Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

eileenk
25. lis 2014

@manila421 @dzamela @tarinka18 @lidkapipka @fidac @nordjane @putulka @vjejka
Majitelky Concordů, prosím, nevíte někdo z jaké země je výrobce? Polsko, Německo...ať hledám jak hledám, tak tenhle údaj prostě nemůžu nikde najít. Děkuji za reakce.

janiiccka
25. lis 2014

@eileenk jsou to němci

dzamela
25. lis 2014

nemci

fidac
25. lis 2014

@eileenk ano jak píše
@janiiccka
@dzamela jsou to německé kočárky 😉

eileenk
25. lis 2014

@fidac @janiiccka @dzamela Děkuji, to jste mě potěšily 🙂 , jsem už rozhodnutá koupit Concord Fusion (verzi 2010 nebo 2011 použitý) s korbičkou Proton, líbí se mi moc a připadá mi kvalitní, nevadilo by mi ani kdyby byl polský. Negativní recenze jsou na věci, které myslím že nebudu často potřebovat (ježdění v terénu, přístupnost košíku na větší věci), takže do něj půjdu.

fidac
25. lis 2014

@eileenk my jsme s ním byli maximálně spokojení...malý bude mít v únoru 3 roky a pořád tam má hodně místa is fusakem...kočárků jsme vyzkoušeli dost ale Concord je z nich pro nás nejlepší...necháváme ho i na druhé...

janiiccka
25. lis 2014

též do něj půjdu, akorát ten mám v merku Concord Wanderer.

tarinka18
25. lis 2014

@eileenk originál webstránka je concord.de,su to Nemci. Akurát si pri Concorde Fusion zvazte to, ze sa neda otocit sedacka v protismere jazdy, mne to aspon vadilo v zime, lebo kocik je dost otvoreny a malému fukalo, musela som zhanat nanoznik, ktory by ho chranil, kdeze ten original zakryval len nozicky. V tomto je Wanderer lepsi. Výhodou je zase vsak dostatok miesta, ako pise fidac, nas maly bude mat dva roky a kocik v pohode este vyuzijeme, kym ine kamosky uz museli riesit nove kociky.

dzamela
26. lis 2014

@eileenk budem predavat na jar.... sportak 2013, proton vanicka 2011 a vajicko jane mame k tomu. vo vybornom stave.

dzamela
26. lis 2014

a inak v bterene podla mna jazdi super pokym teda nechodis po nejakych zakopoch. les a podobne prechadzky na nerovnom terene v pohode zvlada. aj sneh.

nordjane
27. lis 2014

@lidkapipka vim, ze uz je jiste pozde, ale my mame v krytce na prednich koleckach sroubek, kterej ma tak super barvu ze neni ani videt 🙂 ale je tam, vse jsme odsroubovali a museli cele kolo sundat, protoze se nam ucpal ten sroubek u lozicek a ted se kolecko zadrhavalo a malo kdy otacelo,takze jsem mela strach abych ho nevylomila... Jen je blbé, že jsou tam pak takové závlačky, které když sundáte už znovu nenandáte, nám osobně praskla:-/ a závlačku jsme už nikde nesehnali ☹ tak jsme nahradili jinou...

lidkapipka
27. lis 2014

@nordjane diky, treba se to jeste shodne 🙂. Kolecko se taky zadrhavalo a pak uz drhlo uplne, dalo se jezdit, ale spatne se ovladalo. Pan ze servisu rikal, ze se tam vylomilo.

Nakonec jsme ho tedy dali do servisu, dudu kids hodonin, kdyz jsem hledala nejaky servis, pan odtud (p.linhart) briskne zateagoval a hned druhy den kocarek vyzvedl, opravil a udajne provedl celkovy servis. Kocarek jezdi jako novy, ale brzda od te doby nejak spatne funguje, jeste jsem se na to poradne nekoukla, s kocarkem jsme byli po oprave asi 3x . Treba ted v zime jeste parkrat vyjedem, jinak by me penize investovane do opravy mrzely..

nordjane
28. lis 2014

@lidkapipka na kolik vas takova oprava vysla? já mam kolekci 2013 a ještě do prosince 2015 v záruce, takže když by bylo něco akutního zaslala bych to záručně do AGS na slovensko a kočárek si půjčila od švagrové, která má svůj uschován na druhé dítko 🙂 Ale zatím jsme opravovali kolečka dvakrat a vždy úšpěšně, s radou z AGS servisu. Nejprve nám nešli sundavat zadní velká kola, a pak se zadrhávalo přední, ale vždy to byl případ, že se to zaneslo štěrkem, a nějakým blátem a tím se to ucpalo.... Jezdíme s ním všude 🙂 Jinak si nemohu stěžovat, jsem s kočárkem opravdu spokojená a ačkoliv lidé na terén nadávali, tak já si stojím zatím že ho zvládá levou zadní a to už jsme byli v lese několikrát 🙂)

nordjane
28. lis 2014

@lidkapipka a k té brzdě ta se nám tedy povolila a při velké nerovnosti, či sestupu s kočárkem mírně na levé straně spadne, ale okamžitě to cvaká, takže jen nohou zase nadzvednu... zatím mi vo moc nevadí, kdyby padala úplně,tak bych to asi nějak řešila 🙂)

evitasa
9. pro 2014

Holky prosim o radu jde sundat a prat potah u kocarku concord fushion 2012 mooooc diky za info

hribek
11. led 2015

Holky nemate nekdo zkusenost s korbou a autosedackou concord na podvozku jane?

