Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
24. čer 2010

Brendax, krasne to je, asi si dam na zimu aj ja spravit nanoznik 😉. Tak kocky, ked zistite, ako posiela na slovensko a pripadne, ak ste niektora z BA a uvazujete, ze by ste si dali usit nanoznik na zimu, dajte vediet, usetrili by sme na postovnom 😉
Ja som uz dnes cakala podlozku, ale este neprisla, uz sa na nu tesim, je taka crazy, ale bola to laska na prvy pohlad 😀

lucula73
24. čer 2010

@mmacko ,včera som jej písala,ešte nemám odpoveď,tak čakám...a čakám dnes aj kočík,už som z neho na nervy,som strašne zvedavá,či konečne príde...

mmacko
24. čer 2010

Lucula, drzim palce.

mmacko
24. čer 2010

baby, vcera som na bazare konikovom videla jednu tetu, co predava strechy na jane a fusiony, dnes ju uz neviem najst. Neviete, ktora to bola? Nepamatam si ako sa volala. Viem, ze ich predavaju aj v cechach, ale ked sa da kupit aj tu, tak je to jednoduchsie. Kamoska si chce kupit.
Dakujem

lucula73
24. čer 2010

@bredmax ďakujem za fotočky a ty si ich posielala aj tej panej?lebo som sa nevedela zorientovať,ona mi tie isté fotky poslala ako ukážku,presne tie od teba,aj podložku,aj nanožník 😀

@mmacko dá sa to poslať aj na SK....ak chceš,ten mail ti možem preposlať....neviem,či tu tie ceny a sposob možem napísať,či mi to nezmažú ako reklamu...alebo do Ip... 😒

mmacko
24. čer 2010

Okej, lucula, posli mi to prosim do IP, dakujem 😉

bredmax
24. čer 2010

@lucula73 jojo i jí,aby si nás dala do spokojených zákazníků 😀

lucula73
24. čer 2010

@mmacko a ešte ..už si našla tú pani?ja som ten inzerát dnes videla,čp predáva tú striešku...jej nicj je hviezda22.. 😉

@bredmax 😀

mmacko
24. čer 2010

Lucula, hej, nasla. Kamoska totiz ma 2008 verziu a chcela by taku dlhu strechu na to ako ma 2009 a 2010, cize o 1 dielik viac. Ta hviezda predava tu klasicku "2 dielikovu". Ale nasla som aj tu, co to sije, tak uvidim, ako sa kamoska rozhodne.

lucula73
24. čer 2010

@mmacko a kto to šije?do rezervy...

mmacko
25. čer 2010

Lucula, sije to anjeliksns, urcite si napisem niekde jej nick, ked budem chciet aj ja tu novu striesku s okienkom 😉

lucula73
25. čer 2010

@mmacko ,ten nick mi je známy,predáva aj kočíky..
a volali mi z obchodu,že tu mám konečne ten kočík,tak ho pojdeme vziať...juj,sa teším 😀

mmacko
25. čer 2010

Lucula, super, potom napis, ake mas dojmy a ako si spokojna.
Hej, ta teta predava aj kociky, dost Jane a tak.

mmacko
25. čer 2010

Tu je fotka mojej podlozky, funny, ze?

bredmax
25. čer 2010

@mmacko krásná opička 🙂

talinka
25. čer 2010

@mmacko to je uplne UZASNEEEE!!!!! krasna opicka 😵

talinka
25. čer 2010

@mmacko aj ja si idem objednat asi...to je od nej pani co ma nick tuyen??? pytam sa este raz pre istotu 😉 a este otazocka, to plni ucel,aby sa mi nezaspinil ten potah , ci? 😅

mmacko
25. čer 2010

Dakujem baby, ja som sa do tejto opicky zalubila na prvy pohlad.
Talinka, hej, ja som si to kupila preto, aby mi nevybledol a nezaspinil sa potah, toto ked bude spinave hodim do pracky a nemusim zvliekat kocik 😉. Len este rozmyslam nad nejakym potahom na madlo, mala ho stale kuse...
Kupila som to zo slovenskeho mmb od tety s nickom teaterka. Da sa platit a na ucet, netreba posielat peniazky v obalke ako do ciech.

