Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kamilakd
20. zář 2011

a k tym nanoznikom ten emitex sa mi vobec nepaci,mam jane slalom nanoznik ale ktovie ci pasuje aj ked tam je vacsie babo teda moj 86cm synko...ked bol babo bol super ma aj tu cast aby nefukalo a material je termo cize ked poprchalo lebo jemne snezilo nepilo to

renisco
20. zář 2011

@kamilakd popruhy nepomůžou. stačí omotat jen jednou a jde do lehu jak nejvíc to jde (dál už to nejde, protože se opírá o košík, takže popruhy v tom nehrají roly). problém je ve stříšce

kamilakd
20. zář 2011

@renisco no ja to mam len na jedno omotane ale ten plastovy kus mi vyskakuje aj s tym cvockom 😠

kamilakd
20. zář 2011

@renisco aky nanoznik planujes kupovat?

dada1984
20. zář 2011

@lucula73 nie buda cela ale ten potah na nej je volny a nie pekne napnuty,cize so srobikmi to nema nic.Kocik je u babiny,takze foto hodit nemam ako...nechapem ze si tie kolieska dievcata neviete predstavit,jednoducho ked sa nane pozriete nie su rovno ale do Acka

renisco
20. zář 2011

@dada1984 pár stránek dozadu jsem dávala fotky s koly do "A"

renisco
20. zář 2011

@kamilakd vůbec ještě netuším... mám jeden, ale není vyteplený... a párat a všívat vatelín se mi nechce 😀 😀
skusit vyměnit cvoček - jinak mě nic nenapadá...

dada1984
20. zář 2011

@renisco je to mozne ale listovat 200str.sa mi nechce :D,no isto mame teda ten isty problem,ak sa to tyka tvojho kocarika..

mmacko
20. zář 2011

@kamilakd hehe,tusim sme na tom rovnako, moj tiez len preguluje ocami, ja som teraz kupila to neo 2008 nove, lebo prave to mi vadilo na fusione, ze sa neda otocit ku mne ked prejde do sportaka a predsa len ten sportak fusion je veliky pre 5-6 mesacne babo...neo ide nakliknut aj na fusion podvozok, tak som spokojna....dufam, ze uz nic nikdy menit nebudem, mam aj golfky chicco, tak som snad vystarana , ale tiez som mala zo 5 kocikov, ale s fusionom sa neviem rozlucit, hlavne ked mi nepada strecha, tak je suprovy.
Takze neviem, co ti poradit, ja som totiz nic adekvatne nenasla, za co by som vymenila fusiona 😉


@renisco fuha, nespominam si, ze tu ma niekto nanoznik emitex, ale podla mna to stoji im napisat, ci nahodou nevedia, ci sedi 😉

kamilakd
20. zář 2011

@mmacko emitex sedi na concord len je taky neviem cudne velky neforemny...ja tiez neviem najst a ty si s neom spokojna?ci mas len ten vrch sportovy nakliknuty na fusione...ja som mala neo pozicany ked mi obsivali potah...ale hruza podvozok tak max na nakupne centra 😉 a ta sedacia cast no neviem nepacila sa mi

mmacko
20. zář 2011

@kamilakd ja som ho len teraz kupila, mala ma len 2 t, ale bol v akcii a planujem mat len sedacku na fusione podvozku ked vyrastie z vanicky. Podvozok som si dala hore do bytu (nemame vytah, fusion je v aute stale), lebo mala chce byt bud na rukach alebo v kociku, tak ho pouzivam doma na uspavanie (od dneska 😉 ). Tiez sa mi ten Neo podvozok nepaci, ja som to kupovala kvoli tej sedacke, o stranu, max 2 dozadu som dala fotky, ako sedi sedacka neo na fusione 😉. Je to sice korytko, co nemam rada, ale ked bude este malicka, tak jej ju vysteliem niecim pod fusakom a do roka bude ok, potom ho predam a necham si len fusion.

