Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

talinka
16. bře 2010

sylviah, ja som tasku predala, lebo sa mi vobec nepacila a prisla mi absolutne neprakticka...teda naoko krasna ale radsej mam sirsie a tato je uzka a dlha...a vacsina tasiek sa da pripevnit na rukovat, ja som si objednala uplne obycajnu a je ovela lepsie...tato za tu cenu nestoji 😉

sylviah
16. bře 2010

talinka a nevies ktora sa da este cela pripevnit na rukovat? lebo ja mam kocik brio a k nemu mi dali tasku brio, ale to je nieco strasneeee, vobec som s nou neni spokojna, asi kazda ina bude lepsia ako ta co mam teraz. videla papabag u jednej kocky, co ma ten isty kocik ako ja a vyzerala super. neporadis nejaku, co sa da tiez tak pripevnit? 😉

talinka
16. bře 2010

sylviah, tak ked sa ti paci papabag, tak si ju kup 😉 maju ju aj v obchodoch alebo na nete, ci hladas asi prijatelnejsiu cenu, co? no niektorym babam sa paci to je jasne,ale ja som taky "bordelar" a potrebujem viac miesta a papabag tam moze byt len poriadok vsetko pekne naukladane na svojom miesto a to nebolo nic pre mna 😀

no ja som nasla na mimibazare nejake obycajne univerzalne..pozriem to a dam ti sem linky , ok?

sylviah
16. bře 2010

talinka, su peknucke, ale ani jedna z nich nema take uchytenie, no este uvidim, ako sa rozhodnem

talinka
16. bře 2010

sylviah, a ake uchytenie...vsetky sa daju upevnit na rucku.. 😕 praveze mne sa moc nepacilo uchytenie na papabag...teda narocnejsie, predtym som mala Jane a tam som len zapla cvoky , to bolo super...no tak som ti moc nepomohla teda 😉

veverka84
17. bře 2010

baby nikomu sa nelupe to okolie zipsu na vanicke concord 2009 len mne?????? 😝

misacek009
17. bře 2010

Ahojky holky, tak jsem teď zjistila, že se nám zespodu na potahu udělaly dvě dírky. ☹ Malej ještě nesedí, tak mu dávám zádovou opěrku dolehu. Teď nevím, jak to přesně popsat, ale občas se o malinko propadne buď pravý nebo levý roh, kde se setkává zádová opěrka se sedací částí a tím jak se tře o šroubky na konstrukci, tak už se tam udělaly ty dírky. Nehledě na to, že je pak malej trošku na křivo. 😖 Dělá nám to jen v tom lehu. Když zádovou opěrku zvednu, tak je to v poho. Dělá vám to někomu taky???

sylviah
17. bře 2010

talinka, jedna kočka má brio go, ako ja, a má tú tašku papabag - prichytenie celej tašky na rukovat, link na foto som dala vyššie, ale možno od toho upustím, keď hovoríš, že je to nepraktické.

talinka
17. bře 2010

sylviah, no netvrdim, ze je to neprakticke vseobecne,ale pre mna ako bordelara urcite, ja potrebujem viac priestoru a nie nalinajkovane,kde co dat...asi preto, ze som bola najprv zvyknuta na inu tasku... 😉 ale nie som jedina, co predala papabag a isla do inej tasky, je to o tom,komu co vyhovuje, na pohlad je ale krasna aj vidno, ze to nie je nejaka lacnaska.. 🙂

