Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
1. črc 2011

@vevercaci no aj mne sa predraal poťah na tej doske pri zipse,inak v servise ti to prešijú,to nemože byť nejaké drahé,len také čierne hrubé pásy tam našívajú teraz 😝
A mne sa veru nezdá,že novšie typy majú dlhšiu striešku,ja mám 2010 a videla som na predajni 2011 a nevidela som tam žiaden rozdiel 😕

vevercaci
2. črc 2011

@lucula73 no mezi 2010 a 2011 žádný rozdíl není, ale ten co má já e 2009 a ten rozdíl je tak 20cm minimálně..schválně jsem to byla porovnat s vystaveným kusem z roku 2010 co mají v Babyparku..našít pásy bych si na to zvládla sama, ale asi zkusím prve tu reklamaci, třeba to v Německu dělají jinak.. 😀

ivanapo
3. črc 2011

ahojte, chcela by som kupit fusiona, viete mi poradit, ake su rozdiely medzi 2008, 2009 a 2010??? Nechce sa mi to tu vsetko citat 🙂 Dakujem.....

renisco
3. črc 2011

@ivanapo kolekce 2008 má stříbrné kolečka a barvy jsou zelená, tm.modrá, světle modrá, oranžová, šedá - mají lepší boudu, není to ta neoprenová, a mají i lepší potah - neděruje ...

rok 2009, 2010 i 2011 jsou totožené (ty jsou s tou neoprenovou boudou), pouze se ročníky liší v malých, docela nepodstatných detailech a jedinou odlišností jsou barvy. pak u kolekce 2009 a 2010 (u roku 2011 netuším) jsou problémy i s krátkou boudou, i když rok 2009 je na tom podstatně líp, ale záleží hodně i na barvě (co jsem tu tak vyčetla).

lusia13
3. črc 2011

caute ja mam tiez tento kočik 2010 zatial sme s nim este nejazdili lebo babo este nieje na svete ale zmeny ktore som si vsimla ja medzi 2010 a 2011 su ze ta strieska na vanicke ma taky pekny dinamicky dizajn co sa mne velmi paci a este obe vanicky su autovanicky takze v nich mozes prevazat babatko, len na 2010 je len jeden popruh cez brusko a na 2011 je to trojbodove bezpecnostne zapinanie vo vanicke.tak dufam ze to su dobre informacie ktore som si vsimla. pa

ivanapo
3. črc 2011

@renisco a v com je lepsia klasicka strieska ako neopren? Mam moznost teraz ho kupit vo farbe liquid 2009...asi, vyzera byt v super stave a este rok je v zaruke, ale velmi sa mi ta farba nepaci 😒 skor by som brala tie bezove odtiene.... tak neviem, ci mam este cakat, mam este dva mesiace do porodu.

lucula73
3. črc 2011

@ivanapo tie neoprenové strechy sa preberajú v tejto diskusiii dosť často,niekomu padajú,niekomu nie...ale ak ti nedrží strecha,tak je to naa porazenie.No zase na tých klasických strieškach,ako mal 2008,tam zase praskala tá folia,čo bola na strieške,cez ktorú vidíš na bábo 😉 ...tak si vyber.....
A ešte na 2010 oproti 2009 je spevnený ten poťah vzadu na chrbtovej opierke,aby sa tak nedral,tam sa síce nederie,ale derie sa inde,aj mne sa predral,mám 2010...a minule som videla 2009 v meste a poťaah total predratý,ale tá holka povedala,že na to kašle....samozrejme,dá sa to reklamovať,bez záruky si kočík ani nekupuj,na to je fakt drahý,moj názor 😉
No ja verím,že vačšina kočíkov je ok,ale nájdu sa aj takéto problémové kusy 😉

lucula73
3. črc 2011

čo som si všimla,takmer každá holka čo sem zavíta napíše....s vaničkou maximálna spokojnosť ale šporťák 😝
Inak kočík je skladný,super sa karuje,je priestranný,no má aj svoje chyby,ideálny kočík aj tak neexistuje 😉

