Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
8. led 2012

@tanija133 to hej, je zaujimavy, super, ze je otocny, podla mna ma v pohode strechu a vyzera fajne odpruzeny. Ja zas mam rada tu rucku trosku sklopeny, lepsie sa mi tak kocik karuje. Podla mna by bol fajn aj ako 3 kombi.....no som velmi zvedava, aky bude nazivo (aj jane unlimit sa mi brutal pacil a nazivo blee) a kolko bude stat....

tanija133
8. led 2012

@mmacko a super, je na nom ze je otocny a mozes ho otocit aj kvazi so sediacim dietatom....a to opruzenie ze super....

renisco
9. led 2012

@mmacko stejně ten kočárek bude jen tak do 1,5 roku max a to ještě v létě.... aspon podle fotek to tak vypadá.... 😀

mmacko
9. led 2012

@renisco no hej, uvidime, ako bude nazivo

mmacko
9. led 2012

Baby, neviete mi odporucit nejake baby vysielacky? Mala som vybrane philips avent scd 505/00, ale nikde nie su na sklade za normalnu cenu, vobec neviem, ktore su dobre, pri Ninke sme mali tie starsie philips a neboli velmi dobre, stale sustali, tak chcem nieco normalne, kedze ich chcem hlavne kvoli spaniu malickej na balkone.
Dakujeeeeeeeeeeeeeeem

renisco
9. led 2012

@mmacko hodně mi připomíná navington a ten je teda nic moc

mmacko
9. led 2012

@renisco co je navington? tie philips maju super recenzie, ale chcela by som nejake kupit hned tieto sa daju zohnat za normalnu cenu s cakanim min 3 tyzdne....nemas prehlad aj v tomto?😉

renisco
9. led 2012

@mmacko navington

mmacko
9. led 2012

@renisco fiiiha, fakt sa velmi podoba...

renisco
9. led 2012

@mmacko chůvičky moc neporadím. já mám (teda měla jsem, proože rodičovská jednotka je asi už někde na skládce - hledám ji půl roku a nemůžu ji najít) tyto a byla jsem spokojená, ale je to děsný žrout baterek, takže věčně na nabíječce http://www.zbozi.cz/vyrobek/philips-scd-510-00/

teď bych šla spíše do této http://www.detske-chuvicky.cz/p/philips-scd48000

renisco
9. led 2012

@mmacko http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=368...
se mi tam nelíbí ta stříška a u toho casu mi to připadne stejné - nebo lépe řečeno - HORŠÍ

mmacko
9. led 2012

@renisco blee, fakt to nazivo ten kocik vyzera zvlastne...
...diky za typ, my sme prave podobne mali pozicane a dost sustali...tak neviem....

renisco
9. led 2012

@mmacko tyhle 480 jsou prej srovnatelné s těma 510. doporučil mi je přímo prodejce, co se zabývá chůvičkami. ty nižší třídy jsou na tom hůře - šustí a pískají. tu 510 jsem vzala jen proto, že jsou dvoucestné - že může malá mluvit i na mě, u té 480 to nejde. jinak bych vzala tu nižší třídu.

renisco
9. led 2012

@mmacko aha, tak tyhle vůbec neznám...

mmacko
9. led 2012

@renisco maju vela len dobry referencii, ani jedna zla...asi ich vezmem a pockam 2-3 tyzdne

renisco
9. led 2012

@mmacko jsem na ty chůvičky , co jsi dala odkaz, našla tohle -
******Novinka roku 2011. Jedná se o obdobu modelu SCD510, podle mě to bude jeho nástupce. Podle prvotních testů jsou bohužel stejně potiché jako model SC510, takže „střeva“ budou obdobné a mění se pouze kabát. Narozdíl od SCD510 má navíc ukolébavky spustitelné z dětské jednotky a má lepší noční světýlko.

mmacko
9. led 2012

@renisco hmm, viem, ze je to podobne ako tie 510, povodne som chcela tie, ale tieto 505 sa mi pacia viac....porozmyslam... 🙄

renisco
9. led 2012

@mmacko spíš si projdi, jaké baterie se tam dávají, jjestli je budeš využivat spíše doma přes kábl, nebo budeš spíš potřebovat baterky, jakou mají výdrž atd. protože u těch 510 byly jen ty pidi tužkové a byly hned vybité....

