Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
7. dub 2011

@nikisvord tak to mám aj ja, ale do ľahu teda nejde ☹ a to to mám pripnuté na prvom cvoku od košíku nie na druhom ako je vo videu, ktoré tu koluje. ale napr segra ma iný ročník a ide jej oveľa viacej do ľahu aj kamoške, tak neviem ☹ ja som spokojná ani tie kolieska mi nevadia, ale ja som dosť zlá vzorka, lebo ja kočík používam minimálne 🙂 do pol roku som mala iný hlboký, (lebo moje heslo je, že nebudem plytvať energiou na prechádzkach so spiacim dieťaťom🙂, tak som malá také staré neonato na balkóne. Potom som dlho čakala na Jané unlimit a keď som ho zbadala, aký je maličký, tak som vybrala fusiona tak ho mám ani nie rok, medzitým vymenení poťah, tak je ako nový🙂 a teraz ho už používam minimum, malá chce len chodiť, dlho v ňom nevydrží.

nikisvord
7. dub 2011

@kvetinkatn no ktovie ake ja budem mat dieta..ja tu pre neho vyberam kociky a ono mi nakoniec ani nebude chciet v nom byt..to by bol pruser :D inak,jedna z nitry predava fusion aj s v anickou,ale tie z sa jej daral potah a nasili jej tam take popruhy alebo co..tak neviem ci to mam risknut

dadko
9. dub 2011

Ahojte, chcem Vás poprosit či by ste niektoré nemohli preposlat návod na pouzitie, ako je mozné odmontovat predne kolieska, manzel by chcel vymenit loziska, ale nejdu tak jednoducho dolu ako zadné. Dakujem velmi pekne

nikisvord
10. dub 2011

bola som dnes mrknut toho concord v predajni,mali tam vystavene 3 kusy.a z toho jeden bol uplne na 3 veci..ked siel do lahu,strieska padala,ukazovala som to predavacke a ta bola zhrozena..a potom som si vsimla,ze na tom chybnom boli tie pasy na strieske,co sa prevliekju cez tie dierky,o trochu dlhsie ako na tych dvoch co nepadala..cize to bolo navolnejsie a nie tak napevno..som to merala..

barbora87
10. dub 2011

@nikisvord a ktory model si pozerala?2010alebo 2011?

nikisvord
10. dub 2011

@kvetinkatn nechapem ake ine omotenie..ja som myslela tie zboku,co idu zo striesky.ake ine pasy?neviem si to predstavit inak,nasla som na jednej anglickej stranke vo farbe polar 2009 (novy),za polovicnu cenu..cca 198 eur..uz som im poslala mail

nikisvord
10. dub 2011

@barbora87 asi to boli 2010--neviem,lebo to boli farby chili a lava..neviem ci tie su v novej kolekcii

barbora87
10. dub 2011

@nikisvord tak to bol 2010...lebo ja som vcera okukovala 2011 a bol perfektny...jok ta farba polar je uzasnaaaa

nikisvord
10. dub 2011

pozeram ze si z rakuska..kolko tam stoji sportak?ja by som chcela bud ten polar alebo peacock...nasla som na nemeckych strankach za 350 eur..nevies ci maju este niekde tu farbu polar v obchode?popripade za aku cenu?
@barbora87

barbora87
10. dub 2011

@nikisvord vies co tu az teraz maju v obchode concord kociky a 2011..tie kolekcie predtym nemaju...cenovo nic moc ja chcem cez net obejdnat z nemecka 2011 za 415€ zevraj tam ma byt lepsi matros aby sa netrhal

nikisvord
10. dub 2011

@barbora87 ale tie nove farby sa mi nepacia..su hrozne tmave

barbora87
10. dub 2011

@nikisvord to mas pravdu...ja to vyriesim podlozkou ale

lucula73
10. dub 2011

@nikisvord aj mne tam našili také popruhy ako tej kamoške......to sa už určite nebude párať,je to pevné..aspoň to tak vyzerá 😉

kvetinkatn
10. dub 2011

@nikisvord tie čo idú zo zadnej časti a omotávajú sa o konštrukciu, na konci toho pásu je taká plastová vec a na tú sa dá ten pás s tým cvokom cez striešku o ktorom hovoríš ty a druhý sa dá len na konštrukciu, takže dva pásiky sú prevlečené cez striešku🙂 to mám tak urobené, ale musí to byť dvakrát okolo konštrukcie aby nepadala strieška, predýtm som mala tie dva čo ty hovoríš prevlečené cez striešku, ale omotaný len raz okolo konštrukcie, ten s tým plastom na konci a strieška padala. najlepšie je vidieť na tom videu čo tu koluje ako to má byť a o čom hovorím.

