Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
11. lis 2010

přináším fotky té boudy...
koupila jsem ji v této barevné kombinaci (která se mi nelíbí) hlavně proto, abych ji vyzkoušela, protože ji paní prodávala za 599,-. takže si ji přešiju k obrazu svému.

při poloze v lehu je ok, i pěkně sedí, což jsem nečekala a mám obmotáno na fotu jen 1x a na tom nižším cvoku. ale jelikož je ta opěrka trošku delší než u Jane, musí se jí trošku víc pomoct do toho lehu, protože projde tím zadním dílem těžeji.
v poloze sedící se mi až tak nelíbí, takže budu muset nějak poupravit, ale to jen proto, že už v ní jsou výstuhy a na boku to dělá blbé obloučky, takže bude snad stačit jen našít pár sucháců a obmotat k rukojeti.

ušitá je hezky, ale cena 1299,- se mi zdá přehnaná.

fotky jsou foceny hrozně narychlo, tak snad i tak to pujde vidět....

lucula73
11. lis 2010

@renisco mne sa veru páči...to je zelená či žltá?a to je od tej panej,čo varvela,že to pasuje aj na 2009 a 2010?lebo tá mala tuším takú cenu....
a vyzerá celkom dobre...len nevidím to,čo si písala,že sa ti nepáči v sede 😕

renisco
11. lis 2010

@kajdzas88 zelenožlutá... taková zářivá... mám deky a fusaky a vše růžové, zelenkavé nic, tak se mi tato kombinace nehodí. ale chtěla jsem to skusit.
ano, mělo by to být od té paní, co je šije za 1299,- a co tvrdila, že sedí i na concord (já tuhle odklikla v aukci u jiné paní, která si objednala jinou a tuhle posílala dál).
ono to v tom sedě na fotkách tak nevyzní... ale v sedě je taková divná - pomuchlaná a na bocích odstává... skusím to ještě pofotit

renisco
11. lis 2010

na bocích je hodně vyboulená... ještě holt bude potřeba to dovykoumat a ponašívat suché zipy, protože nahoře ta stříška se dotýká okýnka, protože je spadlá, takže bude potřeba ji více uchytit, ale musím to prokoumat...

renisco
11. lis 2010

a ještě sem si sehnala tento kryt proti větru, tak bych tam chtěla našít ještě zip k té boudě....

orovka
11. lis 2010

@renisco tá búda je super. Ja by som ju brala, len v inej farbe. 😉 Šilt si k nej nemala? Aj ten kryt je fajn...to je z peg-pérega? 🙂

renisco
11. lis 2010

@orovka kšilt je k tomu taky, ten jsem tam akorát neměla zaplý. ten kryt je z babypoint solar 😀

kristip
11. lis 2010

Ahojte, mame concord fusion 2010 a v zime nam uz asi vanicka bude mala, resp. s fusakom tam maleho urcite nenarvem. Dnes mi doktorka povedala, ze o taky mesiac by som uz mohla zacat pouzivat aj sportovy. No to budeme mat cca 5 mesiacov. Nezda sa vam to skoro. Do akeho uhla sa da dat na spotovom opierka? Nemam ho zlozeny, tak neviem. Dakujem

renisco
11. lis 2010

@kristip do úplného rovného lehu nejde...

mmacko
11. lis 2010

@renisco ta buda vyzera super, paci sa mi. A ta polovicna cena bola fajn. Tebe ide kazda farba, kedze mas cierny kocik.
Inak, ako si to tam pripla, ked povodna isla na zips?

lucula73
11. lis 2010

@renisco no mne by šla tá buda,ja mám zelený kočík a žlté tie vystuže ... 😉 ..za tú cenu by ju brala,ale 1300 v prepočte vyjde aj s poštovným možno 2000... 😠

renisco
11. lis 2010

@mmacko to je stejný princip boudy, jako byl na starších kolekcích ... drží to zipy jak nahoře u okýnka, tak na bocích... akorát mě mrzí, že už není na konstrukci ten cvok pod kloubem rukojeti...

orovka
11. lis 2010

@renisco mmacko myslela asi ako to drží tam dole kde sa zipsuje neoprénová strieška. Tam je to asi len tak spustené a zahnuté popod opierku nie?

mmacko
11. lis 2010

@orovka presne, to som myslela, ci to tam len visi, mne sa velmi paci ten styl neoprenovej, ze je tam prizipsovana a nevisi. Keby tato neoprenova mala okienko...

