Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

anjelikbobo
27. kvě 2013

Máte niekto novy fusion ? Viete mi poradit, či je lepšie kúpiť ten cierny kocik alebo bledy? Na čiernom vraj vidno všetky smeti?

mimi1234567
27. kvě 2013

@karmelka77
Nemci Wanderer predavaju hned, napr staci ist na www.ebay.de, dat concord kinderwagen do vyhladavania, predavaju to seriozne firmy priamo na ebay, nemaju problem poslat na SK, tie firmy, ktore nemaju tabulku s postovnym mimo DE, oslov, odpisu ti, dokonca v anj, ak nevies nemecky, vacsinou do 30 eur sa da poslat komplet kocik 3 kombinacia, pride ti DHL alebo DPD, ale vacsinou DHL, je to bezpecne, rychle, bez problemov, najlepsia je platba cez paypal, ale da sa aj bankovym prevodom - vzdy vopred, s kocikom ti pride aj faktura. Ja som objednavala z ebay.de uz 6 kocikov, vsetky nemecke, aj concordy, aj pre kamosky. Ten wanderer som v DE na vystave skusala, je genialny a krasny, lahulinky, mne sa najviac pacil modry, ktory ma vnutro budy fialove, bol tam v ponuke so scout vanickou, ale aj s prenosnou taskou, da sa aj s vanickou sleeper zohnat, neviem, co chces. Byva k nemu plastenka a slnecna clona. Inak, maju aj concord avenue, ale ten ma sportovu cast z nea, ma len iny podvozok, tiez je dobry, ale neo je neo. Podla mna kupu wanderer neolutujes, s kamoskou sme boli hotove, skoda, ze teraz dalsi nepotrebujeme. Kamoske sa pacil sedy a ruzovy, ale naozaj vsetky boli krasne 🙂

karmelka77
27. kvě 2013

@mimi1234567 no pozerala som to ale samostatny sportovy som nenasla:(( nemam vobec skusenosti s nakupom cez ebay:( nasla som jednu stranku slovensku kde ho ponukaju, aj som tam pisala ale zatial ziadna odozva:((

karmelka77
27. kvě 2013

@anjelikbobo ako myslis cierny alebo bledy? Akoze konstrukciu?

karolinka09
27. kvě 2013

Kupovali jsme Concord přes německý internetový obchod, úspora to byla veliká proti českým cenám, spolehlivě přišlo DHL, luxusně zabaleno ve 2 balících, nemělo to chybu, velká spokojenost. : 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

mimi1234567
27. kvě 2013

@karmelka77
Napisem ti cez ip presnu stranku firmy, ktora predava cisto iba buggy wanderer bez ostatnych komponentov, tato firma casto predava cez ebay, jednej mojej kamoske som od nich kupovala. Kto chcete iba wanderer, napiste mi cez ip, ja vam odpisem, asi by to vymazali.

anjelikbobo
27. kvě 2013

@karmelka77 mám na mysli poťah - látku 🙂

karmelka77
27. kvě 2013

@anjelikbobo ja mam ciernu striesku a nikdy som nemala pocit zeby sa viac spinila, praveze teraz som sa trochu bala zobrat ten cerveny novy fusion koli tej celofarebnosti🙂)

petka55555
3. čer 2013

ahojte, mate niektora tuto tasku? da sa pripevnit na kocik? nemate ju niektora na foto? lebo sa mi moja papabag pokazila a uz nebudem davat za nu 70€ ked mi poriadne nevydrzala :(dakujem

renisco
3. čer 2013

@petka55555

https://www.youtube.com/watch?v=xSBZ75u4AMM


tady na tom videu je ta taška vidět...

petka55555
3. čer 2013

@renisco super dakujem velmi pekne

jalucik
6. čer 2013

Maminky, moc prosím, mohla by jste některá změřit délku zádové opěrky, délku sedu a délku opěrky na nožičky u Concord Fusion? Předem moc děkuji. 🙂

jalucik
6. čer 2013

Jůůů Renisco, paráda - mockrát děkuji. Rozhoduji se mezi Jane Nomad a Concord Fusion a někde jsem se dočetla, že Jané Nomad má opěrku zad 50 cm, což je o 8 cm míň než u Concordu (jinak jsou ty rozměry stejné). Pro mě je ale délka ložné plochy velmi důležitá a 8 cm navíc je hodně, takže vyhrál Concord Fusion. Ještě jednou moc děkuji. 🙂

renisco
6. čer 2013

@jalucik je to pravda. Jane jsou kratší, a kratší je i starý typ concordu (ten z roku 2008, jak měli barvy sv. modrá, oranžová, zelená, tmavě modrá, šedá)

