Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
5. pro 2011

@lucula73 no jasne, ono deti podla mna lepsie spia, ked su natlacene ako sardinky 😉

leteku
5. pro 2011

@mmacko - nie zatiaľ nevolali, a tiež sa už neviem dočkať 😀

moka
5. pro 2011

@tanija133 Pozerala som, ze mas opat bezovy lodger, nevedela som, ci si si nechala povodny alebo opat kupila ten isty 🙂 A brio vyzera fajn, ale my mame tiez macka (v 7-mich mesiacoch mal 9 kg), takze by sme sa asi tiez nezmestili. Na sportak sme si celkom zvykli, malemu sa paci, aj ked vacsinou v nom iba spinkame. Pouzivame ho od siedmich mesiacov a musim povedat, ze nam je akurat. Ked mame overal, fusak, deku a nanoznik, tak je plny kocik :o) A to som sa bala, ze nam bude velky. Ale v lete by to bolo asi ine..

tanija133
5. pro 2011

@moka ano, sibka nam niekedy, kupila som si opat ten isty, ale aj tu tyrkysovu vlozku, aby bola zmena...To ano,mate tiez macka, pre mackov je naozaj lepsi asi Fusion....itvo v lete by to bolo ine....keby nemali tieto vsetky veci naobliekane....aj tvoj by sa mozno este topil v sportaku, ale takto je to super...Nech sluzi concordik.. 😉

moka
5. pro 2011

@tanija133 veru, nech len sluzi 🙂 Ma svoje muchy, ale "karuje" sa s nim perfektne 🙂 Ja som nakoniec kupila fusak Altabebe (podobny typ ako Eisbarchen), ale Lodger ma stale mata...

tanija133
5. pro 2011

@moka som kuk ten tvoj fusak, a celkom pekny, ja mam pozicany aj od rodiny ten eisbarchen, ale sedy, a je sedu neznasam, ale ked pojdeme niekde kde bude zimsie, tak aj ten zoberem....Jasne s Concordom sa super karuje.... 😉

moka
5. pro 2011

@tanija133 je to v podstate to iste ako Eisbarchen, len ta vnutorna cast je z ineho materialu (taky prijemny makucky). Kupila som cierny s bezovym vnutrom, vyzera fajn a je teplucky 🙂 Ked som uz nekupila Lodger, chcela som Eisbarchen, ale ten nie je v cierno-bezovej kombinacii. Ale zatial som spokojna 🙂 Len neviem, co buduci rok, ked uz budeme veliki..

tanija133
5. pro 2011

@moka buduci rok je daleko, uvidis, ale neoplati sa moc spekulovat.... 😉

moka
6. pro 2011

@tanija133 mas pravdu, uvidime, ako vyrastieme dovtedy 🙂 Aku tasku mas ku kociku? Ja mam papabag a tiez mi je velmi neprakticky a zavadzia..

tanija133
6. pro 2011

@moka Tu som mala, hrozna, predala som a kupila klasiku od Emitex.... je super, som velmi spokojna... http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

moka
6. pro 2011

@tanija133 vyzera fajn, pozriem ju aj ja.

manila421
7. pro 2011

Ahojte, Baby mozte mi prosim poradit, do hlbokej vanicky na spodok ste kupovali nieco? daku deku, plachtu alebo co ja viem co.ci netreba tam nic davat? Nezaspini sa to? mam pocit ze je ta vnutorna podlozka biela, kedze kociarik este nie je doma, tak som si nie ista.

dakujem

manila421
7. pro 2011

@moka preco nie je dobra? som tiez nad dou rozmyslala, je prilis velka? a preco zavadzia, to by nemala ked je origos na concord, ci ako to myslis?

mmacko
7. pro 2011

@manila421 ja mam stale na matraci vo vanicke plienku, ked bolo teplo, tak na nej mala lezkala, teraz je na nej fusak 😉

@moka aky mas concord? Ja mam v bazari cervenu nurse tasku, kupila som si ju ku fusionu, je pouzivana asi 2 mesiace kedze stale menim tasky 😉. Je super, velka, prakticka, pozri 😉
Alebo si ludia chvalia babylove tasky z DM ky, ja som si taku kupila k novej farbe fusionu, este je zabalena, stoji okolo 24 eur.

mmacko
7. pro 2011

@manila421 ta papabag je naoko velka, ale nezmesti sa tam toho dost, je neprakticka, zle sa upiana na kocik...celkovo concord ma na houby tasky, neviem, aka je ta nova 2012 nazivo, ale snad sa poucili.
Pozri tu Dm kovu 😉

manila421
7. pro 2011

@mmacko pojdem na nu pozriet do DM, kocik bude concord travel set fusion- graphite

manila421
7. pro 2011

@moka pojdem na nu pozriet do DM, kocik bude concord travel set fusion- graphite

moka
8. pro 2011

@manila421 Ahoj, ja som si do vanicky davala sit taky potah - nieco ako napinacia plachta na postel, aby sa mi to nezaspinilo. Teraz v zime by som davala naspodok deku.
Na tu tasku by som povedala, ze je dost velka "ozruta". Aj ked pravdupovediac, vzdy ju mam plnu 🙂 Ale je robena na stojato, teda nie na sirku a ked chcem nieco zospodu vybrat, musim ju celu vyhadzat. Videla si ju? Ak chces, mozem Ti ju nafotit.

