Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

katka.21
5. únor 2009

no v brendone budu mat iba v polovici februara a to si musis aj objednat. a objednat musis ist osobne neda sa cez telefon tam v brendone by ta vysiel okolo 27 000sk.
no oplati sa to isto!

senja
6. únor 2009

Ahoj, chtela jsem se zeptat zda Concord Fusion ma kolecka nafukovaci nebo plastova? Protoze co se divam po fotkach vypada to na plast, zvlast u nove kolekce 2009.

katka.21
6. únor 2009

senja - su plastovej kolieska

senja
6. únor 2009

katka, diky 🙂 A u te kolekce 2008 je to kombinace?

aninna88
6. únor 2009

Katka, chcem ťa ešte pootravovať ohľadom kočíku. Ja ho mám rezervovaný od 4.2. u tých čo ste ho aj vy kupovali, len mi povedal, že máme prísť až budúci týždeň, tak som mu dnes ešte písala, nech mi povie aj cenu na kuriéra, lebo od nás je to dosť ďaleko a podľa toho sa rozhodneme, či pôjdeme preň, alebo nech ho dovezú.
Ale k veci. Dnes som si ho bola ešte raz obzrieť aj v obchode, lebo kamoška ma straší, že či je to origoš, čo to nie je dáky číňak, kópia keď je taký lacný. Tak sa ťa chcem opýtať či je to origoš, a keď som si na tej ich stránke vybrala concord fusion travel set 2009 - apple, či je to presne ako na tom obrázku - 3 kombinácia a nový model. Lebo nemci na kiddicare majú napríklad pri tejto farbe v modeli 2009, vaničku 2008.
Tak či im mám veriť na 100 %.
Zatiaľ ďakujem

katka.21
6. únor 2009

aninna88 - je to isto origos, ja som ho dostala riadne v krabici aj s knizkami ku kociku.tak isto sa niako da kombinovat 2008 a 2009 nie kazdej sa paci cierny kocik aspon podla mna.ze vanicka pasuje aj so JANE ale to som iba pocula neviem ci to je naozaj pravda.a kludne otravujte aj ja som sa vela informovala kym som sa rozhodla pre tento.

aninna88
6. únor 2009

Ďakujem, veď vieš ako to je, ja som rozhodnutá, len sú obavy, preto sa radšej spýtam. Si poklad, ahoj 🙂

danulik
8. únor 2009

baby, budem predavat vanicku scout (skladaciu) - farba radon - ak ma niekto zaujem, napiste do IP 😉

tonica
9. únor 2009

Senja - mam set kolekci 2008. Kolecka jsou z tvrzene gumy, daji se dokoupit i nahradni. Kolekce 2008 se da take sehnat jako kombinace. 😉

ema.nz
9. únor 2009

baby co ste si objednavali kociky cez tu madarsku stranku za aky cas ste mali kocik na predajni?dakujem za odpoved!!!

michal_spuntik
9. únor 2009

Ahoj, kdo byste chtěli celý Concord Fusion set levně - tak v barvě 2008 Xenon (světle modrý) nyní nastupuje v Česku akce - za necelých 18.990 Kč s korbou - Proton a autosedačkou Ion .... V ceně tedy není poštovné na Slovensko, ale záruka 2 roky ano. Pokud byste jej někdo chtěl, napište mi do interní pošty - cena je to rozhodně zajímavá - a je to originál - žádná kopie...
Michal

janka_pn
10. únor 2009

potrebovala by som poradit ☹ , mam 4 mes dcerku a rada by som jej kupila daky sportiaciak 😵 , rozhodujem sa momentalne 😅 medzi concord fusion, cp s4 a teutonia spirit (dlha cakacia doba 😔 ) poradite mi rozdiel? dakujem 🤐

deina
10. únor 2009

Janka, podla coho, co od neho ocakavas - myslim, ze teutonia ma tu vyhodu, ze ma otocnu sportovu cast, co fusion ani cp nemaju.

janka_pn
10. únor 2009

deina, myslis, ze je to potrebne mat otocnu sedacku? nie su deti zvedave a nechcu radsej pozerat dopredu? neviem, mam malo skusenosti, porad 😨

janka_pn
10. únor 2009

a poradite mi, prosim, aky je najlepsi fusak a taska do kocika concord? da sa ten origos fusak pouzit aj pre cca rok a pol stare babo, myslim tym, dako hore rozzipsovat? dakujem

deina
10. únor 2009

Janka, neviem, moje dieta je zvedave a nepotrebuje sa pozerat na mna, kuka von a obzera sa. Ale napr kamoskina mala musi vidiet svoju mamu, takze pre nu by neotocny kocik nebol dobry.

