Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
3. dub 2011
renisco
3. dub 2011
bamarama82
3. dub 2011

baby mna tak stve ta brzda!!! to je o drzku-a ako to bude v lete???? no hruza

lucula73
3. dub 2011

@bamarama82 no v lete je to o ničom...ja som to rukou brzdila,ak som potrebovala 😒 ..bosou nohou neradím,,,, 😠

kvetinkatn
3. dub 2011

@lucula73 to vážne? ja z nich nemôžem... také čierne pruhy ako na ruksaku? tak to Ti má aj tá kamoška na tom 2009, a to ho nereklamovala, tak si myslím, že to jej predali reklamovaný obšitý ☹
Dobre si urobila, že si ho neprevzala, dolu by som to ešte prežila, ale hore to musí byť otrasné, nedaj sa!!!! 😠 😠 😠 a tie boky ti určite obšili "preventívne" aby si už nereklamovala...

lucula73
3. dub 2011

@kvetinkatn vážne.... 😠 ,ano tie boky obšili preventívne.ale keby to boli potiahli od vrchu,ako som to mala roztrhané až na spodok po tých hranách,tak by to aspoň vyzeralo,že to tak má byť,ale oni na tie boky dali len asi 15cm pásiky....však to potom sfotím....hrúúúza 😔

lucula73
3. dub 2011

@kvetinkatn ten vrch ma inak trápi najmenej,lebo tak aj tak zavesíš tašku,takže to nebude vidno........
Ja som ho chcela predať v lete a kúpiť nejaké golfky.....normálne rozmýšľam,že ho nechám v obchofe...či niekoho nepoznajú,čo by chcel použitý concord a reklamovaný 😝 ,nech ho skúsia predať 😝

bamarama82
3. dub 2011

@lucula73 no vsak mna v teniske z toho boli noha... a ked mam tasku tak sa tam krcim ako skriatok!!! to vymyslal isto nejaky chlap co nikdy netlacil kocar. inak ma to stve.

kvetinkatn
3. dub 2011

@lucula73 no nechaj alebo rovno vymeň za golfky 🙂

lucula73
3. dub 2011

@kvetinkatn opýtam sa,či nepoznajú niekoho,čo by kúpil 😒
A mám teraz 2008,ten poťah je úplne iný,nie je nikde roztrhaný a aj tá strecha je super,strašne sa mi páči.a myslím,že by v pohode pasovala aj na 2010...ale ja to meniť nebudem,len konštatujem 😉

lucula73
3. dub 2011

a hlavne je skoro úplne v rovnom ľahu

kvetinkatn
3. dub 2011

@lucula73 no teda, tak to veru nevylepšili ☹ 2008 to boli tie neonové farby, že? to má renisco tú strechu a pasuje 🙂 ona má teda tuším Jané vydraženú a podľa toho šila tú svoju 🙂

lucula73
3. dub 2011

@kvetinkatn ja mám požičaný a je tmavomodrý,neviem,ako sa volala tá farba..a teraz som si uvedomila,že ani neviem,akú mám strechu,lebo je celá čierna a to okienko,ten igelit čo na 2008 praskal,vobec nemám,tak fakt neviem 😕 Ale je to asi to isté,čo má renisco,myslím...

lenocka777
4. dub 2011

Tak ja som si včera kúpila tento kočiarik a je krásny. ....Teraz ho majú v obchode - Pre deti za 666 eur, kolekciu 2010 do výpredaja zásob. Vanička z 2011 je o dosť menšia, ako 2010. To že sa trhá športová časť, je vtedy, keď sa zle obtočia tie čierne pásy okolo konštrukcie, potom preto padá aj strieška....

shira_
4. dub 2011

@lenocka777 my ho máme presne z toho obchodu, aj za tú cenu. na vaničku nedám dopustiť, je výborná, hlavne to sklápanie striešky dopredu, proti slnku, daždu, vetru... neoprén neprepúšťa, netreba nijaké igelity, nič. športovú časť ešte nemám odskúšanú, uvidíme.

lenocka777
4. dub 2011

Ja ho tiež ešte nemám odskúšaný, ešte len čakám babo, no už sa teším, keď ho budem používať. Super je aj to polohovanie vaničky.