zuzie
19. bře 2010

ahojte babenky, aj ja pridam nase dojmy z concord fusion, nadsene sme kupili cely komplet fusion 2009 novsia verzia, farba chilli...zo zaciatku ok, nadsenie pretrvalo do mesiaca, kedy sa na na odzipsovatelnom nanozniku na korbe zacala strapkat umela hmota v okoli zipsu... tomu sme nezabranili, len obstrihavali...po troch mesiacoch dalsi problem, kolesa a v nich stovky kamienkov, uz v marci boli v dezolatnom stave...prisla jar a nasadili sme sportovu verziu, uz sme sa netesili, cela euforia z fusion nas uplne opustila a nas milacik - favorit, sme sa rozhodli pustit dalej, na sportovej casti sa operadlo da dat maximalne do polosedu, sklamanie totalne....pritom fakt kocik je lahky, super material, krasne farby, obratny...ale tolko nedostatkov ☹ viem, ze nieto dokonaleho kocika, ale za tu cenu je na nom fakt vela negativ, ktore clovek objavi az pri pouzivani! a to sa v kococh celkom vyznam....zuzana

elixia
20. bře 2010

zuzie, tak to ma dost sklamalo,ze sa sportovy neda sklopit uplne do lahu..jasne,ze ziaden nie je idealny,ale tento je dost drahy, takze tiez by som asi ocakavala viac ☹ Kolieska su tam pogumovane alebo iba plastove?

orovka
21. bře 2010

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či sa vám zmestí športový kočík concord fusion aj do menšieho kufra v aute?(napr. Fábia). Ďakujem

jjahodka
23. bře 2010

Orovka, náš kočík sa tiež zmestí do fábie.

jjahodka
23. bře 2010

misacek009 ja som tu spomínala že aj nám sa potrhal poťah presne ako opisuješ, tiež v polohe ležmo je mierne krivo dieťa, a kolieska tiež. Ale to sa robí u každého concordu. za tie peniaze nestojí.

talinka
23. bře 2010

jjahodka, nam sa teda nic netrha ani dieta krivo nelezi...asi to len mate zle dane,ci? 😅 a za tu cenu som s nim spokojna 😉

talinka
23. bře 2010

elixia,kocik sa da dat takmer do lahu a uplne to staci,malemu sa tam vynikajuco spinka 😉 a nahodou je lepsie ked ma trosku hlavicku vyvysenu a nie uplne rovno ..ja ho pravezem davam este vyssie nie uplne do lahu a je to lepsie... 🙂 ale osm si vsimla, ze concord 2009 ide menej do lahu ako 2010...

talinka
23. bře 2010

a kolieska su pogumovane a len ten stred je plastovy

talinka
23. bře 2010

zuzie, to je presne to,idealny koci asi neexistuje ani ja som taky nenasla...ale najviac sa mi k idealu priblizil Jane a teraz Concord 😉 my este s nanoznikom nemame problem...som prekvapena, nam kocik ide skoro az uplne do lahu...asi to je u 2009 inak .,,a to ste neskusali pri kupe kocika?a kolieska je jasne, ze su tam kamienky, su gumene 😉

misacek009
25. bře 2010

jjahodka, děkuju za odpověď. Mě to hodně zklamalo, myslela jsem, jestli jsem ten sporťák třeba špatně nepřidělala, ale jestli ti to dělá taky, tak to bude asi chyba u výrobce a to už vůbec nechápu, jak tohle můžou dopustit. Já včera ještě zjistila, že se mi začla párat stříška, takže kočárek asi pomaže na reklamaci, ale nevím, co dělat s tím, že je tam malej šikmo. To asi nevyreklamuju. Nechci aby si tam ničil zádíčka. 😒

nefer
26. bře 2010

tak my uz ho mame tyden,zatim teda pouzivam jen hlubokou korbu,ale sem zatim moc spokojena 🙂 strasne lehoucke ovladani a i skladani super 😉

na jane sme taky kkoukali,konkretne na jane rider 2010,ale strasne mala korba a i sportovni verze nebyla moc velka,takze vyhral concord neo 2010 chilli a zatim maximalni spokojenost 🙂 tak snad budu spokojena i nadale

nefer
26. bře 2010

jo a jeste jeden poznatek,v obchode meli neo s nozni brzdou,ale nam uz prisel s rucni brzdou,coz je samozrejme pro me lepsi 🙂 ale divila sem se ,ze by teda neo 2010 uz mel rucni brzdu? asi jo,kdyz ji tam mame 😀

