Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

emmuska8
12. únor 2013

@sefka6661 kamoska sa mi dnes pochvalila ze si ho objednala... ale ze pride az v polovici aprila do slov. obchodov... ona ma termin v maji, tak jej to nevadi... 2012 maju na predajni, ale ona si pocka na 2013... ja mam 2012 a nedam nanho dopustit... ani vlastne neviem aky je rozdiel medzi 2012 a 2013 😀

sefka6661
12. únor 2013

@emmuska8 No ja tiež neviem presné rozdiely....len v strieške sú iné...nové concord 2013 majú vo farbe kočíka a nie čierne striešky..

adel22
12. únor 2013

Baby a naco sluzia zabudovane cvoky na vanicke sleeper? Na tej rukovati? vdaka

renisco
13. únor 2013

@evaii na většině kusech ty přední rachotí - setkala jsem se s tím u hodně kusů... ten zbytek bych viděla na reklamaci, to jsem ještě u nikoho neslyšela

suez
14. únor 2013

@jurka83 Ahoj aj ja rozmyslam na Concordom, ale volako som sa zaplietla s tymi vanickami☹((( mali sme predtym Jane Slalom, maly bol julovy a veru som ho vo vanicke vozila este aj v marci🙂)) uplna parada, hlavne ze sa dala polohovat a velkost ani nehovorim. Druhe bude Junove, ale kedze som si moju Jane predala, pokukujem po Concorde a tiez chcem velku vanicku....Prosim porad🙂

renisco
14. únor 2013

@suez od concordu proton, nebo od Jane nějakou.
nebrat Jane transporter a concord sleeper - to jsou ty malé.

adel22
14. únor 2013

@suez presne tak, kup radsej Protonku...ja mam ten Sleeper a s fusakom je to des..mala je tam ako salonka...ale inak super kocik!

meganik
15. únor 2013

@suez ak sa nepodari zohnat protonka, tak do sleeperky doporucujem pouzit autosedackovy fusak, ja som to tak vyriesila, malej bolo vo fusaku teplo, doslova zabalena ako v kukle, ten fusak sa mi tam presne zapasoval, nemala som najensi problem a to som sa zimy dost bala.

marianka0101
15. únor 2013

prosím vás, mohla by ste mi niektorá nafotiť športovú časť, ako to má byť presne pozapínané s tými cvokmi. Mám tu neoprénovú striešku a neviem ako presne to má byť, a či má byť tá strieška vonku, alebo vnútri v kočíku. Mám 2010 a v úplnom ľahu mi padá strieška, neviem či som to dobre pozapínala.... ďakujem za ochotu

renisco
16. únor 2013

@marianka0101 bohužel, zapnuto to máte OK, protože ta stříška padá normálně všem. musíte obtočit ty pásky kolem rukojeti 2x, aby kočárek nešel do nejvíc lehu a pak Vám padat nebude... tohle jsme tu řešili v této diskusi a popsali tím snad 200 stran.... ta stříška Vám padat bude pořád, nesmíte dávat opěrku do největšího lehu...

marianka0101
16. únor 2013

@renisco Ano, dakujem, citala som to tu v diskusii, len neviem ako presne to ma byt, aby ten stav bol co najviac vyhovujuci. Videla som aj nejake fotky, ale tam som dobre nevidela ako presne to ma byt a ci ma byt ta strieska vonku, alebo vnutri, skusim to odfotit, ci to mam dobre, ze by ste mi poradili

marianka0101
16. únor 2013

@renisco no ja som asi truba, teraz pri foteni som nasla tu chybu co som robila. Ja som si nevsimla, ze v tej strieske su otvori na tie pasiky s cvokmi. Nevedela som, ze ich mam tade prepchat, teraz je to uz ok, strieska je pekne z vonkajsej strany, nepada a nemusim to pri kazdej zmene polohy odopinat. Cele poobedie som nad tym stravila... A teraz som na to iba pozrela a uz som vedela, kde robim stale chybu

renisco
16. únor 2013

@marianka0101 ty díry v té stříšce jsou na nic. sice se tama provlékají ty pásky, ale pokud budete chtít stříšku překlopit v sedu před dítko, tak je budete muset odepnout... takže vesměs to nikdo nezapíná, protože je to zbytečné a stejně vám bude boudička padat tak i tak. a jestli dát tu stříšku před nebo za, to už je jen na vás... může to být tak i tak.

