Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

duplicka
27. led 2010

no ja mam stupienok na concord neo, presne na to som myslela ,ked som rozhodovala ci neo alebo fusion,nakoniec vyhral neo, lebo sa otaca v oboch smeroch a skejtik sa da bez problemov pouzit. pouzivame ho denne a max.spokojnost,ale da sa pouzivat len ked je maly otoceny v smere ku mne, abys tarsi mal viac priestoru.mam aj foto v albume

kafoditka
28. led 2010

Kocky ahojte, prosim vas o radu!!!!!!!!!
Definitivne som sa rozhodla, ze kupim kocik concord fusion alebo jane nomad 2009. Medzi tymito dvoma vaham, aj ked su v podstate skoro rovnake...
Prosim vas kocky, tie, co mate fusion, s cim ste nespokojne? Ma podla vas fusion nejake chyby? teda okrem toho, ze sa neda pretacat rucka a nevidite na babo v sportaku 😉

talinka
28. led 2010

kafoditka, no to mas fakt asi jedno, ja ma sice len skusenost s nomadom ale prave som si objednala concord fusion 2010...ty chces 2009 fusion? a inak to vobec nie je chyba,ked sa neda kocik otacat...mne to vobec nechybalo a niekedy je s tmy tolko ostary, ze ten kocik sa neoplati ani otocit k sebe...nestoji to za tu namahu a deticky v sportakoch nezaujima mama,ale svet 😉 ja viem je to aj kvoli vetru...ale tak moj nazor, ze mne to veru nechybalo

kafoditka
28. led 2010

talinka,
ja by som chcela fusion 2010, trojkombinaciu, paci sa mi farba AMBER.. Zatial neviem posudit, ci mi to bude vadit alebo nie- ze neuvidim na dieta, mozno to bude v pohode.. Mozem vediet, kde si si ho objednala?

ludmilka
28. led 2010

Kocky, z vlastnej skusenosti musim povedat, ze skutocne nevadi, ak sa neda prehadzovat rukovat na sportaku, pretoze drobec sa zaujima o vsetko okolo seba a na maminu by sa asi nechcel divat...Jedinu chybu, ktoru som nasla na Fusione je, ze nejde opierka chrbatika dat uplne do sedu, ale vadi nam to az teraz, ked sme trochu vyrastli...Inac mame na predaj autosedacku Concord Ion vo farbe Neon z kolekcie 2008, t.j.oranzova. Hodi sa aj na kociky Jane. Ak ma niekto zaujem napiste do IP, na cene sa dohodneme...

talinka
28. led 2010

kafoditka, objednala som si ho www.prebabo.sk..lebo maju kancelarie kusok od nas a vedia mi ho aj skoro dodat, uz v pondelok 😉

talinka
28. led 2010

ludmilka, nemyslela si, ze neda sa dat celkom do lahu? nie do sedu?

ludmilka
29. led 2010

No on nejde uplne do lahu, ale to nam nevadi, ale horsie je, ze operadlo nejde uplne do kolmej polohy v sede, takze sa mi stale zosuva dopredu, jak neposedi chvilku v klude 🙂

stanka33
30. led 2010

ludmilka skoda ze nemate concord ion xenon, aleo radon tak by som brala hned... ak by ste niekdo predavali kupim...

petka55555
3. únor 2010

ahojte baby, prosim vas tie co uz mate concord, viete mi povedat, ci aj vam sa tak tazsie naklikava vajko a tazsie sa dava aj dole???neviem ci to tak ma byt, lebo vanicka ide lahko... 🙂

juju
4. únor 2010

petka mame rovnaky termin aj chlapceka 😵 v diskusii som citala ze niekedy mali baby problem s naklikavanim korbicky, ze sa im kolisala.

