Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
23. lis 2010

@renisco pocuj, fakt sa mi paci ta F4 (nie teraz, ale mozno pre druhe, ked raz bude), co je v tej cene okolo 500 eur? Obidve tie sedacky, alebo len ta otocna, alebo ako?

renisco
23. lis 2010

@mmacko http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2... tady to máš vypsáno... vše, co je na fotkách...

-Sportovní sedačka
-sedačka na Golfky,
-cestovní taška na Golfky
-S adaptéry na autosedačku
-S pláštěnkou
-taška Clift (ale u té si moc jistá nejsem, ale myslím si, že je k tomu za ty prachy)

renisco
23. lis 2010

@haffynka tak to fakt nas@re... a určitě budou argumentovat tím, že jsi to měla špatně upásané, protože těch reklamací mají tolik, že se možná už ohánějí vším možným... a rok 2011 ti určo nedají, protože ten budou mít až pozděj

renisco
23. lis 2010

@mmacko jen ten samotný golfáč stojí 6900,- http://www.promimina.cz/f4-golfky-gesslein/

haffynka
23. lis 2010

@renisco no tím argumentoval fiala poprvý,že to nemám dobře nasazený a že mi ten potah mění jen z dobrého jména firmy AGS.V lednu tu budu zase psát romány, 😵

mmacko
23. lis 2010

@renisco uz som to aj ja nasla, myslis, ze predavaju aj len s tou sportovou sedackou? Lebo aj ja som nasla len bud obidve sedacky, alebo len golfovu...no ved uvidime, nie je to aktualne, ktovie, co bude o cca rok 😉

renisco
23. lis 2010

@mmacko právě si myslím, že zatím v prodeji jen s tou otáčecí není... ještě jsem na to nikde nenarazila...

renisco
23. lis 2010

@haffynka právě proto to píšu... ale nejsi jediná, tuším tu už někdo psal, že reklamoval víckrát... ale to myslím byly holky ze slovenska...

mmacko
23. lis 2010

@renisco no vsak uvidime, ale konecne ma gesslein kocik s fajn podvozkom, nie taky divny.

renisco
23. lis 2010

@mmacko moje řeč. mě se ten podvozek taky právě hrozně líbí... ale zepředu zas až tak moc ne 😀 😀 😀 😀

mmacko
23. lis 2010

@renisco podoba sa to trosku na teutoniu fun, hlavne je to uz male po zlozeni a je aj dobry napad, ze ma 2 druhy sedacky

renisco
23. lis 2010

@mmacko a dokonce má delší zádovou opěrku než teutonka 😀 😀 😀

mmacko
23. lis 2010

@renisco este ho potom najst len s tou sportovou za 300 niekde na nemeckej stranke a je idealny 😉

renisco
23. lis 2010

@mmacko nebo si můžeš koupit nový ten golfák a na bazaru přikoupit jen tu nástavbu a máš za 10000,- Kč krásný nový kočár + použitou korbu. U nás paní nabízí tu nástavbu, prodlužovací díl U, nánožník, fusakotašku (vše v pískové barvě) za 3 tisíce. být to jiná barva, okamžitě to beru 😀 😀 😀

mmacko
23. lis 2010

@renisco fiha, to ma nenapadlo, to je tiez dobry napad. Len ja som nevidela este predavat tu nadstavbu

renisco
23. lis 2010

@mmacko http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39384639&tab=0 zatím jen tento. nedávno tam byla tmavě modrá se zelenou, ale ta už je fuč 😀

renisco
23. lis 2010

@mmacko jinak úplně nová stojí přes 8 tisíc bez prodlužovacího dílu U, bez nánožníku.... a to ještě netuším, jestli je i s tou fusakotaškou nebo bez...😀 😀 😀

gabika3105
25. lis 2010

baby neviete poradit,ked si kupim atosedacku concord ion 2010 a vanicku proton 2010,bude mi to vsetko pasovat na konstrukciu concord fusion 2011? dakujem

renisco
25. lis 2010

@gabika3105 bude to pasovat, uchycení zůstává stejné

dendy1
25. lis 2010

@gabika3105 skoro každý internetový obchod a kočíkmi ponúka samostatné vaničky, ale napr. aj tu v bazári som videla niekoľko vaničiek Proton na predaj, skús pozrieť či si nenájdeš tú čo hľadáš.

