Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zrzuska
18. zář 2010

@tanija133 mne to robil jane tiez. ja som si nacvakla vanicku a potom som zdvihla tu konstrukciu tu cast na nozicky a ta vanicku vlastne podopierala 😉
myslim ze by to aj tu malo ist, vsak jane a concord su skoro rovnake ak nie rovnake 😉
vyskusaj uvidis 🙂

tanija133
18. zář 2010

@zrzuska Nejde mi ta konstrukcia na nozicky do takej polohy zacvaknut tak, aby mi podopierala tu vanicku, ide iba nizsie co je malo.... Vanicka Drzi iba vtedy , ked, najprv tu konstrukciu zacvaknem tak vysoko a potom nasadim vanicku, ale to tam tu vanicku rvem, tak neviem.....

kvetinkatn
18. zář 2010

@zrzuska je mi jasné, že je to čistý image 🙂 ale vyzerá super.

kvetinkatn
18. zář 2010

@tanija133 kamoska ma neo a tiez sa jej ta vanicka kyve, asi to tak ma byt. aj minule som si vsimla jednu pani u lekara, ze sa jej ta vanicka kyve. ja mam len sportiak tak neviem poradiť ☹

kvetinkatn
18. zář 2010

@lucula73 asi tie krytky co zakryvaju kazdy srobik, napr. aj na rucke pri tom klbiku, asi 0,5 cm priemer, aj ja som si vsimla, ze uz jednu nemam. tak ja neviem čo mám zle, keď sa mi urobili tie dierky 😒

blondi2
18. zář 2010

@kvetinkatn No potesila si ma 🙂 Ano, ten cely cierny je vrchol elegancie, ako hovoris. V obchode, kde sme kupovali ten nas Chilli, mali vystaveny aj sportak Lava a bola v nom ako dekoracia taka svetlucko modra fleecova zavinovacka Lodger wrapper. Vybrala som ju, lebo som si chcela pozriet samotny kocik a hned nam udrelo do oci, ako na tej ciernej svietili vypadane chlpy z tej zavinovacky. Takze tato chilli bola kompromis, aj ked stale sa mi viac paci lava, ale viem, ze to takto bude praktickejsie.
Och, take krasne pocasie je vonku, tak by som isla vyskusat novy kocik 🙂 ale to si este pockam zopar mesiacov. A kocikovat budem chodit, zrovna ked uz take pekne pocasie nebude - v januari.

kvetinkatn
18. zář 2010

@zrzuska asi to budu mat tam kde si ho kupila, mne sa napriklad pri kazdom rozlozeni uvolnil ten cvok co drzi opierku, to co sa tu bavite s tou plastovou vecou, ze to treba povolit aby drzala strieska, tak som prisla do predajne, kde som ho kupila a pan mi ho na pockanie vymenil, este cely kocik namazal a uz vobec nevrzga 🙂
ozaj baby to sa Vám nestáva, ze sa Vám otvarájú tie cvoky? a to plastove co sa obtoci okolo konstrukcie a zapne na cvok sa mi tak roztiahlo, ze teraz sa to zakazdym zavadi o striesku a bojim sa, ze mi to prederavi 😒

kvetinkatn
18. zář 2010

@blondi2 Aj január býva pekný slnečný 🙂 ale ja zastávam názor, že načo plytvať energiou a prechádzať sa so spiacim dieťaťom, tak ja prechádzky až keď je malá hore a to až teraz keď je väčšia, aby sa zabavila pozeraním okolia. Predstava, že chodím 3 hodky so spiacim dieťaťom a potom prídem vyflusnutá domov a dieťa je vybúvané plné energie a ja bez ma desí 🙂))) ale človek musí aj vyvetrať hlavu 🙂

blondi2
18. zář 2010

to mas teda pravdu s tym plytvanim energie 🙂 Budem to tak robit asi aj ja veru 😉 A kolko ma tvoja mala?

