik fusion, ci je nejaky original, alebo aky pouzivate.

a_rianna
18. únor 2009

tak som tu pisala prispevok a nepridalo ho
tak znovu :

ada21 plastenka na hlboky sa musi dokupiť je len na sporťak. Dokupiš normalne v detskom obchode

my sme kolieska reklamovali ale nie opotrebovanosť ale to že vypadavali a dali nam nove ale za 2 mesiace su v tom istom stave... resp. ta opotrebovanosť... ale už nevypadavaju. kupiť sa daju asi nove...ale neviem čo to bude stať

striešku sme reklamovali dali nam novu... a ten igelit je akysi iný ako bol povodný a zatial nepraskol

a nanožnik som kupovala na stranke www.prenasedeti.sk univerzalny v čiernej farbe, oni to myslím šiju na objednavku

miskinadamko
18. únor 2009

ahojte ja budem predavat nas concord fusion vo farbe apple pouzitý cca 5krat, bol kupený v kamennom obchode nie cez internet ,2roky zaruka a dam k nemu aj fusak, na cene sa tiez urcite dohodneme 😉 ,inak super kocik, aj v tomto pocasi super, ale budem mat iný z usa od kamosky tak concord predavame 😉

belinda77
18. únor 2009

ahoj ada 21, ano mame model 2008, no uvidime ako dopadneme my so strieskou a kolieskami

ada21
19. únor 2009

babule a reklamoval niekto kocik, kto ho kupil cez price-killers.com, v Madarsku?

ema.nz
20. únor 2009

baby mrknite na tuto stranku bimbomarketu a hlavne na tu cenu 😉 http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=617...

katyl
20. únor 2009

ema, no krasa.. 🙂 ked siredstavim, co comdala ja za fusion.. 😠 😠 😠 😠

ema.nz
20. únor 2009

katyl klud hlavne,ze si spokojna 😉

katyl
20. únor 2009

akosi mi vynechava 🙄 🙄 🙄
..... malo tam byt, ze ked si predstavim co som dala ja za fusion.....

ema.nz
20. únor 2009

katyl a co maju povedat tie co ho kupovali na slovensku 😝

miskinadamko
20. únor 2009

podla mna aj ked je na slovensku nan taka cena, tak sa oplati kupit aj tak tu, lebo postovne z uk je velmi drahe, navyse sa moze po ceste poskodit a nehovoriac o tom, co ked nahodou bude treba nieco reklamovat 😒

katyl
20. únor 2009

emi som spokojna, jasne, ze som spokojna, ale.... 😒
Filipko je taky dlhan a spolu s fusakom a overalom v tej vanicke uz moc miesta nema, da sa povedat, ze o chvilu mi bude vana mala 😀 😀 😀
tak mi poradte, teraz ma 3,5 mesiaca, v aprili bude mat 5 a to uz asi vo vani nebude moct, mozno aj skor.
Do sportaku sa ho akosi bojim dat, lebo je otoceny od mamy. Zvazujem kupu kociku, sportaku smerom k mame, oslovil ma Bertini x6. Sedacka sa da dat dvoma smermi. Aj som ho bola pozerat v obchode nazivo, nielen na nete.....no concord to nie je... 😠 😠
ale da sa otocit, ma nafukovacie zadne kolesa, nanoznik, kosik, okienko na strieske. Mam ho kupit, alebo mam maleho strcit do concordu???? neviem co mam robit, aby som dietatu neprivodila nejaku traumu, ze neuvidi na mamu.......poradte please 😉

ema.nz
20. únor 2009

katyl niektorym detom sa paci sa okolo seba obzerat 😉 tak neviem sa neplas hned,vyskusaj concord a uvidis a traumu z toho urcite mat nebude 😉
mne sa celkom pcil Bertini x2,ale vadila mi na nom vanicka.mohli ju urobit foremnejsiu 😠

ema.nz
20. únor 2009

katyl teraz tam uz ten neo nie je,uz asi vypredali,za taku cenu sa ani necudujem 🙂 ale mrknite na totohttp://www.bimbomarket.it/en/department.asp?id=... to su ceny fakt na porazenie 😠 😠 a nie je pravda,ze je kurier drahy a platba cez paypal