Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
16. srp 2011

@lucula73
@blondi2 no baby, takze jasom ho raz prala a najprv das dole z konstrukcie striesku, potom celu sedacku (pod ritkou su suchace, na boku. Ked to date dole, tak treba odsrobovat to polohovanie a tak sa vyberu tie dosky, jedna z chrbatika, druha so sedacej casti a vies to cele oprat, ja som aj strechu prala, tak vytiahnes tie droty pevne a ide to. Vela zdaru 😉

lucula73
16. srp 2011

@mmacko ahoj, nao kolko stupnov to možem dať 🙂 ?

mmacko
16. srp 2011

@lucula73 ja som to tusim len na 30 tku prala, ja som to velmi nemala spinave, len sa mi tam vykydlo nejake jedlo ked bol zlozeny v kufri, tak som to hned prala.

blondi2
16. srp 2011

@mmacko znie to dost komplikovane, cez vikend sa nad tym chystam maturovat a radsej do toho zapriahnem aj manzela 🙂

renisco
16. srp 2011

@blondi2 já si všechny kočárky, když jsem cokoliv sundávala, buď fotila nebo natáčela, abych při nandávání zpět měla jasno 😀

blondi2
16. srp 2011

@renisco ale dobry napad!! 🙂

renisco
16. srp 2011

@blondi2 když jsem vyndávala desku z concordu, tak jsem si to nafotila vše taky, ale tam je do snadné, takže to potřeba není, ale pro jistotu - buď to použiju nebo vymažu 😀 😀

mmamca
17. srp 2011

ahojte expertky na kociky 🙂 , uffff konecne som precitala celu temu... tiez mame doma fusion, zatial pouzivame vanicku proton a uz sa tesim na vsetko co zazijem so sport.castou. Zda sa, ze podla problemov, ktore ste opisovali, nuda nebude 😀 Ale mam otazocku - nenasla som odpoved v celej teme... mozno blbost, ale skusali ste vajicko ion nastoknut na nakupny kosik v obchode? Kamoska ma nejake obyc. vajco a jej sa to da nasunut na tu cast, kde dieta sedi v kosiku, ale s ionom mi to neslo. Tak som mimi musela s ionom vlozit do nakupneho kosika a vela nakupu sa uz nezmestilo. Da sa to vobec? Ako riesite, ked chcete ist na vacsi nakup s mimcom vo vajicku ion? dakujem

tanija133
17. srp 2011

@mmamca To ma nikdy nenapadlo , nastoknut vajko na kosik...tomu velmi neverim ze sa to da s inym vajkom, maximalne nejako opriet alebo tak...a to zrovna nie je bezpecne....Treba poslat manzela nakupovat, alebo ist s manzelom a ty budes mat mimi na podvozku s vajkom a manzel kosik.... 😉

mmacko
17. srp 2011

@mmamca nakupne kosiky su hrozne "tvrde", ja som tak raz malu skusila dat a strasne ju mykalo, to musi byt podla mna pre male babo neprijemne, ked to tak hrkoce pod hlavou. Na velky nakup treba ist 2, jeden tlaci kocika druhy kosik 😉

marketnieuw
17. srp 2011

@mmamca my mame Intense a na nektere nakupni voziky to sedi, ale na vetsinu ne, protoze jsou prilis male

mmamca
17. srp 2011

@tanija133 kamoska ma na tom vajku zo spodu akoby take zarezy, ktore sa nastoknu na kosik a je to stabilne, viacerych som videla v obchod. domoch chodit tak s vajkom, tak neviem a nie vzdy sa da chodit na nakupy vo dvojici . A ked aj vezmeme kocik, nemali by sme kam dat uz nakup. Dokonca v niektorych obchodoch maju len velke kosiky a tlacit tam kocik a potom aj velky kosik - to nejde 😒

lucula73
17. srp 2011

@mmamca ja som mala ion,ale my sme dávali do vozíka dnu...alebo ako píšu baby,šli sme na nálup dvaja

mmamca
17. srp 2011

dakujem dievcata, zda sa ze ion kvoli bezpecnosti tam tie zarezy nema... tak budem musiet nakupovat v najblizsich mesiacoch v malom mnozstve, aspon usetrim 😉

renisco
18. srp 2011

@mmamca normálně - dám vajíčko na nákupní košík (ne do košíku).... když potřebuju uložit nějakou větší věc, nazvednu vajíčko, dám do košíku a vajíčko vrátím... jezdíme tak už od začátku (jezdily jsme tak i s tou starší, s jiným vajíčkem) a nikdy nebyl problém...nedokážu si představit, že kvůli nákupu budu sebou tahat ještě podvozek na nacvaknutí vajca. kam bych pak dala nákup, když budu mít plný kufr podvozku?

