Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

veronka
31. kvě 2012

@renisco fakt? mne sa malý v F4 strašne šmýka dolu tebe malá nie? aj preto ho chcem predať a kúpiť concord
tak bbj ides vratit?

veronka
31. kvě 2012

@renisco hoď nejaké foto s malou

tanija133
31. kvě 2012

@renisco skoda a ty si ho nikde predtym neskusala?

renisco
31. kvě 2012

@veronka jo, mě malá sjíždí taky, ale jí se to tak líbí a sjíždí teď sama schválně. ale já tam měla mezinožní pás a ten ji držel...
fota ještě nemám....

renisco
31. kvě 2012

@tanija133 u nás prodejny nejsou, takže nezkoušela... měla jsem britax agile, s tím jsem byla spokojená (krom jízdy teda). jsem si myslela, že tohle bude lepší, no ale je hodně vysoký, což mi nevyhovuje.

renisco
31. kvě 2012

tady jedna, jak má boudu v hlavě 😀

tanija133
31. kvě 2012

@renisco to ho hned vratis spat... 😉

renisco
31. kvě 2012

@tanija133 hned ne, ještě ho omrknu, poslechnu si názor chlapa a pak uvidím. mám na to 14 dnů. ona když se ta bouda úplně nesklopí, tak je to ještě docela ok. ale když se sklopí úplně na opěrku, tak je v hlavě... ale i s malou se mi s ním jezdí hůř než s gessem F4 buggy.

mmacko
31. kvě 2012

@renisco
@tanija133 baby, pridavam nazory na kolekciu 2012, dnes som ju u segry vyskusala a som rada, ze ma neposluchla a nekupila ten 2009 v predeti, ale 2012. Kolesa nazivo su kraaaasne, kocik ide skoro do uplneho lahu a aj vtedy strieska pekne drzi, nema ani naznak vole padnut. Len ta strecha je z ineho materialu ako bolo doteraz, neviem, co to je, nieco medzi neoprenom a sustiakom, este treba testnut, ci je taka nepremokava ako nase.

@renisco no nic moc ta strecha na kociku, ja by som ho vratila , mne pripomina na foto britax agile. Ale mala je naaadherna 😀

karinka2105
31. kvě 2012

@mmacko ahoj ja zvazujem ze kupim nvoy sportaaak,a vanicku kupim pouzitu ved ta sa pouziva iba chvilkuu
a hlavne ze koleska budu nnovee a sportaak
co vy natoo?

karinka2105
31. kvě 2012

ahojte ja som bola v obchode predeti.a mi povedala ze ked pada streiska treba len doklepnut tie nity na bokoch a bude pekne drzatt

@mmacko a ake su tie kolesa teda z cohoo?

mmacko
31. kvě 2012

@karinka2105 dobry napada, dolezity je sportak a ten novy je fakt vylepseny. Naj cena je 399 e s taskou v miminkovo.sk
Tie kolesa to v strede vyzera ako kov, ale nenapadlo ma to osahat, nabuduce

karinka2105
31. kvě 2012

@mmacko a myslis ze vanicka z 2010 bude pasovat?

veronka
31. kvě 2012

@mmacko ake ma kolesa 2012? Ako su na obrazkoch, tie viac vzorovane?

bamarama82
31. kvě 2012

@tanija133 ako povodny, chilli. aj novu strechu mi poslali 😀

mmacko
31. kvě 2012

@karinka2105 jasne, ze bude pasovat aj vanicka 2010, ja by som to tiez tak skombinovala, vanu proton a novy sportak.

@veronka tie kolesa maju uplne iny vzor, ale su kraaasne.

karinka2105
31. kvě 2012

@mmacko popripade ak budem mat moznost si iba pozicat na tych 5 mesiacov

mmacko
31. kvě 2012

baby, neviete, sedi toto na madlo fusiona (bez toho navleku kde je nanoznik) ? dakujem
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13127107&tab=0

renisco
31. kvě 2012

@mmacko no neke, ony jsou už s těma novýma kolama? tak to je bombáááááááááááá

ano, je podobný britaxu, ale taky je pravda, tento jde líp nadzdvihávat, takže se bude lépe najíždět na chodník.
ta střecha je děsná. já to viděla už na fokách, ale říkala jsem si, že je lepší ho omrknout přímo. pokud se ten díl, co je úplně u zádovky, nedá až k zádovce, tak je prostoru dost. vůbec nevím, jestli ho mám testnout venku nebo ne....

mmacko
31. kvě 2012

@renisco mi hovor, tak som nad nim dnes slintala 😀 . Krasne kolesa, lah, nepadava strecha....ja chceeeem 2012 fialvyyyyyyyyyyyy, ale nemozem ☹

renisco
31. kvě 2012

@mmacko přiznám se, že mě se to madlo vůbec nelíbí.

renisco
31. kvě 2012

@mmacko no ale že si dali na čas teda - i s tou boudou a materiálem...

mmacko
31. kvě 2012

@renisco preco sa ti nepaci to madlo? Deti predsa na vsetkom najviac zaujima ta vignetka, nie? Ja nad nim uvazujem, ja mam stale dole z madla ten vrch, lebo mala ho obkusuje a nechce sa mi to stale prat tak nech to nie je take hole

mmacko
31. kvě 2012

@renisco no vsak , konecne sa concordaci hecli a trosku faceliftovali kocik, opravili chyby, co sa riesili 3 kolekcie....

renisco
31. kvě 2012

@mmacko raděj tam připnu hračky než tohle... na můj vkus je to moc kolotočářské...

malá se nechce vůbec fotit, ale když se ten zadní díl úplně neshrne, tak je tam místa docela dost. nevím, jestli je to vidět, Bajo to pořád shrnovala dolů.

a téměř 6,5 letá se tam vleze taky http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=407...

veronka
1. čer 2012

@mmacko takze iba 2012 je taka vynovena, 2011 asi nie, že?

veronka
1. čer 2012

@renisco daj fotky z boku v ľahu a s tou vytlačenou opierkou na nohy

veronka
1. čer 2012

@mmacko akú farbu má sestra?

mmacko
1. čer 2012

@veronka hej, ja mam 2011 a este mi strecha v uplnom lahu pada. Len ta 2012 je konecne vynovena. Segra ma farbu tu lime zelenu, ako najkrajsia je suverenne fialova, ale ona ma chlapca, tak to nechcela.

veronka
1. čer 2012

@mmacko a nevies ci farba graphite je iba s čiernou konštrukciou?