Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

januska26
26. říj 2010

@orovka ale potom nemozes pouzit brzdu, nie?Musis dat prec tasku...A tiez pouzivam iba vrchne suche zipsy🙂

orovka
26. říj 2010

@januska26 môžem......mne to nerobí problém, mám dlhé nohy 😀

kvetinkatn
26. říj 2010

@orovka presne tak to robím aj ja 🙂 ma to nebaví potom odlepovať.

januska26
26. říj 2010

@orovka nechapem🙂aj ja mam dlhe nohy, ale proste mi to nad brzdou zavadzia a nejde to...ked to tak visi...musim tam suche zipsy dat....a ked tam, nemozem zase dat do lahu...no proste uz to 9mesiacov riesim a nist🙂

mmacko
27. říj 2010

Baby, ja mam tasku nurse, lebo ta mamabag sa mi nepacila a maximalna spokojnost 😉

Inak, dnes som to isla 2 krat obtocit a ze dam na dolny cvok, ale to je desne vysoky lah. Tak som to len raz obtocila a dala na dolny cvok a tie suche zipsy nejak na kosiku skusim posunut. Ako moja mala nemusi mat uplny lah, ale ked som to 2 krat obtocila, tak to bolo fakt moc vysoko.

lucula73
27. říj 2010

@mmacko no vidíš ...ale tieto 2010 to tak musia mať,aby nepadala strecha..ale už som si zvykla...keď idem po rovnej ceste,tak mi to stačí aj raz omotať,ale na hrboloch mi zá strecha skáče sspať,tak to mám dv arazy 😉
a tebe sa tá taška tiež opiera o kočík?predpokladám,že hej..keď je v ľahu teda...

mmacko
27. říj 2010

@lucula73 to je divne, esteze mam 2009. Ja som to inak z obchodu mala ani nie zapnute na cvoku, len pripnute na konstrukciu pod dolnym cvokom a to isiel kocik do uplneho lahu a ani strecha nepadala, len mi obcas ten plast padol z konstrukcie. Ja som sa az teraz dozvedela pred par dnami, ze ten plast, co drzi sedaciu cast ma byt zapnuty o cvok 🙂

lucula73
27. říj 2010

@mmacko ja som to mala presne tak isto,ani pripnuté..a tak si predstav,že som dala kočík do ľau a odleteli mi tie plasty z rukovate a padla strecha do zadu..som myslela,že zinfarktujem a idem kočiar vrátiť 😠
inak podľa videa toho výrobcu to má byť dva razy.,..ale ako mohli taký vysoký ľah pripustiť...netuším..ale čo tam po tom 🙂

mmacko
27. říj 2010

@lucula73 mne tie plasty nepadali 4 mesiace bez pripnutia !!! A ani strecha nepadala a to som kocik tak v tom uplnom lahu pouzivala. Len nechcem, aby sa mi predrala latka a aby to nepadalo, tak som to raz omotala a dala na spodny cvok. Hej, na tom videu je tiez taky sed namiesto lahu, ale to je podla mna nepohodlne pre dieta, takto ako to mam teraz je to fajn, keby som mala 5 mesacne v tom, tak to ani raz neomotam, nech je viac v lahu.

januska26
27. říj 2010

@lucula73 Mne sa ten vysoky lah tiez nepaci, ale inak max spokojnost s kocarom...A mamabag sa mi tiez moc nepaci, ale chcela som taasku concord a bola len tato. Teraz je Papabag a ta sa mi paci velmi, ale tak uz nebude kupovat novu.
@mmacko a ja to niekedy vobec neobtocim, len to necham pustene, ked chceme, a by bol v uplnom lahu, lenze ked ho chcem dat sediet, tak to tam zase musi obtocit aspon raz:(no co uz...snad dalsia kolekcia bude viacej prepracovana🙂

