Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tanija133
4. led 2013

@veronka ja milujem fusion, ale uz len koli nosnosti , tvoj krpec je uz velmi velky bude mat 3 , a skoro 20 kilov....tak by som dala GT, ten som videla tiez a je paradne velky tiez aj priestranny , dlhy a ama aj dobru striesku....a aj nosnost ma.... 😉

veronka
4. led 2013

@tanija133 ale ma ovela kratsiu opierku a nedaju sa mu polohovat nohy.......vrrrrr
baby som zufala ☹ od zajtra budem bez kocika a ja este nemam vybraty druhy

tanija133
4. led 2013

@veronka a nemas ich kde skusit na predajni?

veronka
4. led 2013

@tanija133 prave ze nie

tanija133
4. led 2013

@veronka ja som videla sediet 3 rocneho v GT a teda kukala osm, aky je velky....neviem ta opierka okolko je kratsia.....ale ked moj krpec sedi uz v kociku a zatiahnem strechu, co ja nezatahujem, tak hlavu ma uz v streche pomaly...ale nezatahujem....netreba to som nikdy nepouzvala, iba v lete...

veronka
4. led 2013

@tanija133 a kolko meria maly?

tanija133
4. led 2013

@veronka moj okolo 96 , 97 cm...

renisco
4. led 2013

tady je 6,5 letá v BJ GT a opěrka má 53-54cm
@veronka http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=407...

veronka
4. led 2013

@renisco diky, ty si teda nechavas GT? uz ste sa skamaratili? 🙂

renisco
4. led 2013

@veronka no mám ho doma stále, a stále mi tu jen stojí - chudák se projel asi jen 3x - naposled někdy na začátku listopadu 😢 😢 😢 jinak mám ještě Lunu, ale ta toho taky moc nenajezdila 😀

veronka
4. led 2013

@renisco hlavne, že máš 2 😀

mmacko
4. led 2013

@veronka
@renisco
@tanija133 to BJCM vyzera na fotkach super, ale ja by som volila z jedineho dovodu fusion, ze sa dieta vyspi s hore nohami, ani 3,5 rocnemu nevisia. Ja neznasam, ked spi dieta so spustenymi nohami.

renisco
4. led 2013
veronka
4. led 2013

@mmacko to aj mna odradza, tanija pisala, ze jej ta opierka na nohy pada, ale nevie ci to je vahou maleho (17 kg) alebo pouzivanim

renisco
4. led 2013

@mmacko nohy se dají vypodložit a u tak velkého dítka už nevadí, že to není extra rovina... (můj pocit)

renisco
4. led 2013

@veronka to aj mna odradza, tanija pisala, ze jej ta opierka na nohy pada, ale nevie ci to je vahou maleho (17 kg) alebo pouzivanim = u concordu nebo u GT?

veronka
4. led 2013

@renisco pri concorde

tanija133
4. led 2013

@veronka zacala mi padat asi 2 mesiace, asi to bude pouzivanim...lebo pada ked sa maly vzpiera... 😉

bambulka814
4. led 2013

@renisco dakujem...ale nepochopili sme sa 🙂 tuto sedacku ja mam, concord trimax, ano, tam spona je, ale u concord intense (vajicko do 13 kg) tu sponu hladam a neviem najst, pretoze do neho potrebujem dat fusak.

prepac, asi som to nevysvetlila moc zrozumitelne 😝

renisco
4. led 2013

@bambulka814 pod tou krytkou naspodu

tilly
6. led 2013

babule, mali by ste niektora zaujem o sportovu cast z nea? pasuje na fusion... predavam kamoske cely set neo a jedna kocka ma zaujem len o podvozok, tak uvazujem, ze kebyze sa najde niekto, kto by zobral len cisto sportovu cast, tak vanicku a autosedacku by som uz nejak rozpredala...

manila421
6. led 2013

Jaaaaj smutno mi bude babule, zaciatkom leta budem musiet predat fusion ☹ budem musiet kupovat surodenecky... 😀

renisco
6. led 2013

@manila421 no nekecej - tak to je supeeeer 😀 😀 😀 😀 😀 GRATULUJŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ

manila421
6. led 2013

@renisco Dakujem :D zatial sme len na zaciatku, este dlha cesta do konca ale velmi sa tesime 😉
musim zacat citat fora o surodeneckych kocikoch aby som co najlepsi kupila, osobne mi padol do oka BABY JOGGER CITY SELECT, tak uvidime mam aj Maclaren doma, no budem sa musiet s niecim rozlucit...

renisco
6. led 2013

@manila421
co si chválí, tak tento http://www.e-broucek.cz/kocarky/pro-dvojcata-so...

a pak tento http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/1393-e...

ale už si nepamatuju, jak to bylo s tím, že na jednom hluboký a druhý už sport...

manila421
6. led 2013

@renisco hej presne, budem potrebovat kombinovat vanicku a sportiak... tie co si mi poslala, su pekne, ale ja chcem tie sedacky tak za sebou nie na siroko vedla seba, s tym sa nikam nedostanem a bohvie ci do mojho maleho Clia by som to vtrepala...zato rozmyslam nat joggerom, pride mi taky sikovny, klik tam klik sem a hotovo. 😕

renisco
6. led 2013

@manila421 aha, jsem nevěděla, že chceš za sebou. je pravda, že těch možností ve dvojčatovém provedení moc není...

tanija133
6. led 2013

@manila421 gratulko.... 🙂 ten BJcity select su vraj velmi dobre..... 😉