Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
26. bře 2011

@zuzuula no o tých nafukovacích sa tu nahovorilo, ale to si len počula alebo aj videla, že dali nafukovacie? lebo tie s tým novým dezénom tu už niekto vyštuchal, že vôbec nie sú, takže kočík chodí do predajní na podvozku 2010 a tie nafukovacie údajne nemajú čierne, tak som zvedavá ako je to s tými nafukovacími ☹

kvetinkatn
26. bře 2011

@shira_ zvládne, neboj🙂 čím skôr, tým lepšie si zvykne 🙂 a bude ho zaujímať čo vidí okolo a nie stále čumieť na mamu, tú pozná 🙂 ale kukám, že je ešte maličký, ja som dala malú do šporťáku keď mala 6 mesi a nemala som problém s tým, že ma nevidí 😉

shira_
27. bře 2011

@kvetinkatn no ved ešte nie, ale tak možno koncom mája, uvidíme. zdá sa že bude skoro sedkať, a už má 7 kg, velký je 🙂

baronka222
28. bře 2011
zuzuula
28. bře 2011

@kvetinkatn no mna sa v predajni pytali ci chcem nafukovacie alebo tie plastove, nechala som si zatial tie plastove s tym, ze ked sa mi vysuchaju tak mi ich vymenia za tie nafukovacie v ramci reklamacie. Tak som zvedava. Ale kamaratka si kupovala tyzden po mne a jej dali vlasne aj nafukovacie rovno ku kociku.

zuzuula
28. bře 2011

@baronka222 a to kde si kupovala? 2011 celu 3 kombinaciu za 660? tak to ti zavidim, si usetrila 😉

zuzulina11
28. bře 2011

my sme sa rozhodli pre sportak 2010 a vanicku 2009 (kvoli vacsim rozmerom), tymto sa chcem opytat ci niektora nepredavate proton vanicku 2009????

renisco
29. bře 2011

@zuzulina11 na bazaru jsou 3... záleží, jakou chcete barvu...

brisilda
29. bře 2011

ahojte dievcata chcem sa vas opytat na radu co mam robit ked mi velke kolecko nejde zakliknut na kocik 😖 sice ho tam dam aj v pohode jazdi ale ked davam kocik do auta tak to koliesko samovolne vypadne a neviem ako dlho sa s nim bude dat este kocikovat aby nevypadavalo 😠 da sa s tym nieco robit alebo si musim kupit nove koliesko? 😕 a ked je nutna kupa noveho ake mate skusenosti s nafukovacimi ?

renisco
29. bře 2011

@brisilda on nemusí být problém třeba ani v kolech, ale vevnitř v tom mechanismu na upevnění kola... nemá někdo v okolí nomada nebo slalom nebo concord, že bys napřed skusila, jestli je to opravdu tím kolem?

brisilda
29. bře 2011

@renisco je to isto v koliesku lebo ked som kolieska vymenila tak to jedno ani na druhej strane neslo zakliknut :(

kvetinkatn
29. bře 2011

@zuzuula tak to je super, že je ich dali rovno, no už sa v tom nedá ani vyznať ako to lepia...

renisco
30. bře 2011

@brisilda to mě nenapadlo, vyměnit strany 😀 😀 😀
kdybych měla kupovat teda nové kola, tak už bych raděj šáhla po nafukovačkách.... někdo sice píše, že v tom tak velký rozdíl nepocítil, někdo že ano... ale já osobně bych volila nafukovačky

brisilda
30. bře 2011

@renisco aj ja by som skor nafukovacie lebo tieto mi aj tak hrkaju 😠 idem kuk kolko stoja a ci ma nahodou cena neodradi 😀

renisco
30. bře 2011

@brisilda u nás 2tisíce

zuzuula
30. bře 2011

@kvetinkatn no to neviem, ja som pocula ze lepsie je mat tie plastove, ak ked sa opotrebuju ako casto riesit tie defekty, ja ked som kupovala kocik tak tam bola jedna pani a vravela ze behom 2 dni mala 3 defekty, tak som si to s tymi nafukovacimi rychlo rozmyslela 😉 ale ked sa mi zoderu tie plastove tak ich pojdem reklamovat, nech mi ich vymenia za nove, vsak mam narok na 2rocnu zaruku.... 😉

emulienka99
30. bře 2011

kočky, mám fusion 2010 a mám problém s brzdou. Ťažko sa mi zabrzdí a odbrzdiť nohou ani nevládzem, musím rukou silno zatlačiť. Nemáte s tým skúsenosť ??

