Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

cherryblossomgirl
20. črc 2010

@talinka a to si ho prala v rukach alebo v pracke na nejako setrnom rezime?

zrzuska
20. črc 2010

baby ja som jane cistila iba vlhkymi vreckovkami co su aj pre deti na ritku a tak. my kupujeme tie dm-kove biele neparfumovane a s nimi to vsetko islo tak lahucko. a to sme mali svetlunky kocik. ziadne flaky neostali. ale ked som prala tu vlozku z jane tak tam mi to ostalo iba ked som jednu cast napr cistila. treba to dat riadne vyplachat.
teda concord zevraj ma presne tie iste materialy ako jane, preto vravim ako som to ja cistila.
inak tie materialy su na udrzbu fakt uzasne. dufam, ze sa mi podari predat bebe confort a kupit concord 😅 🙂

talinka
20. črc 2010

@cherryblossomgirl no ja som ho len rucne drhla so spongiou..neviem to asi nejde do pracky,len max do lavora a vydrhnut

talinka
20. črc 2010

@zrzuska 😀 😀 😀 ze siesty kocik....tak som este celkom dobra,ked chcem len treti 😀

zrzuska
20. črc 2010

@talinka my sme mali tiez do roka jeden. druhe dieta sme nemali v plane mat hned za ameli tak som povedala ze predam trojkombinaciu jane. lebo novsie od tej co sme mali uz mali adaptery zabodovane v konstrukcii kocika cize samostatne by som to nepredala. nesedelo by to na novsie typy jane. a ze si kupim novy jane sportak. tak aj bolo. ale poslali mi taky vadny kus ze som iba nadavala a lutovala ze som ten prvy predala. tak som spekulovala aky iny kupim. to vsetky mamicky golfky kupovali pre tak isto stare deti ako nasa ameli. tak ze vyskusam. ale napr. vobec mi golfac nesedel, tak to bol treti tak som kupila buggster ten bol uzasny. no a piaty je ten co mam teraz. to som kupovala od kamosky s tym ze mi ho vychvalila do nebies a tak reku ze ked planujeme druhe tak bude pre to babo a ameli sa este povozi v sportaku ked idem niekam na cely den a tak. ale tento mi tiez nesedi tak chcem skusit concord 😀

talinka
20. črc 2010

@zrzuska 😀 😀 😀 no co aspon si vyskusala a nemala jeden nudny kocik stale 😉 ja som len predala trojkombinaciu Jane a teraz mam concord a chcela by som Jane unlimit ,ale ze vraj je uzky, este som stale nevidela nazivo alebo nejaky golfac uz len, uvidim...

zrzuska
20. črc 2010

@talinka ja som tiez chcela vyskusat silou mocou golfac ze je skladny a tak. a ked uz nepotrebovala mala tolko byt v kociku. ale na spanie je to nic moc a ona mi spavala v kociku takto ked sme sli niekam. preto aj teraz chcem concord ze viem ze sa v nom dobre vyspi a prave to potrebujem ked idem niekam na cely den 🙂

a to je aky jane? to ani neviem 😅

zrzuska
20. črc 2010

no uz som ho aj nasla. vsak to vyzera ako concord. podla mna to bude velmi podobne. 😉

talinka
20. črc 2010

@zrzuska jane unlimit je nastupca jane nomad...inak uzasny kocik,len ma otocnu sedacku a preto je, ze vraj uzsi...
tu je :
http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Jan...

len teraz v juni prisiel na trh

talinka
20. črc 2010

@zrzuska aha uz si ho nasla,necitala som dalsi prispevok 😀 no je to podobne, preto sa mi aj paci

zrzuska
20. črc 2010

hej to mi aj kamoska co sa fakt vyzna v kocikoch vravela ze tieto kociky co sa daju otacat aj smerom ku mamicke aby bolo dietatko tak je to na ukor miesta, ze su uzke 😒

zrzuska
20. črc 2010

@lucula73 vies mi odmerat prosim ta tu podlozku? aky je rozmer chrbatik a potom sed?
chcem daco vyskusat 😝

zrzuska
20. črc 2010

luci a ak sa ti chce tak aj rozmer od vrchu vzdy tie dierky na pasy 😝 😅

zrzuska
20. črc 2010

luci este som sa ta chcela opytat ci ked si objednavala z ceskeho mmb tak ta to nevyslo moc draho kvoli postovnemu?
platila si eurami v slovenskej nejakej banke si tusim spominala ze?

