Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuziatko
15. zář 2011

@renisco aj ja mám také isté kolesá 😕 😕 a tiež som to videla na viacerých concordoch........
a asi aj viac iných kočíkoch má takto zadné kolieska......

adrianmama
15. zář 2011

ahojte, kupit pouzite nafukovacie kolieska Jane za 50? oplati sa...dakujem

adrianmama
15. zář 2011

@renisco ze ja som toto forum necitala este v juni....;) bozinku, ved ani neviem do coho ineho okrem concordu by som sla....ale uz neriesim, nebudem nic predavat ale skor len stale opravovat a dako vylepsovat....mozno sa naozaj oplati kupit za malo penazi daky lacak z polska, potom ho mozes aspon s kludom v srdci smarit do kosa 🙂 a kupit len satku a nosic a vlacit dieta na vlastnom chrbate, ako to nosili nasi prapredkovia, a nechodit zbytocne na dlhokanske prechadzky

tanija133
15. zář 2011

@zipsy A aky si nakoniec kupila? Ja som este nereklamovala predraty potah tak neviem....A pretrhnuty kosik, to ti urcit eneuznaju ale mozes kupit ak sa da novy kosik....

tanija133
15. zář 2011

@weja Tu asi nikto nema tieto original fuskay Concord...mne sa velmi nepacia....JA mam Lodger a je naj...pre mna.... 😀

tanija133
15. zář 2011

@renisco Ti tvoje kolesa vyzeraju desne....hned som bola kuk ten moj a zatial to nemam....skus to reklamovat....ved to je ako v sedlakove..... 😠

renisco
15. zář 2011

@tanija133 no že jo... je mi trapně s tím jezdit.... ale když tu hodně bab píše, že je to normál, tka nevím, jestli s tím něco udělají 😠

tanija133
15. zář 2011

@renisco Skusit to mozes.....

lucula73
15. zář 2011

@zipsy daj reklamovať aa potom prosím ho´d info,čo ti s tým spravili...lebo mne to poprešívali takou čiernou pásovinou 😝

lucula73
15. zář 2011

@tanija133 som ti nedopísala....ten bjcm som kupovala viac menej na dovolenku,tam sa nám osvedčil 🙂 ,ale dnes som ho oprášila po dlhšeej dobe a fakt neviem ktorý si mám nechať 😀 😝

A tie kolesá sú podľa mňa v poriadku...má to viac kočíkov....ja som istého času chcela buggster tfk,ten má presne takto kolesá...drahý kočík a kvalitný,vraj..odpísali mi vtedy z jedneho eshopu,že prečo sú tak tie kolesá..ak nájdem ten mail ešte,tak to sem hodím...

renisco
15. zář 2011

@lucula73 tak to by mě zajímalo, co k těm kolům ti napsali... mě připadne, že to jde tím pádem i z tuha kočírovat... zlatý gesslein buggy

renisco
15. zář 2011

tady je foto, jak je malá krásně v lehu... z vašeho pohledu nevím, jestli to pujde vidět, ale opěrka se opírá až o konstrukci košíku. není to rovina, co si budem, ale žádný pololeh se nekoná

zipsy
16. zář 2011

@tanija133 Espiro GTX pouzity za 160 euro, v super stave, nafukovacie kolecka, sportova cast otocna v oboch smeroch a polohovatelna do lahu 😉 to som chcela, ale nie draho, kedze sa bojim ze concord tak lahko nepredam, radsej som nekupovala nejaky drahy a potom mat doma dva kociky uplne zbytocne 😖 v terene sa s nim jazdi perfektne, hned sme boli v lese vyskusat, ale samozrejme ze to nema na conocrd co sa tyka lahkosti ovladania, nehrozi ze jednou rukou si tocis na malom priestore 😕 ale to prezijem.... no, idem asi najst blocek a skusim to poriesit.
@lucula73 ... ciernu latku odmietam, to nech zabudnu, ved to by mali vymenit... nie? 😵

renisco
16. zář 2011

@zipsy oni to dřív měnily, ale na to je tolik reklamací, že už nemají asi potahy (nebo je to vyjde sakra draho), tak to řeší takhle... vypadá to ale hrozně a uboze - prostě DĚS - kočár za 10 litrů a je zalátaný jak píííp

renisco
16. zář 2011

holky, je tu některá, které se prodral ten potah, zalátaly mu to a odmítla to převzít? co se dělo pak?????

zipsy
16. zář 2011

@renisco tak, ale to nas asi nemusi zaujimat, ze vyrabaju nekvalitne potahy ... celkovo je ten kocik divne rieseny, latka, snurky, omotovanie okolo tyci...no děs ... no uvidim ako pochodim...