mmacko
25. lis 2010

@renisco vyzera skvelo 😀

brumca
27. lis 2010

ahojte 🙂 dnes sme boli obzerat kociky a padol nam do oka Concord Fusion travel set 2010 🙂 paci sa mi velmi ta sportova cast, ze je taka siroka a dlha, teda az nato, ze sa neda otocit v protismere, neviem ale ci je to az taka velka chyba...mohli by ste mi prosim napisat nejake nove referencie, ako ste spokojne s tou sportovou castou? ako ste riesili to v zime to, ze nema taky hrubsi nanoznik ale len taku tenku latku? my cakame babatko v aprili a na zimu uz bude v sportaku 🙂
este sa chcem spytat na vanicku, ze ake ma vnutorne rozmery 🙂 dufam, ze sa mi tam v lete zmesti babatko 🙂
budem velmi rada ak sa mi ozve nejaka mamina, ktora by mi poradila...idem sa pustit aj do citania tejto temy, ale je strasne rozsiahla, tak mi to bude trvat 😀

mmacko
27. lis 2010

@brumca ahoj, no pravda je, ze ta sportova cast je super. V zime sa ti tam zmesti aj 2 rocne dieta vo fusaku a bude mat pohodu, nebudu mu trcat ani nozky a nebude sa tam tlacit do sirky. Je fajn ta neoprenova strecha, minule sme nemali prsiplast a pekne prsalo, tak som stiahla budu k madlu, dala ten nanoznik a na malu vobec neprsalo, takze super. To ze sa neda otocit aj ja povazujem za jediny nedostatok, ale to by zas nebol taky priestranny keby bol otocny.
Vanicky aj Scout aj Proton maju cca 30 cm na sirku a cez 70 na dlzku, urcite sa ti tam male v lete zmesti, mas naj termin, kedze na zimu uz pojde do sporataku 😉.
Kosik ma priestranny, strasne lahko sa karuje, fakt ma tak 9z 10 bodov na kociky (co ma maloktory) 😉

brumca
27. lis 2010

@mmacko ahoj 🙂 velmi pekne dakujem za tvoju odpoved 😵 este ma teraz napadlo, ze ci ta strecha ma aj nejaky otvor, to som si zabudla pozriet v obchode ten nanoznik vyzera byt very fajn do dazda...nevies ako je to potom v zime? staci dietatku len fusak, potom pripadne deka a ten tenky nanoznik? bolo by fajn, keby sa da kupit nejaky hrubsi nanoznik, aj neoriginalny 🙂

skoda, ze nemaju trosku vacsi rozmer tie vanicky, ale tak budem dufat, ze sa tam babo zmesti, lebo fakt neviem aky iny kocik by sme mali kupit 😒 na ostatnych mi vadi viac veci 😀 paci sa mi fakt ta ovladatelnost, lahkost a to ze konstrukcia vyzera kvalitne 🙂

renisco
27. lis 2010

tak sem to skusila sama... chtěla jsem tu zadní část udělat větší, ale budu to zmenšovat na původní velikost. Takže jestli některá váháte nad tou boudou, tak Vám ji doporučuji v té velikosti, v jaké se prodává.

mmacko
27. lis 2010

@brumca no strecha nema okienko, to je taky malicky minus, ale zvyknes si. Niektorym babam sa trhal potah, ale vymenili im to, zalezi, ako to mas nastelovane a tak. Ja by som do neho sla zas, len ho treba kupovat v obchode, ktory je blizko, aby sa dalo pripadne reklamovat, keby nahodou sa ten potah predral.
V zime podla mna staci fusak, deka a ten nanoznik, ale da sa na mimibazare objednat taky teply za cca 24 eur.
Drzim palce 😉

lucula73
27. lis 2010

@brumca ahoj,moj má 10 mesiacov a ja som si dokúpila ten zateplený nánožník,je to super,lebo si myslím,že takému malému ten tenký moc nestači...ako komu...mmacko písala,že im stačí,no ja keď zaspí,tak ten nánožník má takú vyvýšenú časť pri bude a to keď opriem o striešku,tak mu absolutne nefuka.... 🙂
a do vaničky sa do zimy určite budete zmestiť,lebo v lete nemáš bábo naobliekané.... 🙂

lucula73
27. lis 2010

@renisco a prečo to je lepšie v tej povodnej veľkosti?a dá sa táto strieška dať až k madlu?asi nie,čo?

wolfskinka
27. lis 2010

ahojte

tak kocik som neodfotila zatial slubujem odfotim ... teda hlboky, ale pozerala som ten fusion sportiak, tak oproti tomu co mate vy ta 2011 co mi poslali ma vylepsene tie uchyty uz sa poucili a po tych reklamaciach to spevnili a uz by sa to nemalo trhat tak som zvedava