Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuzujan
21. únor 2010

ahojte prosim poradte mi, mam concord fusion 2009 neoprenovy a teraz som nahodila sportak a akosi sa mi to nepozdava. Vanicka bola super, ale ked dam teraz v sportovej casti malu do lahu, tak strieska je daleko vzadu a mala je uplne otvorena v tom kociku, zadruhe strasne zle sa polohuje opierka, nejde to uplne do sedu.
Ale dufam, ze ked to trosku zabehnem vychytam muchy......inak ostatne je na kociku super

Teraz ked uz trochu svieti slniecko, potrebovala by som dokupit slnecnu clonu, poradte mi prosim aka by tam pasovala????

dakujem

lenkaplenka
22. únor 2010

Ahoj, dávám pryč hlubokou korbu a autosedačku, kolekce 2008, tyrkys barva, ještě rok v záruce, kdybyste měly zájem...

renisco
22. únor 2010

zuzujan - sporťák nejde do úplného sedu

ivusinka
22. únor 2010

Ahojte,
mam na predaj uplne novy fusak Concord Hug vo farbe radon (tmavmodra), fusak je zabaleny s visackami. omylom sme kupili 2ks, ak by bol zaujem, napiste mi do IP. na cene sa urcite dohodneme.

daee
22. únor 2010

Ahoj,
prosím o radu...velkým favoritem na náš kočárek je Concord Fusion Travel set 2010. Nejsem si ale jistá, jestli se k Fusion dají přikoupit nafukovací kolečka??
Na e-shopech někde píšou, že ano, jinde to nezmiňují....tak nevím, nafukovací bych asi chtěla, plánujeme jezdit do přírody i do města...

A Vy, co už Fusion máte....je to problém, když nejsou kolečka nafukovací a jdete do přírody? Vydrží gumová kola míň?

Dííííky 🙂

zuzujan
22. únor 2010

renisco no veru zistila som ze nejde uplne dosedu, snad to malej nebude vadit, uvidim

daee ja mam concord 2009 od augusta minuleho roku a kolecka mam riadne rozbite, byvam na sidlisku, kde su chodniky plne dier, same kopce a jamy....teraz v zime posyp na chodnikoch, takze mam v kolesach stale napichane more kamienkov, ked ich vyberiem v kolese diera.
Mame chalupu v horach, trosku horsie sa tam jazdilo s obycajnymi kolieskami, hrozne to natriasalo ....tiez rozmyslam ze asi za par mesiacov budem musiet menit kolieska.
Len neviem ci sa daju kupit nove ako nahradny diel, alebo kupim nafukovacie.
Podla mna su kolieska urcene len na spacirovanie po meste, kde je krasna rovna dlazba, alebo beton, ale na nase rozbite cesty asi moc nie 😝

zuzana76
22. únor 2010

babulky ahojte

mozete mi prosim odmerat vanicku ku kociku Concord fusion? nie je mala? ked budem mat babatko v juli-auguste, tak mi do zimy este v nej vydrzi aj s fusakom?

renisco
22. únor 2010

daee
dají se dokoupit nafukovací kolečka - pouze ale zadní, jsou celé černé. cena je od 1790,- za sadu.

zuzujan
22. únor 2010

zuzana ja mam augustove babo, malicka mi teraz v 6 mesiacoch meria 71 cm, je riadne dlha a az cez vikend som nahodila sportovu cast....zatial mi do vanicky pekne vosla s fusakom, aj ked posledne dni to uz bolo dost tesne 🙂 🙂 .....este by som zo dva tyzdne nechala vanicku, ale mala je hrozne zvedava, chce pozerat na svet, tak sa tam uz jedovala....neboj na concorde je super velka vanicka
dlzka 74cm a sirka 32 cm - merala som vnutorny rozmer

marlborka444
22. únor 2010

Dobry vecer maminky, je tu niekdo kdo predava kociarik, najlepsie trojkombinaciu Concord Fusion, alebo nieco jemu podobne?, dakujem...kupim aj ine potrebne veci, budem prvy krat mamina, tak si necham poradit....este raz dakujem...

zuzana76
22. únor 2010

zuzujan dakujem za odpoved

cherryblossomgirl
22. únor 2010

Ahojte dievcata, ake zavinovacky pouzivate do autosedaciek ION? bude mi tam pasovat Emitex? dakujem pekne..

bredmax
23. únor 2010

cherry emitex jde,ale musíš mít tu novou verzi na 5bodové upínání 😉 my měli po synovi starší typ na 3bodové a ta tam opravdu nejde 🙄 ono těch autosedaček s 5bod upínáním zase tolik není,jsou to ty lepší a concord mezi nima 😀

juju
23. únor 2010

baby a neviete poradit ako nasadit tu korbicku aby sa nekyvala?

zuz, nam dosiel kocik teto tyzden a babatko az niekedy v maji, ale myslim, ze ta korbicka bude dost, vyzera byt velka, pokial nebudes mat nejake super velke babatko 😉 a zobrali sme quantum verziu s nafukovacimi kolieskami a su tazke ale vyzeraju byt velmi silne, tak hadam, je to to dobra volba

ludmilka
23. únor 2010

juju: pod korbu predtym nez ju nasadis musis zodvihnut taku tu vec, co ma dietatko pod nohami a polohuje sa to v sportovej verzii- neviem, ci je to dost zrozumitelne...