Ja zatial pouzivam concord fusak a tento rok uz novy kupovat nebudem, ale starsie alebo vacsie dieta by sa uz asi donho nepomestilo. Velmi dobry je Emitex Combi, teply, velky, da sa dole odzipsovat, ked uz dieta chodi a tasku som si vybrala Casualplay extreme, ale nemam ju este kupenu. Zatial pouzivam emitex tasku, ale uz sa mi nepaci.

janka_pn
10. únor 2009

deina, dakujem 🙂

katyl
10. únor 2009

ja som tiez zvedava ako zareaguje drobec na sportovu cast, ked ho tam posadim,
pokial by to vadilo, tak bz som narychlo kupila nieco ine, ale uz teraz sa rad pozera naokolo

tonica
10. únor 2009

Janka - do Concorda jsem si koupila taky fusak Emitex Combi a je super, prave pro tu odepinaci spodni cast. Rozhodne se da dele vyuzit nez original fusak od Concordu. 😉

janka_pn
11. únor 2009

jezisi, ja stale vaham medzi teutoniou spirit a concordom fusion 😅

senja
11. únor 2009

Byly jsme s maminkou v obchode na Concord, uplne skvele se ovlada, to jsme od kocarku ani neocekavaly. Navic kdyz na obrazkach na netu vypada tak robustne.
janka_pn: Teutonia take vypada dost lakave 😉 Ktery modek konkretne? Trojkolka?

janka_pn
11. únor 2009

senja, ano spirit S3 trrojkolka 😵 a aj recenzie co som tu citala ma vyborne 😅 , tak neviem, vie mi niekto poradit? 😖

janka_pn
11. únor 2009

ktoru farbu povazujete za najkrajsiu z novej kolekcie? 🙂 mne cherry 😵

janka_pn
11. únor 2009

mne sa paci cherry

majka79
12. únor 2009

Ahoj, jsem tu dnes poprvé a také jsem si vybrala Concord Fusion. Líbí se mi nejvíc barva Apple, ale bohužel se mi nedaří sehnat korbičku v této barvě. Nemá pro mě prosím někdo tip?

zuzu_z
12. únor 2009

ahoj holky,
prosím kdomáte autosedačku Ion,jak jste spokojené??? Chtěla bych koupit z nové kolekce anebo možná i starší, ale určitě novou. Jde na to nějaký letní potah? Slyšela jsem, že se na tom mimísci strašně potí???
Moc děkuji za zkušenosti...zdá se mi hodně prostorná a jde nacvaknout na našeho Slalomka... za každou radu budu vděčná, děkuji!!!

zuzu_z
12. únor 2009

majko79: třeba tady? http://www.detskydum.cz/detail/concord-proton-h... píšou dodání do 7dnů...

majka79
12. únor 2009

Děkuju zuzu, jsi moc hodná, ale oni to tam jen píšou, ale řekli mi že mají chybu ve skladových zásobách. Že všechno zboží od Concordu je na objednávku a to bude trvat dlouho. Já měla kočárek objednaný od Vánoc nakonec mi přišel sporťák a fusak ale na korbičku pořád čekám a ta jsem to chtěla zkusit i jinde ale nepodařilo se mi to.

zuzu_z
12. únor 2009

Maji tak to bohužel znám... kdyby si to aspoň opravili, že??? To je hrůza...už se ti to blíží...
zkoušela jsi Malvíka???

majka79
12. únor 2009

Zkoušela jsem přes net co se dalo. Říkaám si že jedině že by byla někde na kamenném obchodě a tak jsem si říkala že se třeba někdo náhodou ozve že ho viděl naživo tam a tam. Ale je fakt že zrovna ady o Concordech píší hlavně mamiky ze Slovenska a to by mi stejně nepomohlo. Slyšela jsem také že jde použít i korbičku Jané ale nevím jestli to tak doopravdy je.