jurka83
17. únor 2013

@suez ahoj no čítam to tu, ja som ale aj tak stále spokojná 🙂 malý má bud týždeň už pol roka a skrz počasie sa vaničkujeme stále hádam ma už tá Perinbaba vypočuje... malý je tam zababušený vo fusaku bunker lodger a v pohode zapneme aj ten vaničkový fusak a aj ho môžem nadvihnúť trošku keďže je už zvedavý ... a nie je tam ako placka 🙂 takže na to na čo som potrebovala mi určite tento kočík poslúžil : aby sa mi zmestilo letné dieťa celú zimu do neho. To bola moja priorita. V robote sme skoro naraz rozdielom max 4 mesiace otehotneli 3 a všetky nás zlomil concord a všetky sme spokojné... ňAle aby som ťa nezavádzala moja kaderníčka je zase úplne nespokojná až nešťastná z neho. Veľmi ma to mrzelo lebo som jej ho odobrila a nerozumela som čo tak strašné na ňom je . Až keď sme boli teraz na návšteve tak som pochopila a bola som v rozpakoch či by to vôbec nejaký kočík vydržal. Malý sú tak isto starý a jej malý bol on narodenia naučený na natriasanie až skákanie na fitlopte ale nie také normálne jemné skôr to vyzeralo ako trampolínovanie 🙂 a ked to potom nemal hučal jak tur. A na concorde sa húpať neda... *Ona ho má brutálne vyheglaný kolieska už mala na reklamácii ale tak ak by som to nevidela na vlastné oči neuverím že sa to dá s dieťatom a kočíkom robiť. No tak ale neviem či za to v tomto prípade môže kočík... ešte je nespokojná aj so strieškou na vajíčku lebo je to len taká neoprenová látka aj na vaničke a že tam moc fúka. No čo ja viem keď fúka tak nič nepomôže nijakému kočíku len otočiť proti vetru.... Tak neviem možno som len málo náročná. Teraz sa vytešujem lebo mi prišla zasielka z pinkie nová podložka s dekou do športiaku tak už len čakáme na tú vytúženú jar. Tak držím palce pri výbere a hlavne si vyber podľa vlastných požiadaviek pa

suez
18. únor 2013

@jurka83 Ahoooj, vyriesil to za nas nas Tato a rozhodol ze kupime Easywalker Qtro, lebo jemu sa ten Concord vobec nepacil. Ja som nad nim aj uvazovala, ale kedze ho u nas nemali tak som neriesila, ale v sobotu sme boli v NR tarat sa po obchodoch a tam ho mali.......uvidime🙂)))

penelope1
18. únor 2013

Máte niekto športový kocik 2012 alebo 2013 ? Chcem sa spýtať, či sa aj na týchto nových typoch tvaruju kolesa do "A"

renisco
19. únor 2013

@penelope1 nemám, ale tvarovat se budou určitě. já s tím mým téměř nejezdila, měl najeto tak 3 měsíce celkově, dítko těžší jak 9kg jsem v něm nevozila a kola do A šly. ono i záleží na chodnících. pokud se do osyčky dostanou drobné kamínky, písek... tak se to vyheglá i tím. a taky samozřejmě zatížením....

penelope1
19. únor 2013

@renisco Vážne aj tieto nové kolesá sa tvarujú do "A" 😖 Som z toho sklamana. Ja mám malého synčeka,ktorý už teraz váži 7,5kg a chcela som pre neho tento kočík (len šporťák),ale odrádzajú ma tie kolesa v tvare A

renisco
19. únor 2013

@penelope1 ta osa je přeci stejná, jen obal je jiný... ale nemusí se Vám tvarovat do A. ne každý je tak má...