kamilakd
20. zář 2011

@mmacko chi tak toto ma nenapadlo a u nas to jedna mamina tiez mala ja ze to tak vyrabaju 😀 ja som mala carbon neo hned prvy som po nom tuzila ale asi o mesiac sme kupili fusion

renisco
20. zář 2011

@dada1984 je to strana 199 - to je kousek 😀

dada1984
20. zář 2011

@renisco tak asi podobne sme na tom,neviem ci ich nemam este viac vysmatlane :( a tak mne to nerobi problem,kaslem na estetiku,ide o to aby kocarik nejak nepoddal!

renisco
20. zář 2011

@dada1984 estetika mi taky moc neva, ale se mi právě zdá, že díky tomu nejede tak lehce hůř se ovládá

renisco
20. zář 2011

@adrianmama ano a v bílé barvě

mmacko
20. zář 2011

Baby, akurat na fb dala ta stranka kde som kupovala neo fotku jedneho kusu na svete Nea zo zlata, kraaaasny, ze 100 000 kc...no nekup to 😉

renisco
20. zář 2011

@mmacko nekoupím 😀

dada1984
20. zář 2011

@adrianmama no jasne a za chvilu mi kocik sam vyvenci dieta na vychadzke,ty kokso to co este nevymyslia 😕

tanija133
20. zář 2011

@renisco dnes som bola skusat ten nanoznik od Emitexu so zipsami, celkom sa mi pacil ale nesedel bohvieako.....nebolo to zle, ale nebolo to ani dokonale....to madlo tam vadilo.....asi si dam tize usit nejaky.....
@mmacko aky to bol ten nanoznik na condcordy? lebo tam sa mi nezobrazilo co sti tam dala ten link.... 😉
a inac som dne skupil anakoniec tu podlozku do kocika od Emitexu tu Moby....celkom je fajn, na jednej strane bavlne a na druhej fleec..... http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

tanija133
20. zář 2011

@mmacko daj link toho nea...pleas.... 😀

mmacko
21. zář 2011

Ten nanoznik sije presne ta baba, co som dala link, nevyslo mi cas najst presne ten inzerat. Ale urcite tam je za cca 20 eur.

tinka_dany
21. zář 2011

Ahoj holky, můžete mi prosím poradit. Mám fusiona 2009 barva liquid....Netušíme kde, ale někde se nám podařilo nechat madlo, ve kterém je pláštěnka - nánožník. V tomto počasí celkem nutná věc.... Volala jsem do AGS - servis v Praze pro ČR a pán říká, že ligiud ani obyč černou nemají...nabídl mě lava nebo polar...kdo máte ten polar, podle fotky nelze moc poznat. je to moc světle šedý? On tvrdí, že je to světlá, na netu dle fotky se mi tolik světlá nezdá. Nevím, zda bude na ten náš kočár pasovat. Co myslíte?

renisco
21. zář 2011

@tinka_dany tady paní je šije - barvy podle přání - skuste jí napsat, jestli chcete http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=16196

černou nemají a nabídne Vám lava - ale ta LAVA - to je černá

tinka_dany
21. zář 2011

Reny, jenže já nemám ani to madlo... co se tam zacvakává.... :(

renisco
21. zář 2011

@tinka_dany jo takhle... tak to bych vzala tu černou - LAVA. ta se bude hodit k boudě, k černé barvě, která je ještě na potahu u nožek atd... tu polar bych nebrala, ta nebude vůbec ladit.

tinka_dany
21. zář 2011

tak jsem volala znovu a lavu nemá, slyšela jsem špatně...má kávu.... je prý světlá.... ach jo :(

tinka_dany
21. zář 2011

Nemá tady někdo zkušenost s komuniakcí přímo s výrobcem? napadlo mě objednat z německa...

renisco
21. zář 2011

@tinka_dany http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46310044&ta...
je to to samé, akorát povlak by jste si musela nechat ušít... bohužel nevím, o kolik moc zaplatíte navíc oproti tomu, co Vám nabízí AGS... jen vím, že samotné toto madlo na Jane stojí nové 650,-