pitrska85
26. bře 2010

Nefer..tak to ráda slyším, že jsi s Concordem Neo spokojená..Já jsem zatím ve fází vybírání, ale tento patří k mým největším favoritům..Jsem se do něj zakoukala na první pohled a te´d se mi nic jinýho nelíbí 😎 Takže budu ráda, když tu občas napíšeš svoje zkušenosti, i dobrý i špatný 🙂
A to s tou ruční brzdou je super, jsem to na obrázcích na netu zkoumala, a nikde právě ruční brzda nebyla vidět..
Můžu mít ještě dotaz.. je ten kočárek dost vysokej? Občas jsou některý ty kočáry skoro u země, určený tak pro 1,50 vysokou maminku 😅

juju
26. bře 2010

pitrska my mame NEO tiez, ale este caka na babo 😉 a ked som ho skladala, tak mi prisiel v pohode vysoky, je tan nastavitelna rucka. Jediny problem je ze vanicka sa mierne hybe? ako sa to da zafixovat na NEO-u? 😕 uz sa to tu pytam asi 10krat, ale zatial odpovedali baby len co maju fusion a to je iny typ

dara29
26. bře 2010

Mne sa páči tiež concord fusion ale chcem sa spýtať či nie sú problémy s budičkou ked sa mi v predajni zdala taká labilná akoby sa triasla ked do nej zafúka. Aj tá vanička čiže kočí bol taký akýsi roztrasený alebo to mali zle naklikané? Poradte mi či ste s tým spokojné.

bredmax
26. bře 2010

dara29 boudičky jsem se taky bála a materiál je fakt super,neprofoukne,promokne,super 🙂 a nám se vanička ani nehoupe a to jí nemáme ani zapřenou,jak tu holky radí 🙂
zatím fakt spokojenost a teˇje super,že i korba se dá polohovat,tak jsme to trošku zvedly a mladá je hned spokojenější a čučí 😀

tonica
26. bře 2010

Tak ja dnes taky objevila jeden nedostatek. Mala vyzaduje sedet a cucet vyklonena z kocarku. Jak psala Zuzie, sedadlo bohuzel nejde u sportovni verze do uplneho sedu. Premyslim, ze male zacnu za zadicka strkat postarek. Mozna az bude vetsi, nebude to tak vadit, ted je ale malinka na to, aby mohla pohodlne cucet drzic se madla. Skoda preskoda..... 😒

nefer
27. bře 2010

pitrsko ja prave taky koukala i na stranky concord.de a tam meli taky jen nozni brzdu,ale my mame uz rucni a fakt je to lepsi 🙂
ja merim pres 160cm takze sem taky prcek,ale prijde mi ze korba je dost vysoko,ze je to v pohode

a juju nam se korba taky hybe,je pravda ze je teda strasne lehla manipulace s ni,krasne se vynda a zase zanda,ale hybe se a to se hybala i v krame,nevim proc,ale myslim ze by to nemelo vadit,nevim zda se da nejak zaprit,ja na to zatim neprisla 😅 a jak rika bredmax u korby se daji polohovat zada a je to super 😀 a striska je taky v poho,vcera tu zrovna fucel vitr a mala byla v pohode 🙂

misica24
29. bře 2010

Ahojte, vie mi niekto poradiť kde by som kupila na kočík concord fiusion nánožník, alebo aspoň s akeho modelu by tam pasoval . ďakujem 🙂

talinka
29. bře 2010

tonica, a to mas aky typ concordu, ze nejde do sedu? ved ide a dost, praveze ja ho davam este nizsie nech nesedi ako pravitko 😕

misica, nanoznik je zabudovany v madle ,ale ty chces asi taky hrubsi co? No mohol by tam pasovat nanoznik JANE alebo nejaky univerzalny napr. EMITEX