Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
3. lis 2011

@mmacko neprepáčim 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀

a ty nemáš vaničku? ty máš jen ten skládací scout?
určitě od ségry pujč a ať ti k tomu nabalí i ty úchyty na pásy do auta 😀
jo a hlavně návod 😀 😀 😀 😀 (já to vlastně študovala hlavně na youtube, musela jsem to vidět na vlastní voko...)

mmacko
3. lis 2011

@renisco ty si teda 😉
hej, ja mam len scout, som max spokojna, podla mna je dokonca vacsia ako tento transporter, ale na take vylety bude dobry, nech nemam v aute aj vanu aj vajco. Asi rovno poprosim sestru, nech mi to ukaze, ako sa to dava do auta 😉

renisco
3. lis 2011

@mmacko já měla tři vaničky na concord - jane, proton i scout. jane jsem poslala dál, scout jsem vůbec nepoužila a používala jsem jen proton...
to samé s autosedačkou - měla jsem jane a vyměnila jsem ji za concord Ion... 😀 😀

tanija133
3. lis 2011

@mmacko Chcem ist pokukat a poskusat to Brio do Kocikova, a uvidim ,potom sa rozhodnem...lebo by som ho mohla mat s 10 % zlavou , co je uz lepsie...a Bria sa predavaju rychlostou blesku, na bazarikoch nie je ziadny...Bol jeden modry v ponuke, ale modry nechcem...ale uz ani ten nie je... 😉 takze ked sa tak dobre predava, mozno by som ho aj naozaj kupila... 😉

renisco
3. lis 2011

@tanija133 nad briem jsem uvažovala taky... a je pravda, že pokud je dobrá cena, je hned pryč.... hodně kazové byly rok 2009 (to jsou ještě ty s těma kšírama), ty nové už mají pásy... byl nový za cenu 8900,- (-modrý a bílý rám - možná ještě je, nekoukala jsem), ale já bych chtěla jít do černého s šedým rámem - možná i bílý rám... ale co jsem opravila boudu na concordu, tak jsem od něj zas upustila...

renisco
3. lis 2011

@mmacko koukej - tady je ta vanička na fusionu
http://im.aukro.cz/kocarek-concord-fusion-2011-...

je to sice concordácká, ale totožná s Jane

mmacko
3. lis 2011

@renisco ty si mala vsetky 3 vanicky, fiha. Ja som so scoutom spokojna, keby segra nemala tento jane a uz nesla do sportaku, tak ma ani nenapadne kupit inu, ale ked je moznost 😉
Stale hutam, ci nevymenit neo alebo fusion za ten unlimit, ty si asi myslis, ze ee, ze?

@tanija133 no ja som tiez pokukovala po briu, ale uz sa mi tak nepaci, je pravda, ze je krasne odpruzeny, ma super kosik, len ta sedacka sa mi nepaci a ta divna rucka. Ale ludia su s nim spokojni

renisco
3. lis 2011

@mmacko já osobně bych nad unlimitem ani nepřemýšlela - je spousta lepších kočárků, než tento...
já prostě znám jen ty, kteří ho okamžitě dávaly pryč - nikoho, kdo by byl spokojený neznám... ale rozhodntí je na tobě, takže jestli se ti líbí, tak do něj běž.

scout jsem koupila, kdybychom jezdily někam na výlety, aby malá nemusela být celý den ve vajíčku, ale mohla jít do korbičky, když je tak skladná... ale dopadlo to (jako vždy) tak, že jsme se nedostali nikam....

mmacko
3. lis 2011

@renisco ako povies 😉. Ja len vymyslam, uvidim, ako mi bude vyhovovat to neo na fusione, ale to az tak vo februari, ked to bude v pohode, tak nebudem vymyslat, ak mi to bude vadit, tak nieco vymyslime 😉.
Ty inak ktory vidis ako dobry otocny, priestranny, nie 3 kolku?

lucula73
3. lis 2011

babenky poradťe mi,rozhodla som sa kúpiť ten emitex cocoon a neviem sa rozhodnúť ktorú farbu k mojmu kočíku 😠 😝 ....hodím sem foto mojho kočíka
a tu je link...http://www.4mama.sk/zimne-fusaky-a-deky/zimny-f...
zelený NIE,buď ten antracitový alebo hnedý 😉

ďakujeeeem 🙂

lucula73
3. lis 2011

http://www.4mama.sk/zimne-fusaky-a-deky/zimny-f...

ešte raz link,lebo mi to nepridalo

renisco
3. lis 2011

@mmacko kdyby byla holka miminko, šla bych znovu do gessleinu F4... s tím jsem byla fakt spokojená... jinak si hodně chválí to brio. je spoutu bab, které tvrdily, že brio ani omylem, ale jen si ho vyzkoušeli, mlátí se do hlavy, že do něj nešly hned... ale jsou i ti, kdo spoko nebyly, ale je jich málo takových... do teutonky bych nešla, on to prej takový zázrak zas není - tak nevím....