lucula73
18. zář 2010

@kvetinkatn no ja nevieme,ja už potom nemám ani jednu tú krytku...a nie som si istá,či som ich tam vobec mala 😒

a s tými prechádzkami je to pravda....zo začaitku som chodila von na spanie,ale teraz je naozaj lepšie ísť sa prejsť,keď je drobec hore,nech sa zabaví 😉
@tanija133 myslím,že ti dievčatá dobre radia,už to tu bolo spomínané,ak nechceš,aby sa ti kývala vanička,musíš ju podoprieť tým na naožičky 😉

bamarama82
18. zář 2010

@tanija133 ja som si to vsimla uz v obchode, ze ta vanicka sa na konstrukcii kyvoce cela, hore dole, nedaj boh ked schadzas z obrubnika dole hlavou babo sa tam dobre vyposuva... ja som si to skusila v obchode zdvihnut tu cast kde budu nozicky na sportaku do vyssej polohy ako je rovina a potom som tam narvala vanicku, nakolko ked uz bola vana nasadena zdvihnut to neslo. tak som zvolila taketo riesenie. dufam ze sa tie dva adaptery z toho casom nevykyvocu, to by ma slahlo.

zrzuska
18. zář 2010

@tanija133 aha. tak potom ti neviem poradit. skus sa opytat mozno v predajni kde predavaju concordy. mozno by ti vedeli poradit. alebo tam kde si ho kupila ak to mas blizko 😕

@kvetinkatn mne sa to nerobi. ja mam uz 2,5rocnu slecnu takze my kocik vyuzivame velmi zriedka. snazime sa o druhe mimi tak dufam, ze potom ked sa podari a dokupime vanicku a ostatok tak nebudu nejake problemy 😒

kukala som to co ste spominali kde sa potah derie. tak isto to mal aj jane a ten uplne prvy co sme mali od kamosky kupeny (z druhej ruky) bol vyser roka pouzivany a je fakt ze tiez to tam bolo trosku odrate. ale mne sa zase zda ze jane robia pevnejsie potahy 😕
vcera ked som to detailne kukala tak ten potah na concorde je fest tenucky. no dufam, ze nebudu problemy. iba dobre ze som nakoniec kupila celkom novy sportak. cize keby daco tak snad to budeme moct este vyreklamovat.

zrzuska
18. zář 2010

@blondi2 ale neboj sa. potom si vychutnas jar 😉
ja mam marcove dieta a ked sa narodila bolo hrozne dlho zima a sneh ale potom som si jar velmi vychutnavala 😵

sakura77
18. zář 2010

@zrzuska teeda ty mas postreh,to som si vobec nevsimla veru...ale je to fotene hned po rozbaleni,takze bud to chyba od kupenia alebo to je mozno este v krabici vypadnute,pojdem to pozriet veru....

sakura77
18. zář 2010

a dneska som bola v jednom obchode detskom v nitre a tam maju cherry stale za 475 eur 😕

renisco
18. zář 2010

@tanija133 ze začátku jsem měla taky problém tu vaničku nacvaknout, když jsem měla tu nožní opěrku zvednutou. ale teď, po pár vyndání a nandání vaničky mi to už jde lehce a opěrku mám stále nahoře.... po třetím nacvaknutí už to šlo lehce...
když dáš opěrku dolů, vanička se kamácí. a počítej s tím, že když tu opěrku zvedneš, vanička se hýbat nebude, ale u hlavičky mimi (v místě dotýkající se opěrky) bude vanička víš než u nožiček zhruba o cca 4cm.

bredmax
18. zář 2010

holky tak já korbu nemusela podpírat tou opěrkou nožní a bylo to v poho 🙂 samo,když jsem s ní zkusila hýbat,tak tak se trošku kývala,ale při jízdě,při sjíždění z chodníku atd to bylo v poho 🙂 ale hodně holky psaly,že to musí podpírat 😕
a co nejdřív nacvaknout a pak opěrku zvednout? to by mělo jít líp,ne?

renisco
18. zář 2010

@bredmax to nejde... napřed vždy opěrku a na to korbu.

bredmax
18. zář 2010

@renisco ale jde,mně to vždycky udělal někdo,kdo mi "ochotně" chtěl pomoc třeba na poštu do schodů,tak právě chytil kočár za tu opěrku a zvednul mi to až ke spodku korby 😀 😀

tanija133
18. zář 2010

@bredmax praveze to ide iba naopak, najprv opierku na nohy zdvihnut a potom nasadit a zacvaknut.

