Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
30. říj 2012

@tanija133 Tani, asi tak, ale asi nepredam, nemam srdce....idea je, ze naco mam doma 2 kociky ked teraz treba prasule a chcem kupit malej autosedacku ako ma Ninka a nejak nevychadza inak. Ale mozno sa hecnem a necham si oba 😉

renisco
30. říj 2012

@mmacko žiši kriste - před pár dny vychvalování do nebes a teď čtu, že ho chceš prodat? se z tebe fakt picnu...
já tu lunu nechávám, do auta je super. sehnala jsem černý sedák, ale boudu nemůžu sehnat ani za boha.... no tak bude černozelený, co už...

mmacko
30. říj 2012

@renisco ona je super, len vymyslam 😉. Sem tam mi hrabne, ale snad to predycham, uz by ma mm zastrelil 😉

renisco
30. říj 2012

@mmacko tak mě hrabe taky - takže mám co kecat, že? 😀 😀

mmacko
30. říj 2012

@renisco hehe, je nas takto "postihnutych" viac 😉

mmacko
30. říj 2012

@renisco neviem, ci mam fusion nechat na dalsiu zimu, alebo predat, ci sa bude chciet vozit ako 2 rocna,......

tanija133
30. říj 2012

@mmacko mozno fusion predaj, ved o pol roka mozes kupit nejaky jazdeny ale 2012....hm? ja som nastastie teraz spokojna s mojimi dvoma kocikmi, len ma zasa matal ten modry BJCM, ale predychala som.... 😀

strihalka
30. říj 2012

@renisco toto se asi neda u Nea, ze 😀 ?

renisco
31. říj 2012

@strihalka co se nedá u Nea? nejsem v obraze 😀 😀

renisco
31. říj 2012

@mmacko malá, když začínala chodit, tak do kočárku nechtěla. pak jsme nějakou dobu kočar nevyužili, ale jen proto, že se všude jezdilo autem. najednou jako dvouletá chtěla sama do kočaru a já jsem byla (a stále jsem) šťastná 😀 😀 sem se bála, že ten BJCM GT nevyužijeme, a ani tu Lunu a naštěstí je zase kočárková 😀 😀
a jestli prodat - toť otázka.. člověk neví, co bude zítra, ne tak za rok.

mmacko
31. říj 2012

@renisco
@tanija133 babule, solu som uz pozastavila, tu nepredam, je krasna a fajna. Fusion stale vaham, diky za rady ;)

strihalka
31. říj 2012

@renisco tu strisku sklopit takto jak mas na obrazku 😉

renisco
31. říj 2012

@strihalka u protonek to jde všech, a je jedno,jestli je na neo podvozku nebo fusion podvozku...

strihalka
31. říj 2012

@renisco jaj, ja myslela ze je to sporatak🙂 aha, takhle mi to asi nikdy neslo zklopit...se na to budu muset podviat az budu uklizet hlubokou do skrine...a to iba ze to stahnu, ci to musim nekde neco uelat, aby to islo takto sklopit?

renisco
31. říj 2012

@strihalka zmáčknout knoflík a přetáhnout dopředu (jako když se sklápí dozadu - úplně stejný postup), dokud to necvakne. na jiné fotce někde vepředu je bouda na sporťáku, ale ta je šitá na fusion nebo Janečko...

mmacko
31. říj 2012

@strihalka na sportiaku neo to urcite takto nejde, ale tam je dost velka strecha. Ja som na neho pripadne pouzivala clonu, ale teraz na sole mi nevadi, ze ta strecha je taka ako cca na neu.

sesilia
31. říj 2012

baby neviete mi prosim poradit? chcela by som kupit ten starsi pouzivany concord fusion 2008, co este nema neoprenovu striesku. Nevedeli by ste mi poradit, ci do toho ist? alebo radsej nieco priplatit a kupit uz s neoprenovou strieskou.

Nemate niekto skusenosti, ake boli a su tie kociky 2008 bez neoprenovej striesky? Je 90 eur cena vela, ci primerane? dakujem za vsetky rady

renisco
31. říj 2012

@sesilia ta stříška je lepší v tom, že nepadá jako neoprenová. ale zase nejde v sedu překlopit před dítko.
Zádová opěrka u těchto kočárků je kratší o cca 9cm než u těch neoprenových.
jestli koupit nebo ne, toť je otázka. On může být každý starší kočárek v lepším stavu než novější - tam záleží, jak se ke kočárku kdo chová. může být rozhrkaný (concord je snýtovaný), ale nemusí...

mmacko
31. říj 2012

@sesilia fuuu, oni uz tie 2008 budu asi dost pouzivane, ale moze byt aj v pohode, ale urcite ho chod pozriet nazivo, inak je to velky risk kupit tak stary kocik.

sesilia
1. lis 2012

@mmacko
@renisco dakujem baby, to ze je ta chrbtova opierka kratsia, je pre mna dost podstatna info, kedze syn je dost vysoky.

renisco
1. lis 2012

@mmacko ony se prodávaly ve výprodejích ještě v roce 2010, takže může být novější než neoprenka...

katkakostkova
1. lis 2012

Neviete kde zozeniem nafukovacie kolesa na concord fusion?

mmacko
1. lis 2012

@renisco dokonca predeti ho predava este aj teraz novy, aj fusion aj neo a za plne ceny, dokonca vyssie ako fusion 2012 😉

mmacko
1. lis 2012

@katkakostkova kocikybarbora v prievidzi

mmacko
1. lis 2012

@sesilia no opierka je urcite kratsia, niekto dokonca hovori, ze o 12 cm. Normalne maju kociky okolo 85 cm, fusion ma 105 ten s neoprenovou strechou. Radsej kup neoprenovy, su na bazari aj za cca 160 e

katkakostkova
1. lis 2012

@mmacko maju web??? Lebo ja som zo Žiliny, za koľko ich tam maju?

mmacko
1. lis 2012

@katkakostkova ja som ich kontaktovala cez mmb, tam su, nemaju inak web. Ja som ich nakoniec nekupila, lebo teraz mam iny kocik, ale stoja cca 50 e.

renisco
1. lis 2012

@mmacko fakt? já už na to ani nekoukala...
ale je fakt, že se člověk až tak nemůže koukat na stáří kočárku, protože třeba 6 měsíců staré kočary můžou být každý jinak vyjetý... šak to znáš...
Dnes jsem dodělala Lunu a už může jít zpět do kufru 😀

renisco
1. lis 2012
mmacko
1. lis 2012

@renisco fiha, perfektna je. Ako si dorobila ten siltik?
Ja si solu nechavam, je suprova, krasna, ako som ju nahodila na net, tak mi to hned prislo luto 😉
Hej, maju tam akciu na 2012 za 350 ecok a 2008 za vyse 400 😀