renisco
18. srp 2011

ještě dodám, že chodíme nakupovat jednou za týden (někdy i 1x za 14 dnů), takže košík mývám opravdu narvaný, tady v tom nemám nic 😀 😀

mmamca
19. srp 2011

dakujem @renisco, takto ma to nenapadlo dat do toho kosika 🙂

renisco
19. srp 2011

@mmamca a u Vás v obchodňácích jsi takhle autosedačku na vozíku neviděla? u nás se jinak autosedačky nevozí. buď jsou na vozíku nebo ve vozíku

mmamca
19. srp 2011

@renisco praveze som to este nevidela. U nas ich nosia vacsinou zaseknute na tej casti kosika, kde sedi dieta, ked uz teda vie sediet. Na tom vajci co ma kamoska su zo spodu vajca take zarezy, kt. sa zasunu na kosik pri rukovati a potom aj do tej vysuvnej casti, kde sedava dieta - akoby za jeho chrbatik. Takze je to dobre fixovane, vajco nespadne a dieta mas priamo pred sebou, ked tlacis kosik. Na IONe som take zarezy nenasla. Skusim to este nabuduce prenurat, lebo nosit kocikovy podvozok do obchodu sa mi teda nechce

renisco
19. srp 2011

@mmamca zářezy jsem neměla ani na jedné. prostě to vajíčko položím na vozík a jedu... u nás to uvidíš na každém kroku 😀 😀

bredmax
20. srp 2011

ahojky,tak jsem šla pro radu jak vyprat potah a jupí,už je to tady 😀 pořád mi nešlo do hlavy,jak vyndat to polstrování,aby se mi to vešlo do pračky 🙂 dělám velký úklid,budem prodávat,malá už nechce být v kočáru vůbec 😝 a v nejhorším máme golfky,ale srdce mi krvácí,protože tak super ovladatelný není žádný kočárek 😉
@mmacko díky za radu

mmacko
20. srp 2011

@bredmax nie je za co 😉

Baby, nemate realne niektora odskusane, ci sedi sportova sedacka z Concord Neo na podvozok Fusion proti smeru jazdy a aby sa aj dala polohovat? Nechcem fusion predat ani pri druhej, ale chcela by som malu od polroka do roka vidiet. Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, poradte 😉.

bredmax
20. srp 2011

@mmacko mám pocit,že nesedí 😒 už se to tuším tady někde řešilo,ale ruku do ohně za to nedám 😀

bredmax
20. srp 2011

a jinak už peru 😀

renisco
20. srp 2011

@mmacko teoreticky sedí, ale teď nevím, při kterém směru nejde moc polohovat...

mmacko
20. srp 2011

@renisco
@bredmax no riesila som to ja, v obchode mi to "akoze" skusala predavacka, ale nejak sa jej nechcelo. Raz som si pisala s jednou mamickou,ktora mala aj podvozok neo aj fusion a ze jej to sedelo, tak teraz neviem.

renisco
20. srp 2011

@mmacko na českém MMB o tom hodně holky psaly. koupily si podvozky a nástavby , zkoušely to ( i fotky tam daly), ale už si nepamatuju, jak to právě nešlo polohovat

mmacko
20. srp 2011

@renisco aha, hmm, no dakujem, budem to musiet niekde vyskusat, to by bol pre mna idealny kocik, do polroka vanicka, do roka neo sedacka na fusione a potom fusion. Keby si nieco zistila, daj mi prosim vediet. Dakujem

adrianmama
20. srp 2011

@mmacko ahoj, to je celkom fajn napad...dnes sme boli pre fusion, a je vo vybornom stave. do sportaka som nalozila mojho 2 rocneho maleho, a skoro s v nom utopil, inak som skusala vsetko, aj obtocit pasky po bokoch iba raz, a islo to do pomerne lepsieho lahu ako ked su obmotane na dva krat...len som este neprisla na ten problem so strieskou, iba sa mi este teraz cerstvo zda ze sa da zatvorit pomerne hlboko smerom k sedacej casti, znamena to, ze pada?....nie je ani potah predraty, ale to este osetrim, ako ukazovala renisco...inak som predbezne spokojna, ale viem, ze polrocne babo sa mi v tej sportovej casti uplne strati....hmmhmhm, ak by sedela ta vanicka z nea, bolo by to uplne ze idealne, len si neviem predstavit ako a za kolko a kde ju zozeniem....hmhmm

adrianmama
20. srp 2011

ahojte, dnes som merala razvor zadnych kolies na fusione, a namerala som cca 62,5o cm....predtym som mala 60 cm, a zmestili sme sa takmer vsade. Ale primarne ma zauimaju vlaky? Nemate niekto skusenosti, ci sa fusion zmesti do jednokridlovych dveri v osobnom vlaku? dakujem