Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

laloona
29. bře 2012

@mmacko
@renisco Tak příští týden bude u nás fusion bamboo 🙂 už se moc těším 🙂)) máme včetně fusaku a podložky 🙂 těším těším 😀

laloona
29. bře 2012

Akorát poraďte, jakou barevnou podložku mám dokoupit na holčičku co by k této barvě šla? .

mmacko
29. bře 2012

@laloona k tejto ide hociaka farba, ja som pre dievcata naklonena k ruzovej/fialovej pripadne cervenej. Pozri pinkie.cz, su krasne, ja uz mam od nich druhu podlozku

To si kupovala z bazariku ten fusion?

laloona
29. bře 2012

@mmacko jojo z bazárku a za super cenu 🙂 už se na něj moc těším 🙂 na pinkie jsem také koukala 🙂 moc se mi líbí fialová,tak že bych nakonec nějakou vybrala? 🙂

renisco
29. bře 2012

@laloona to jsi ho koupila od Renči, viď? SUPER !
podložku bych volila růžovou, fialovou, zelenkavou (to jsou moje barvy)... ale jak píše mnacko, pasuje tam jakákoliv holčičí. já mám malinovou s bílým puntíkem a teď mám takovou strakatou fialovou (krom jiných i maskáčovou, černou s červenými srdíčky, bílou s červenými srdíčky a ještě další - už nevím...)
Já třeba osobně bych pinkie nechtěla - ten tenký molitan se mi nelíbí, mám raděj vatelínek...

karinka2105
29. bře 2012

@mmacko ,dakujem 🙂

laloona
29. bře 2012

@renisco Jojo, jak to víš 😀
jééé a nebudeš nějakou pak prodávat? Hoď sem fotyk prosím, ať mám inspiraci 🙂

renisco
29. bře 2012

@laloona http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54106128&tab=3
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54106175&tab=3

tady máš pár inspirací....
v tom prvním odkazu to prolouskej, ať nemusím dávat každou zvlášt

ty poslední dvě dávám pryč, jsou delší, ale jak sedí už ani nevím....
jinak ty v tom albu jsou krátké, ty by stejně neseděly....

laloona
29. bře 2012

@renisco juknu,díky 🙂

laloona
29. bře 2012

@renisco téda, ty maš oba kočárky vymazlené 🙂 nemáš ale tu boudičku u concordu nějak vylepšenou? to jde takhle dolů stáhnout u každého?

renisco
29. bře 2012

@laloona mám kočárky tři - concord fusion, gesslein F4 buggy a britax b agile - u všech jsem trošku dala vylepšení - blázen jsem 😀 😀
mám ji vylepšenou - zcela nově ušitou, jde takhle stáhnout dopředu i když je opěrka v lehu....

mmacko
30. bře 2012

@laloona renisco je velky koumak...velmi sikovna 😉.
ale keby ti ta strieska padala alebo sa zdala kratka, tak si kup clonu, prikladam ti foto, mne nepada, takto je strieska normal v lahu + clona proti slnku, vetru......
Len nesuhlasim s
@renisco ....tie pinkie vlozky su super 😀 ...a najnovsie aj ten opicovy nanoznik co ma novinku.

laloona
30. bře 2012

@mmacko děkuju 🙂 tuhle clonu "lilinka" šije sousedka

renisco
30. bře 2012

@mmacko já nepsala, že nejsou super, jen že bych molitan už nikdy nechtěla, že mám raděj vatelín 😀 😀 😀

mmacko
30. bře 2012

@renisco dobre dobre...ja to mozem porovnat len s podlozkou casualplay co ma segra a s teutoniou a pinkie mi pride najlepsia 😉