Dakujem za info , tak som kludnejsia ze je to normalne ze sa to kyve. Pojdem sa pre istotu spytat aj do predajne , kde predavaju Concordy, ze co mi na to povedia...... 😉

bredmax
18. zář 2010

@tanija133 ale zvednout jde i když tam máš korbu,já fakt naštěstí s kýváním problém neměla 😉

renisco
18. zář 2010

@bredmax u mě to nejde. se to nezacvakne.

@tanija133 to kývání korby je normální. je to u všech - i u jane.

tanija133
18. zář 2010

@bredmax no zdvihnut ide, ale nezacvakne v tej polohe ako by som potrebovala na podopretie..... ☹

tanija133
18. zář 2010

@renisco Ok, ja som si dnes chystala holboky kocik, a myslela som si ze to mozno tak nema byt, ale ked ma, tak fajn...Dakujem..... 🙂 .

renisco
18. zář 2010

@tanija133 řešilo se to už několikrát, takže to není jen u tebe. mě se taky "houpe", proto to mám položené na té opěrce. ze začátku jsem taky měla problém korbu nacvaknout, ale teď už to jde lehce.

kamilakd
18. zář 2010

@zrzuska ahoj ano mas pravdu su rovnake ja mam vymenene koliecka z jane nafukovacie...a nanoznik je fakt nevyhoda KED JE TAKY TENKE! ja som bola pozriet ten uni nanoznik ale pravdu povediac sa mi nepaci ☹ kocik z jane mame je uzky ale kamoska ho mala tak nam ho predala za par eciek malemu sa tam luubi ale na zimu veru nie je aj ked je tam nanoznik,kocik je velmi uzky teda ten unlimit a fusak je problem..na concord ja nedam dopustit az na 4nedostatky viac som nenasla 😉 nejde do lahu,nanoznik,kosik,a strieska....ale prave som na nete nasla jednu kocku co mi usije neoprenovy medzi kus takze to do zadu nazipsujem a uz bude po probleme so strieskou 😀 inak som velmi spokojna

renisco
19. zář 2010

@kamilakd HOĎ PAK FOTO - JSEM NA TU STŘÍŠKU ZVĚDAVÁ 😉

karmelka77
19. zář 2010

@kamilakd kocik ide do lahu, nam to ukazali v obchode pri kupe...tie bocne pasy s umelou hmotou co sa davaju na konstrukciu, vies drzi to chrbat a konci to tym pasom ktorym nastavujes operadlo...to ked das uplne dole a aj tie pasiky s cvokmi tak sa ti to da do lahu, nas maly spava na brusku a takto mu to davame dole a je v rovine...co sa tyka nanozniku ja som si ho dala usit jedna kocka tu uz pisala o tom a ona mi poradila jednu pani v cechach...je to zateplene nepremokave a fakt super...takze dva problemy su vyriesene🙂) inak ta strieska mna tiez vytaca...ja som uz rozmyslala ze to padanie vyriesim suchym zipsom a budem ju takto akoze privezovat🙂)

renisco
19. zář 2010

@karmelka77 ano jde téměř do lehu, když se ten pásek dá tak jak píšeš, ale pak padá stříška. správně má být ten pásek až na tom druhém druku....

karmelka77
19. zář 2010

@renisco pada strieska ale ucel to splni aby mohol maly lezat...ona pada aj tak stale iba naozaj ked sa sedi v kocari vtedy tusim nepada...a ako hovorim nejaky suchy zips si myslim tomu pomoze aby strieska drzala...🙂)