mmacko
3. lis 2011

@lucula73 ja by som asi ten tmavy volila 😉

@renisco gessleiny moc nemam rada, ten f4 sa mi sice ako buggy paci, ale aj tak neviem. Brio netusim, ci by som bola spokojna, ako pises, su aj taki aj taki. A teutonka ma laka uz len preto, ze som ju chcela ako prvy kocik este pri prvej dcerke a stale nemala, ale viem, ze aj ona ma dost much. Takze preto sa pytam, co by si ty volila, lebo ja nejak neviem 😀

renisco
3. lis 2011

@mmacko ta sedačka teutonie je skoro to samé jak sedačka gessleinu, akorát podvozky jsou jiné... je to těžko - kdyby se všem líbilo to samé, tak by výrobci byly víš kde.... otočná sedačka bývá problém - je na úkor prostoru. já bych byla nejradši, kdyby někdo měl pujčovnu kočárků - že bychom si jich nejdří před koupí vyzkoušeli, který bude sedět nejvíc.... 😀 😀 😀

lucula73
3. lis 2011

@mmacko 🙂 ,počkám či ešte niekto napíše 😀 😀
čo som sa pýtala báv v našej sukr,temičke,tak je to 2:2 😀 ...............ja som taká nerozhodná 😝

renisco
3. lis 2011

@lucula73 já bych volila antracit - hnědá je už 3 barva na kočárku + oblečení ... na mě by to bylo dost barevné. k antracitu se líp kombinuje.

mmacko
3. lis 2011

@lucula73 u nas v teme je to jednoznacne pre antracit 😉

@renisco akurat som sa pytala jednej mamicky na unlimit a ze je velmi spokojna, ze v nom vozi skoro 3 rocne dieta. Ale to je napad, pozicovna kocikov na vyskusanie...zeby sme si spravili business 😀 😀 😀 😀

renisco
3. lis 2011

@mmacko to je těžko - jestli jí nevadí sardinky, tak proč ne 😀 😀 a ve 3 letech jsou dítka rozdílné - jedno hubené, druhé vykrmené... já si v tom 3 leté fakt představit nedovedu... fakt bych ho nechtěla ani zadarmo, ani koukat na něj nemůžu, jak se mi protiví 😀 😀 😀

mmacko
3. lis 2011

@renisco teda, ty ho mas v zuboch 😀 . poziadala som tu babu o foto. Vsak to jedine ma odradza, fusion je priestorovo naj 😉, ale aj tak by ma mm zozral keby som vymyslala zas 😀

hamilka
3. lis 2011

@mmacko Prosim ta,paci sa mi ten tvoj fusak,kde si ho objednavala?A si s nim spokojna?Ja mam vanicku proton,tak ked ho odzipsujem,mal by mi tam sediet tiez........a este mi porad,kde maju ten fusak za najlepsiu cenu 😝

mmacko
3. lis 2011

@hamilka no cena je plus minus vsade rovnaka, jedine, zeby si vymakla akciu. Ja ho mam z enikibeniki.sk za 55 eur, je fakt super 😉

renisco
3. lis 2011

@mmacko já v něm viděla rok a půl starou holčičku s fusakem, oblečenou v bundičce a bylo mi jí fakt líto... 😀

hamilka
3. lis 2011

@mmacko dakujem 😵

mmacko
3. lis 2011

@renisco fakt? no moja bude mat v zime rok a stvrt. Uvidim, ale asi uz nebudem menit, po lete predam neo a fusion si necham do konca 😉

@hamilka nie je zac 😉

tanija133
3. lis 2011

@lucula73 ahoj, mne sa zasa paci ten hnedy 😉 , mne sa nepacia tak tmave veci ako antracit, je to sice tretia farba na kociku, ale ladi 😉 A inac super cena, dnes som ten fusak videla zasa v obchode a fakt je vvvvelky a krasny.... 😉

tanija133
3. lis 2011

Jaj, baby moje....tak som bola dnes skusat to Brio...Je super, ked som v nom natriasla maleho, tak sa rehotal, taky nezvyk to odpruzenie po Fusione,no ale je fakt tesny, maleho som tam dala v bundicke a kocik uz bol full, a to tam este nebol fusak....a dalsie negativum, je ze nejde do lahu, zasa to bol taky polosed, a ked mam maleho k sebe, tak sa ten kocik neda zlozit......No najviac mi vadi ze je tak tesny.... No a ukazali mi tam Gesslein M 4, http://www.kociky-babymania.sk/kocik-gesslein-m... , je priestrannny, prehadzovacia rucka, otocna sedacka, super velka strecha, odpruzeny .....a super cena 399 E....len je to take hebedo...zasa sa neviem rozhodnut...Brio tesna dizajnovka, alebo Gesslein , prakticka ozruta? Co si myslite?

renisco
3. lis 2011

@tanija133 já k tomu dodám jen jedno - brio má větší sedačku než gesslein

tanija133
3. lis 2011

@renisco fakt???? a v com vacsiu? No neviem, ale aj v predajni mi hovorili, ze ten Gess je priestrannejsi a naozaj aj bol....len ma asi 15 kilov a aj pochybujem ze by sa mi zmestil do mojho auta....

lucula73
3. lis 2011

@mmacko
@renisco
@tanija133 😀 😀 ,mňa z vás porazí...už som bola teda rozhodnutá že ten tmavý a zas sa tu objavila infoška že hnedý 😝 😀
ale aj z toho obchodu mi odpísali že asi radšej tmavý...ale keď mne sa viacej páči hnedý 🙂

renisco
3. lis 2011

GESSLEIN
celková ložná s úplně vytahlou podnožkou 96cm
zádovka 45cm
délka sed 26,5 cm
podnožka 20cm a 24,5 maximum
šířka sedu 32cm
šířka opěrky 31cm
výška od sedadla k boudě 58cm

BRIO GO
Ložná plocha 103cm
Zádovka 55cm
délka sed 25cm
Podnožka 23cm
Šířka sedu 34cm
Šířka opěrky cca 34cm / nahoře na konci 27cm