penelope1
19. únor 2013

@renisco Ja som zatiaľ asi každý concord videla s kolesami do "A" 😀 Budem určite o ňom uvažovať,nakoľko sa mi zdá dosť priestranný šporťáčik a super sa skladá,teda aspoň ,čo mi v obchode ukazovali 🙂

renisco
19. únor 2013

@penelope1 a nechcete mrknout třeba ještě na baby jogger city elite? ten má super boudu, skládání jedním tahem a má i polohovatelnou podnožku... akorát je to 3 kolka... Já teda mám Baby jogger city mini GT, ale nemá polohovací nožky - ale už mám dítko větší, tak mi to nevadí, u malých dítek mi to vadí. concord je o něco málo prostornější, to jo, ale ta bouda je nedomyšlená...

penelope1
19. únor 2013

@renisco pozriem ho, len trojkolky ja nemusím... 😒 Ešte mám nejaky čas na zvazovanie. Ked sa nahnevam zostanem pritom co mám 😉 Je mi úplne jasné, že idealny kocik neexistuje.,Každý má niečo...

tanija133
19. únor 2013

@penelope1 ja som to na tom mojom nemala nikdy hrozne, fakt len mierne nenapadne to bolo do A, ani by som si to nebiola vsimla, keby som tu o tom necitala a to sa vozime stale a furt v nom... 😉 co sa tyka priestoru tak Concord je NO 1.

penelope1
19. únor 2013

@tanija133 Preto o ňom rozmýšľam,lebo môj malý má 3,5mesiaca a 7,5kg tak hľadám priestranný kočík 😉

tanija133
19. únor 2013

@penelope1 tak to je este malicky, ono malicke babatka su v nom dost stratene, trosku sa aj smykaju v nom, padaju do bokov,ale tak od roku je to skoro dokonaly kocik, tu striesku ja som nikedy nepouzivala, od roku krpec spaval uz iba vnutri, je pravda ze bola vtedy dost kratka, neviem mozno tieto nove kolekcie ju uz maju snad dlhsiu........my mame cez 2 roky a vozime sa stale a ma dost miesta.... 😉 a manevrovatelnost kocika je prefaktna, ide lahucko s hocijakym nakladadom...

penelope1
19. únor 2013

@tanija133 Ja ten kočík zvažujem,keď bude mať malý až okolo 1 roka,lebo viem,že športová časť sa nedá otočiť k sebe a to mi dosť prekáža... Zatiaľ využijem tento čo mám... 😉

tanija133
19. únor 2013

@penelope1 no presne ,mne to velmi vadilo ze na maleho som nevidela, som kupovala druhy otocny, ale Concord som nepredala, ale od roka uz bol paradny, aj s fusakom stale najpriestrannejsi,pohodlny pre babo....

athens26
19. únor 2013

Ahoj holky, prosím poraďte!! Nevíte jestli stupátko ke Concordu Neo je stejné jako Fusion? Ten Fusion nemůžu sehnat, jen ten Neo, ale nevím jestli to bude pasovat. Díky 🙂

laloona
19. únor 2013

@athens26 kamarádka se chystá prodat stupátko na fusion, je skoro nepoužité, mohu poslat kontakt na ní 🙂

noname26
20. únor 2013

maminky, mame kupenu sadu concord fusion 2012 - je v tom prebalovacia taska a plastenka. je ta plastenka aj na hlboky aj na sportovy? a ake ste kupovali este doplnky (sietka proti hmyzu, slnecnik alebo clona, rukavniky ...) - ake doplnky si este zabezpecit? a univerzalne ci special na concord? dakujem za radu, nerada by som kupovala zbytocne drahe ale ani take, co by nam nesadlo