Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
14. říj 2011

@moka jak jsem ji šila? ani se neptej. sama nevím. prostě jsem ustřihla kus látky, k tomu další a zkoušela a zkoušela a sešívala, párala, stříhala, sešívala, párala.... jako UŽ NIKDY VÍC!!! 🤐
ale zas nepadá a není vzadu přichycená zipem, takže se dá uchytit i fusak. v něčem je opravdu lepší než ta origo neoprenová... ale mě neseděla barevně, tak jsem si ušila svou.

moka
14. říj 2011

@renisco Dik za info. Skusim skocit za tou mojou krajcirkou a popytat sa, ci by to zvladla. Len tie tycky neviem, kde zozeniem...

marianaaza
14. říj 2011

Dobry vešer,chcela by som sa vas spytať,či neviete o nejakom servise na kočík concord,kupila som si ho z druhej ruky a chybaju mi tam kolečká na aretaciu prednych kolies,asi to predchadzajucim majitelom vypadlo a taktiež chyba písmenko,ak niektora bude vedieť kde sa obratiť,budem velmi rada.dakujem

renisco
15. říj 2011

@marianaaza AGS sport - jsou výhradními dovozci.

kwetinka1
15. říj 2011

ahojte, tak dalsi problem na mojom kociku. ked ho zlozim, tak pri kolese je taka poistka, ktora sluzi na to, aby sa kocik nerozkladal. Ked ho chcete rozlozit, tak ju zatlacite nohou a koci ide rozlozit. mne to do tej poistky nezapadne a vlastne ked aj zlozim kocik, tak sa rozklada. mali ste to niektora? co sa s tym da robit? to zas mam dat na reklamaciu....

renisco
15. říj 2011

@kwetinka1 skus jednu věc. jak ho budeš skládat, mrkni, jestli ti tam nezavazí košík (já ho musím při skládání podsunout, protože se tam zašprajcuje a tím pádem se to nedá splasknout tak, aby to zaskočilo do té pojistky).

renisco
15. říj 2011

@kwetinka1 pokud ti to tam zaskočí, ale i přesto se to rozkládá, je to určo na reklamaci

leteku
15. říj 2011

@marianaaza - ahoj my sme kupovali tie veci na aretáciu v Brendone v Ba.

marianaaza
15. říj 2011

@renisco dakujem

marianaaza
15. říj 2011

@leteku kde presne,alebo maju aj internetovy obchod?chcela by som sa k tomu dopracovať

marianaaza
15. říj 2011

Už som skusila cez AGS šport,tak uvidím,čo napíšu.

leteku
15. říj 2011

@marianaaza - http://www.brendon.sk/Shared/Default, cez internet to asi nepôjde objednať teda neviem či to majú v tej ponuke ale priamo mi to normálne dodali stálo to asi 3.90 jedno

sara45
16. říj 2011

Ahojte chcela by som sa spytat ci by ste mi nevedeli poradit kde by som kupila nove kolieska na concord fusion ? a ci sa daju vymenit aj predne aj zadne kolieska ? Dakujem za odpoved

renisco
16. říj 2011

@sara45 dají, napište do AGS sport
dají se koupit zadní-buď nafukovací nebo klasika
a přední taky,ale jen klasiky (ne nafukovací)

zuziatko
16. říj 2011

Tak ja som znova fusion positive 😵 😵 😵 a som úplne spokojná. Nato, že má moja Emmka 15kg, tak sa kočík ovláda úplne super 🙂

lucula73
16. říj 2011

@zuziatko vysvetliš?prečo znova?už si ho mala či??? 😕 🙂

kwetinka1
16. říj 2011

@renisco ten kosik mi tam zavadza, ale to by neslo vobec k tej poistke alebo co to je priblizit, ten kosik musim tak podvyhnut a potom doskladat kocik, ale nezaskoci to tam....kocik za neviem kolko vela prachov a uz ho budem niest 4krat na reklamaciu

renisco
16. říj 2011

@kwetinka1 fíííííííha - 4x? je pravda, že zrovna nejlevnější není a reklamací má fakt docela dost...

tinka_dany
17. říj 2011

@renisco AGS jsou taky pěkní blbci....volám tam ted pořád kvuli tomu madlu s nánožníkem, které se nám ztratilo. Pán mi dnes řekl, že je vlastně moje vina, že jsem to ztratila a že jemu to může být jedno. Neustále mě nabízí madlo v béžové nebo zelené barvě . máme barvu tmavěmodrou a černou - liquid.... dokonce měl řeči typu, že pokud je dítěti zima, tak snad vezmu to béžový ne...snažím se mu vysvětlit, že když budu chtit kočár jak někdě z bazaru, tak si nebudu kupovat concorda ne... :( tupec jeden...jsme bez madla už dva měsíce.... concord v německu - na několik emailů neodepsali a do telefonu řekli, že se mame odkázat na výrobce tady...jsem naštvaná....

