Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
7. zář 2010

@kamilakd a ked das maleho na tu origos concord podlozku, v tej sa ti tiez zosuchuje? Ved ta je robena podla mna prave pre toto prechodne obdobie.

Pisete, ze Unlimit je fajn? Aj mne sa velmi paci, mozte prosim zmerat sirku chrbtovej opierky? Chcem vediet, aky je rozdiel v sirke medzi fusionom a unlimitom. Dakujem

bamarama82
7. zář 2010

jehehe tesim sa prave som objednala a zaplatila na nemeckej stranke fusion chilli 2010, platba vopred 3% zlava, takze som rada... 2-3 tyzdne dodacia lehota, neviem ako to vydrzim, uz nech je doma.

bamarama82
7. zář 2010

dievcence a este poradte, kocik objednany, aku tasku nan? videla som ze niekto objednal Nurse Bolzo za nej. 11e-super cena, niekto ma emitex. aku k fusion chilli? ak mate foto kocika s taskou prosim pridajte. dakujem

renisco
7. zář 2010

@bamarama82 mám černou tašku EMITEX se zapínáním na zip - mám foto na str. 73

mmacko
7. zář 2010

@bamarama82 ja mam tu nurse, je super, odporucam. A ta cena 😉

katka512
7. zář 2010

ahojte baby mam kocik concor fusion 2010 a chcem z vanicky dat oprat striesku ale v prostriedku je taka ohybna tycka a neviem ci to mozem dat stim do pracky.....mate niektora stim skusenost dakujem moc..... 🙂

renisco
7. zář 2010

@katka512 ta tyčka se dá vytahnout, jsou tam otvory, ne? mám 09 a prala jsem 2x a tyčka šla vytahnout

bamarama82
7. zář 2010

@mmacko ty mas ciernu ci cervenu? a je ta taska makka ze sa suveri alebo je trochu tvrdena.

katka512
7. zář 2010

@renisco je tam taky otvor ale nejde mi to to tu latku musim nazberat alebo akym stylom uz mam z toho nervy... 😠

renisco
7. zář 2010

@katka512 natáhnout, povytáhnout.... látka je pružná, šlo mi to lehce 😕

mmacko
7. zář 2010

@bamarama82 ja mam cervenu, kedze ta bola v akcii za 12 eur. Cierna stoji plnu cenu 29 eur 😉
Nie je uplne makka, ma vela priehradiek a na vrchu dvojity zips ako taska Casualplay.

bamarama82
7. zář 2010

@mmacko a kocik akej farby?

didakuku
7. zář 2010

žádná jste nekupovala ty nafukovací kolečka?

kamilakd
8. zář 2010

@kpn dakujem za poradenie dnes sme kopili jane!sportovy je siper podobny concordujazdi vyborne tak ako concord,sedacka sa da otacat v smere aj protismere,ide do lahu a strieska je lepsia a ma to nanoznik takze dakujem za radu!dnes sme maly prvu prechadzku a konecne sme nemuseli letiet domov malemu sa luuubilo 😉

kamilakd
8. zář 2010

ospravedlnujem sa ze pisem ako madar 😀 ale kojim a pisem jednym prstom 😀 😀 😀

mmacko
8. zář 2010

@kamilakd ktory Jane si kupila? Unlimit? Hod prosim nazivo foto a odmeraj vnutornu sirku sedacky. A aj celkovu dlzku chrbtovej opierky. Dakujem pekne

talinka
8. zář 2010

@kamilakd no aj ja som zvedava na fotku mojho vysnivane jane unlimit,ak ted mas ten 😵

orovka
8. zář 2010

@kamilakd odmeraj prosím ťa celkovú dĺžku sedačky aj s tou opierkou na nožičky. Ja idem práve reklamovať môj fusion, lebo mi vypadáva ľavé koleso. Vôbec sa mi nezacvakne. Baby na 2010 sa vám nederie poťah? Všimla som si že na ľavej strane sa mi normálne spravila dierka, ale nie tam kde to mám podšité tou čiernou látkou, ale trošku vyššie. Ide ma poraziť....mám ho 5 mesiacov. 😠

orovka
8. zář 2010

Niekto ste tu už reklamovali kočík. Zaniesli ste ho do predajne, kde ste ho kupovali, alebo priamo dovozcovi do AGS? Ďakujem za info.