renisco
4. črc 2011

@ivanapo je lepší v tom, že lépe kryje...Ta neoprenová se zapíná na zip k zádové opěrce, takže mi to vadí i z toho důvodu, že nemám kam zavázat fusak (dá se těma dírama bokem, ale to se mi už nelíbí) a hlavní důvod je ten, že tu neoprenovou nemůžete dát úplně do lehu, protože padá, kdežto s tou starší kolekcí mít problém v tomto nebudete.... nebo si koupit neoprenovou kolekci a dokoupit boudičku, kterou šila jedna maminka na MMB (i když je dražší) a nebo koukat na inzeráty, některé maminky ty ušité stříšky už i prodávají za rozumnou cenu použité.
A jestli se Vám nelílí barva, určitě bych počkala, protože ty kočárky se teď objevují na bazaru hooodně často, teda u nás je jich hafo .

vevercaci
4. črc 2011

Já musím říct, že jsem teda se sporťákem spokojená, protože ten prostor je úžasnej, akorát mě teda štve, že ten potah se mi prodírá, ale kočárek mám v záruce, tak to pošlu na reklamaci..ale je pravda, že jsem ho začala používat až v roce malýho, takže mi nepřišlo, že by tam nějak plaval..nicméně on teda není žádnej obr, v roce měl jen 73cm a něco přes 9kg..ale je to již několikátý kočárek a jsem s ním zatím nejvíc spokojená, měla jsem Mutsy, Mamas and Papas, Chicco Multiway, to jsou teda golfky a mám ještě Nuna Pepp, ale to jsou teda jen takové lehoučké golfky..i když polohovací až do lehu, tak pro takhle velký dítko už to na to spaní teda není..mám ho v autě, je to takovej pohotovostní lítáček 😀 On prostě každý kočárek má nějaké mouchy a myslím, že ideál prostě neexistuje, ač se tak na první pohled některé můžou jevit, tak většinou ty chybky vylezou na povrch až při používání.

ivanapo
4. črc 2011

Ten potah sa deravi od suchych zipsov? A v tej neoprenovej strieske nie je okienko, dobre som si vsimla?Je mi jasne, ze idealny kocik nie je, ale tento sa mi pozdava zatial najviac. Mozno budem nadavat, ked ho kupim 😀 A na ktorych slovenskych bazaroch je najviac kocikov???

lucula73
4. črc 2011

@ivanapo ano,aj od suchých zipsov,hlavne dolu na tej chrbtovej opirke,keď dáš kočík do ľahu a nemáš omotané poruhy dva krát okolo rukovataa,ale len raz,aby šiel viac do ľahu,tak sa opiera opierka o tie suché zipsy od košíka 😝 ,ale ak omotáš dva krát,tak by sa nemali drať.Mne sa predral zas hore,opieraala sa mi taška na kočík o tú dosku a predralo mi to 😝
Inzeráty sú na mimibazáre a aj tu na koníku je celkom dosť 😉 akú by si chcel afarbu?

ivanapo
4. črc 2011

Nieco bezove, idem pozriet tu bazar...

mmacko
5. črc 2011

@ivanapo a ktory rocnik chces? ten s neoprenovou strechou alebo ten starsi?
Podla mna je sice bezova pekna, ale vidno tam dost spinu, aj na starsej kolekcii aj na tych novsich. Z tej starsej je najkrajsi taky tyrkysovy a ked chces nieco nenapadne, tak tmavomodry, nazivo je velmi pekna ta farba. Z tych novsich kolekcii sa mi jedine nepaci cierna a bezova je sice pekna, ale neprakticka. To len moj nazor, chcela som trosku pomoct z osobnej skusenosti (videla som nazivo vsetky spominane) 😉

ivanapo
5. črc 2011

@mmacko rada privitam vsetky dobre rady 🙂 Mne sa bezova strasne paci, ale mas pravdu, ze je asi dost neprakticka. Mam moznost teraz kupit 2009 vo farbe Liquid, nov velmi sa mi ta farba nepacila. Videla si ho nazivo?? Lebo ja nie, iba svagrina mi vravela, ze stretavala jednu mamicku s nim a je vraj velmi pekny...