renisco
17. říj 2011

@tinka_dany jj - pan Fiala 😀
a co to madlo z Jane z toho inzerátu, co jsem ti dávala odkaz? měla bys to hned a bez problémů

hamilka
17. říj 2011

dievcata,chcem sa vas spytat,vajicko ion,zda sa mi to,alebo je fakt malinke?Ja som uz vytiahla aj tu vlozku a malinku ked tam dam v overale a vo fusaku tak je tam len-len a nepaci sa jej tam 😒 Mne sa zda,ze tam aj tak zle sedi,ze je to pre nu take nepohodlne....ako boli na tom vase deticky?Inak my len zabehavame kocik,zatial sme celkom spokojny,troska ma prekvapilo,aky je tvrdy pri vozeni,kazdy kamienok citime,ale malej sa to asi paci,ze ju tak natriasa.......a kedy kocik viac pruzi,ked je to kolecko otocene zvisle,alebo vodorovne,lebo som skusala aj aj a rozdiel som nevidela ziadny 😎

shira_
17. říj 2011

@hamilka nie je malinké, je hlboké, takže dieťa sa tam zmestí dosť dlho. my sme mali dosť veľké dieťa, narodený 4kg, v 3 mes. mal už 7,5. v pohode ešte teraz by sa tam vošiel, má 11kg. ale už má sedačku v smere jazdy. ale prečo dávaš do vajíčka dieťa vo fusaku?? ved stačí overal a ked sa ti zdá, že je v aute zima, treba vajce prikryť zvrchu. bábo je tam schúlené, nie je mu tam zima 😕

hamilka
17. říj 2011

@shira_ fusak davam vtedy,ked naklikavame vajicko aj na podvozok,deku odkopavame a v overaliku vonku by nam bola zima,este sme malinky 😎V aute mame fusak rozopnuty cely 😉 Tak mozno to chce prax a mozno je to tym,ze je vajko take hlboke,lebo ked vidim ine deti vo vajkach nie su tam tak vpadnute a preto sa mi zda,ze tam maju viac miesta 😒

mmacko
17. říj 2011

@hamilka daj si pod tu vlozku uterak, tak nebude take hlboke a babo tam nebude take skrivene. Ja som to tak mala aj pri prvej aj teraz. Do auta aj podla mna staci overalik a deka, vonku je uz aj tak zima na prechadzky vo vajci 😉

cucuriedka
17. říj 2011

Ahojte maminy, chcela som sa spytat tych co maju vacsie babeno ... ako date do fusion univerzalny fusak? Ten moj ma dve diery na stredny pas co ma maly medzi nozkami, tri diery na kazdej strane hore pre ramenne popruhy, ale iba jednu dieru po stranach na tu cast co ide okolo pasa... takze ked chcem posunut fusak vyssie, tak neviem co s tymi bocnymi popruhmi... nepouzivat ich uz? to sa mi zda ako blbost...
mate nejaku radu?

hamilka
17. říj 2011

@mmacko no to ma nenapadlo,vyskusam 😉 a jasne ze sa neprechadzame vo vajci,to tak behame len obchody,lekarka a urady 😠 a pozeram,ze mame rovnako stare babulky,tiez mame pat tyzdnov,tak nech nam krasne rastu 🙂a s tym perovanim mi vies poradit?ako mas kolecko,zvisle ci vodorovne?

mmacko
17. říj 2011

@hamilka je to super s tym uterakom. Aj tvojej zabulke vela zdravicka 🙂

iplusr
17. říj 2011

mne dnes odpisali z uk, ze vyrobca mi posle to madlo, co sa mi odlomilo (tak ako tie aretacne koliecka).tak sa tesim 😵

czorky
17. říj 2011

@renisco
@kwetinka1
Suhlasím s tým, čo je tam napísané...ale ešte mi napadlo, že môže byť aj problém, ak sú predné kolieska naopak, teda vadia pri skladaní, vždy ich treba otočiť tak, aby boli vlastne naklonené do vnútra medzi seba, nie von...dúfam, že je to pochopiteľne napísané 😖 , neviem ako by som to inak napísala, ale viem, že aj vtedy sa mi kočík zle skladá ak mám kolieska vyvrátené von... 🙂

czorky
17. říj 2011

@hamilka
Zdravičko, no neviem či kočík pruží, alebo nie, ale ako ste písala, tak detičkám to zrejme nevadí...vraj hojdanie kočíka je skôr výmisel mamičiek ako požiadavka detí...keď nie je naučené, nemá odikaľ vedieť, že sa môže aj hojdať 🙂 ....náš maličký má už 11 mesiacov a máme komplet trojkombináciu ION, Fusion a Proton a nevymenila by som tento kočík za žiaden, je veľmi jednoducho ovládateľný...v porovnaní s obyčajnými...je ľahučký, spratný, ľahko úložný, perfektne sa čistí...aj chrumky a čo ja viem čo, čo maličký papal som jednoducho handričkou a čistou vodou pretrela a už je ako nový 🙂 ...nešedivie a to máme tmavo modro čiernu kombináciu...no vajíčko...hmmm tak to je pravda, je maličké, ale to je vraj kvôli bezpečnosti...no my ho máme ako nové, pretože drobec tiež v ňom nechcel byť, tak sme ho do 7 mesiacov vozili v hlboko, ak chcel sedieť, vystlala som mu za chrbátikom perinkami, ak chcel spinkať, tak spinak pekne na rovnie, z čoho som mala väčšiu radosť ja, že sa nekrčil v tom vajíčku a vajíčko sme mali teda len na krátke trasy...napr.rýchli nákup do potravín v meste a domov 🙂 ...ale šporťák je tiež super 🙂 ...veľký, priestranný, super...