Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

adel22
29. říj 2013

Baby, dala som si usit nanoznik na concord fusion od pani z CR a neviem kde presne ho mam pripnut tym suchym zipsom. Ten spodny je jasny, ten ide na dolnu konstrukciu a ten vrchny? Vdaka za radu, asi som blba🙂 A je krasny, odporucam!

mmacko
31. říj 2013

ahojte concordacky, dlho som tu nebola, ale stala sa nehoda a mamina na mojom milovanom fusione stratila jedno to ARETACNE KOLIESKO....nemate niektore zvysne 1 alebo 2? Hned by som kupila. Dakujem krasne

vjejka
1. lis 2013

@lila69 s týmto som mala aj aj problém, ked bola malická, s tou novor.vložkou som ju tam nezapla, ale vozili sme ju dlho vo vaničke, dokonca tuším je písané, že tá vložka je to 9 kg, to naša nemá ani ako ročná a s tou vložkou by som ju tam neposadila. Ja som celkovo s tou sedačkou nebola veľmi spokojná:(

bendelacik
2. lis 2013

@tina129 Ahoj : Prosim Ta, zvazujem kupu vanicky Concord Sleeeper 2.0 ale mam kon strukciu JUan e Rider, myslis, ze mi vanicka tam sadne? Dakujem 😉

mirpariz
2. lis 2013

@vjejka ahoj, potah sa da prat...ja som ho prala na 40 stupnov a pouzivala sam gelove pracie prasky

bendelacik
2. lis 2013

Baby, vedela by mi niektora poradit, ci vanicky Jane Transporter a Concord Sleeper 2.0 maju rovnake rozmery? Vdaka 🙂

bendelacik
2. lis 2013

@meganik Ahoj 🙂 este tu vanicku mas? Vdaka 🙂

bendelacik
2. lis 2013

Baby, neviete ci sa da zohnat nahradny potah na vanicku a striesku Concord Sleeper 2.0? 🙂

meganik
2. lis 2013

@bendelacik ahoj vanicku som uz davno predala 😉

strihalka
2. lis 2013

Ahojte, to naozaj je nejaky rok vyroby fusion sportak, kde se ta striska da pripnout aby se nevracela hore?Msate ho nekdo doma?Mohl by mi to prosim odfotit ze ako to vypada?dakujem

applede
5. lis 2013

Ahojte, zvazujem kupu tohto kocika...concord fusion....vedeli by ste mi baby ktore ho mate, zhodntit jeho pozitiva aj negativa ?? dakujem

meganik
9. lis 2013

@applede mam ho 1x ale vyhodou je, ze je priestranny, lahko ovladatelny, kludne aj jednou rukou, lahke skladanie, kosik je tiez dost velky, lahka udrzba, staci mi ho cistit cistou vodou od piskot a pod, zatial som ho neprala, mam prevedenie pepper a farba vyzera stale pekne, neoprenova strieska - nepremokne atd. Pre mna ani nie, ze nevyhoda, skor sila zvyku, ze v sportovej casti nevidim na malu kvoly strieske. Tiez sa sportovy neda dat do uplneho lahu, ale to u nas nebola vobec prekazka.

meganik
10. lis 2013

@applede este som si spomenula, ze som s nim nemala problem prejst ani vo velkom snehu, no a nema original nanoznik k sportovej casti, takze to treba riesit bud univerzalnym nanoznikom alebo si niektore maminy davaju aj sit presne na mieru

applede
10. lis 2013

@meganik dakujem za info...kupila som ho a som max spokojna....s tym na nozniko, mi to nejak moc nevadi mame kvalitny fusak tak predpokladam ze to bude stacit....skutocne sa s nim lahko manipuluje a som prekvapena ako dobre sa s nom prechadza aj ..po nasich "kvalitných" cestach co tu mi mame...je stabilny a dizajnovo sa mi tiez paci.... 🙂

sanra
11. lis 2013

Ahoj! Prosím kto mi poradí nánožník na concord fusion. Potrebujem aby mi nefúkalo na bábo keď spinká. Ten kočík je strašne otvorený aj keď tam mám fusak.Dík.

meganik
11. lis 2013

@applede no nanoznik este zvaz, ono ani nejde tak o to, aby hrial, i ked ja som kupovala zatepleny, cize mam dvojitu ochranu pred chladom, ale kvoly vetru, teda pri dietati, co v sportaku este spava. Ten nanoznik ma taky kryt ako byva pri hlbokych kocikoch, ze ti potom nefuka dnu do kocika.