nikisvord
11. dub 2011

@kvetinkatn Aha..no kukla som..takto presne to ma ta kamoska urobene na dva krat omotane a pripnute o ten horny cvok

nikisvord
11. dub 2011

kurnik ked ja by som tak chcela tu farbu polar ☹ ale nie pouzity...nasla som na nemeckych strankach,ale oni nedovazaju na slovensko ☹ este som nasla vo farbe peacock aj tu za 415 eur v jednom e-shope,ale ked som tu citala ze tie farebne striesky nie su az take dobra a su kratsie,tak to nebudem riskovat

barbora87
11. dub 2011

@nikisvord ja si myslim ze tie nove modely budu lepsie neviem no...hej su tmave ale mozes ich s podlozkou vylepsit

kvetinkatn
11. dub 2011

@nikisvord ja som tiež túžila po polare 🙂 tak mám aspoň tašku polar a fusak hug, do ktorého sme sa v šporťáku nevošli 🙂))) ja som zase nadšená z tej novej kolekcie, dark night a grafitte sú moji favoriti 🙂 a presne ako hovorí barbora87 podložkou vylepšíš, ja mám lava a bodkovaná podložka s červenou kvetinkou a červenou dekou v tom vyzerá úúúúžasne a keď malá dorastie do tých bodkovaných minnie tenisiek, to bude dokonalé zladenie 😀 😀 😀
ja nie som za krikľavé kočíky ako v tom potom vyzerá farebne oblečené dieťa? Ale chápem ťa polar bola najsamlepšia farba🙂 ani ten peacock nebol taký pekný...

renisco
11. dub 2011

tak jsem si našila další podložky, nějak mě to chytlo. zatím je střídám v gessleinu, ale na concord taky dojde 😀 😀

barbora87
11. dub 2011

@kvetinkatn presne aj ja dark night 🙂)) a mam tyrkisovu podlozku tak to bude supeeer 🙂 teda dufam...tento tyzdem chcem objednat je v akcii za 405€

nikisvord
11. dub 2011

@barbora87 ale iba sportiak,nie?tyrkisova je dobraaaaa ..ta sa mi paci 🙂

barbora87
11. dub 2011

@nikisvord no som zvedava ako to bude vyzerat 🙂 ano sportovy za 405€....a ten sleeper je z 280 na 260€

nikisvord
11. dub 2011

@barbora87 dost za vanicku..ja by som asi kupila pouzitu,na tych par mesiacov.a do concordackej vanicky by so ho na zimu nedavala,ta strieska je straasne tenka

nikisvord
11. dub 2011

@barbora87 a bude to dobre vyzerat..tyrkisova na tmavom podklade bude vyzerat super 🙂

diana23
11. dub 2011

@barbora87 ahoj, mam polar este 2009. aku tyrkisovu podlozku ides kupit? pozerala som pinkie, ale zdaju sa mi strasne smutne...

barbora87
11. dub 2011

@diana23 posli mi tvoju email adresu a poslem ti foto...je to tak uzasny material!

diana23
11. dub 2011

@barbora87 kludne posli aj do IP link, budem rada

nikisvord
11. dub 2011

@diana23 tak to si mala este stastie..tuto farbu uz nedostat.ja som dnes pisala mail do anglickeho kiddicare,ale tu farbu uz tiez nemaju..ked si das do polaru tyrkisovu podlozku...parada..moje farby

diana23
11. dub 2011

@nikisvord kupila som ho este v maji 2010. 3 mesiace som ho chodila porezat, ci ho naozaj beriem, kedze mame dievcatko...keby ho teraz nemali, chcela by som dark night

barbora87
11. dub 2011

@diana23 nedaju sa zatial cez net objednat len kupit v obchode tu vo viedni