Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mimco
4. led 2012

@manila421 Koupila jsem ho taky přes mimibazar, z jednoho shopu v Uherském Hradišti.
Máme fusion, celý černý, s černým podvozkem. Už jsem si k němu vybrala krásnou tašku oilily, aby nebylo té černé moc a nemůžu se dočkat, až se s ním poprvé projedeme 🙂. Myslím, že máme model 2010.

manila421
4. led 2012

@mimco super, ja sa uz tiez neviem dockat ked pride kocik domov. idem sa pozriet na tu tasku aku si kupila, ja tiez musim dokupit nejaku...

lucula73
4. led 2012

@manila421 a našla si za dobrú cenu nakoniec??som tiež zvedavá.... 🙂

manila421
5. led 2012

@lucula73 739 Eur, nie zla cena..vacsinou su v akcii tie cele cierne, takze na to ze som objednavala Graphite, tak cena ujde. Brendon mal lepsie ceny ale uz nemaju nic na sklade. Mna uz cas tlacil, musela som objednat.

zuzkakorienok
6. led 2012

@manila421 chilli 2010 je bordovy a pepper 2011 je cerveny. My mame pre chlapceka ten chilli a neskutocne frajersky je v nom 🙂 vobec to nie je nejaka dievcenska farba. Mne sa velmi pacia chalani aj v cervenom 😀

hamilka
6. led 2012

Dievcata,mam moznost kupit nafukovacie kolesa na fusion........mate niektora?Ako sa s nimi jazdi?Je vidiet rozdiel?V com je rozdiel oproti plastovym?

lucula73
6. led 2012

@hamilka určite je to lepšia jazda,nafukovacie omnoho lepšie perujú ako gumené...je som nad nimi svojho času uvažovala,ale nové sú nehorázne drahé

strihalka
6. led 2012

na concord neo jde nakliknout vajko jen od concord, ci aj nejake ine?

simka01
6. led 2012

Ahoj maminky.... nakukuji sem.... budu koncem zimy prodávat kočík Concord Fusion barvička Peacock 2011... kupovaný v březnu... v březnu jetý cca 4x a vytáhnut na letošní zimu a to jízda párkrát... je sportovní verze... prodávám k tomu : orig.pláštěnku,orig.papabag,orig.deštník,2 ušitý na míru nánožník,ušitá zimní-bytelnější stříška,podložka do kočárku.... . foto ještě žádné nemám,budu fotit koncem ledna na bazík 🙂 je v super stavu,kočárek střídán s dalším.... jsem na kočíky puňťa 🙂 kdyby měl někdo zájem,či jste o někom věděly... klidně písněte do IP.. 🙂

renisco
7. led 2012

@strihalka concordy jsou kompatibilní se značkou JANE. takže můžete kombinovat s touto značkou....

renisco
7. led 2012

ahojky concordačky 😅 😅
já pořád koukala na otočný kočar, nakonec jsem objednala britax b-smart (byl za 3 tisíce, tak jsem ho vyzkoušet musela 😀 ) - ale šel obratem dál. ale stejně jsme pořád marodi, takže 2 měsíce jsem kočar nevytahla 🤐
na jaro mám v plánu koupi britax agile- síťku v boudě bych upravila, tam problém není, ale nemá polohovací rukojeť a asi nebude nic moc i odpružení (oproti gessovi buggy) , ale kdyby se dal nakombinovat podvozek buggy a sedačka britax, bylo by to super. no uvidím - přinejhorším pošlu zpět.
http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/1877-b...

co tady u Vás nového?

@mmacko a co malá? a jak vánoce?

mmacko
7. led 2012

@renisco ahoj moja, teda, takze ten britax b smart nic moc? dobre vediet 😉...aj ked ja som uz max spokojna s mojim fusionom + neom 😉
Vianoce nic moc, postupne sme boli vsetci chori...ale mala je zlatunka, ako padlo 3 mesiace tak skoncili place a je dobrucke spokojne babetko, tak sa velmi tesim.

Aj Vam zelam skore uzdravenie, u nas sa to tiahlo cely december ☹

mmacko
7. led 2012

@renisco ten britax v linku nevyzera zle, ale urcite nebude odpruzeny.
Ten tvoj gessik buggy je podla mna fajn, hovoris, ze je aj odpruzeny....podla mna fajn ako sportak a ta snoopy verzia je velmi zlata

strihalka
7. led 2012

@renisco a netusis ze jaka je lepsi?ci concord alebo jane?

hamilka
7. led 2012

@mmacko
@renisco dievcata,vy mi vzdy dobre poradite 😝 mam kupit nafukovacie kolesa?Mam na ruke malinko jazdene za 45e.......nemate niektora?Je to s nimi uplne ina jazda?A pasuju kolesa z nea aj na fusion?Aspon na zimu by som dala tie nafukovacie,lebo mi vadi,ze musim kamienky vyberat z gumovych

mmacko
7. led 2012

@hamilka z nea asi nepasuju kvoli brzde. A ak tie co hovoris su na fusion nafukovacky, tak to je dobra cena, ale asi by som ich chcela vidiet, ci su fakt jazdene malinko. No rozdiel...hmm, sestra ma Jane s takymito nafukovacimi a je to trosku "maksie" ten kocik. Jedina nevyhoda nafukovaciek je moznost defektu, ale to dopredu nikdy neviem, nemusis mat 2 roky ziadny ale mozes mat aj za mesiac dva....Mne ich napr netreba, moja malinka cim viac sa drnca, tym je spokojnesia, ale ked to tebe vadi, tak ich ber 😉

