Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

majka79
16. kvě 2009

Ahoj belinkaa, já mám také CF 2009 mám 3 měsíčního chlapečka a korbičku už má akorát a to je tam jen přikrytý dečkou je fakt že je větší mimi ale myslím že jak píše Katyl za měsíc ale doufám že dva se mi tam nevejde. Sporťák je prostorný a moc se mi líbí ale zkušenosti s ním zatím nemáme.

irine
16. kvě 2009

katyl...uz si teda predala CF a mas novy kocik?

Concordistky....nepredava niektora CF 09 polar, liquid alebo apple?...mam zaujem

katyl
16. kvě 2009

irine, uz som predala, len ION mi ostal, ale v tom sa este vozime...tak raz za cas k babke a k lekarke.
Uz som mala aj Bertini, ale teraz mam PP GT3, obrovsku trojkolku 😀
majka, aj mne sa sportak strasne pacil, ale akosi nema vychytane podstatne detaily, na co prides az po pouzivani.
Inak pohodlny je pre babo, lozna plocha je velka a makkucka, ale co ma mama z toho, ked na take male, 5, 6, 7 mesacne nevidi???
Niekomu to mozno nemusi vadit, ale mne teda hej ☹
Ale kazdy mame ine poziadavky na kocik, CF je zas lahky, skladny, velmi dobre sa sklada a zmesti do auta, aj do maleho twinga som ho bez problemov dala.

irine
17. kvě 2009

katyl...dik za info...ja prave vaham, mam male C3 auticko, tak potrebujem aj taky kocik. CF sa mi zdal idealny, no je pravda, ze na tie muchy prides az v reali, ked babatko vozis. Drahy ma odradza od neho, ze Proton je moc maly, pre chlapca...nam sa narodi zac. septembra a vo februari, ked budu mrazy sa mi tam nezmesti, ako pisete...to sa mi zda velka nevyhoda...co poviete ostatne?

katyl
17. kvě 2009

irine, si musis roumysliet, ci budete casto skladat do auta, ci búdete casto chodit a kocikom v aute. My sme chodili, tak ze sme babo mali vo vanicke na zadnom sedadle a konsrtukciu v kufri. Potom sme mali par krat aj cely sportak v kufri, na prevou je to super kocik, lahko sa sklada a zabera malo miesta. Ale zas ma manzel pravdu, ze vanicka je tak do 6 mesicov, ale vsetky su take, vacsie vanicky maju asi iba velke hojdacie kociky.

keiko
17. kvě 2009

Dievčatá, chcem sa spýtať či neviete poradiť niekoho, kto by predával concord fusion 2008 oranžový za dobrú cenu, ale len nový...My sme mali a chcem sa k nemu vrátiť 😵

duplicka
18. kvě 2009

ahojte, katyl ma pravdu, tie nove fusion a neo nemaju sietku na strieske a to nie je nic moc 😒, je to minus kolekcie 2009 a aj su tmave, vnutro sice pestre, ale celkovo su v podstate cierne. ja mam concord neo 2008 a som spokojna, lebo na synceka pekne vidim aj ked je naopak, je na nom velka strieska a aj velka sietkovana plocha , niektore baby to pisali ako minus, lebo svieti slniecko cez tu sietkovanu plochu, ale ja stale pouzivam slnecnik a tym prekryjem plochu kde svieti🙂. neo sa otaca v oboch smeroch, co je dalsie plus a taktiez je mensi ked sa zlozi.

garfie
18. kvě 2009

ahoj holky, nemáte některá zkušenosti s concord neo?

duplicka
18. kvě 2009

ahoj garfie ja mam neo, napis co ta zaujima🙂 😉

garfie
19. kvě 2009

Duplicka: no všechno 🙂 Hlavně jak jsi spokojená, líbí se mi totiž mnohem víc než fusion 😉

katyl
19. kvě 2009

neo ma moja kamaratka, vraj sa s nim jazdi dobre, je lahky a dobre sa sklada a nosi poschodoch, vanicka na to je ta ista ako k fusion. Ale nidela som tam lezat babo, cca 7.8 mesacne.....tym ze sa neda sklopit chrbatik a nozicky, tak babo je tam v takej divnej polohe...ked lezi ma nohy hore.... 😒
ja osobne by som dieta do toho nikdy nedala, ono potrebuje aj zmenit polohu, hlavne pri trosku dlhsej prechadzke, nielen byt na chrbte ale aj na boku a podobne..

duplicka
19. kvě 2009

ahojte ja som s neo velmi spokojna, lahko sa s nim manevruje aj jednoducho sa brzdi, polohovanie sedacky sa nastavuje jednym tlacidlom na zadnej strane sedacky + polohovanie noziciek, da sa otocit na obe strany, co je velke plus aspon u mna, ze ma drobec vidi.na zadnej strane sedacky je ulozne vrecko, pod sedackou plastenka a v obalenom madle nanoznik proti vetru. slnecna strieska ma sietku, takze na babo krasne vidim. skusala som ho aj v snehovej kasi, ked som zaaretovala predne kolieska, tak isiel uplne v pohode. jednoducho sa na neho uchytava vanicka a autosedacka sa ovlada jednym gombikom. materialy su vyborne, jednoducho sa sklada a je maly. kolesa du take plastovo gumene🙂, nie je to tvrdy plast a daju sa uz kupit aj nafukovacie. da sa na neho uchytit skejt a kedze mi k nemu nevedel nik nic poradit, tak som ho objednala, preve dnes mi ma prist, tak dufam, ze bude ok.

