Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

orovka
1. únor 2011

@jajulaa ja som to mala predraté presne na tom istom mieste ako ty teraz.(nad tými záplatami a ešte aj na tom oblúku hore ako sa zipsuje strieška). Mám 2010. Podľa mňa mi to predrala tá doska čo je vo vnútri v opierke. Raklamovala som to a vymenili mi celý poťah za nový. Stalo sa mi to po 5 mesiacoch používania.

jajulaa
2. únor 2011

no mám to obtočené len raz a mám to predraté aj ako mám tie suché zipsy, ale presne ako končí tá doska vo vnútri na boku, takže to bude asi jedno s druhým ... v každom prípade to pôjdem reklamovať, tiež by som ho chcela na jar predať, golfáče sú už na ceste 😀 😀 😀
hádam nám nebudú robiť problémy, to by teda skúsili ... 😠 😠
ale aj tak nedám na concord dopustiť.

jajulaa
2. únor 2011

@orovka a ty si kde kupovala concord?

orovka
2. únor 2011

@jajulaa Ja som ho kupovala cez internet z čiech, ale reklamovala som ho na slovensku.

kvetinkatn
2. únor 2011

@jajulaa stalo, keď som ho mala omotaný len jeden krát okolo konštrukcie a dotýkal sa mi suchých zipsov na košíku, a trošku to bolo aj od tej vnútornej dosky, mám ho vyreklamovaný, čiže vymenený. jednej kočke sa to stalo už dvakrát reklamuje v CZ a dosť sú nepríjemní pri reklamácii, ale vymenia. Mne povedali, že výmena bola naposledy, že už obšívajú, asi majú veľa reklamácií ☹

kvetinkatn
2. únor 2011

@renisco jedna kočka tu písala, že má objednaný, že čaká a hodí foto, neviem sa dočkať, že má aj lepšiu striešku 🙂

jajulaa
2. únor 2011

ďakujem dievčatá, ja som ho kupovala v predajni Pre deti, tak hádam nebude problém.

kvetinkatn
2. únor 2011

@jajulaa sestre tam vymenili hneď kus za kus 🙂

jajulaa
2. únor 2011

@kvetinkatn no to by bolo super vzhľadom k tomu, že ho budem asi predávať, aj ked sa mi s ním bude veľmiii ťažko lúčiť 😖 .
Myslíte, že ked mi malý bude mať v lete dva roky, tak na zimu mi budú stačiť golfky alebo si nechať aj concord?

kvetinkatn
2. únor 2011

@jajulaa no ja neviem či vôbec budeš potrebovať kočík 🙂 ale kamošky majú dokopy 12 detí a viac ako polovica mala obdobie "barón hnida" okolo druhého roku, odmietali chodiť a radi sa vyvážali v kočíku🙂 tak výrazne si len jednu kamoškinu malú pamätám, že v roku a pol predala kočík, lebo malá sa odmietala voziť v kočíku, ale to bolo dieťa, ktoré nikdy nekráčalo len skackalo a bežalo, to bola čistá energia 🙂 mohli by ti tie golfky stačiť predpokladám, že tam spať nebude, len na také presúvanie, keď bude unavené bábo 🙂

renisco
2. únor 2011

@kvetinkatn o inovaci stříšky vím, ale když jsem koukala na fota, tak tam mají tu stříšku jako za starých dob... asi jako když prodávali kolekci 2010 s fotkama 2009... pak si má člověk vybrat

kvetinkatn
2. únor 2011

@renisco no tie fotky, fakt tá strieška vyzerá rovnako, ale kolesá sú na fotkách nové, tak neviem ☹ no veď uvidíme, niekto tu tie fotky a komenty hádam dá 🙂

renisco
2. únor 2011

@kvetinkatn musí sem dát fota a komenty, jinak 🙄
a víš, co mě štve? že u Vás se dá ten gesslein F4 buggy sehnat o 1500,- levněji než u nás. (nepočítám poštovné a převod peněz)... ach jo. sem prodala podvozek gessleinu future, zůstala mi už jen ta nástavba, tak musím jednat rychle... 😀

kvetinkatn
3. únor 2011

@renisco tak si musíte urobiť výlet 🙂 no to musíš, aby si ho aj využila, tak veľa zdaru 🙂

