Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

manila421
5. říj 2012

@dominikkaaa Ahoj ja som ho zahliadla v Ziline v obchode Predeti.sk

dominikkaaa
5. říj 2012

@manila421 ďakujem lebo som rozhodnutá pre fusion len chcem vidieť ten nový 2012 a vysúšať si ho.

manila421
5. říj 2012

@dominikkaaa mne sa pacil velmi, ale ak mas moznost bez si ho omrknut 🙂
ja som s fusionom max spokojna, ale napr vanicku by som kupovala 2010 proton ja mam 2011 a je mala a 2012 este mensia 😕
vajicko 2012 ma lepsiu polohu pre babo , nie je tam take skrutene babo ale zas sa dako zospodu upevnuje, ale neviem akym systemom evidela som to...ja som bola kupovat autosedacku uz pre Gregora, zobrali sme Concord, sme verny znacke 😀

dominikkaaa
5. říj 2012

@manila421 určite ho pôjdem pozrieť 🙂 . Ja som kúpila vaničku 2010 z bazáru a chcela by som kúpiť nový športový kočík ale ešte budem musieť poriešiť autosedačku

xvitk101
7. říj 2012

Měla bych dotaz, mám možnost dostat korbu ke kočárku concord fuison, ale nevím, co mi k ní půjde za podvozek. Doma mám Peg Perego Skate, tak tam počítám, že se nevejde. Případně prodává se originál podvozek i samostatně?

mmacko
7. říj 2012

@xvitk101 vsak peg perego skate mas aj hlboky, concordova vana tam urcite nepojde.

xvitk101
7. říj 2012

@mmacko jj, mám tam i hluboký, akorát Skate není moc do terénu, tak jsem to řešila spíš kvůli tomuhle.

mmacko
7. říj 2012

@xvitk101 aha, ale podla mna je skate rovnako do terenu ako concord. SIce ma mozno trosku mensie predne kolieska, ale zas zadne nafukovacky. Ja by som to na tvojom mieste asi neriesila, PP skate je fajn do roka.

xvitk101
7. říj 2012

@mmacko Aha, myslela jsem si, že je to víc terénní kočárek. Ono budeme muset spíš pořešit sourozenecký kočárek. Zatím nám PP skate vyhovuje a to je mu už 15 měsíců, ale vidím, že korbičku nějak rychle dorůstá.

mmacko
7. říj 2012

@xvitk101 fakt radsej asi pories surodenecky, pripadne taky, co sa da pouzit aj ako surodenecky aj ako samostatny, Baby jogger ma taky, celkom dobre to vyzera, prakticke.

katkakostkova
8. říj 2012

@manila421 prosím ťa nevies ktorý Concord fusion sportovy je asi naj - 2010, 2011 či 2012??? Chcem ho kúpiť len stále neviem ktorý???

laloona
8. říj 2012

maminky prodávám korbičku proton a autosedačku Ion v barvě lava 🙂

manila421
9. říj 2012

@katkakostkova tak sportovy by som brala 2012 ale vanicku 2010 proton.
Mam pocit ze vzdy daco doladia na tom sportiaku, takze najnovsi bude vzdy naj 😵
a mne sa paci ta cierna konstrukcia nanom velmi.

katkakostkova
9. říj 2012

@manila421 super dik...nevies nejaké stránky kde by som ho zohnala( ojazdeny), už som kukala aj mk, aj bazos...ale nic moc

manila421
9. říj 2012

@katkakostkova
vies co ja netusim, ale spytaj sa @mmacko ona to ma odsledvane, mozno o niecom vie...

katkakostkova
9. říj 2012

@manila421 ďakujem 🙂

renisco
10. říj 2012

@katkakostkova ještě zkuste mimibazar, tam by taky mohlo něco být....

katkakostkova
10. říj 2012

@renisco Diky 🙂

tanija133
10. říj 2012

@katkakostkova urcite najvasci vyber ja na MK a Bazosi, treba to sledovat, co nove sa bude objavovat... 😉

sesilia
11. říj 2012

baby a neviete mi prosim poradit, ze od kedy sa predava kolekcia roka 2013? Myslite, ze bude na tu staru kolekciu v predajniach nejaka zlava?

mmacko
12. říj 2012

@sesilia nova kolekcia bude asi az tak v marci, pytala som sa v predeti na kocik wanderer. A akcie okolo vianoc byvaju na starsie kolekcie

tanija133
12. říj 2012

@mmacko moni, tak bude az okolo marca ten wanderer?

mmacko
12. říj 2012

@tanija133 tak mi odpisali z Pre deti. A cenu este vobec nevedeli povedat.

sesilia
12. říj 2012

@mmacko dakujem,to sa mi zda dost neskoro, ale no co uz. Teraz maju v brendone sportovy concord fusion za 354,ale iba hnedu a zelenu farbu. Skusim este vydrzat, uvidime,ci bude nejaka zlava na tie starsie modely.

mmacko
12. říj 2012

@sesilia to su uz 2012 co maju v brendone, to by som brala, dobra cena

sesilia
12. říj 2012

@mmacko ano 2012, ale neviem, ci si videla tu vojensku zelenu na zivo, vyzera to priserne. A este je v zlave aj cierna, ale ciernu a hnedu by som nechcela, strasne ta farba vybledne.

mmacko
12. říj 2012

@sesilia zelenu som videla,mne sa paci celkom, dokonca aj pre dievca s ruzovymi doplnkami. Ja osobne si na farbe velmi nezakladam, ked viem usetrit 50 e, tak super. Ja som tak kupovala prvy fusion modry, za super cenu, tak som farbu neriesila. Ked tak pozri este mmb, tam mozno uz maju na 2012 akciu aj na ine farby

sesilia
12. říj 2012

@mmacko na mmb som nikdy nepozerala, to ako predavaju sukromne osoby nove kociky? ci ako to funguje?

mmacko
12. říj 2012

@sesilia uz som ti pozrela, ziadny tam nie je pod 399 e. Ja by som brala z brendonu.
Na mmb predavaju aj sukromne osoby aj firmy aj nove aj pouzite

sesilia
12. říj 2012

ja som kupovala prvy concord fusion,ktory som uz aj predala v obchode predeti.sk a mozem povedat, ze tento obchod nikdy viac. Problemy s reklamaciou, neochota. Takze ak kupim, tak urcite brendon alebo iny kamenny obchod.