@sanra mam tento http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
Ako som tu uz spominala, nedavala som ho celu zimu dole, normalne sa da kocik sklopit do auta aj s nim a kedze ma postranne zipsy, tak pri vyberani dietata si len uvolnis zips a hotovo, nemusis davat dole cely nanoznik, no a je zatepleny a nepremokavy. Ja uz mam velku slecnu a uz ho mam na kociku nasadeny 😉

applede
11. lis 2013

@meganik pozerala som aj ten link co si sem dala...hodil by aj na concord sa ??hmm

meganik
11. lis 2013

@applede mam concord fusion 2012 a sedi na nom uplne presne

applede
11. lis 2013

@meganik ja mam tiez ten model...takze da sa tam dobre upevnit aj s fusakom?nesmyka sa??...dakujem

meganik
11. lis 2013

@applede mne to drzi pevne, fusak mam kaiser

applede
11. lis 2013

@meganik ja mam fusak emitex a neda sa mi tam vobec upevnit... 😒

meganik
11. lis 2013

@applede s emitexom nemam skusenost

mmacko
17. lis 2013

@applede ja mam emitex pripnuty len tymi bocnymi pripinackami o konstrukciu, ziadny fusak nepripnes o opierku kedze je spojena so strechou.

Inak, concordacky, videli ste kolekciu 2014? Uz tam NIE JE FUSION !!!! nechapem, ved to je klasika, vela ludi si ho kupuje...ako videla som wanderer a je uzasny, ale fusion je klasika, to nemali vyradit.

tanija133
18. lis 2013

@mmacko som pozerala teraz a veru uz tam nie je, sila, je to predsa oblubeny kocik, asi chcu aby ho wnaderer nahradil, ten sa mi veru paci tiez aj nazivo......ale fusion je fusion....

jezurka47
19. lis 2013

viete mi poradiť, či môžem dať dieťa do šporťaku aj keď má iba päť mesiacov. Keď dám fusak, tak sa nejako do vaničky uz nezmestíme. Viem, že sa nedá dať úplne do ľahu, tak preto sa radšej pýtam.

lupena
23. lis 2013

baby dajú sa niekde objednať tie aretačné kolieska? lebo som ho stratila a chcela by som ho mať. Ďakujem.

lupena
23. lis 2013

inak ja mám tiež fusak emitex a pripínam ho len o tú bočnú konštrukciu a nepadá mi

gilly
27. lis 2013

baby pls pomoc - aky rukavnik pasuje na concord? ci hocaky? uvazujem napriklad nad niecim takym
http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-...

bendelacik
27. lis 2013

Baby, mate niektora doma vanicku Concord Sleeper 2.0? Zda sa mi mala a uzka....vie mi niekto poradit ako obliekat alebo do coho babo v zime? Lebo klasicky fusak sa tam nevojde. Vdaka 🙂

helloukitty
29. lis 2013

@applede ty si to ako vyriesila?ak dobre chapem asi mame rovnaky problem,ci?
@mmacko baby prosim vas o pomoc..tiez mam fusion a kupila som fusak emitex kombi..vcera som to skusala..len ked tam mam fusak,vobec sa mi neda maly priputat?ma 10 mesiacov,cca 75cm..skusala som cez vsetky tie diery co su tam..a je to kratke..da sa to vobecmze bude priputany a vo fusaku?lebo on mi zase nebude lezat len tak..hned chce skakat von 😀 dakujeeem