renisco
3. únor 2011

@kvetinkatn já bych si ho udělala, ale můj je doma o víkendu a to v takovou dobu, kdy je ten obchod zavřený 😀 a další věc - děti nemají pas, takže než bych to zařídila... a ty pasy kvůli kočárku dělat nebudu - protože by mi to celkově vyšlo dráž (kočárek + 2 pasy), než když bych ho koupila u nás 😀 😀

mmacko
3. únor 2011

@jajulaa no podla mna 2 rocne dieta este vela neprejde a nieto v zime. Ja by som si nechala na tvojom mieste concord, v golfkach bude 2 rocne dieta naobliekane ako sardinka...to je vyhoda concordu, ze je taky priestranny. Po zime ho predaj, ale na zimu by som si ho nechala, moja ma teraz 20 m a nerada chodi po snehu, tak kocik je u nas stale samozrejmost...a aj v nom spinka 😉

@renisco tebe tie gessleiny nedaju spavat, ze? 😉....ale vies co, celkom sa mi zacal aj pacit M4, ma aj otocnu sedacku aj prehadzovaciu rucku...a je ku podivu lacnejsi ako future

triowax
3. únor 2011

@mmacko noo ono záleží asi na dítku.
Starší se vozil téměř do tří, malá 15ti měsíční nechce kočár téměř ani vidět. Nejlepe po svych, sníh nesníh.
A jak bych spíš brala ji odvozit, je o rychlejsi

kvetinkatn
3. únor 2011

@triowax presne ako hovoríš 🙂

cutce
3. únor 2011

ahojky holky mela bych prosbicku. Nevite jestli nekdo prodava jen zaklad na concord fushion?

kvetinkatn
3. únor 2011

@cutce daj inzerát, že kúpiš, hádam sa niekto nájde 🙂 a prečo?

renisco
3. únor 2011

@mmacko ten se mi nelíbí - připomíná mi future... já chci tu F4, protože to už je takový jakoby golfák se spojenou rukojetí a pořád mám doma tu sportovní nástavbu z future nachystanou tady na tu F4... teĎ to přeci nevzdám 😀 😀 takhle zvlášť na tom jenom prodělám. kdybych to prodala komplet, byla bych vysmátá, ale takhle jsem už tratná....

cutce
3. únor 2011

@kvetinkatn protoze budu v kvetnu cestovat z Anglie domu a abychom nemuseli s sebou tahat nosnik, ktery zabere spousta mista, tak bych ho koupila a mela v Cechach 🙂 nebo bych koupila pouzity sportak 🙂

kvetinkatn
3. únor 2011

@mmacko no výnimočne hádam aj spí🙂 ale za predpokladu, že 2ročné dieťa má už len jeden spánok si rozumná mamina tieto jediné voľné chvíle dňa užije pre seba a nie korzovať s dieťaťom v kočíku 😉 a treba prípravu na škôlku spávanie v postieľke 🙂 myslím, že je to aj pohodlnejšie, ale každý ako uzná, a fakt je každé dieťa iné, moja malá má 13 ešte nechodí sama ale za ruku po snehu prechodí aj 45 min pred obedňajším spánkom okolo domu, ja už s kočíkom von ani nechodím, len na dlhé trasy...

jajulaa
3. únor 2011

No však uvidím, čo ešte bude do leta.
Kupujem si peg perego pliko a ten sa mi zdá dosť priestranný, už je na pošte tak som naň zvedavá 😀 😀 😀

kvetinkatn
3. únor 2011

@cutce super riešenie, skús ešte pozrieť 2008 či niekto nedáva za dobrú cenu.

kvetinkatn
3. únor 2011

@jajulaa ten je super 🙂 kamoška vozila malého 2ročného v golfkách patron a vmestil sa tam v pohode 🙂 ale už len na presuny, keď nevládal, alebo odmietal chodiť 🙂

cutce
3. únor 2011

@kvetinkatn ja mam radu 2009 a nevim ja budou pasovat do jinych roku 😅

renisco
3. únor 2011

@cutce když koupíte starší ročník, potah pasovat bude i na ten - alespon to v servisním středisku concordu dovozci tvrdí

cutce
3. únor 2011

@renisco dekuju, ja bych radeji koupila presne tento, no uvidime, treba nam nic jinyho nezbyde 😅

renisco
3. únor 2011