Ja mam zase otazku - ma niektora z Vas novy concord neo 2010 ale ten zo serie quantum s ciernym podvozkom? aku je? ale chceme ho kupit ale zatial nie je velmi vyskusany

deina
4. únor 2010

Radon je ktora farba? Ja budem predavat vajicko Ion, ked z neho maly vyrastie, take zlto-zelene. Ale nemam ani tusenia ze kolko...

duplicka
4. únor 2010

deina, radon je tmavo modra a ta tvoja farba je argon, xenon je svetlo modra a neon je oranzova

deina
4. únor 2010

Uz viem, stale si mylim radon a argon. 🙂

petka55555
4. únor 2010

no vanicka sa kolise, ale treba ked neni nakliknuta zdvihnut to co sa pri sportaku dvihaju nozicky a to dvihnut tak, aby to bolo presne pod korbickou, nam to v obchode ukazoval...
juju my sme kupili quantum ale fusion....dufam ze bude dobry....

orovka
4. únor 2010

Ahojte baby. Chcem sa spýtať, či ste už videli naživo Fusion 2010 vo farbe Amber. Na obrázku vyzerá super, len neviem aká je to vlastne farba v skutočnosti.

petka55555
4. únor 2010

orovka ja som ju videla, ale mne sa nepaci, taka divna tehlova, na obrazku je krajsia...

kukutska
5. únor 2010

...ahojte, predavam concord fusion travel set vo farbe polar plus mamabag v tej istej farbe...

silvi1985
12. únor 2010

ahojte, baby prosim vas, ktore mate alebo ste mali vanicku proton, ako ste to riesili v lete s tym nanoznikom? my sme s vanickou jazdili v zime, tak ma to velmi netrapilo, zatepleny nanoznik bol super, ale teraz kocik predavam, mozno aj letnemu babätku, tak ma to zaujima...

ivika18
12. únor 2010

silvi, nevím jestli jsem dobře pochopila, jak to myslíš, ale nejlíp normálně ten nánožník sundat.

katyl
12. únor 2010

aj ja som videla amber dnes nazivo, vanicka je pekna, ale sportak ee ☹
a tak je to asi so vsetkymi farbami 2010 okrem lava, tamniet co pokazit,
Ale vanicky su krasne, s tymi detailikmi na tom nanozniku 😉

silvi1985
12. únor 2010

ivka mne to prave dolu nejde, neviem, co s tymi dvoma zipsami 😕

ivika18
12. únor 2010

silvi, tady je to sice na jané, ale je to stejný: www.janecz.cz/jak-sundat-kryt

silvi1985
12. únor 2010

jee ivi, si zlata 😉 je to uplne jednoduche a ja nad tym "maturujem" uz pekne dlho 😠 dakujem velmi pekne 😉

ivika18
12. únor 2010

silvi, určitě nejsi sama, když tam na to mají návod

juju
15. únor 2010

baby ja som nasla na nemeckom online shope Concord Neo Intense travel set quantum 2010 za 885euro aj s postovnym. hned som ho objednala, tak sa tesim ked pride. Je to farba bamboo, tak hadam bude ok. Dole je cely cierny a hore cely bezovy 🙂

juju
19. únor 2010

tak uz prisiel a dnes sme to montovali - ale ako ste vsetky pisali, tak korbicka sa hupe a ja si nepamatam 😅 , ako to tam nastavit, aby to bolo stabilne - poradite niektora ako nastavit proton na neo?
inak vyzera byt super

dahlia23
19. únor 2010

juju, to už ti prišiel kočík z nemecka? my na ten náš na SK čakáme už mesiac 😅

julia30
19. únor 2010

dahilia a to je ten rozdiel medzi tvojim a nasimi concordami :P a fusion je best best best 🙂

juju
20. únor 2010

ano, ja som ho objednavala cez net, ako som pisala vyssie a bolo tam uvedene ze cakacia doba 3-8tyzdnov a nam dosiel do 2 tyzdnov 😵 my ale byvame v Belgicku - som ho vcera a dnes nadranom (trpim tehotenskou nespavostou 😠 ) dookola skladala a rozkladala a je to paradne jednoduche a ani navod netreba citat, len tie nafukovacie kolesa su takze jak krava. mame farbu bamboo len v quantum je len cierna a tato a zda sa mi byt na moj farebny vkus velmi neutralna ale aj tak vyzera paradne. inak si pamatam, ze baby kupovali plastenky proti dazdu na proton a ja som skusala z neo na proton a sedi bez problemov - len ak niekto viete ako zafixovat tu korbicku ??? 😖 viem ze kdesi sa to tu pisala ale sa mi nechce hladat