lucula73
27. říj 2010

@mmacko veď presne,malý má už skoro 10 mesiacov a von teraz chodíme viac menej sa prechádzať,takže spíme doma... 😉

adapo
27. říj 2010

ahojte kočky, chcem sa vás opýtať na športovú verziu tohto kočíka. nečítala som staršie príspevky, lebo nemá čas, ale by som potrebovala poradiť. chcela by som totiž vedieť, či je športiak dosť veľký pre viac ako ročné dieťa a hlavne teraz, keď sa blíži zima, či aj s fusakom tam má dieťa dosť miesta. mám dosť otázok, napr. ako je to s príslušenstvom ku kočíku, či sa ľahko skladá, rozkladá, my totiž máme kočík v aute. či je teda dosť dobrý, my sme mali totiž trojkombináciu a nebola najlacnejšia a práve športiak nás dosť sklamal, tak sme museli kúpiť nový, ale teraz začína byť aj tento športiak malý, už som z toho nervózna, náš malý je dosť veľký, vyzerá ako 2-ročný, tak preto sa pýtam, lebo uvažujeme o kúpe tohto kočíka. vopred ďakujem.

talinka
27. říj 2010

@adapo tento sportak sa radi k jednym z najpriestornejsich 😉 mam dvojrocneho syna takmer a stale tam ma kopec miesta a ani s fusakom problem nebude teraz v zime, preto ho aj mame a navyse je lahucky, super ovladatelny a dobro skladatelny...prislusenstvo je prsiplast na kocik a to je asi tak vsetko..ak teda nie su nejake akcie momentalne..najlepsie si ho je ist kuk nazivo..ale urcite odporucam,ked mas este nieco konkretne urcite sa pytaj, odpoviem rada 😉

sakura77
27. říj 2010

@adapo tak tak,s velkostou sa fakt nemusis obavat,my uz mame aj fusak a v pohodeeee,je ozaj siroky a velky-uz len to ze univerzal nanoznik je uzky na to ,hovori za vsetko 😉 jedine ze nanoznik tam nie je,niekto to vyzaduje,ja zatial uvazujem len nad fusakom,ale ak by nahodou ,da sa dat usit
a mne sa tam natrepal aj skoro 4-rocny syn,musel odkusat-a este by sa v poho odviezol 😀

krpcek2
27. říj 2010

ahojte, mám otázku, máme concord, malý sa má narodiť v decembri a tak som sa chcela opýtať, aký fusak ste používali alebo používate do vaničky proton, aby tam vošlo aj bábo? Uvažovala som nad Kaiser Jooy, nemáte nejaké skúsenosti? ďakujem za radu.

bamarama82
27. říj 2010

@krpcek2 ja riesim to iste, tiez neviem aky fusak, mala sa narodi v novembri... a chcem uz aby bol aj na druhy rok do sportaku

sartira
27. říj 2010

ahoj baby, tak po precitani diskusie sme sa rozhodli ze kupime Concord - travel set a uz je doma v skatuli 🙂)) citala som tu, ze ste si niektore davali sit zatepleny nanoznik do sportiaku niekam do PD, ale ani za svet neviem najst tie strany kde to bolo, viete niekto poradit ten kontakt, ktora baba si ho tam davala sit? a este jedna otazocka, myslite, ze ked sa babatko narodi v polke februara a s malou pojdem von az v marci, ze mam kupovat fusak do vanicky? myslela som totiz, ze ten original concord fusak ide len do vanicky, ale niektore pisete, ze ho pouzivate aj do sportiaku? mam v tom chaos, ci uz ten fusak bude maly, tak ho nechcem kupovat zbytocne. 😖 Postacil by aj teplucky overal a tepla deka do vanicky? dakujem za pomoc 😉

mmacko
27. říj 2010

@januska26 ako to, ze to musis zvlast obtacat, ked sedi a ked lezi? ja to nemam obtocene, len pripnute na spodnom cvoku a aj v lahu pekne aj sede pekne.

