Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

e37
22. čer 2011

@majka_3 ahoj Maji, ja som mala taky Neo (farba Argon), uz mam iba potahy, periem ich v pohode, nemusis sa bat.

e37
22. čer 2011

@lucula73
prepac, nevsimla som si🙂 neboj sa, ze sa Ti maly nezmesti do hocijakeho kocika🙂. Ked som vyberala kocik pre maleho (Neo), zmestila sa mi donho skoro 4-rocna kocka, tiez sa mi zdalo, ze bude maly, ale ona, ze je v pohode a ze sa citi prijemne🙂.

karlanov
22. čer 2011

@mmacko
kolečka jsou černé - jen uprostřed mají stříbrné kolečko - tam jak se to zamačkává, když se kolečka sundavají
pumpičku jsme nedostali - prý stačí klasická na kolo - u benzínky se to nafukovat nemá, aby nepraskli
a dnes jsem koukala, že nejsou concord, ale jané (někde jsem již tady četla, že pasují)
a spokojenost velká - dnes jsme byli trochu v terénu a je to fakt nesrovnatelné (teda pro mě, ale i manžel si to pochvaloval) - malý není tolik vyklepaný a i kočárek jede skoro nehlučně

mmacko
22. čer 2011

@karlanov vies mi odfotit prosim ten kocik s kolieskami. Pozeram po nejakych na nete ale je to slabota, asi nedostatkovy tovar ☹

kamilakd
22. čer 2011

@bamarama82 ahojte baby sledujem ze krakate nasportovu cast ja mam tiez tento kocik ale je pravda ze nejde do lahu ale mne isiel do takmer lahi ja som si predlzila tie popruhy bo mne letel do strany a zistili sme ze cca 3cm tak mi vymenili popruhy a poprosila som tu krajcirku nechich predlzi aj druhu staranu mala som dost kocikov ale ked som dala tento do poriadku bola som s nim asi najspokojnejsia! a ten uzas kosik no pravda je ale potom mi to uz ani neprekazalo mne skor vadila plastenka ze sa nedala schovat taska ☹(((
a k tomu vajku no moj tam tiez boltaky skrcenec mali sme casualplay a to bola pohodicka lezadielko....

karlanov
23. čer 2011

@mmacko
tak jsem se pokusila to vyfotil, ale vzhledem k tomu, že máme malý byt, tak to není úplně dokonalé - prostě chybí místo
kdyby bylo třeba, tak dej vědět a já to vyfotím až půjdeme ven

majka_3
23. čer 2011

@e37 dakujem,,,,a na kolko stupnou to peries?? avivaz tam asi nedavas aby sa neposkodila ta nepremokqvqciq cqst,,,,ciii?? 😕 😕 😕 🙂

e37
23. čer 2011

naprv som skusala na 30, teraz kludne aj na 40 a je to stale ako nove, avivaz som nedavala, neviem, ci to funguje ako goratex, to by sa mal mozno kupovat aj specialny gel na pranie, ja som davala klasicky.

mmacko
23. čer 2011

@karlanov jeej, dobre fotky, tieto sa mi pacia, aj tie co pridala link @renisco . Tie tvoje som este nevidela, vzdy len take jane, co maju len pneumatiku ciernu a zvysok strieborny. Nechces ich predat? 😉
Napis mi prosim kde a za kolko si ich kupila, nech aj porovnam cenu.
Dakujem

@renisco dakujem, uz som si ani nemyslela, ze existuju priamo na fusion.

karlanov
23. čer 2011

@mmacko
byli jsme s kočárkem v servisu tady => http://www.agssport.cz/ a zeptali se na nafukovací kolečka a pán nám nabídl tyhle - stála necelé 2000,- Kč
zkus kontaktovat jejich pobočku na Slovensku (http://www.agssport.sk/kontakt.html)
prodat je opravdu nechci 😀 - máme je 3 dny a jsme s nimi opravdu spokojení (jen ta cena mohla být menší a spokojenost by byla větší 🙂, ale co se dá dělat...)
koukala jsme na odkazy od @renisco a když se koukneš zblízka na ta černá, tak tam mají také označení "jané"

mmacko
23. čer 2011

@karlanov aha, fakt, by som si ani toho napisu Jane nevsimla 😉
Uf, ale ta cena, to je cca 80 eur, to je fakt dost, musim to premysliet, kedze idem teraz aj skejt kupovat a to tiez nie je lacna zalezitost....keby som este povedala teraz muzovi, ze aj kolesa, tak ma 😒
Ale na zimu a pre novorodena by boli super.....ach jo

bamarama82
23. čer 2011

@kamilakd JEzis presne tiez som si vsimla pred par dnami ze mi ide ta operka do pravej strany, je nizsie stale mi tam mala pada ide ma slahnut!!!!!!!! neviem co s tym mam urobit!!! kokos to co je aby mi este dieta krivo v kocari sedelo!!! otrasne

kamilakd
23. čer 2011

@bamarama82 ahoj no sukus doteperit kocik domov a pomeraj si popruhy!ale aj tie cvoky na konstrukcii a daj to zreklamovat ja som sa pohrozila aj lekarskou spravou ze kocik je nevhodny pre zdravie mojho dietata...az potom sa zacali diat veci bo jasom mala strasne nervy...ked sa to dalo do poriadku bol to moj super kocik...