@strihalka concord a jane vanicky su rovnake, teda urcite jane od kolekcie 2010 a concord od 2011 su totozne a aj tie starsie boli velmi podobne 😉...je jedno, ktoru kupis

strihalka
7. led 2012

@mmacko vanicku mam proton od concord, ide mi o vajko, co budu nklikavat a zroven pouzivat v prvnich mesicich jako autosedacku,a bych nemusela davat vanicku do auta, kdyz pujdem treba jen do auparku na chvili..ci do tesca

mmacko
7. led 2012

@strihalka aha, jasne, no ja mam ion a v pohode, prve 2-3 mesiace som mala podlozenu tu zmensovaciu vlozku uteracikom, ale to aj pri prvej na inom vajicku, aby bola viac v rovine. Sestra ma tu Jane (neviem, ako sa vola, ma kolekciu 3 kombinacie slalom reverse 2010) a ta sa mi zda napr pre uz vacsie babo lepsia tym, ze je sirsia, ale zas novorodena v nej bude asi stratene, kamoska ma tu od concordu Intense, ale este ju nepouziva, az tak o 1,5 mesiaca...
V tomto ti velmi neviem poradit ☹

strihalka
7. led 2012

@mmacko aj tak dakujem😀
jeste to kuknem s muzem

renisco
7. led 2012

@strihalka ta concord intense je to same, co jane strata. měla jsem obě varianty - ion i strata /intense/ a nechala jsem si ion....

renisco
7. led 2012

@mmacko tvrdý, neodpružený a podnožka je ŠÍLENĚ krátká. sedačka posazená vysoko, takže dítko nelízalo chodník a materiál taky super. ale absolutně mi nesedl.

ten agile prej odpružení jakési má, ale jak moc - je otázkou....

renisco
7. led 2012

@hamilka určitě bude o něco jízda měkčí, ale asi nic moc. na fusion se dělají nafukovačky JANE, pozor-nesedí na něj nafukovačky NEO

renisco
7. led 2012

@mmacko ta starší dnes dobrala atb, ta menší ještě má. kašel a noční zvracení kašle nás trápí 2 měsíce a promarodily jsme v teplotách vánoce i silvestr... no a ted rýmuju a teplotuju já 🤐 🤐

hamilka
7. led 2012

@mmacko
@renisco dakujem vam dievcata 😉 Vy teda mate prehlad 😎

mmacko
7. led 2012

@renisco tak rychle uzdravenie 😉

tanija133
7. led 2012

Ahojte baby.... 🙂
@renisco tak aj tebe to nedalo a riesila si otocny kocik? ha, ha,ha....aj moje Brio uz je predane.....ale keby som mala druhe babo, tak od narodenia moze byt super......Ten Britax dobre vediet ze je na prd....Inac ten Britax Agile sa podobe velmi na BJCM, a co sem tam citam v teme, tam vraj BJCM vychadza lepsie....Tiez prajem skore uzdravenie.....
Ale babeny , nasla som novy kocik, este som ho neviedela, ale na pohlad sa zda byt dokonaly.....JE to novinka roku 2012.....mylsim to miesto golfiek, je lahky, skladny, otacava sedacka, ma madlo...a je pekny ....kuk.... http://casualplay.com/products/view/63/kudu-4 a video....

https://www.youtube.com/watch?v=6ewAyoWU5gQ

len ho trebe vidiet nazivo, a netusim ani cenu.....
@mmacko

renisco
8. led 2012

@tanija133 já otočnou řeším od doby, co blbec prodala gesslein vision. jsem si chtěla koupit znovu tu otočnou nástavbu s kulatou boudou, ale 7 tisíc odmítám. tak jsem koukala po levnějších variantách, ale k ničemu jsem se nedopacovala.

jj - podobá se BJCM, ale mě se BJ vůbec nelíbí. a ten agile je víc po menší mamči a má aspoń odpužení narozdíl od BJ. no uvidím - objednám a vrátím

mmacko
8. led 2012

@tanija133 Tani, no vyzera na 90 % super ten casual novy...jedine 2 vady su, ze nema polohovatelnu rucku, len vysuvatelnu a ze ma ukoncenie noh sportak (nie take bez konca ako fusion). Inak fakt skoro dokonaly, kompaktny, vyzera dobre odpruzeny, otocny....kebyze riesim znovu 3 kombi, tak je vazny kandidat....ktovie, co bude stat, dala by som tak 600 za 3 kombi 😉
A este ktovie, ake farby budu...ciernu nemusim, ale zas ruzova podlozka by to riesila

mmacko
8. led 2012

@tanija133 uz som aj farby nasla v tom prvom linku, ta ruzova pre dievca a modra pre chlapca alebo ta bordova su fajne 😉......som zvedava, kolko bude stat

tanija133
8. led 2012

@mmacko No ja som ho skor myslela ako druhy kocik , ako golfky..lebo je uplne lahucky , konstrukcia iba 6,9 kg...ale nemusi byt zla ani trojkombi.....Ta polohovatelne rucka by mi nevadila, na Bugaboo mam tiez iba vysuvaciu a staci mi, som spokojna a ani na Fusione ju nesklapam.....To ukoncenie noziciek ano,to mas pravdu ale zalezi ako je to dlhe, dokedy by to vydrzalo...ja som si na nom iba vsimla, ze ta strieska tiez nie je bohvieako dlha, len to by mi mozno trosku vadilo, ale inac sa mi zda byt super...A ano farby su vsetky cierne, iba podlozky su farebne, teraz tie cierne kociky letia....a uz sa mi aj pacit zacali....Fakt bohvieco bude stat....ja som ho myslela ze mozno by som ho vymenila za Bugaboo ,ale uvidim podla ceny a j podla toho ako bude celkovo priestranny... 😉 Al eje to vazne zaujimavy kocik... 😉