Lucula, ako kocik?

talinka
25. čer 2010

@mmacko aha, takze ty to nemas od tej pani z Ciech, co mi dala link bredmax? pozriem aj tu teda..a ja tiez musim nejak vycistit potah a dam tam veru tu vlozku, je to ovela praktickejsie..esteze vas mam 😉 maly tiez slinta madlo,ale niekde som videla aj na to ,myslim, ze u tej pani z Ciech, ze aj na madla sije...

mmacko
25. čer 2010

Talinka, hej, v cechach je vela takych, ale mne sa nejak prieci posielat peniaze v obalke. A keby si si objednavala, tak mi prosim objednaj na madlo potah bude cierny, alebo bledo modry, aspon budeme mat dovod sa stretnut 😉

talinka
25. čer 2010

@mmacko no to by bola aka zamienka 😀 ked budem objednavat,myslim na teba, skusim najst ci niekto nesije na SK..

mmacko
25. čer 2010

Talinka, dobra, ze 😀

bredmax
25. čer 2010

@talinka já mám od tý paní i potah na madlo,viz ty fotky níže,je to tam 🙂 dělá i na pásy,ale to už mi přišlo zbytečný 😝

orovka
25. čer 2010

Ahojte, dávno som nepísala, ale čítam vás stále. Tie striešky, čo šije anjeliksns som v jej inzerátoch nenašla. Má tam len kočíky. Ale pred včerom som ich tam videla aj ja, len sa mi zdali drahé oproti tým čo som videla na "bazoš" z čiech. Aj keby sa to prepočítalo na eurá sa mi to zdalo dosť. mmacko-inak tá opičková podložka je perfektná......! 😉 😵

mmacko
25. čer 2010

Orovka, ta anjelik to robi, pislala som jej IP, ja som to na bazare tiez videla pred par dnami a potom uz nie, tak som jej napisala. No co som videla na ceskom mmb, tak tam su tiez striesky nad 1000 ceskych korun, co mi pride s postovnym a prepoctom podobne. Ale ja strechu teraz neriesim, ja si dam usit len latku (bez kostry) s okienkom ked budem mat druhe babo.
A dakujem, hovorim, funny opicka pre moju opicku 🙂

orovka
25. čer 2010

@mmacko - ja som videla tie striešky na bazošovi a tam boli 700kč. Ja o tej strieške rozmýšlam na zimu. A ked by si si ju dala ušiť bez kostry, tak by si kostru vytiahla z tejto striešky a vložila ju do novej s okienkom, či ako si to myslela?

mmacko
25. čer 2010

Orovka, presne tak s tou strechou. Lebo chcem taku istu aku mam, len s okienkom. Len neviem, ci taky material zozenie krajcirka, ale v podstate to nemusi byt ten isty, len nech je nepremokavy a trosku elasticky ako tento neopren.
Tych 700 kc je super cena

marselitta
25. čer 2010

Baby kde si môžem pozrieť tie striešky?

lucula73
25. čer 2010

ahojte

tak kočík doma,páči sa mi veľmi,nepáči sa iba mojej dcére 😀 ,vozili sme po dome ostošesť,ide ľahúčko,vyzerá zatiaľ super,jediné čo sa mi moc nepáči je že keď dám opierku do maximálneho ľahu,tak mi nedrží strieška napnutá,jeden diel tej striešky je vlastne akoby zložený,čiže volnosť by tam bola,ale nedrží to napnuté...to tak má byť?nečítala som ešte žiaden návod,ale chcela by som vedieť,či to tak má byť alebo to pojdem hneď reklamovať. 😒

A ešte k nafukovacím kolieskam...v obchode mi povedali,že majú objednané aj celé čierne,že by mali prísť budúci týždeň,tak som veľmi zvedavá...alebo mi ponúkli,že mi zoženú aj predné strieborné k tým strieborným nafukovacím,že si mám vybrať.. 😀

tu je

lucula73
25. čer 2010

@marselitta ,choď do bazáru tu na koni,vyhľadaj si predajcu s nikom anjeliksns.....teraz tam nahodila tie striešky.....
ale tie lacnejšie neviem kde sú....