garfie
19. kvě 2009

Díky moc, už jsem si ho taky objednala-moooc se těším!! 🙂

duplicka
19. kvě 2009

babyyy, skejtik je superrr, ale da sa iba ked je babo k mamine otocene a myslela som, ze sa bude dat tak hore vycvaknut, aby sme ho mali hore ked syncek pobehuje, ale to budem musiet nejakou gumkou uchytit, ale aj ked som sa obavala ho kupit, lebo nik s nim nema skusenost, jeeee suuuper🙂

zuzujan
20. kvě 2009

ahojte, chcem opytat skusenych concordaciek ci pasuje na kocik concord fusion aj ine vajicko ako original
ak ano, je potrebne kupit aj adapter?????
a tak isto, ci ste kupovali original tasku, alebo pasuje aj nieco lacnejsie

dakujem

majka79
20. kvě 2009

pro zuzujan
Ahoj já mám tašku od Emitexu klasika a musím říct že mi zatím úplně stačí mám v ní vše co na procházku potřebujeme. Tady na koníkovi jsem četla že taška od Concordu není až taková krásná za tu cenu tak jsem si ji nekupovala. Nevím jak autosadačky ale korba jde použít i Jané má stejné Pro fix upínání a není potřeba žádný adaptér.

majka79
22. kvě 2009

pro zuzujan kamarádka mi potrvdila že autosedačky Jané jdou i na podvozky Concord ona má autosedačku Strata

tedina
25. kvě 2009

Ahojte, aj ja uvazujem nad concord fushion, ale este neviem ci kupime staru kolekciu alebo tu novu.
Neviete mi poradit, ci vanicka proton z kolekcie 2008 pasuje na sportak kolekcie 2009?
Nemate niekto skusenosti s nakupom tohto kociaru v Polsku?

majka79
25. kvě 2009

Ahoj tedina, kolekce jdou kombinovat, systém uchycení je stejný.

tedina
25. kvě 2009

dakujem. A ty si spokojna s concordom?

duplicka
25. kvě 2009

ahoj tedina, na concord ti sadne vanicka concord scout aj concord proton a aj kolekcie 2008 - je to iba rozdiel vo farbe na dany rok a este ti sadne aj vanicka jane capazo.

majka79
25. kvě 2009

není zač tedina,
nám se sním jezdí dobře vanička je myslím jedna z největších malý se mi tam v únoru vešel i s fusakem ale je pravda že roste jako z vody a teď už je ho plný kočárek, sporťáček jsme zatím nezkoušeli ale myslím že bude fajn prostorný i pro větší dítko a fusak v zimě, jinak kolečka jsou sice trochu porýpaná od kamenů ale jezdí skvěle, kočárek se dobře ovládá i jednou rukou

jajkar
25. kvě 2009

ahojte kocky,
potrebovali resp. pouzivali ste k vajicku concord aj isofix??? Alebo ste vajicko pouzivali iba pripnutim bezpec. pasa????

lusilia
26. kvě 2009

Jajkar velmi jednoducho sa to pripase pasom, takze myslim, ze to staci 😉

dajdula
26. kvě 2009

Ahojky holky,mám dotaz.Nevím jaký fusak mám zvolit do hluboké korby,používáte originál?Taky mám problém s nánožníkem na sporťák a taškou na rukojeť.Nemohu se rozhodnout a ráda by jsem,aby jste mi poradili z vlastní zkušenosti.Já bych se byla schopna rozhodovat i 2 roky a na to fakt nemám čas 😀
Moc krát děkuji za odpovědi.

jajkar
26. kvě 2009

Lusilia dakujem,
len som chcela vediet ci to naozaj staci koli bezpecnosti. Ci to dobre a pevne drzi, ked sa pripne pasom.

dajdula, kocik este nemam, ale viem ze nanoznik na sportaku je v rukoväti zabudovany, a ja som si fusak objednala original. Tasku a slnecnik kupim potom univerzalne.

dajdula
26. kvě 2009

Ahojky jajkar,já vím,že nánožník je tam zabudován,ale je tenký.Myslíš,že v zimě bude stačit jenom ten?

majka79
26. kvě 2009

pro dajdula,
do hluboké korbičky jsem používala originál fusak Hug je fajn, ale určitě by tam pasosval i jiný. Tašku na rukojeť mám od Emitexu a vyhovuje mi a nebyla tak drahá. A s tím nánožníkem budu taky ráda za rady. Letos jsem jezdila v zimě s korbičkou ale příští rok to budu muset taky nějak dořešit, nánožník v madle bude fajn tak na podzim že ho přetahnu přes deku aby nepadala ale v zimě nevím jestli fusak stačí?

lusilia
26. kvě 2009

Jajkar myslim, ze je to dost bezpecne, vsak aj ine autosedacky sa pripevnuju len pasom a tato si myslim, ze je v tmto lepsia, ako tie lacnejsie, ma taky zaklikavaci hacik vzadu, kde sa ten pas uchyti...
Co sa tyka fusaku, ja som ten kocik este v zime nemala a hlbolu vanicku v zime uz ani mat nebudem, ale predpokladam, ze sa tam zmesti hocijaky fusak..., ale co s atyka toho nanozniku, tak naozaj neviem ako to budem riesit na sportaku, lebo ten origos je tak proti dazdu, ale inak nic...