renisco
11. lis 2010

@orovka jo ahááááááá 😀 nevisí, ten konec je zahnutý a ta opěrka visí na tom... siejně jako na obrázku

kvetinkatn
11. lis 2010

@renisco no nie je to až také zlé 🙂

renisco
11. lis 2010

@kvetinkatn Za ty prachy není... svoji už si šít ASI nebudu, s materiálem a nervama by mě to vyšlo nastejno 😀 😀 😀 jen na téhle udělám pár úprav a hotovo... 😎

orovka
11. lis 2010

@mmacko to okienko by som aj ja brala, lebo stále nakúkam 😀 , len nechcem do tej neoprénovej zasahovať, ak by som ho musela zase reklamovať.

mmacko
11. lis 2010

@orovka presne

renisco
11. lis 2010

@orovka no právě. a ten neopren je taky dost blbý matroš.... mohlo by se ti to celé pokazit (myslím to všití třeba okýnka) a už bys ho nemusela ani prodat.... toť můj názor.... by mě zajímaly na 2011 ty kola jaké jsou. počkám, až bude prodej rozjetý a budu reklamovat- třeba bych dostala už ty nové 😀 😀 😀

wolfskinka
11. lis 2010

ahoj tak baby, dnes sa mi ozvali z obchodu, tak reklamaciu mi uznali vymenia mi celu proton vanicku ale nemaju uz v tej farbe polar co mam ja tak mi ponukli farbu bamboo model 2011 tak som ju zobrala a este sa mi ich podarilo ukecat tak budem mat aj sportak bamboo len vajicko mi zostane vo farbe polar, tak som happy 😀 😀 😀 😀

dankadina
12. lis 2010

@wolfskinka možem sa opytať čo si mala s vaničkou, chceme tento kočík kúpiť pre druhé bejby tak aby som si ho poriadne obzrela

wolfskinka
12. lis 2010

@dankadina pokazil sa mi zips, nedal sa mi zazipsovat vrchnak ku kociku, inac na ten kocik endam dopustit

dankadina
12. lis 2010

@wolfskinka ja som si ho preto vybrala lebo som pri malej mala iný ale nevyhovoval mi a tento je spratný aj do auta, kedže som na cestach skoro každý den

renisco
12. lis 2010

@wolfskinka ten rok 2011, to je ta nová, co má ji Jane? ta se mi vůbec nelíbí, na dítě prej fouká a je prej i menší...
ale jinak super, že ti vyměnili i ten sporťák...

dendy1
12. lis 2010

Ahojte, včera som si bola Fusion pozrieť v obchode a mal pri ľahu tú striešku takú nedopnutú. Ako pozerám , tak s tým má viac kočíkov problém, a mňa to dosť zneistilo ☹ Budem totiž ten športový potrebovať asi od septembra-októbra pre cca 7 mesačné dieťa - takže ešte aj na spanie. A tá strieška v tej polohe veľmi málo chráni hlavu. Mám počítať, že to tak je a nič s tým neurobím? Šiť novú sa nehrozí 😀

kvetinkatn
12. lis 2010

@wolfskinka no ako dobre si obišla 🙂 supééér, len tá vanička je ako Jané ale športákom si si polepšila 🙂
inak baby, že na 2011 šporťáku je lepšia strieška, tak som zvedavá, že o čo 🙂

kvetinkatn
12. lis 2010

@dendy1 čo myslíš tým nedopnutú? že sa sklápa? lebo mne sa prestala sklápať, keď som to dvakrát omotala na konštrukciu, lebo v obchodoch to majú veľakrát zle namontované. Oni to obtočia len raz aby kočík šiel viac do ľahu, ale potom sa sklápa strieška a mne sa urobili aj dierky na zadnej časti od suchých zipsov na košíku. je tu o tom veľa strán popísaných.
mne to teraz nerobí žiadne problémy, keď je to dvakrát obmotané 😉
počkaj na 2011 ale vaničku si kúp radšej 2010 tá je peknejšia 🙂
ja uzatváram ako naj kočík a 7mesačné ti možno ani v kočíku spávať nebude, my v kočíku spíme výnimočne🙂

mmacko
12. lis 2010

@dendy1 a niektore sa nesklapaju ani pri uplnom lahu, ktory sa docieli tym, ze neomotas take pripnutie boku sportiaka o konstrukciu, len ju pripnes. Ma to byt omotane len preto, aby sa pri lahu nesuchal spodok opierky o suchy zips, ktorym je pripnuty kosik, lebo tak sa derie, ale ja som to vyriesila, ze tie suche zipsy som odopla, kosik aj tak drzi a kocik mi ide skoro do uplneho lahu a aj strecha drzi hore (mam verziu 2009).