ewickaaa
2. dub 2015

Holky mate nekdo autosedacku concord INTENSE jak se ty pasy davaji zespodu autosedacky a ne z vrchu?viz foto Jak moc je to prakticky a jak zvladate tu instalaci? U prvni dcery to byl vzdy boj a to to mela normalne ty pasy vrchem. Tohoto se docela bojim, chtela jsem to jako set, ale ted vaham. A isofix kupovat nechci. Dekuji za reakce

ewickaaa
2. dub 2015

Popr. kdyby jste nekdo prodavali autosedacku nebo korbu, ozvete se mi dekuji 🙂

ewickaaa
6. dub 2015

Holky muzu nekoho kdo ma korbicku concord sleeper poprosit, jaka je vnitrni delka luzka? Dekuji

mmamca
18. dub 2015

Da sa niekde kupit nahradny potah na sportak concord fusion? Potah sa natrhol v chrbtovej opierke, tak zvazujem ci ho predat taky natrhnuty,teda iba ako konstrukciu alebo zhanat ten potah a predavat ako sportak... Prip. da sa niekde dat opravit v calunictve to natrhnutie? Mame uz iny skladnejsi kocik a ten nam staci, inak s concordom som bola velmi spokojna.Konstrukcia je kupovana v r.2011 plne funkcna... Dakujem

alulan
19. kvě 2015

Ahoj zeny, chci si ho mozna taky koupit jako druhy kocarek, mam uz stokke a tento jsem cgtela jako do terenu. Na strankach pisou ze ma samostatne odpruzena kolecka. Muzete mi prosim poradit jak se s nim pojede po polnich cestach nebo tak prosim? Diky moc

babatkonr
6. srp 2015

@mmamca Ako ste to nakoniec vyriesili s tym potahom? Ja mam podobny problem ze tam kde jd na chrbte ta doska povolil material a natrhlo sa to ☹

nordjane
19. srp 2015

@babatkonr nevím jakou máte kolekci, u těch nových už by se prý tolik trhat neměl, ale já jsem si tu desku vytáhla a oblepila kobercovou molitanovou páskou, aby to nedřelo potah... Ale když už to máte roztržené, tak jedině poslat do original servisu na přešití. mě se prodřel potah ze spodu, o takové šroubky co koukají z konstrukce a přešili mi ho takovou pevnou látkou, a i to barevně sladili,tak by člověk ani nepoznal, že to tak být nemá 🙂

kaata_
11. lis 2015

@hribek Ahoj, asi trosku neskora odpoved, ale mozno sa niekomu este zide. Ja mam vlozku concord fusion na podvozku Jane slalom a sedi bez problemov. Korba Proton sa na nom trochu kyve a to len z toho dovodu, ze ta polohovatelna obruc, ktora je pri sportaku pod nohami je na concorde vo forme obluku a na Slalome je akoby zrezana. Da sa to vyriesit nejakym kuskom polystyrenu resp. kusku dreva, ktorym sa to podlozi. Pri naklikavani nie je ziaden problem.

kaata_
11. lis 2015

Maminy ja mam na vas prosbu ohladom concord fusion krypton - resp. tie verzie co mali striesku so sietkou a priesvitnym plastom. Kupila som tento typ vlozky z bazaru a mam podozrenie, ze je tam zle nasrobovane polohovanie opierky. Mohla by ste mi to prosim niektora odfotit ako to ma byt nasrobovane? Mam na mysli taku tu kovovu sponu na chrbte. dakujem vam,

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evaii
22. lis 2015

@nordjane Dobrý den,já se omlouvám, že na váš příspěvek reaguji po takové době, ale mohla by jste mi poradit, kde nebo kam jste posílala ten sporťák na opravu té látky?? Mám také ze spod dírku od šroubku a nevím, kam s tím. A ještě když už obtěžuji, neporadí mi někdo,jak sporták vyprat, když je tam ta deska??

nordjane
24. lis 2015

@evaii Dobrý večer, komunikovala jsem s touto paní Martinou Kovářovou. Nevím zda máte ještě záruce, já si to nechávala opravit v rámci záručního servisu 🙂

evaii
25. lis 2015

@nordjane Prosím vás nenapsala by jste mi přesný kontakt do zprávy?? děkuji

nordjane
18. únor 2016

@evaii hezký den, ted jsem si vsimla, ze mi kontakt byl smazan adminem, že to nesplňuje pravidla, máte o něj stále zájem? 🙂