mmacko
5. črc 2011

@ivanapo ten liquid mam ja 😉 a je vlemi pekny a navyse ich nechodi tak vela ako napr cervenych alebo zelenych. Ta modra strecha a popruhy su taka pekna svietiva modra, zvysok taky elegantny. Mne sa velmi paci a som s nim spokojna 😉

ivanapo
5. črc 2011

@mmacko inac, mam termin 9.9. 😀 len narozdiel od teba cakam druheho chalaniska... 😀 😀 😀

mmacko
5. črc 2011

@ivanapo tu ti davam real foto 😉

mmacko
5. črc 2011

@ivanapo jeej super a mas uz vanicku, ak nie mam typ 😉

mmacko
5. črc 2011

@ivanapo Jeeej, vidis, ani som si nevsimla, mozme dat preteky, ktora skor porodi 😉. Inak, tato farba liquid je myslim ta lepsia seria, tu nepada ta strecha, vacsinou to bolo pri zelenych alebo z kolekcie 2010 z tych celofarebnych (tyrkysovy a oranzovy).

ivanapo
6. črc 2011

@mmacko no neviem, ci ta nepredbehnem, lebo na prietokoch mi lekarka povedala termin uz 1.9. a vraj bude trosku vacsi 😅 sa tesim 🙂 A vanicku myslis na kocik? Tento je 3-kombinacia.

bibi16
6. črc 2011

@lucula73 DOBRY DÉN PREDAVATE CONCORD?

bibi16
6. črc 2011

PREDAVA NIEKTO TROJKOMB, CONCORD KUPIM 🙂

mmacko
6. črc 2011

@ivanapo aha, az teraz vidim, ze to co chces kupit je 3 kombi, tak potom ok 😉
No ja tiez neviem, ci vydrzim do septembra, tvrdne mi brusko uz od 25 tt, este som nebola na pasoch, idem o 2 tt, tak uvidime, co mi povie moj porodnik, zatial chodim este k mojej gyn.

ivanapo
6. črc 2011

@mmacko akurat pozeram, ze si kupim novy a vajicko z tej stranky a vanicku asi z bazaru, lebo mne sa ten scout strasne nepaci, aj ked cena je nenormalna...mozno porozmyslam. 😉 Z inzeratu asi nic, kocka sa nechce dohodnut, uz vymysla.

mmacko
7. črc 2011

@ivanapo aha, no to bude naj. Pohladaj dobru cenu za sportak, to vajicko je fajne a ta vanicka scout - tak ti poviem, tu jedna kocka na fore porovnavala scout a proton a je to skoro to iste, jedine je o 1 cm uzsia, ale je dlzsia (ta scout), je hlbsia a ma aj vetranie na strieske. A ta tyrkysova je velmi pekna.

ivanapo
7. črc 2011

@mmacko no maju ho tam za 230,-, len teraz cakam na odpoved, lebo som im pisala, ci aj posielaju tovar. Ale asi nie. Asi budeme musiet ist s drahym na vylet cez celu republiku 😉

mmacko
7. črc 2011

@ivanapo kde maju aky fusion za 230?

cutce
7. črc 2011

ahojky holky,

mohla bych se zeptat od kdy jste zacali pouzivat tu sportovni cast?

andrea_stella
7. črc 2011

ahojte prepacte , ze Vas rusim v tejto teme, ale neviete tu o niekom kto by kupil concord fusion trojkombinaciu vo farbe chilly, pouzivany 8 mesiacov, a to tak, ze vanicka iba 5 mesiacov, autosedacka asi 5x dokopy kedze nemame vlastne auto a nie sme az tak pojazdny a sportovu cast pouzivam iba na spanie maleho na balkone, cize v dost dobrom stave, kocik je super, ale vyhliadla som si jeden golfac, cize sa ho potrebujem zbavit, dajte vediet ak nahodou o niekom viete 😉 dakujem pekny vecer