karlanov
24. čer 2011

chtěla jsem se vás zeptat, jestli nevíte, kam se dává pláštěnka na sporťák - je hezky zabalená v taštičce, která me zespodu suché zipy - ale zatím jsme nepřišli na to, že by to šlo někam přilepit
děkuji za radu

sakura77
24. čer 2011

@karlanov ja som to mavala dole v kosiku z prednej vnutornej strany nalepene,tam je tiez suchac,tak som to mavala tam,inak tiez neviem kde to malo byt...

karlanov
24. čer 2011

@sakura77 děkuji
koukala jsme na to, ale nějak se mi to nezdálo - jak je pláštěnka těžká, tak táhne stranu košíku dolů

bamarama82
25. čer 2011

@kamilakd ja som ho kupovala z nemecka cez net!!! a este k tomu sa mi v mailovej schranke vymazali vsetky maily takze nemam ani elektronicku fakturu a ani mail si nepamatam... do riti!!!

kamilakd
25. čer 2011

@bamarama82 a odkial si?skus v obchode pre deteti povedz ze si kupivala kocik u nich ale ze si stratila doklady lebo si sa stahovala al bla blabla...ja som tiez jednu vec tam reklamovala a tiez mam concord inde kupeny 🙂 ja som chcela nove kolecka lebo z jedneho mi odpadla ta blbost ten kriz a u mojho boli kolecka vypredane a nedostupne a u neho zahadne boli aj nafukovacie 🙂

bamarama82
25. čer 2011

@kamilakd joj neda sa uz som bola v trencine tam v predeti s kocikom kukal mi pan pasy ze ich mam dobre... vie ze som tam nekupovala...

vevercaci
28. čer 2011

Pěkné odpoledne..asi před rokem jsem vás tu žádala o radu a koupila Concord..teď bych ho ráda prodala a koupila si novější model..chtěla jsem se zeptat, zda něko z vás neví, jaký je vnitřní rozměr hluboké korbičky Sleeper 2011.Děkuji:) 🙂

renisco
29. čer 2011

@vevercaci proč chcete novější model? a chcete celý kočárek nebo jen novější hlubokou korbu?

vevercaci
30. čer 2011

Renisco, mám model 2009, pořád mi padá stříška a je to navíc ta stříška co se nedá přetáhnout jako sluneční clona..nehledě na to, že jsem jej koupila z druhá ruky, i když je pořád v záruce, tak si neumim představit s ní jezdit další minimálně 3 roky..a protože budu kupovat novou i korbu, tak chci tenhle prodat a koupit novější 🙂 Ale popravdě se teda i rozhoduju, jestli nejít do úplně jiného..i když tenhle je prostorově úžasnej, můj skoro dvouleťák tam má místa jak v žádným jiným..

mmacko
30. čer 2011

@lucula73 pocuj moja, nepredavas nahodou uz aj ten svoj baby joger? Videla som inzerat na bazosi. Ak hej, tak preco? Na obrazkoch vyzera v pohode

lucula73
30. čer 2011

@mmacko 🙂

lucula73
30. čer 2011

@vevercaci musí sa ti dať tá strieška pretiahnuť,vyyvleč si tie dva krátke pásiky zo striešky,na oboch stranách sú...a určite ti pojde 🙂

tinka_dany
30. čer 2011

Ahoj holky, mám na vás dotaz.....zkoušela jsem pročítat diskuzi a našla tu pár příspěvku o tom, že vám padají ty popruhy. Máme concord fusion travel set 2009. Spokojenost veliká, jen jak jsem tu už psala se nám roztrhal košík - myslím, že skládáním do auta...ale i tak mě to hlava nebere...po pár měsících používání. Přes AGS Sport jsme koupili za 700 novej 🙂 Ted mě ale rozčiluje jedna věc, jak jsou vzadu ty popruhy na polohování do sedu a lehu, tak jak jsou na boku připevněné ke kočárku.....tak mě neustále padají, když malej sedí...vždy spadne ta jedna strana, na kterou se malej nakloní...už jsem z toho zoufala, spravovat to co pár metrů...nevíte někdo co s tím? Nehledě na to, že si myslím, že i pro malýho je to nejen nepohodlný, ale i nezdravý......prosím poradtě!!!!

lucula73
30. čer 2011

@tinka_dany a máš tie popruhy omotané dvakrát okolo rukovate?a potom tá pracka musí zapdnúť do toho nitu ,horného alebo dolného,neviem či som to dobre napísala,na yutube je a video,ako to má byť správne,bol tu niekde naň link,no netuším,kde 😕

vevercaci
1. črc 2011

@tinka_dany To mi dělalo taky a pak jsem zjistila, že to nemám zachycené za ten nýt, od té doby už to nedělá 😀 Lucula, no ano, to jde, když to vyvleču, ale je to takové o ničem, ty novější modely mají tu stříšku prostě dělší..o tom, že mám ten potah dole prodřenej zezadu, jak je ta deska ani nemluvím..a to ho nemám ani rok a používám tak 2x do týdne ☹ Kupovaný je v německu, koupila jsem ho na MMB od jedné holčiny, tak přemýšlím, jestli ho reklamovat nebo co teda..

tinka_dany
1. črc 2011

@vevercaci jéé moc děkuju...dvakrat omotaný jsem to měla ale v tom nýtu daný ne.... a to jsme to montovali podle videa na youtube.... 🙂 Snad už to ted bude dobrý, už se těším, jak zítra vyrazíme a nebude to padat... moc díky