lucula73
8. zář 2010

@orovka to nemyslíš vážne s tým poťahom ☹

orovka
8. zář 2010

@lucula73 no myslím to vážne. Ja neviem ako sa mi to tam mohlo predrať, ale podľa mňa to prederavilo to vystuženie čo je v opierke chrbátika, lebo tam sa mi to nikde neopiera o spodok(košík), tak ja neviem ako sa to mohlo stať. Taká som nahnevaná. 😠 A dokonca som si všimla, že aj tam sa mi to preslabuje ako je zazipsovaná strieška tak tam na tom oblúku zospodu. No hrôza!!! Toto keď poviem môjmu mužovi tak ten už ošedivie 😅

mmacko
8. zář 2010

@orovka no ja mam presne na tych miestach taku akoby trosku osuchanu tu latku (na bokoch a tam hore), je to iste z toho vystuzenia sedenia, to je totiz normal tvrda drevena doska. Ja dufam, ze sa mi to neprederavi 😉

@talinka aj u mna je Unlimit este taky nedosiahnuty ciel, dufam, ze sa mi ho raz podari dostat 😉

lucula73
8. zář 2010

@orovka no reklamuj to,určite...daj vedieť potom prosím,ako si ddopadla..... 🙂

ja som stretla minule jednu babu,čo má taký malý obchodík s detskými vecami a predáva aj nejaké kočíky....tak mi povedala,že tolko reklamaácii,čo vybavovala na concordy za psoledné dva roky,nemala dokopy na ostatných značkách,,že preto ich už ani nepredáva...no nepotešila ma veru 😠

orovka
8. zář 2010

@lucula73 jasné, že ho budem reklamovať...taký drahý kočík a nevydrží ani pol roka. A to koliesko som dávala dole asi len tretí krát.

@mmacko presne aj ja to mám tam tak hore ošúchané a na jednom mieste už aj viac preslabené a to malá má len 7 kg.

mmacko
8. zář 2010

@orovka no tak to si musim aj ja odsledovat, ja ho mam 4 mesiace a mala ma tak 9 kg. To ale nie je od vahy, je to len trosku nedomyslene. Len nechapem, ze sa to derie aj na 2010.

orovka
8. zář 2010

@mmacko tiež som bola prekvapená, že na 2010 sa to derie. Neviem prečo to nepodšijú celé zospodu tou pevnejšou látkou. Hrozné...so strieškou problém nemám, tak sa musí nájsť niečo iné 😠

lucula73
8. zář 2010

@mmacko a kde to máte ošúchané,zvonku alebo vnutri kočíka?no moj malý má cez 10 kg.....musím si dať na to pozor..
a kolieska dávame dolu dosť často teda,do jedného auta sa nám inak nezmestí,do druhého v pohode....

lucula73
8. zář 2010

@orovka a le však si písala,že to strieška padne,ked dáš kočík do ľahu 😉

mmacko
8. zář 2010

No ja to mam osuchane zvonku na chrbtovej opierke, take male kusky na oboch stranach tak nizsie a trosku aj hore, ako konci ta doska. Lucula73, to urcite nie je vahou dietata.
My sme kolesa este nedavali dole, takze toto nie.
A orovka, aj my mame strechu v poriadku, tak snad aj toto bude ok.
Kde si ty kupovala kocik? Potom daj vediet, ako si skoncila s reklamaciou

orovka
8. zář 2010

@lucula73 ale nepadne až po konštrukciu ako niektorým babám, len o ten jeden dielik.