zipsy
16. zář 2011

@renisco
@lucula73
Túto vetu som našla v reklamačnom poriadku predajne: "Záruka sa nevzťahuje na chyby spôsobené bežným opotrebovaním, nesprávnym používaním výrobkov, nesprávnou manipuláciou a skladovaním. V prípade zistenia výrobnej chyby bude tovar vymenený kus za kus," ... vydratie látky je v podstate spôsobené bežným opotrebovaním...tak som zvedavá

leteku
16. zář 2011

My máme zrovna v servise náš concord. Mali sme viacero závad, ulomilo sa nám predné koliesko, teda nie úplne ale bolo zlomené, poťah bol predratý. Včera nám volali, že koliesko je vymenené ale poťah aktuálne nemajú, že ked dostanú tak nám ho vymenia.Bola som až prekvapená z toho jednania 🙂 .

renisco
16. zář 2011

@zipsy jenomže v reklamačním řádu tohle píšou všude a u všeho, jen proto, aby byly chránění... jsou to jen bláboly ... kdo komu dokáže, jak kočárek používal, skladoval, manipuloval? NIKDO! Potah se i u těch poláků trhá, ale třeba po X letech, a ne 3 měsích... takže tam už je vidět používání několikaleté... samozřejmě taky doprotokolu napíší, že reklamace nebyla vyřízena, ALE PRO DOBRÉ JMÉNO FIRMY jsme opravily na své náklady... bla bla bla - což v překladu znamená, že to opraví klidně několikrát po sobě, ale není to reklamace, tudíž se na to nevztahuje vrácení peněz, výměna atd atd, tudíž - když se mi jedna závada objeví 3x, mám smůlu na vrácení peněz, protože reklamace neproběhla ani jednou..

zipsy
16. zář 2011

@leteku ahoj, a kde si ho dala reklamovat, resp. kde si ho kupovala? ja som tam teraz pisala mail, ze ako dalej postupovat, tak cakam na odpoved. A nahodou ten kosik si nereklamovala? nam sa totiz natrhol pri skladani kocika 😖

renisco
16. zář 2011

@zipsy ty starší concordy (bez neoprenky) byly víc vymakané a nebyly tak složité jako tyto novoty... omotávání šňůrek, potah na boku nekryje jako starší kolekce, nejde do lehu jako starší kolekce... změny k horšímu, a ne k lepšímu. a je fakt, že je jejich problém, z jakého materiálu začali kočárek šít... přeci, když po první kolekci vidím, jakou udělali blbost s potahem, tak proč se nesnažily o jiný materiál? peníze???

lucula73
16. zář 2011

@renisco nenašla som ten mail,asi som to vymazala...ale bolo to niečo v tom zmysle,že tie kolesá tak musia ísť kvoli lepšej stabilite kočíka..ale to bola trojkolka,tam by som to chápala.....no štvorkolesový neviem prečo to tak má 😠
A ešte to robia kočíky po preťažení,váhou sa kolesá rozčapatejú....ale keď to má tak viac concordov,tak asi nemá kočík nosnosť 15 kíl,ale len 5 😝 😝

lucula73
16. zář 2011

@zipsy no daj vedieť ,strašne ma zaujíma ako to vybavíš... 😉

renisco
16. zář 2011

@lucula73 právě - takhle se svěsí, když je moc zatížený. ale jak píšu - jezdila jsem s hlubokou korbičkou a teď až s malou a to má 9kg... tak mi řekni, jak je to možnéééé 🙄 🙄 🙄

lucula73
16. zář 2011

@renisco a na začiatku si to nemala?lebo ja čo si spomínam,tak mne to hneď padlo do oka,že tie kolieska sa trochu rozchádzajú...preto som si všímala,či to majú aj druhé kočíky 😝

renisco
16. zář 2011

@lucula73 asi neměla,když jsem si toho nevšimla ... to jsme nevozily ještě tolik kg 😀

lucula73
16. zář 2011

@renisco vy tých kg teda máte,fakt 😀 😀

renisco
16. zář 2011

@lucula73 😀 😀 😀 teď vozím o 4 kg víc 😀 😀

mmacko
16. zář 2011

Ejha, clovek tu den nie je a Vy tolko popisete ;)

@renisco tie kolieska podla mna su tiez neni az take hrozne, ale videla som takto hlavne na janeckach, na fusionoch tusim len raz, ale skus vyreklamovat, za to nic nedas (max sa rozculis ked budu vymyslat vyhovorky 😉 ).

@zipsy tak super, ze si s novym spokojna 😉

Ja sa chystam zajtra vyskusat to neo na fusion podvozok, zatial som so scoutom velmi spokojna, uz len cakam tu clonu proti slnku/vetru 😉

lucula73
16. zář 2011

@mmacko a prečo ideš už teraz skúšať neo?či len zo zvedavosti?mužíka už nemáš doma? 😀 😀