Kocik je velmi priestranny, lahko manipulovatelny aj skladny. Ma zopar nedostatkov, ale to kazdy 😉 Odporucam 😉

januska26
27. říj 2010

Concord je super, ja tiez odporucam, ak by som si mala vybrat znovu kocar, urcite by to bol opat Concord🙂))Je fakt, ze je velmi priestranny, fusak sa tam da v pohode a este je tam kooopa miesta🙂

@talinka Jeeeej, aj ty mas concord?super🙂

@mmacko ja som to asi zle napisala, proste ja to nepripinam vobec ked lezi, ale ked ho chcem dat sediet, musim ho pripnut...tak som to myslela...obtacam jeden krat, ale inak niekedy sa mi ten cvok otvara...tebe nie?Takze ty neobtacas vobec?

talinka
27. říj 2010

@januska26 ano mam concord, predtym som mala Jane Nomad a toto bolo podobne tak preto... 😀

krpcek2
27. říj 2010

baby, tak aký fusak ste používali do vaničky na zimu? Alebo netreba? Ja by som chcela aj do vaničky, do vajíčka a o rok aj do šporťáku, len neviem, či sa mi tam vojde... ďakujem za odpoveď

mmacko
27. říj 2010

@januska26 ja to mam len pripnute na dolnom cvoku, neobtocene. A ide to skoro do lahu a aj pekne od sedu 😉

lucula73
27. říj 2010

@sartira v PD nešijú nánožníky,ale v obchode Barbora na námestí vraj predavajú nejaké,v troch farbách tuším,čo pasujú..neviem,ja keď som tam kupovala kočík pred letom,tak ich nemali...ja mám ušitý ,ale od ejdnej pani z Čiech 😉 ,na českom mimibazare má album aj s fotkami,aj ja som sem hodila foto,ale už neviem ,kde..ak by si chcela pohľadám,ak nie,napíš ddo tej predajne do PD,tiež majú inzeraty na mmb... 😉

januska26
27. říj 2010

@krpcek2 No neviem, ci najdes taky, co sa ti zmesti aj do vajicka aj do sportaku. Ja mam fusak z Kiky, ani neviem, ako sa znacka vola, je cierno-sedy, takze sa mi hodi ku Concordu kocaru, a pouzivala som ho aj do vanicky aj do sportaku. Ale do vajicka nie, na to je speci fusak, ale je malicky:(CHcela som povodne original Concord fusak, ale nikde ho nemali zaciatkom septembra,tak som kupila iny...

kvetinkatn
27. říj 2010

@mmacko sila zvyku, mne v tom mala spi uplne v pohode, teda dnes spala, lebo mi v kočíku moc nespíme 🙂

kvetinkatn
27. říj 2010

@lucula73 aj mne sa opiera, to hádam ani inak nemôže byť, aby sa neopierala. ja som teraz spokojná s touto verziou 🙂

kvetinkatn
27. říj 2010

@mmacko tomu hovorím odborníci 🙂 a potom, že ti neuznajú reklamáciu, keď bol zle zložený, ale sa ti to derie nie?

kvetinkatn
27. říj 2010

@sartira ten pán čo je majiteľ si ich dáva šiť podľa jané, tak tam treba zavolať, pošlú aj poštou, majú bazárik aj na MMB, kočíky barbora.

kvetinkatn
27. říj 2010

@krpcek2 ja mám origoš hug, na obrázku je daný v športiaku, ale myslím, že v pohode aj do vaničky, teraz ich majú v brendone z kolekcie 2008 za super ceny, podľa toho akú máš farbu.

kvetinkatn
27. říj 2010

@sartira Ja už by som asi v marci nedávala fusak do vaničky, podľa mňa stačí overalík a deka. Potom kúpiť fusak do športáku, ako som písala ten hug vyzerá na obrázku, že tam krásne sedí🙂