Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

wolfskinka
6. lis 2010

@lucula73 zajtra je den D , teda v pondelok som zvedava co porobili s tym mojim kocikom

haffynka
7. lis 2010

@wolfskinka držím ti palce at¨ti to vymění.Já mám potah Liquid a těch tu mc není,tak to musím nechat až po novým roce,nemůžu být bez kočáru.No já mám ještě takovou malou preličku,když přišel nový potah tak nesedí s boudičkou,boudička má delší zipové zakončení než má potah.když jsem to ukazovala v jedné prodejně,tak mi prodavačka potvrdila,že měly reklamaci na kolečka,že rachtaj a na boudu taky,tak bud ted trvat na nové boudě i potahu.Ale jestli se mi to udělá znova,tak to bude nekonečnej kolotoč.Já jsem s ním jinak strašně spokojená,ale silně uvažuji že půjde do světa a já koupím jinej ☹

haffynka
7. lis 2010

@mala_hodna Ahoj malej se narodil loni v únoru a sníh jsme zvládly dobře,sice bydlím v Praze,ale sněhu tu u nás bylo dost.Máme stejnou barvu kočárku 😵 Přeju ti at' jsi sním spokojená,já už budu podruhý reklamovat potah 😠

wolfskinka
7. lis 2010

@haffynka no tak to drzim palce aj ja tebe , ja by som tiez najradse vydrzala zimu s protonom ale uvidime zajtra co povedia, uz je predsa chladnejsie, akurat som dala oprat Matejovi novy fusak, ale tiez na to este aby bol v sportovom je malicky, daj mi potom vediet ako si dopadla

a aku ty mas vlastne farbu, ked ich je tak málo ?

haffynka
7. lis 2010

@wolfskinka Ahoj určitě sem písnu,ale jak říkám,já to budu řešit asi až po novým roce.Mám Liquid,taková ta montérková modrá a těch se u nás moc neprodalo.

wolfskinka
7. lis 2010

na slovensku ich je dost, mozno tu by si zohnala skor to co potrebujes, tu sa bezne predavaju v obchode, teda aspon tu v ziline ich bezne mavaju na sklade a aj v obchode vylozene

miminkopodruhe
7. lis 2010

@orovka děkuji 🙂

renisco
7. lis 2010

@mala_hodna mám k němu tašku emitex - černou s horním zipem. pasuje super a není drahá.

barboramarek
8. lis 2010

ahojte baby, mam na predaj original concord strechu farby bamboo, zvonka cierna zvnutra bezova, je to kolekcia 2010 ale je dost velka, nepada, mam to odskusane, len ja som svoj concord uz predala a strecha mi ostala 🙂

kvetinkatn
8. lis 2010

Táák baby mám nový šporťák 🙂 dnes mi ho vymenili, mala som pozatŕhanú aj strechu, ale keď mi dával novú, tak už nie je pekná čierna, tak som si ju nezobrala, lebo moja je aj príjemnejšia a krásne čierna, tá nová bola ako keby do siva, ale korbička je nová, tak som happy 🙂 už viem čo robiť, aby sa mi neprederavila, nanajvýš z tej dosky čo by ma šľahlo... a videla som u neho tento kočárik, je krásny 🙂 a má aj košík
http://www.mamasandpapas.com/product-mylo-black...
http://www.mamasandpapas.com/product-mylo-plum-...
a do tejto farby som zaľúúúúbená 🙂

kvetinkatn
8. lis 2010

na ľavo pri tej fotke je taká šípka a prehrá Vám o ňom video, ja som mrela ako sa skladá, že kabelka 🙂
je super, hneď by som menila 🙂 a kombinovať farby ako len chcem...

zuziatko
8. lis 2010

@kvetinkatn ten kočík Mylo som akurát dnes pozerala. Super vyzerá. A za koľko ho mali ??
A čo treba robiť, aby sa to neprederávalo ??

