Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

sakura77
16. říj 2010

a baby ktore ste riesili tie fusaky,ja mam ten od emitexu a a by mi drzal,tak vzadu odopnem ten zips na strieske a tadial to dam cez vrch opierky,a stiahnem tie snurky vzadu,sice vzadu potom ta strieska troska visi-ale sak to skoro na vsetkych,maloktory ma ten koniec zazipsovany a ked je tam taska tak to ani nie je vidiet,a je to uplne v pohode...nic sa mi nesmyka,nepada,super-tak ale my len sedime,na lezanie neviem ako by to bolo asi tazko s odopnutou strechou vzadu...ale zas na spanie fusak nemusi byt uchyzteny,takze da sa to aj tak,aj tak 😉

wolfskinka
16. říj 2010

ahojte ... pouzivam concord zatial len vanicku 2,5 mesiaca a uz sa mi otvara zips, a chcem sa spytat ako ste riesili v zime fusaky do fusionu ked tam je len taky tenky nanoznik

lucula73
16. říj 2010

@wolfskinka ahoj 😉 ..ja som si dala ušiť nánožník,jedna pani na českom mmb šije aj na fusiony... 😉

lucula73
16. říj 2010

@sakura77 veď to,že keď je kočík v ľahu,tak to odponuté veľmi nemože byť,lebo je tam diera... 😉
a super,že ti ho vyreklamujú...

wolfskinka
16. říj 2010

ja som pozerala, este ho nepotrebujem ale obkukam ako to baby maju v zime asi ho budem potrebovat az na jar

lucula73
16. říj 2010

@wolfskinka no neviem,či narveš 6mesačné dieťa aj s fusakom do vaničky... 😒

kvetinkatn
16. říj 2010

@yravas nevadí, sila zvyku 🙂

kvetinkatn
16. říj 2010

@sakura77 no asi tak, niektoré až do 4 rokov a ja sa s ním teda moc nenachodím... spávame v ňom minimum, skúsim aj ja poriadne pozrieť tie popruhy či to máme dobre, ale dávali mám to tak v predajni, tak hádam je to dobre...

kvetinkatn
16. říj 2010

@sakura77 tak super, moje segra dokonca reklamáciou prišla k 2010 🙂

wolfskinka
17. říj 2010

@lucula73 no uvidime, matej je dost maly pojdem okuknut ten fusak na ten concord na ten sportak co by mal drzat aj na tie popruhy

onellyo
17. říj 2010

@wolfskinka 🙂
v prievidzi v obchode maju nanozniky,,,
za dakych 20 eury ja som si objednala a dosiel
na dobierku ,,
toto je tá predajňa
http://www.kociky.info/index.php

wolfskinka
17. říj 2010

@onellyo mozes mi odfotit ako vyzera ten nanoznik na tom sportovom prevedeni ? dakujem

onellyo
17. říj 2010

no ja mam cisto cierny a zatial ho nepouzivam,,, 🙂
ale material je dobry 😵 😵

lenulice
17. říj 2010

Ahojte babenky, měla bych prosbičku. Měla jsem půjčený kočárek Concor Fusion a ztratili jsme ze zadního kolečka takovou tu krytku, co je zvenku uprostřed kolečka, nemáte to některá? Nebo dá se to někde sehnat? Mrzí mě to a chtěla bych to dotyčné hodné mamince napravit. Děkuji moc 🙂

bamarama82
18. říj 2010

baby ake fusaky ste mali na zimu vo vanicke proton? napcham tam eisbarchen alebo kaiser???

