Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
29. črc 2010

@bamarama82 ano,mali sme aj tú redukčnú vložku....aj tak bol dosť utopený v nej...a je navyše strašne ťažká...s bábom ani nehovorím...zle sa prenáša v ruke..moj mm vždy frflal 😠

bredmax
29. črc 2010

@bamarama82 vanička má v sobě takový pás,takže ve fusaku mimčo nemůže být,nešlo by to zapnout 😕 je to na sucháč a zapíná se to přes bříško,kdyby náhodou,tak aby mimčo bylo fixovaný,zkoušela jsem malou ve fusaku do toho upnout,ale to nešlo,není to moc dlouhý,což chápu,aby to bylo dostatečně pevný na tělíčko,tak jsem to řešila do auta tak,že měla pod sebou deku,připla jsem jí,přikryla fusakem a když byla venku velká zima,tak jsem jí ven z toho odepla,zabalila do fusaku a jeli jsme,máme i sedačku,ale korbu jsme používali v autě na horách 🙂
snad jsem to napsala srozumitelně 😀

bamarama82
29. črc 2010

@lucula73 je fakt tazka aj bez baba, ta nova intense vraj bude lahsia...
@bredmax no do fusaku pojde isto a bude nepripnute ale len pri vozeni, a v aute uvidime, mozno sa to da nejak nadpojit aby to slo aj cez fusak, ja to nejak potom vymyslim dufam

lucula73
29. črc 2010

@bamarama82 a kde je už tá nová?niekde si ju videla?mne netreba,ja zachvílu tuto idem predať,máme aj od 9 kg autosedačku...................len sa pýtam.. 🙂

bamarama82
29. črc 2010

@lucula73 v nemecku predavaju travel set uz s tou novou intense, a ten madar na price killers ma vsetky nove sety este so starou sedackou.

lucula73
29. črc 2010

no našla som ju,tú intense...inak pripadá mi veľmi maličká.... 😒 ..ako že táto ion je proste teraz dobrá,ale to už máme pol roka ....a 9kg.....ona je taká hlbšiaa ako ostatné autosedačky,ale zase som čítala,že je aj jednas z najbezpečnejších na trhu......ale tá váha... 😠

lucula73
29. črc 2010

aj na mmb ju núkajú s concord neo....

bamarama82
29. črc 2010

@lucula73 ja som nazivo intense este nevidela, v predeti mi povedali ze to je uplna novinka ze sa este nepredava, a v nemecku na o-baby ju uz davaju k travel setom za *638e leaf. neviem mne sa celkovo nepaci moc ked dieta nelezi rovno ked je skrutene v autosedacke alebo satke, potom je sama skolioza. ja neviem, milion nazorov.

lucula73
29. črc 2010

@bamarama82 ani mne sa to nepáči,však autosedačku používaš len nevyhnutne,nie?ja som ho tam nikdy nedávala ,ani na hranie,ani na papanie,len v aute 😉

bamarama82
29. črc 2010

@lucula73 bo som kukala aj take tie hracie lehatka-hojdacie a potom si vravim no to moze byt skrceny aj v autosedacke ale nezda sa mi to vhodna poloha

lucula73
29. črc 2010

@bamarama82 my máme lehátko od fisher price a to sa nedá s tou autosedačkou ion absolutne porovnať....

orovka
29. črc 2010

Baby ja som tú autosedačku intense čo tu spomínate tiež naživo nevidela, ale na obrázku vyzerá byť menšia ako ION. Pripadá mi ako Jané strata a tá je menšia ako ion.

bredmax
29. črc 2010

@bamarama82 jasně,připínat jen v autě,my jinak taky nepřipínali,ale určitě s fusakem to nepůjde,je to hlavně kvůli bezpečnosti 😉

lucula73
29. črc 2010

u nás v obchode napr. ponúkali aj ku kočíkom Jané autosedačku IOn,lebo bola vačšia ako tá jané stratta...a tiež mi ju táno Intense pripomína...no nebude z čoho moc vyberať,druhá malá autosedačka....aspoň tak vyzerá....

kocurko1
30. črc 2010

@bamarama82 ja som zastancom vajicok. ION patrila v ADAC Crash testoch medzi najbezpecnejsie sedacky. Zato tento rok uplne pohorela Casualplay, ktora je polohovatelna a babo v nej skoro lezi. Ja to beriem tak, ze dieta dostane skoliozu tak ci tak, ked celu pubertu presedi pri pocitaci miesto pohybu.
Lehatko mame od Chicca, vyuzivali sme ho takmer rok. Malicka mala do 4 mesiacov reflux a bolo omnoho pohodlnejsie ju v nom napolohovat ako po kazdom jednom kojeni ju nosit 40minut na rukach, aby vsetko nevygrckala.