sendym
6. čer 2013

Ahojte,mam taku od veci otazku sice ale 🙂 prosim vie mi niekto poradit,mam concord neo sportovy a uz dost dlho zhanam sikovnu krajcirku ,ktora by mi vedela nasit novy potah ,ale nikoho neviem zohnat,nepoznate prosim niekoho?najlepsie BA 🙂

jalucik
7. čer 2013

@renisco
Renisco, můžu se ještě, prosím, zeptat - mám možnost koupit nový Concord LIQUID 2009 (modročerný) nebo DARK NIGHT 2012 (celý černý). Jaký mám raději koupit - 2009 nebo 2012? Jaké jsou hlavní rozdíly (kromě barvy)? Předem moc děkuji za odpověď. 🙂

renisco
7. čer 2013

@jalucik na jednu stranu - ten ročník 2009 může být v lepším stavu než 2012 (podle toho, jak s tím kdo jezdí a stará se). na druhou stranu - já osobně bych šla do 2012 kvůli barvě... je tam rozdíl tuším v materiálu (něco s boudou), ale to by Vám řekla @mmacko, ta tuším měla možnost okouknout tyto nové modely. navíc na 2009 se trhal potah v zádové opěrce.

jalucik
7. čer 2013

@renisco
Moc děkuji 🙂

jalucik
7. čer 2013

Maminky, prosím, poraďte který - Liquid 2009 nebo Dark Night (zřejmě 2011 - na internetu je stejný pro rok 2011 i 2012):

renisco
7. čer 2013

@jalucik já jsem pro černou 😀

romy31
8. čer 2013

ahojte, menili ste niektorá kolesá na neu alebo fusione za nafukovacie? oplatí sa to? je to cítiť? mám doma kúpené neo a chcela by som ho ešte trošku odpružiť, aby nebolo cítiť nerovnosti (také bežné chodníkové, nie do hory)...tak či to pomôže...viete mi prosím poradiť?
a ďalšia otázka- baby čo máte doma proton vaničku a nepoužívate adaptéry do auta, nechceli by ste mi ich predať? 😅

lucka22291
10. čer 2013

Vie mi niekto poradit? Vydela som ze starsi typ concord fusion krypton ma inu strechu ako tie novsie typu.neviete ci pasuju tie starsie na tie novsie? Mam concord fusion 2010 a chcela by som tu druhu striesku ...dakujem

renisco
10. čer 2013

@lucka22291 pasují, akorát ta neoprenová se zapíná zipem k opěrce, ty starší na zip nejsou... mají zadní díl dlouhý a opěrka se o něj při lehu vlastně opírá...

lucka22291
10. čer 2013

@renisco a neviete ci sa da niekde kupit?

renisco
10. čer 2013

@lucka22291 samostatně určitě ne. jediné řešení je koupit boudu z kočárků Jane. Jen jsem si ještě vzpomněla, že starší concord i jane mají zádovou opěrku o cca 9cm kratší než tyto neoprenové concordy, tak je ten zadní díl na těsno, ale nebylo to zas tak hrozné.
Nebo si ji nechat ušít - na českém MMB jich šije několik mamin.
např. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40876251&tab=7

lucka22291
10. čer 2013

@renisco dakujem pekne za radu urcite napisem niektorej mamicke 🙂

jalucik
11. čer 2013

Ahoj maminky, tak jsem dala na vaše rady - konkrétně renisco a mmacko - a moc oběma DĚKUJI při výběru kočárku a concordik už mám doma. V obchodě mě ujistili, že je to kolekce 2012, takže nakonec vyhrál černý. A je opravdu nádherný, elegantní a hlavně veliký. Ještě si do něho nechám ušít nějakou pěknou podložku na mimibazaru a bude dokonalý. 🙂 Ale jestli je to opravdu kolekce 2012, to nevím. Je nějaký viditelný důkaz, že je to opravdu kolekce 2012? Já vím, že teď už je to jedno, kočárek už mám doma a už ho pryč nedám, ale jenom by mě to zajímalo. Posílám fotečku našeho concordíčka 😀

renisco
11. čer 2013

@jalucik určitě jo - jestli to není 2013 - ty neznám vůbec 😀
2011 měli ještě ty staré kola, 2012 už asi tyhle novější - tohle je fakt KRASAVEC!!!!!!!!!!!!!!!
a určitě to NENÍ ani 2009, ani 2010, ani 2011 - super

jalucik
12. čer 2013

@renisco mockrát děkuji. Jsem z kočárku úplně nadšená, včera jsme s ním byli poprvé na procházce a jezdí se s ním nádherně, je lehoučký, krásně se ovládá, je opravdu hodně prostorný a moc a moc krásný. 🙂