kvetinkatn
8. lis 2010

mám to omotané dvakrát okolo konštrukcie a tým pádom sa mi to nedotýka tých suchých zipsov na košíku. I keď neviem či to boli zipsy a nie tá doska vnútri ako u orovky, alebo taká kombinácia ☹
a mali ho za 1500 eury, ale vystavený bol len hlboký, tak dúfam, že tá cena je za 3 kombináciu, i keď nie som si istá, brutus cena... ale keby bol šporťák za 500 tak vážne uvažujem 🙂

orovka
8. lis 2010

@kvetinkatn ten kočík je super, ja som ho už dávno okukávala na youtube, mne sa páči hlavne tá veľká strieška 😅 ,ale tá cena je hrozná. 😠

kvetinkatn
9. lis 2010

@orovka no je to hrúza, mne sa zase naviac páči to skladanie, lebo ja stále chodím autom a viac ten kočík skladám ako s ním jazdím 😀 a to mi ešte hovoril v tej predajni, že sa dostali na cenu v eur rovnakú ako v librách, čo je výkon keďže kurz sa pohybuje cez 1.10 za libru 😉

orovka
9. lis 2010

@kvetinkatn no ja tiež chodím veľa autom, takže aj mne by vyhovoval, len tá cena mi nevyhovuje 😀 .

sakura77
9. lis 2010

@kvetinkatn tak super 🙂
juuj,"mylo" som uz aj ja obkukavala na anglickych strankach,najprv mi prisiel desivo cudny,na druhy pohlad ze a sak anieje to take hrozne a potom uz ze aky je super 😀 ale jako drahotaaaaaaaaaaaaa 😒

renisco
9. lis 2010

tak jsem PROZATÍM zjistila, že nad concord (teda co se lehkosti a jízdních vlastností týče) NENÍ!!!!

kvetinkatn
9. lis 2010

@renisco som sa zasmiala 🙂 a ako gessík? kedy bude foto?

renisco
9. lis 2010

gessík mám v albu na prodej 😀 😀 😀

mmacko
9. lis 2010

@renisco no teda, vidim, ze fakt asi fusion bude jeden z naj. Daj tvoje zhodnotenie gessika, som zvedava, ci sa zhodneme 😉

renisco
9. lis 2010

@mmacko na mě je gess moc těžce ovladatelný. concord se mi ovládá líp. a taky problém ve výtahu. ale ta fusakotaška je super.

mmacko
9. lis 2010

@renisco presne, gessik ide tazko ako tank. A ma maly kosik. Jedina jeho pozitvna vec je otocenie k mame, co maju aj ine, urcite lepsie kociky ako gessik 😉
Vidim, ze nie som jedina, ktora zistila, ze fusion fakt patri medzi naj kociky 😉

renisco
9. lis 2010

@mmacko jsem prťavec s málo kg, takže pro mě bude problém najít kočárek, který bych "ukočírovala". bohužel asi nikdy s otočnou sedačkou neseženu, protože jsou na mě všechny moc těžké 😀

orovka
9. lis 2010

@renisco a máš už nejaký vyhliadnutý? V čom sa budete voziť, keď predáš aj gesík? 🙂 Či máš ešte nejaký v zálohe? 😀

renisco
9. lis 2010

@orovka já nemám v plánu prodat concord, jen mám v plánu ještě nějaký s otočnou, ale concorda se nevzdám už jen proto, že je lehký (i když mě ty kola štvou NEHORÁZNÝM ZPŮSOBEM!!!). ale s otočnou jsou všechny těžší, tak to bude problém... vyhlídlý žádný nemám. přemýšlím i nad 3kolkou, ale s těma nemám zkušenosti, tak se toho bojím. i když nevím, jak se mi bude jezdit jen se sporťákem, až bude malá mít víc kg...

l81
9. lis 2010

Ahojte, viete mi niektora povedat, do kedy plati ta akcia na Concord Fusion travel set?

haffynka
9. lis 2010

@renisco plně s tebou souhlasím,že C 😨 oncord je super ovladatelný,pro mě lehký,nosím ho každý den do druhého patra a super velký pro mímíska,proto mě strašně mrzí,moje patálie s potahem.Chci zkusit až to bud reklamovat ted' po druhý,jestli by mi nedali potah z kolekce 2010,kde už jsou ty výztuhy,klidně si za něj připlatím,tak uvidíme,akorát se mi tam moc nelíbí žádná barva,radši bych tu kolekci 2011 a potah Indigo,ale u nás zatím není.Manžel říkal,že mi koupí novej potah a budem je střídat,no uvidíme 😉 jak dopadnem po novém roce s reklamací

mmacko
9. lis 2010

@renisco vies co, pozri si britax b smart 4, to je s otocnou a je aj lahky a lahko karovatelny. A sportak stoji 260 eur. To by bolo mozno pre teba. Maju ich v babymarkete.

renisco
9. lis 2010

@haffynka víš, já nevěřím, že potah 2010 je v něčem lepší. on se škube i ten ☹ a jak jsi to vyřešila s tím zipem?