Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

romy31
30. črc 2013

Kočky nemáte niektorá zbytočné adaptéry na pásy na vaničku? Potrebujem kúpiť a viem, že to nie každý aj použil, tak ak by ste mali niektorá navyše, tak rada kúpim za cca 10e. Prosím ozvite sa 🙂

anastacia242
30. črc 2013

ahojte tak sa idem pochvalit ako sme vyriesili problem so strieskou, dali sme si ušiť novú 😀 😀 😀 😀 😀 cize uz aj ked bude drobec spinkat, bude dlha nebude nanho ani svietit ani fukat... a aj potah na opierku na nohy-ciernu...concord fusion

anastacia242
1. srp 2013

a takto vyzera s vlozkou pinkie

kyti75
2. srp 2013

Holky, mam takovy letni dotaz😉 Staci na zimu fusak emitex combi nebo si nechavate usit i nanoznik? Diky moc.

anastacia242
2. srp 2013

@kyti75 ja mam tiez emitex fusak, ale mam aj nanoznik aspon taky obycajny nezatepleny, sak ked bude snezit tak predsa viac ochrani 😉

jakanaka
5. srp 2013

Ahojte, Mám fusion 2012,kupovala som ho v marci 2013 a už vtedy ked som nosila vaničku sa mi nepozdavalo predne prave koliesko,akoby nedoliehalo na zem a na extra rovnom povrchu sa mi dokonca otačalo okolo vlastnej osi a samozrejme to trochu buchotalo.najprv som si myslela,že konštrukcia musi trochu sadnuť,tak som to neriešila,ale ked som nasadila šporťák tak to bolo hrozne,hned som to išla reklamovať a vrátili mi to akože opravene ale robí mi to stale to isté,tak som to dala znova na reklamaciu a teraz čakam,čo vymyslia.obchod mi dal zatial náhradnú staršiu konštrukciu asi 2010 a tá je perfektná ked to porovnám-žiaden problem. Prosim vás mali,alebo máte podobný problem a ako ste to riešili?velakrat som videla moju seriu kočíka na ulici a všimla som si že to koliesko im haprovalo tiež...

jakanaka
5. srp 2013

A ešte jednu vec sa chcem spýtať 🙂 .Na vaničke scout na bokoch(vpravo a vlavo) trčia také umelohmotné ušká v tvare C,načo sa používajú? ked som skladala vaničku,nezdalo sa mi, že sa používajú na zaistenie zloženej vaničky. Staršie scouty to nemajú,návod mám ešte so starými obrázkami, tak tam som to nenašla.Ďakujem

pukica
6. srp 2013

@romy31 mierne oneskorene,kezde som si medzicasom porisila porod 🙂 ale dakujem za reakciu,cize bud original alebo ten co si pisala ty?aaaaaaaach len keby neboli take drahe sakris... no idem si to prestudovat...

romy31
6. srp 2013

@pukica gratulujem ;)

pukica
7. srp 2013

@romy31 dakujem,ooo vidim ze aj ty si v ocakavani 🙂 tak prajem prijemne dotehulkovanie a super rychly porod 🙂

nordjane
8. srp 2013

Ahoj maminky,
jsme rozhodnuty pro koupi kočárku concord fusion 2013 grey. Uvažujeme pouze o sporťáku, s tím, že korbičku by nám půjčila sestra z Janéčka. Máte někdo zkušenost, zda na to pasuje Jané proton 2011? A někdo se skušeností s adaptéry na vajíčko maxi cosi? děkuji 😉

renisco
8. srp 2013

@nordjane korbička jane pasuje - jane je s concordem kompatibilní

slabachvila
9. srp 2013

baby viete poradiť? aký je toto ročník vaničky proton? dakujem 😉

tanija133
10. srp 2013

@slabachvila to moze byt 2009, alebo 2010, predtym bol iny dizjan, aj potom iny dizajn

slabachvila
10. srp 2013

@tanija133 to fakt? lebo mne tvrdí predavajúca ze je to 2011 alebo dokonca 2012 ☹ ☹

tanija133
10. srp 2013

@slabachvila tak ona ju mohla kupit aj v roku 2011, alebo 2012, vypradavaju sa stale.... ale od roku 2011 sa vyraba uz iba vanicka Sleeper, Proton sa prestala vyrabat...Proton je ale vacsie vanicka..Sleeper mensia, ma iny dizajn celkovo. na obrazku je Sleeper dole, vidis, ta strieska je ina... ale uplne presne ti poradi @renisco ona je totalny odbornik na Concordy... ale myslim si ze je to tak ako pisem.... 😉

ekka
10. srp 2013

ahojte, nevie mi niekto poradit sa dajú nahradné diely na Concord ? Odpadol nám jeden kryt z kolesa a tiez sme stratili to aretacne koliesko ☹ . dakujem

tanija133
11. srp 2013

@ekka v pre deti sa da objednat....

slabachvila
13. srp 2013

@tanija133 dakujem za info 😉

renisco
13. srp 2013

@slabachvila na 100% to není 2009, ta tam nemá vzadu na boudičce ten bílý proužek, tak bych řekla 2010. V kolekci 2011 sleeper nebyly (to ale říkám jen podle toho, že jsem je nenašla v katalogu, protože se objevoval sleeper). Já bych to poznala spíše podle sportovní sedačky... ale na 99% je to 2010. Tyto kolekce se dali koupit ještě i v roce 2011, tak proto možná je to tak uváděno.

slabachvila
13. srp 2013

@renisco táto s čiernou strieškou je najnovší model?? http://www.predeti.sk/vanicka-proton-chilli---d...

renisco
13. srp 2013

@slabachvila se mi stránka predeti.sk nechce vůbec načíst, ani ten odkaz....

slabachvila
13. srp 2013
renisco
13. srp 2013

@slabachvila tato mi připadne, že je model 2009, ty novější modely protonky měli u zipu ten bílý proužek, jako je nahoře na té fotce. ovšem kolirát dají katalogové foto a prodávají novější typy...
jinak tahle protonka je poslední model, pak už se začaly prodávat ty sleeper korbičky, jako dala tanija fotku, ty jsou ale menší než proton korbičky

slabachvila
13. srp 2013

@renisco dakujem ti za rady 😵 😵 😵

kpn
16. srp 2013

@anastacia242 ahoj prosim poslala by si mi kontakt na pani co ti sila striesku. Dakujem

anastacia242
16. srp 2013
kpn
17. srp 2013

@anastacia242 dakujem za kontakt

denduska
21. srp 2013

@renisco ahoj, môžem ťa poprosiť o radu 😅 možno hlúpa otázka, ale neviem to nájsť...sú si navzájom kompatibilné časti ktoré sú vyrobené v rôznych rokoch? Napr. dá sa kúpiť nový šporťák a k tomu staršia vanička/ vajce? alebo naopak.... či mi musia sedieť roky výroby.... predtým sme mali casualplay a tam to bol rozdiel, tak preto sa pýtam....díky moc! 😅
Možno aj ostatné baby budú vedieť poradiť.

renisco
21. srp 2013

@denduska kombinovala jsem různé ročníky a kombinovala jsem je i se značkou Jane různých ročníků