zrzuska
30. črc 2010

ahojte.

baby ja som mala taky fusak co je do autosedacky aj sportaku. emitex. a som si tam prestrihla vsetky tie dierky a tie pasy vo vanicke (mali sme jane) som si prepchala cez tie diery a v pohode som malu zapla. lebo cez fusak sa to nedalo to je jasne, to bolo moc siroke s fusakom. sice tie pasy boli sirokanske ale som si ich zohla napolky a tak prepchala cez dierky 😉 takze jedine tak.

bamarama82
30. črc 2010

@zrzuska no ja som sa na to nikdy nekukala, ale verim tomu, ze ked odpojim tam nejake tie koncovky na zapinanie /este som ich nevidela/ tak to niecim nadsijem a koncovky prisijem na predlzeny pas.

orovka
30. črc 2010

@marion už ti prišla taška??? Ja som si ju tiež objednala.....tú s tým oranžovým. Dnes mi prišla a je perfektná. Ani som si nemyslela, že bude taká veľká. 😉 🙂

mmacko
30. črc 2010

@bamarama82 moc by som do tych pasov nerobila upravy, mohla by sa tym znizit bezpecnost. Max by som mozno radsej rozsirila tie otvory na pasy na fusaku a tade pretiahla tie pasy vo vanicke. Tak by to podla mna pekne slo 😉
Orovka, je super, ze sa ti taska paci, ta oranzova vyzera na obrazku iny material ako ta modra. Len podla mna maju malo prepazok vnutri, v tej mojej lidlovej mam prepazku aj na penazenku, aj na doklady malej, aj na kremiky, gelik na ruky, plienky a este aj taku malu tasticku pripnutu vnutri (da sa odpojit) napr na kluce a pod. Len skoda, ze uz neviem zohnat modru, ja mam ruzovu a ku kociku by mi sla modra.

bamarama82
30. črc 2010

@mmacko aj tak sa da. len ci budeme mat diery na fusaku...a ake tasky to objednavate???

mmacko
30. črc 2010

@bamarama82 urcite si kupte fusak, co ma aj diery na pasy, ved fusak vyuzijes aj v sportaku. Napr taky emitexovy, alebo eisbarchen. Ja tiez taky mam a je super. Keby sa ti nezmestil do vanicky a budes mat iny, urcite aj na tom sprav radsej diery na tie pasy, ako zasahovat do pasov. Bezpecnost je dolezitejsia.

bamarama82
30. črc 2010

@mmacko ja moc po obc hodoch nechodim , vacsinu objednavam z netu, tak snad vykukam nejaky vhodn fusak. zatial mame vybraty ten novy od concordu, je ako spacak, maju ho cierny alebo bezovy ale stoji 70e

orovka
30. črc 2010

@mmacko aj ja som mala tú z lidla ako ty, ale táto mi viac vyhovuje. Mne vo vnútri stačí aj jedna priehradka, ale zase potrebujem aby bola priestranná a to táto je....teda aspoň podľa mňa. Neviem z akej látky je tá modrá liquid, ale táto je taká pevná ako košík pod kočíkom. 🙂

mmacko
30. črc 2010

@bamarama82 no podla mna je to vela za fusak. Tieto univerzalne su jednak super, ten emitexovy je tusim aj do vajicka aj do kocika a stoji okolo 50 eur. Hod foto toho concordoveho, neviem, ako vyzera.

mmacko
30. črc 2010

@orovka no ta modra bola akoby hruba sustakovina.

bamarama82
30. črc 2010
mmacko
30. črc 2010

vyzera super ten fusak, to sa musi uznat, ten ma urcite diery na pasy. Len zas ci ti nebude skoda tie diery zvacsit, ze zasiahne do tak super a draheho fusaku. Ale urcite tie pasy nepredlzuj, dieta musi byt v kazdej autosedacke alebo vanicke, v ktore sa prevaza v aute na pevno.

bamarama82
30. črc 2010

@mmacko my sme sa na tie diery kukali tusim, ale nepamatam si... povodne je vraj na neo ale ze sedi aj do fusionu. je to original concord

zrzuska
30. črc 2010

@bamarama82 ja som to myslela tak ze mala bola zapnuta vnutri vo fusaku. vsak teda fusak v aute bol odopnuty. ten fusak ma diery na pasy 5-bodove a tade sa dali prepchat aj tie pasy vo vanicke co su. len sa mi to nechcelo vkuse davat dnu do fusaku a zase ked sme nikam nesli tak som to chcela mat schovane tie pasy pod fusakom nech tam malej zbytocne netrcia dnu vo fusaku 😝

bamarama82
30. črc 2010

@zrzuska jasne