talinka
20. črc 2010

@zrzuska ja som prave uhradila tej babe, platila som tiez do slov.banky a postovne bolo 3,80 eura takze spolu nejakych 22,80 tusim to bolo 😉

zrzuska
20. črc 2010

@talinka uz mi aj odpisala ta pani. ja by som chcela aj tu deku zelenu. lebo mam zltu a to by bolo take moc kriklave. a ze ta podlozka sedi aj do bebecka takze by som to zatial mala tam lebo je svetlucky a aby sa neuspinil. 🙂
dufam, ze sa mi ho podari predat aby som mohla kupit concord 😀

jaaaaaaaaaj boze ja som dnes taka unavena. to moje dieta je ako z divych vajec, vobec nepocuva, no hroza s nou niekam ist. to iba na voditko. ako fakt. preto ja kocik este potrebujem lebo to je o hubu s nou niekam ist len tak na peso. to ani nejde ked ideme niekam dalej. to iba v dedine mozem tak ist 😝

lucula73
20. črc 2010

@zrzuska tak aj ty budeš mať takú podložku?a mám to merať,či netreba,keď povedala,že to sedí....ale ak chceš premeriam...

talinka
20. črc 2010

@zrzuska a ja dufam, ze sa mi podari predat concord 😀

lucula73
20. črc 2010

@talinka a načo ti je podložka teda,keď ho ideš predať?

talinka
20. črc 2010

@lucula73 no ,aby som ho chranila,kym sa odhodlam dat inzerat, a aby aj niekto iny sa potesil opickou...a co ked sa mi ho predat nepodari???to je vasa chyba, vy sme ma na tu opicu namotali 😀 😀 😀

lucula73
20. črc 2010

@talinka 😀 no veru,stúpne na cene tvoj kočík 😉

@zrzuska som to radšej premerala,elbo zajtra sa sem asi nedostanem...takže sedacia časť šírka v najširšom mieste 33-34cm,dlžka sedacej je 25cm,opierka - šírka hore pri hlave asi 24,dolu pri sedacej časti 28cm,dlžka je 45cm,otvory na pasy su od sedacej časti vo výške 23cm a 28cm.......prestrihneš si tie,ktoré ti budú pasovať,na concord sú tie vyššie... 😉

zrzuska
21. črc 2010

@lucula73 dikes, idem si to premerat ako to tam bude sediet. ja som to chcela hlavne preto ci mi to nebude trcat na sedacej casti.

@talinka a nechces ho predat mne? 😀 😀 😀 😀 len to ja najprv musim predat bebecko 😝 😉

zrzuska
21. črc 2010

no celkom by sa dali tie rozmery. na opierku chrbatika v pohode a na sedacej casti mi to bude ltt na sirku, trosku je ta podlozka sirsia, a trosku by pretrcala. ale to ked tam bude babo sediet tak v pohode sa to prisposobi si myslim. 🙂

talinka a za kolko by si ho predala ak by si ho predavala? si chces ten jane kupit? 😅 🙂

talinka
21. črc 2010

@zrzuska no ak si vyberiem iny kocik, tak ho v pohode predam aj tebe..cenu by som chcela dat v pohode a primeranu stavu kocika, to sa da dohodnut, musela byt taka,aby som uz nemusela na novy kocik doplacat...kocik ma v januari stal tusim 449 eur, je v super stave..cenu by sme sa nejak dohodli v pripade zaujmu.. 😉

mmacko
21. črc 2010

Lucula, krasna je ta tvoja podlozka. Nevedela som si predstavit, ako bude vyzerat opacna ako mam ja, ja mam ciernu s modrou opickou, ale je to krasne. A ta zelena ide krasne do toho Leaf.
Baby, len som Vam zabudla napisat, ze si mate objednat predlzenu aj dole aj hore, chce za to teta len par eur navyse a je to ovela lepsie. Ja mam predlzenu len dole, takze mi siaha az po tu ciernu cast pre nohy. Len skoda, ze som si nedala predlzit aj hornu cast, kedze tieto fusiony maju taku dlhu chrbtovu opierku.
Takze ak si este planujete objednat, tak si predlzenu dole aj hore 😉

talinka
21. črc 2010

@mmacko fakt si to mohla skor povedat 😀 😀 😀

mmacko
21. črc 2010

Talinka, vobec ma to nenapadlo...materska asi robi svoje 😕

lucula73
21. črc 2010

@mmacko no veru,moju možem skúsiť akurát tak ponaťahovať 😀

talinka
21. črc 2010

@mmacko ja si hovorim, ze mam kojenecku demenciu, predtym som sa vyhovarala na tehu demenciu 😀 😀 😀

mmacko
21. črc 2010

Lucula, ale ta tvoja je krasna, normal si ma namotala, ze ci nie je aj krajsia ako moja "obratena". Ale ja som spokojna 😉

Talinka, asi tak, len pred manzelom to nikdy nepriznam 😀