zuzujan: dierky v plastovych kolieskach po kamienkoch vraj idu trochu vyrovnat horucim fenom, niekde som to citala, ale neskusala som to...
inac, susedka ma Jane s nafukovacimi kolesami a strasne na ne nadava, vraj uz asi 6x pichla gumu a potom dojst domov je vraj problem, museli uz aj vymienat duse a jedna vraj 600kc, takze niekedy to mozno nie je az taka vyhra nafukovacie kolesa...asi najlepsie je mat oboje a vymienat podla terenu, do ktoreho idete...

juju
23. únor 2010

ludmilka nerozumiem 😅

ja som klasicku konstrukciu otvorila a korbicku do nej nasadila vo verzii ze strieska bola napnuta

cherryblossomgirl
23. únor 2010

Bredmax, dakujem 🙂

ludmilka
23. únor 2010

juju, prepac, ja som si az teraz vsimla v diskusii, ze mas Neo...tam bohuzial neporadim, je tam asi ina konstrukcia ako na Fusione... ☹

cherryblossomgirl
23. únor 2010

Juju, vyzera to tak, ze mame rovnaky kocik, my mame tiez quantum verziu, akurat s gumovymi kolieskami.. tiez sa mi zda, ze sa ta vanicka nejako hybe, ale inak nam to zacvaknut jednoducho neslo

juju
23. únor 2010

cherry vy mate gumene nie nafukovacie? 😲 😲 😲 ved mi se to quantum kvoli tomu kupovali! to je divne... a mame aj slnecnik, pumpu, sietku proti komarom, papabag a intense autosedacku so strieskou. Je to verzia 2010. za kolko sa vam ho podarilo kupit?

cherryblossomgirl
23. únor 2010

Juju, teraz si ma dostala 😀 jasne, ze aj my mame na nasom nafukovacie velke kolieska 😀 nam uz predviedli tolko kocikov, ze som uz ostala popletena 🙂) ani sa nepytaj, kolko stal 😅

juju
23. únor 2010

cherry v pohodke - my sme ten kocik kupovali na 'slepo" nazivo sme ho nevideli, len som citala recenzie a pod a objednavali cez web, ale ked prisiel tak som bola z neho unesena, len keby som nasla navod ako nasadit tu vanicku 😠

mate bezovy ci cierny? nas vysiel na 885e, mali aj lacnejsi o 20e ale s autosedackou ion ale ja som chcela ten novy intense

cherryblossomgirl
23. únor 2010

Nas vysiel asi o 100 viac, ale mame tam uz cele prislusenstvo, neviem, ci aj vy.. uz je to jedno.. ja som mala vybrate uplne ine znacky (mutsy, bugaboo alebo teutoniu), ale prisli sme do obchodu a priatelovi sa v momente zapacil tento a presvedcil ma.. mame bezovy..

aku zavinovacku do autosedacky si kupila? alebo ju nebudes kupovat? vam sa ma syncek narodit az v maji, tak asi ani velmi nebudete potrebovat.. ja by som chcela nejaku prechodnu - to je na figu, v marci moze byt uplna zima alebo jar, tak si mozem vybrat 😀

juju
23. únor 2010

my k tomu tiez mame vybavu 🙂 ale tu by nas v obchode vysiel 1150euro ale nasla som ho v super akcii za 885euro na nemeckon online shope; priznam sa ze sme mali brutal stastie ze som to nasla; zavinovacku nemam, ved v aute je teplo, len na neho supnem nejaku deku. To by malo stacit nie? 😕

maria910
23. únor 2010

Baby, ak nechcete, aby sa vam hybala vanicka, tak predtym ako ju nacvaknete, musite na podvozku zdvihnut taku striebornu tycku, ktora sluzi pri sportaku pod nohy. Ma z boku take cierne poistky, to stlacite a da sa to vyklopit vyssie. Bude podopierat vanicku na strane, kde ma babo hlavu. Dufam som to napisala zrozumitelne. Dnes nam to predavac predvadzal 🙂

duplicka
24. únor 2010

maria,ale na neo to tak nie je, je to na fusion

juju
24. únor 2010

a ako je to s neo? tam to tiez chodi ale nic take co spominate na NEO konstruckii nie je?

duplicka
24. únor 2010

no, ja som vanicku ku neu nemala,ale ked uz v tej vanicke realne diatatko lezi,cize je zatazena vahou,tak sa tak nekyve , preverim od kamosky, ona ma jane vanicku na concord neo

juju
24. únor 2010

ok duplicka, moc diky, ono to nie ej take hrozne, ale moj M. si to vsimol hned ako prve ked to pozeral, ze sa to hybe 😒

jjahodka
28. únor 2010

Čaute concorďáčky. Na športovej časti sa Vám začne rýchlo trhať poťah. Na kolekcii 2009 zo spodu a pri polohe ležmo sa škre o tašku, a budete tam mať dieru. Do úplného lahu nejde bez odcvokovania striešky, ale tá sa trochu zloží, ďalej nejde do úplného sedu. A estetická chybička, do koliesok sa zabodne každý kamienok, a vypadajú potom dosť dodierkované.