Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
14. led 2013

@mmacko 🙂 🙂 .mne je tak ľúto za tými kočíkovými časmi.......čo už,drobec je veľký............tak si užívaj,kým maličká je maličkou 😀 😀

mmacko
14. led 2013

@lucula73 no uz sa to aj mne krati...mne to bude tiez luto, ja som od malicka snivala o tom, ako budem kocikovat svoje deti, mozno preto aj tak riesim kociky 😉

tanija133
14. led 2013

@lucula73 ahoj my klasika fusion stale na zimu a do terenu a modry maclaren xt do obchodov. Oba stale vyuzivam,a uz nebudem vymysĺat. Ty maš to xĺr?

tanija133
14. led 2013

@mmacko veru jedine vo fusione sa da rozvalovat

renisco
15. led 2013

@mmacko je bezkonkurenční - to tu víme všechny 😀 😀 malá jezdila zabalená ve dvou fusacích současně a ještě měla místo 😀 😀 ale to bylo při -20 , v jiném kočaru bych ji stěží napresovala do jednoho fusaku. budˇ ráda, že ses ho nezbavila, ten prostor je důležitý

macka84
16. led 2013

Ahojte mamičky, chcela by som počuť úprimné názory na tento kočík Concord Fusion travel set 2012 . Mala som ho vybratý, ale vraj sa niečo zvykne lámať na športovej časti. Tak teraz neviem..... Poradíte???
Vďaka

mmacko
16. led 2013

@macka84 uprimne naj kocik je fusion, 2012 je ako sportak uz premakany. V 2012 je ale malicka vanicka, odporucala by som kupit len sportak zvlast a potom kupit zvlast vanicku Proton (da sa aj nova, alebo z bazarika), ta je ovela vacsia, vydrzi tam babetko do pol roka, v tej Sleeper tak do 3, max 4 mesiacov. Inak kocik odporucam, mala som cca 10 kocikov a fusion je moj No 1.

tanija133
16. led 2013

@macka84 ja osm tiez max spokojna s fusionom a to som dost poskusala....len ked budes mat male babo od pol roka ja by som druhy krat uprednostnila nieco s otocnou sedackou....Fusion sa neotaca, iba to mi vadilo...inac super...Nelame sa nic, zvykla sa prederavit latka na chrbtovej opierke,alebo sedacej casti... ale mne to nikdy nespravilo...

katkakostkova
16. led 2013

Baby neviete o niekom či nepredáva skejt ku Concordu fusion?
@tanija133
@mmacko
@renisco

renisco
17. led 2013

@macka84 já taky o lámání na sporťáku nikdy neslyšela, a jak píše tanija - tam byl pouze problém s tou látkou na zádové opěrce.

meganik
17. led 2013

@macka84 ja mam presne ten travel set doma, mam vanicku sleeper, chcela som teraz malu prehodit di sportaku, ale uplne sa mi v nom stratila take je to obrovske, takze som ju dala spat do vanicky, je tam sice uz len tak tak, ale ma tam teply fusak a este ma aj hruby overal na sebe, ale zmesti sa a to bude mat pomaly 6 mesiacov. Inak dcerka ma 66cm, takze nieje ani drobucka. Ja mam sice concord este kratko, ale suprovi sa mi snim manevruje, lahko sa sklada, vanicku neprefuka a prerazila som s nim aj tento sneh, co nam tu terz v BA nasnezilo.

macka84
18. led 2013

@meganik My cakame v maji, takze tiez na zimu budeme menit 🙂 A to vajicko je OK? Ci pouzivate vanicku do auta?

meganik
18. led 2013

@macka84 na zaciatku pre cerstvo narodenu som pouzivala vanicku, nechcela som malu moc krcit vo vajicju, ale my sme cestu autom vyuzivali v tom case minimalne. Cca od mesiaca je vo vajicku a taktiez nemam vyhrady, prezila v nom aj cestu do tatier ako 3 mesacna a v pohode spinkala, vobec pocas cesty neplakala. Este stale sme vo vajicku, normalne sa tam zmesti aj v zimnom overale, akurat som jej v 3 mesiacoch vybrala odtial ten podsedacik co je pod tou zmensovacou vlozkou a teraz na zimu uz aj tu zmensovaciu vlozku.

renisco
22. led 2013

Dají se na slovensku sehnat nafukovací kola na concord fusion? Nové...

renisco
22. led 2013

@mmacko ty máš ještě ty nafukovačky na concord nebo jsi je prodala?

mmacko
22. led 2013

@renisco ahoj, nemam, ja som nemala ani nafukovacky, nakoniec som ich nekupila. Daju sa zohnat v Kociky Barbora z Prievidze, odtial som aj skoro objednala. Ale uz to kaslem.