renisco
18. říj 2010

@lenulice http://www.agssport.cz/forum projděte si to forum, je tam číslo na p. Fialu, servisní oddělení kočárků concord

zrzuska
18. říj 2010

baby ja mam fusak emitex a v pohode. tiez ho povytahujem. ale ked bola mala taka ze nesedela riadne tak sa mi dost smykala v jane. az potom som zistila ako to priviazat. teraz tie nove typy fusakov emitex maju viac snurok a takych srand na prichytenie. ja nemam nic iba take dve gumy. dalo by sa mi to prichytit cez tie diery na streche co su na bokoch ale by osm musela trochu ten vrch odstrihnut na fusaku a to nechcem. lebo ja som najprv myslela ze je to akasi strieska na hlavu babatka az neskor som zistila ze to sa ma ohaknut o vrch chrbtovej opierky v kociku 😝

ja stale kukam a nic sa mi nederie. ja tam nemam ziadne vystuhy na potahu. 😕

zrzuska
18. říj 2010

@mmacko ty mas taky isty kocik ako ja. ty tam tiez nemas vystuzeny ten potah ze? sa ti derie? 😕
no dufam, ze sa mi nic neposerka lebo ja mam taku smolu na kociare 😒

zrzuska
18. říj 2010

mala sa mi nasackovala do kocika a nechce ist von 😝 😅
a uz veru to vidim aj ja kde sa vam to sucha. dala som kocik do lahu a veru mne sa opiera ta doska co je v potahu aj na bokoch o konstrukciu ta sedacia cast a chrbtova cast sa mi tiez opiera o tie suche zipsy co su na kosiku 😒
no mne mala v kociku nespava uz len vynimocne tak hadam to vydrzi. a snad sa mi to neposerka potom 😝
ale ked nedam do uplneho lahu ze kusok nadvihnem tak sa neopiera o tie zipsy 😕

kvetinkatn
18. říj 2010

@onellyo ano ano, presne o nich som aj ja už písala🙂

kvetinkatn
18. říj 2010

@zrzuska no mne skladali kočík priamo v predajni, tak som si myslela, že je to ok. ale keď tu baby stále písali o tom ako ten popruh dvakrát obtočiť, tak mi nedalo kukla na to a zistila, že ho nemám dvakrát otočený, tak sme to urobili podľa toho videa čo tu niekto zavesil a kočík sa neopiera o suché zipsy, síce nejde tak do ľahu ako predtým, ale je to v pohode a strieška tiež drží 🙂 takže hurá, všetko je tak ako má byť 🙂 jediné na čo som prišla, je že sa mi utrhol pás. ale keďže budem mať z reklamácie nový, tak to neriešim a potom už bude všetko dokonalé...
baby ďakujem 😵

lenulice
18. říj 2010

@renisco Děkuji moc, jsi zlatá, hned zítra to budu řešit 🙂

renisco
18. říj 2010

@lenulice nemáš zač 🙂

zrzuska
18. říj 2010

@kvetinkatn ja som to skusala dat na ten druhy cvok ale to bolo dost vysoko 😕
pre ameli v pohode ale ked tam pojde druhy drobec to bude mat pol roka tak to bude asi dost vysoko 😨 ale je fakt ze ked som nedala opierku total do lahu ako to len ide tak sa neopierala o tie zipsy 🙂 vsak uvidime.

a tie fusaky co ste tu spominali to su ake? hodite link? taky dlhy nazov to malo 😕

zuziatko
18. říj 2010

@wolfskinka ja mám nánožník z tej prievidze a som spokojná. Zajtra skúsim odfotiť. Mám čierny.

zrzuska
18. říj 2010

ten fusak sa vola eisbarchen. to je aky? 🙂

zrzuska
18. říj 2010

@zuziatko to su nejake univerzalne nanozniky?

zrzuska
18. říj 2010

uz som ho aj nasla. uz viem ktory to je ten fusak 😅
som len chcela vidiet ci je hrubsi ako emitex

k8y
18. říj 2010

Baby, porovnavali ste niektora vanicku Proton a Scout? Potrebujem hlavne vediet, ci je Socut omnoho vacsi ako Proton. Mysleli sme, ze nam vanicka vydrzi aj cez zimu, ale maly ma dnes 3 mesiace a uz ju celu zaplni (ma 66cm). Zacali sme uvazovat, ci na zimu vytiahneme sportovu cast a dame fusak (uz sme kupili Hug), alebo ci este dokupime Scout. Len nechcem vyhadzovat peniaze zbytocne, tak poradte, ci sa to oplati. Dakujem!!

wolfskinka
18. říj 2010

@k8y podla mna scout je hovadina to uz radsej ho nababuste do sportoveho kocika