Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
11. čer 2011

@renisco neni veľmi drahší,bežne stojí trojkolesový 217 euro a ten 4kolesový 227 euro,na našom minimabazare.a niekde stojí aj tá trojkolka 229,čiže ešte viac. 😉
A ten fialový je najdrahší,299 euro,majú ho aj skladom nikede,alee pre chlapca sa mi moc nezdá 🙂

renisco
11. čer 2011

@lucula73 ten fialový je pro americký trh, tak pochybuju, že bude tady v prodeji... u nás stojí dvojkolečkový 6000 a 4 kolečkový 9000. a jestli ten fialový u vás mají, tak bych po něm šahla okamžitě, protože ho i náramně prodáš, když se tu neprodává. a fialová pro kluka se mi nezdá vůbec špatná

renisco
11. čer 2011

@lucula73 sem koukla na slovenské mmb - máte tam ceny úplně jiné a ten fialový tam fakt máte - to KOUKÁM!!! u nás se neprodává...

lucula73
11. čer 2011

@renisco lebo som písala do toho eshopu aké majú farby skladom a odpísala mi že všetky,aj fialový 😉
A to máte riadny rozdiel v cene teda ,u nás je tých 10 euro takmer nič,to je rozddiel 300 korún 😉
Tak bereš fialový?? 😀

renisco
11. čer 2011

@lucula73 neberu - já bych šla maximálně do elite, do mini ani omylem

lucula73
11. čer 2011

@renisco 🙂

bamarama82
11. čer 2011

@tanija133 veru mohol by ist viac do sedu malej to nestaci nerada je opreta potom bucha hlavou do madla 😀 ja neviem ktory kocar by splnal vsetky naroky... a ten bugaboo sa da otacat?

zuziatko
11. čer 2011

@renisco ak ktorý je ten štvorkolesový ?? Mne sa trojkolky nepáčia 😒 😒

lucula73
11. čer 2011

@zuziatko ano,to je on,aj mne sa páči,ale tento štvorkolesový robia iba čierny 😉

renisco
11. čer 2011

@lucula73 u nás ho mají v červeném, černém a hnědém 😎 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44986503&tab=9

renisco
11. čer 2011

@lucula73 ale jsou to jen obrázky. realitu v barvách nevím... jinak jsem ho na jiných serverech našla jen v černém, tak na tom asi něco bude... 🤐

lucula73
11. čer 2011

@renisco jejda,ten hnedý sa mi veľmi páči,ten by som brala hneď 😉

tanija133
11. čer 2011

@bamarama82 Ano Bugaboo Bee sa da samozrejme otacat...to bola moja najzakladnejsia poziadavka.....A tu su este ine ,celkom fajn tipy na otacacie sportaky...: Per Perego Switch easy drive, Britax B smart, Mamas and Papas Sola, Concord neo samozrejme, Bebeconfort Hihg trek a Elea, Teutonie tiez.... 😉 tieto som mala v uzsom vybere.... 😉

janet24
14. čer 2011

ahojte zhanam vlozku do kocika concord fusion viete niekto poradit kde sa da zadovazit?dakujem 🙂

mmacko
15. čer 2011

@janet24 vacsina ma z pinkie.cz, ale aj na mimibazare robi vlozky baba co ma nick LILINKA

janet24
15. čer 2011

@mmacko Dakujeem 🙂

janet24
15. čer 2011

ale Lilinka a nejake ID

lucula73
15. čer 2011

@janet24 daj si to lilinka ako značku.....a nájjde ti,akurát som to pozerala.Ja mám tiež od Pinkie 🙂

hribek
15. čer 2011

ahojky mame concord fusion travel set, mate nejakou vychytavku na autosedacku intense, mala se v ni hrozne poti, ta vypln je takova mi prijde jako na zimu, neda se koupit nejaka vypln odvadejici pot? nechci aby se mi v lete prehrala☹ dekuji

mmacko
15. čer 2011

@hribek davas pod nu latkiovu plienku? Alebo si kup vlozku do autosedacky, ta pinkie.cz robi aj to, sestra si to kupila, tak uvidime, v reale sa odskusa o mesiac. Mne sa mala narodila v juni, tak ked bolo horuco, bola len v bodynku a pod sebou plienku, ta odsala pot.

hribek
15. čer 2011

@mmacko diky, vyzkousim tu plinku to by melo pomoct, takova jednoducha vec a me to nenapadlo, zacinam mit vykojenej mozek🙂

laloona
15. čer 2011

@janet24 Lilinka za moc netojí, mám jí od ní do našeho concordu a žádná kvalita, nakonec jsem si přilatila na pinkie a jsem spokojená

laloona
15. čer 2011

@janet24 Lilinka za moc nestojí, mám jí od ní do našeho concordu a žádná kvalita, nakonec jsem si přilatila na pinkie a jsem spokojená

mmacko
15. čer 2011

@hribek v pohode, v lete davaj pod babo stale vsade plienku bavlnenu, to odsava pot, ja som to mala vsade, v lehatku, aj pod hlavickou v postielke

janet24
15. čer 2011

Dakujem za pomoc urcite to pouzijem 🙂

janet24
15. čer 2011

@laloona aj tak sa mi viac pacia tie z pinkie ale dik za pomoc 🙂

blondi2
18. čer 2011

ahojte, vcera sme boli vonku 1. krat so sportovou castou concord fusion a musim povedat, ze som dost sklamana. ked dam maleho uplne do lahu, tak mi pada strieska. a to som sa na to pri kupe kocika naschval pytala, lebo tu som o tom citala, ze sa to babam stava a predavacka mi na to povedala, ze to asi preto, ze nemaju dobre nasadenu sportovu cast, teda obmotane tie pasiky okolo konstrukcie. ale asi to nebude dovodom, kedze my sme si isli dat spravit sportak priamo k nim do obchodu. tak ja neviem, co s tym...
Dalsia vec je, ze bezpecnostne pasy su nejake kratke, malemu to stale pada z ramienok. Pristup do kosika je tiez dost blby. A este dost podstatna vec, ze ked zavesim na kocik tasku papabag, tak do nej kopem, nemam priestor na nohy a ruky musim mat dost vystrete, aby som do nej nekopala. stve ma to, lebo draha 60 eurova taska a nakoniec ju ani pouzivat nebudem.
ako ste to poriesili vy?

blondi2
18. čer 2011

ale musim dodat, ze s vanickou som bola velmi spokojna.

renisco
18. čer 2011

@blondi2 souhlasím. jako hluboký neměl chybu, ale jako sporťák je k pláči 🤐