renisco
30. bře 2011

@emulienka99 taky mi trvá, než zabrzdím a odbrzdím... jde to ztuha a taky je docela blbě posazená - až kdesi nahoře, že než tam nasměruju nohu, tak si ji div nevykloubím - do toho mi zavazí taška...

sakura77
30. bře 2011

@emulienka99 skus to premazat,WD40 sprayom alebo takym podobnym niecim..a inak,pockaj v lete s holymi nohami,to sa fakt neda...brutus

emulienka99
30. bře 2011

no, tak to sa teším. Budem nosiť kameň v koši. 🙂)

gumimaci
30. bře 2011

@emulienka99 aj mne to ide tazko ☹ musim do toho kopnut.

Baby mate nejake slnecne clony? ja rozmyslam nas touto... videla som podobnu na Xlanderi. ale neviem ci by sa dala pouzit aj na fusion.. kazda rada dobra 🙂

kvetinkatn
30. bře 2011

@zuzuula tie plastové my ani nevadia, že sa opotrebujú, ale že tak hrkotajú, údajne je to veľký rozdiel s nafukovacími, ale zase tie defekty... ja som toho s kočíkom veľa nenachodila a už ani nenachodím, malá už behá a beriem ho len na dlhé trasy, tak ja som bola spokojná aj s plastovými 🙂

kvetinkatn
30. bře 2011

@gumimaci na strane 161 som dávala fotky sunshine kids, mne sa to viacej páči, lebo si ju môžeš rôzne "poťahovať" hore a dolu a viacej štelovať tieň 🙂

zuzuula
30. bře 2011

@kvetinkatn no uvidim ake budu, kamaratka co ma concord ich ma iba strasne vysuchane, jej nehrkocu ani nic, jej len vrzgala konstrukcia, ale to jej nastriekali nejakym sprejom a mala pokoj, tak uvidim 😉 zatial sa s nim prechadzam len doma po chodbe 😀

renisco
31. bře 2011

@gumimaci u této clony je problém v tom, že když vám za ni dítě zatahá, tak ji seškubne...

vevercaci
2. dub 2011

Pěkný den, chtěla jsem moc poděkovat za rady od Vás, Concorda jsem si loni díky tomu koupila a kočárek si nemůžu vynachválit 🙂
Moje kamarádka je teď těhotná a ráda by si koupila celý set nový..Klidně i ze zahraničí, aby to vyšlo co nejlevněji, můžete mi prosím dát tip, kde jste třeba kupovaly vy? Mooooc děkuji🙂 😵

renisco
2. dub 2011

@vevercaci do 15.000,- i s poštovným sežene komplet sestavu na MMB, ovšem rok 2010, což je nádherná cena (sporťák, hluboká korba, autosedačka)

lucula73
2. dub 2011

ahojte

dievčatá,dnes som sa tak vytočila 😠 .Volali mi,že si mám prísť pre vyreklamovaný kočík.....tak som tam dnes nabehla....poviem vám,poťah nový som nedostala,na ten potrhaný našili taký hrubý čierny pás,okolo celej dosky,tam pod zipsom...a prešili to pre istotu aaj po bokoch tej dosky,pričom tam sa mi to ani náhodou nepáralo.....no mlala som dosť...
A vrchol všetkého,že na spodu tej sedacej časti,kde som mala tiež dierky od takých šrobikov,tam to pre istotu vobec neopravili ☹ .Takže kočík som neprevzala,ide naspať do servisu,potom ak to príde,tak to sfotím,no vobec sa mi to nepáči.Taký drahý kočík a poprešívaný bude krížom krážom 😝
Aspoň mi dnes dali náhradný,lebo som sa sťažovala,že nemám v čom voziť malého.....

hribek
3. dub 2011

@vevercaci ja kupovala www.baby-line.cz meli akci za 14150 kc na travel set 2010. zkus si to zadat na www.srovnanicen.cz tam by to melo najit od nejlevnejsich