lucula73
4. dub 2011

@lenocka777 ale na tom mieste,kde sa potrhal poťah mne /mám ho akurát na reklamácii/,tak to nemá s pásmi spoločné nič 😠 .........hore pri zipse,ako je uchytená strieška.......mne sa tam opiera taška ,možno tá to predrala,ale na spodu sedacej časti pod šrobikmi...tam nerozumiem prečo... 😒
A prajem ti,nech sa ti nič netrhá a dobre sa s ním jazdí 😉

lenocka777
5. dub 2011

lucula73 ďakujem, dúfam, že sa mi nič trhať nebude a dúfam, že už ani Tebe nie..🙂

nikisvord
6. dub 2011

tak,trvalo mi to tri dni,precitat si celu tuto temu,164 stran..uff..termin mam az za 8 tt,ale este kocik ziaden.najskor som chcela x lander a potom mi padol do oka fusion..konkretne polar 2009.myslela som ze waw,konec kocik co mi bude vyhovovat,ale ako tak citam,tak kazda druha ho chodite reklamovat,vacsinou koli potahu ☹ to ma trosku odradilo,lebo taka znacka ako je concord,by mala mat vsetko premakane.asi sa viac plati za znacku ako za kvalitu.dnes som vsak stretla kamosku,ktora ma polar 2009,a vravela som je o vasich skusenostiach,a ona len kukala.vraj jej strieska tiez padala,ale mala to zle uchytene.potom stretla nejaku expertku na kociare a taj ej to pripevnila tak,ze kocik jej ide do lahu,strieska nepada,spodok sa jej neopaiera o zipsy na kosiku,a nic sa jej nederie,pretoze je to tak spravne ako to ma teraz.dam se fotky ked ich stiahnem,schvalne som si to pofotila..tak mozno nakoniec ten fusion zoberiem,len tie koliecka mi vadia ze su umele,tak si dokupim nafukovacky.ved predsa defekt sa da hocikedy opravit 🙂

barboramarek
6. dub 2011

@nikisvord ahoj na polar nikdy strieska nepadala 😉 az o kolekciu neskor to zacalo a ten potah je otazka casu, ale hej cest vynimkam kt. sa to netrha ale nespoliehala by som sa na to 😎

nikisvord
6. dub 2011

@barboramarek ja som teraz nasla kopec inzeratov na polar..pojdem to omrknut,najblizsie mam nitru..pozriem ci je latka ok,ak sa majitelke kocik netrhal napr po roku,tak hadam sa to nebude..a ta kamoska vravela,ze ak je to takto spravne urobene,tak ta doska netlaci na latku..no hadam sa jej to nezacne..inak,tie fusiony su pekne,ale nizucke.pripominaju mi skor uz take golfky

renisco
6. dub 2011

@nikisvord z mého pohledu je jedno, jak je to uchyceno. pokud si dítě lehne, tak i tak tlačí na tu desku a ta to škube...

nikisvord
6. dub 2011

hm..tak teraz neveim..zasa hladat iny kocik...asi to do porodu ani nestihnem ☹

barboramarek
6. dub 2011
zuziatko
6. dub 2011

@nikisvord tak to som zvedavá na fotky 😉 😉

kvetinkatn
7. dub 2011

@nikisvord tak to som zvedavá na foto ako to upevniť 🙂 mne už je to síce jedno, lebo kočík používame minimum a keď tak vyspí sa aj v poloľahu, ale pre druhé to bude inšpiratívne 🙂
to brio go je fajn, teraz dokonca dávali vaničku zadarmo 🙂 a ešte tu kočky dávali nejaké tipy, mamas & papas sola, ten by stál za hriech 🙂

nikisvord
7. dub 2011

@kvetinkatn to brio go celkom v poho..ale ale teraz som nasla inzerat na peg perego gt3 cely komplet....tropical farba( oranzova) len priatel ho nechce,ze oranzova pre chlapca?co si pipi?

nikisvord
7. dub 2011

@kvetinkatn musim si ist pre usb kabel,potom to sem hodim,ale je to normalne prevlecene cez tie dierky,omotane na dost pevno a pripnute na oboch cvockoch..nie len na jednom..drzi to super,kocik ide do lahu a strieska nepada..a ani sa to dole o nic obsuchava..tak neviem..ale je teraz spokojna

kvetinkatn
7. dub 2011

@nikisvord no to cez tie dve dierky pripnuté mám aj ja, my skôr hovoríme to tom inom obmotaní čo má taký plastový bazmek na konci a toto keď bolo obmotané len raz, tak padala strieška aj keď tie druhé dva cvoky boli pripnúté ☹ Inak kamoška predávala tak úúúúúžasne zachovanú GT3 trojkombináciu a so všetkými možnými doplnkami naviac (fusak, malá aj veľká taška a neviem čo ešte za 499) vo farbe mocca, bola maxi spokojná🙂 ja nemôžem moc farebné kočíky, ja si vždy predstavím v tom také nejaké pestro oblečené dieťa a.... ale zase oranž pre pre chlapca podľa mňa fajn🙂

nikisvord
7. dub 2011

@kvetinkatn no skoda,malokde uz zozeniem tu farbu moca.. a ta kamoska to mala omotane dva razy a na dvoch cvokoch