@laloona fakt? ja uz mam od nich zopar veci....su fajn, jedine rukavnik bol nanic, ale inak fajn

laloona
30. bře 2012

@mmacko Mě právě,podložka,clona ani držák na pití nevyhovoval, přijde mi to takové fórové ☹ to třeba teutonie má clonu úplně libovou s porovnámím této, i když teda u téhle je možná cena ruku v ruce s kvalitou

veselatka
1. dub 2012

@karlanov Dobrý den, mám přesně ten samý problém,v pátek mi volali,žemám reklamaci na potah vyřízenoua koukala jsem jako blázen,kdyý jsme dojeli 40km pro kočár,že nám to neuznali -podepsaný pan Fiala 😒 nesprávné používání 😒 takže jsem se odvolali, opět nechali kočár na reklamaci,ale jak to tady čtu 😠 😠 😠 prosím co jste psala zhruba do to ho emeilu do concorda?zítra volám panu Fialovi,ale jak to tak čtu,tak to bude asi bez efektu 😖 😖 😖 ale minimálně tedy napíšu na jeho postup stížnost,i když asi nepomůže, ale tohle je děsný ☹

karinka2105
1. dub 2012

@renisco ako si si to vylepsilaaa?

renisco
2. dub 2012

@karinka2105 vylepšila co? 🙂 🙂 já mám upravené všechny kočary, tak nevím, co konkrétně máš na mysli...

karinka2105
2. dub 2012

@renisco myslela som tu striesku no concorde,ze neni kratka aj ked je v lehu,lebo velmi uvazujem nad tymto koickom,len ta jedna vec ma odradzaa,

renisco
2. dub 2012

@karinka2105 vylepšila tak, že jsem si ušila svou podle svých představ.

karlanov
2. dub 2012

@veselatka
email do Německa psal manžel, protože pro mě je němčina zapovězená.
Ale psal něco ve smyslu, že jsme měli sportovní část nainstalovanou přímo p. Fialou a že on nám reklamaci zamítl z důvodu špatného užívání a ani nám nebyl ochoten potah opravit - chtěli jsme si to zaplatit - a že nám řekla ať si to necháme opravit někde jinde ačkoliv máme pořád kočár v záruce...
prostě dopodrobna popsaná situace co a jak - a vzhledem k tomu, že ags je jediný dovozce, tak to vždy skončí u něj a člověk má pak smůlu
je zajímavé, že na Slovensku s tím není problém - no jo, tam nemají p. Fialu
kdyby jsi ještě něco potřebovala tak se klidně ozvi

karlanov
2. dub 2012

@veselatka
jo a ještě jedna věc - jednali jsme i s nadřízeným p. Fialy - myslím, že se jmenuje Průša a bylo to úplně na prd - házení hrachu na zeď - nebyl ochoten připustit vůbec nic
možná se tím baví a sbírají body za odmítnuté reklamace

veselatka
2. dub 2012

@karlanov 😠 hmmm,díky za info, tak teď se mi teda Fialovi nechce volat už vůbec 😒 no i tak -díky za radu!!! zkusíme to pořešit ještě tady a pak eventuelně přes ten concord

karlanov
2. dub 2012

@veselatka
držím palce a dejte pak vědět, jak to dopadlo a jestli a kde jste uspěli 🙂

veselatka
2. dub 2012

@karlanov tak jsem právě volala panu Fialovi -vzal to p.Průša,pan Fiala tam ode dnešního dne nepracuje 😕 😕 😕 pan Průša byl slušný, nicméně -dle něj oni mají od výrobce striktní doporučení tyto reklamace neuznávat a psát na reklamační protokoly ,že je to způsobené špatnou manipulací ,tudíž se mi reklamacezase vrátí zpátky i přes vyjádření obchodu,že byl kočárek správně sestaven, -takže jsem usoudila,že jsme asi národ tupých matek ,že holt neumíme správně manipulovat s kočárkem 😠 a podle mě je tedy jediný správný způsob manipulace nedávat dítě lehnout,protože když ho dám do lehu, prostě se to dotýká toho košíku 😒 tak prý neee,když se správně vypnou popruhy,tak ne 🤐

manila421
2. dub 2012

@laloona Ahoj prosim ta tu podlozku do sportiaka si kde objednala?

manila421
2. dub 2012

@renisco Ahoj, prosim ta mozem mi povedat na co je ten gombik pod zamkom?

renisco
2. dub 2012

@manila421 to se omlouvám, ale nevím. já tuto vaničku neměla ani neviděla. na youtube nic není?

renisco
2. dub 2012

@manila421 já tam žádný gombik nevidím.... tohle je na připoutání pásů, úplně dolů je čudl na utahování pásů a z druhé stany je čudl na zvedání zlavové opěrky....