renisco
22. led 2013

@mmacko jsi je kupovala, ale nebyl tam ten střed, ne? nebo si tě pletu?
no ony se prej nedají sehnat ani tady a ani v německu, tak se ptám, jestli náhodou o něčem nevíš... paní si objednala celou sestavu concordu i + nafukovačky, ale řekli jí, že kola už nebudou, tak shání...

mmacko
22. led 2013

@renisco to so.m kupila nenafukovacky na nomad a nesedeli tak som ich predala na nomad. V tom obchode co som pisala to bolo este v septembri, tak neviem ci su stale v pobukw

lupena
8. únor 2013

rozmýšľam nad týmto kočíkom.. je dobrý do terénu? aj do tohto snehu? + sa chcem opýtať, či by ste mi vedeli povedať aké sú rozmery športovej časti... teda myslím sedacej časti.. Chcem ho kupovať na inzerát, viete poradiť, či sa treba vyvarovať niektorému "ročníku"?

mmacko
8. únor 2013

@lupena kocik je super, zvladne aj teren aj sneh (samozrejme v zaveji neprejde, ale to ziadny).
Rozmer sportovej casti je na sirku cca 35 cm a na dlzku cca 105 cm. Ako chybicku mali niektore kusy, ze sa im drala latka na chrbtovej opierke zospodu a ze v lahu bola kratka strecha....ak ides kupovat z bazariku, tak najlespie je vidiet osobne, ako kazdy pouzivany kocik, niektory sa super staraju o kocik, iny vobec a na fotke to nevidis

lupena
9. únor 2013

@mmacko čo znamená krátka strecha? vieš mi to ukázať na nejakej konkrétnej fotke? išla by som ho pozrieť osobne... aj keď mám na to ešte 5 mesiacov čas a chcela by som očíhať nejakú dobrú cenu... tak som rozmýšľala, že by som si ho dala aj poslať keby je to niekto z východu.. lebo som si všimla, že odtiaľ dávajú lepšie ceny ľudia ako z BA...

lupena
9. únor 2013

@mmacko a ďakujem za tie rozmery.. takže je naozaj dosť priestranný

mmacko
9. únor 2013

@lupena oni niektore kusy ked si dala do takeho vacsieho lahu, tka strecha padla o 1 dielik. Ono zavisi, ja aj tak nedavam kocik do uplneho lahu, mne to pride divne a ked je trosicku vyvyseny, tak strecha krasne drzi.

tonica
9. únor 2013

Ahoj. Mam jeste stary Concord Fusion 2008 po dceri. Ma nekdo zkusenost, ze by pasoval novy sportak Concord Fusion 2012 s vanickou z roku 2008?

lupena
10. únor 2013

@mmacko čo znamená, že sa posunie o jeden dielik? akože už dieťa leží šikmi, dole hlavou?

tinka_14
10. únor 2013

Baby co mate Concord Fusion 2012 - sedi vam plastenka co bola ku kociku na vaniclu aj na sportovu cast? Premokne v dazdi ta neoprenova strieska?

mmacko
10. únor 2013

@tonica vanicka ti bude pasovat aj 2008 na sportak 2012
@lupena ale coby, dieta lezi stale s hlavickou vyssie ako nozky, len strieska nie je az taka dlha.
@tinka_14 plastenka zo sportaku nesedi na vanicku, kup si univerzal plastenku na vanicku. Neoprenova strieska nepremokne.

lupena
10. únor 2013

@mmacko jáj už chápem.. ale tak to je potom divné, nie? veď v zime na to bábätko musí fučať,, hm? rozumiem tomu dobre?

sefka6661
11. únor 2013

Ahojte! Neviete kedy má prísť Concord Fusion Travel set 2013 na sklady slovenských obchodov? Lebo termín mám 5.4. a jedny mi hovoria na konci februára,iné firmy zas v polke marca....tak sa bojím,že skôr ja stihnem porodiť ako kočík stihne prísť.. 😒

evaii
12. únor 2013

Ahoj holky, prosím vás co máte kočárek Concord Fusion jak jste na tom podvozkem a předními kolečky?? já to byla dnes už podruhé reklamovat. protože když je kočárek zatížen korbou a v něm můj sedmi kilový syn a kolečka zaaretuji, tak při coufání mi jdou do boku a zastavují se. jedno kolečko dokonce chrastí, tam jsem dala požadavek na kontrolu ložiska. nikde jsem se nesetkala, že by někdo o tom psal. tak se ptám jestli já blbnu nebo mám nějaký blbý kus.