moka
8. pro 2011

@mmacko Mam bamboo, takze cervena ee 🙂 Ale dakujem 🙂 Pozriem aj tie DM-kove.

mmacko
8. pro 2011

@moka jasne, tak pozri tie, su super, za dobre ceny a ak zbieras body, tak vies na to ziskat aj zlavu 😉. Len nie vzdy natrafis na farbu ktoru chces, byvaju hneda, bezova, cierna a fialova

manila421
9. pro 2011

@moka nevidela som ju nazivo, tuv spisskej nemam kde obzriet ani kocik, tak ten chodim do Trencina obzerat ked idem sestru pozriet, ale tasku som zabudla pozriet. tak neviem ze aku inu by som na ten kocik zobrala, ta emitex mi pride taka obycajna, tak neviem. ak sa ti bude chciet mozes mi ju nafotit.

moka
9. pro 2011

@manila421 oki, nafotim, len neslubujem kedy, nejaka som rozbehana, ale posnazim sa 😉

zuzkakorienok
14. pro 2011

Ahojte 🙂 mame concord fusion 2010 a pomalicky chceme zabehnut uz sportovu cast aj ked sa zmestime este do vanicky. Ked som zlozila sportak tak som zistila ze ked tam maly bude spinkat bude ako vo vyklade, kebo strieska je kolmo a vobec sa tam neda vytvorit intimco ako vo vanicke. Da sa tomu nejako ppmoct, kupovali ste nejake clony, alebo ste to neriesili a detom to take otvorene nevadi? Vopred dakujem za nejaku pomoc 🙂

renisco
14. pro 2011

@zuzkakorienok řešila - koupila jsem kočárek s otočnou sedačkou i přesto, že mám novou stříšku, která se dá sklopit hodně k madlu i když mám kočárek téměř úplně v lehu....

tanija133
14. pro 2011

@renisco Myslis ten Gesslein? alebo si kupila nieco nove?

zuzkakorienok
14. pro 2011

@renisco tak to je super riesenie 🙂 ale staci mi jeden kocik a nemam v plane vymenit pri jednom dietati 5 kocikov, tak proste len hladam vylepsovak 🙂

moka
14. pro 2011

@zuzkakorienok Nie si sama sklamana zo sportovej casti 😉 Ja som bola tiez "trochu" v soku, ked sme ju poskladali. Ale uz sme si celkom zvykli. Kedze nas Jakubko v kociku casto spava, snazili sme sa dat ho max. do lahu a striesku si idem dat nadsit - vid foto orovka na str. 98, aby bola dlhsia. Inak to baby zvykli riesit aj slnecnou clonou. Tiez som si dala sit nanoznik na ceskom mmb, kedze ten v madle sa mi zda nedostatocny.

zuzkakorienok
14. pro 2011

@moka mna zlakalo na tomto kociku hlavne to ze v porovnani s inymi ma naozaj velku sportovu cast na lezkanie. Ako neskusenu prvorodicku este tehotnu ma ani nenapadlo riesit v obchode nejaku striesku. Teraz ked ma maly uz 6,5 mesiaca tak by som ho uz dala do sportaku, aj ked este aj vo fusaku je vo vanicke v pohode 🙂 rozmyslam nad tym nadsitim striesky zozadu.strasne rad mi maly spinka v kociku a chacem aby aj v sportaku mal tak utulne. Rozmyslam este aj nad nejakou clonou ako proti slnku 😝

zuzkakorienok
15. pro 2011

Maminky, mate niektora fusak Lodger bunker v kociku vo farbe chilli? Mame chlapceka a hodi sa mi tam len seda ☹ manu asi tri odtiene basic a este taka bezova je tam. Poradite? Tazko asi inu vyberiem co?

lucula73
15. pro 2011

@zuzkakorienok inak to nadšitie vzadu tu jedna kočka robila,tuším si to sama šila..... @orovka bola to tuším ona.,..
Inak keby si kúpila nánožník s tou vyvýšenou prednou časťou,tak to proti vetru dieťa super ochráni,ja som to tak mala,teda mám,ale my už nespávame v kočíku,minulú zimu sme spávali ešte 🙂
Na leto mali viaceré baby clony,ale v zime som ich teda nevidela používať,možno že by aj to pomohlo....napr. od sunshine kids,tá je taká veľká,že až pred madlo dočiahne.No ak sa zmestíte do vaničky,tak ho tam nechaj čo najdlhšie 😉