tanija133
9. led 2012

@renisco to pocujem a citam prvy krat, ze exist taky kocik ze Navington, naozaj sa podobaju.... ved uvidime aky bude nazivo ten Casual, vyzera byt asi malicky....Ja na jar by som chcela asi Maclaren XT, alebo si nechcam len bee , ale Maclaren ma stale laka....
@mmacko ja mam doma tie babysiter co dala link renisco..... taketo nieco.... http://www.miminkovo.sk/avent-analogovy-monitor... a som velmi spokojna, nikdy mi to nesustalo....

mmacko
9. led 2012

@tanija133 Tani, viem, ze Tebe sa pacia maclareny 😀...kazdy mame svoju srdcovku.
Ja si asi objednam tie moje vybrane vysielacky, uz ich aj maju v malle, ale nejde spravit objednavka..dokelu...zajtra tam volam
....dakujem za rady kocky

....a pls dalsiu radu, kamoska chce golface so spojenou ruckou...dajte nejaky typ (bee je moc drahe a pp easy drive sa jej nepaci). Dakujeeeeeeeeeeem

tanija133
9. led 2012

@mmacko Ani sa mi az tak nepacia, ako viem ze sa s nimi strasne dobre jazdi, su kvalitne, a maju aj vysoku nosnost..... 😉 Tie vysielacky , co si dala link budu urcite dobre..... 😉
Kociky - typy - Nuna, Mamas and Papas Luna, Cybex Calisto, Ingelsina Avio, su celkom pekne a kvalitne....

mmacko
10. led 2012

@tanija133 aha, diky, snad sa podari objednat tie vysielacky, nejde mi spravit objednavka...musim tam dnes zavolat.

Tie golfky, praveze tato kamoska sa bavila s nejakou babou a ta jej vravela, ze sa s PP easy drive ide zle, co je tiez podla mna blbost, ja by som si kupila to kebyze som na jej mieste, nuna sa mne nepaci, tie male kolieska, jej maly je valibuk, my sme pozerali M&P sola, lunu pozriem, cybex som jej odporucila (to by bolo pre mna c 2 na jej mieste), ten je tiez super a inglesinu este poviem. Diky 😉

renisco
10. led 2012

@mmacko cybex, baby jogger, britax agile, britax b mobile, nuna, mamas papas...

renisco
10. led 2012

@mmacko sakryš - jsem začala psát a dál jsem nečetla a pak koukám, že už tady o těch kočarech debatujete 😀 😀 😀

ono i záleží, jak je vysoká. některé mají pevnou výšku a jsou bud menší nebo zase větší...

mmacko
10. led 2012

@renisco no ona je v pohode, akurat 170 cm cca, ale jej muz ma skoro 2 metre, takze s vyssou ruckou a aj ich maly je macko, v 5,5 mesiaci ma 8,5 kg. Takze nieco priestranne a rucka polohovatelna/vysuvacia

renisco
10. led 2012

@mmacko fíííha... tak to ten britax ani jeden, no a dál fakt nevím 😀

mmacko
10. led 2012

@renisco nevadi, dakujem, este pls jednu radu kebyze chcem usetrit a nekupit tie nove vysielacky za 60-70 e...co povies na toto?
http://deti.bazos.sk/inzerat/12110788/Philips-S...

renisco
10. led 2012

@mmacko já nevím, jak se u vás přímo tyto pohybují - u nás nové od 1250,- tak jestli raděj nevzít nové. baba nepíše, jak jsou staré, takže by mě zajímalo, kolik zbývá do záruky (jestli to stojí za ty peníze) a jestli má paragon a kde je koupila. ono totiž se dají kopit chůvičky jako repas a ty mají záruku jen 12 měsíců (místo klasiky 24 měsíců)...

mmacko
10. led 2012

@renisco aha, no dakujem, aj tak mi uz teta odpisala, ze su uz predane....asi ostanem pri mojom vybere...som ja trdlo, riesim tu vysielacky akoby to bolo neviem ake dolezite 😉
diky baby