Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

elule
13. zář 2009

annamary:ahoj tak ja som našla na nete toto http://www.agssport.cz/forum aj som pisala ohladne kočika a odpisali že sa mam obratit na pre deti.sk 😉

katyl
15. zář 2009

babulky, neviem ci ste to tu uz preberali, ale neviete niektora, ci sa daju na Fusion pripevnit aj tie nafukovacie kolesa Concord? Raz ktosi hovori, ze ano, potom, ze nie....mate ich niektora na Fusion e?? Diky 😉

tonica
16. zář 2009

Katyl: nafukovaci kolecka se na Fusion pouzit daji, ale jsou jen zadni. Predni se zatim nevyrabi. Konzultovala jsem toto s firmou AGS SPORT, jak udala odkaz Elule. Ale dle nich to zadny extra vyhody neprinasi. Cena byla urcite pres 2000 kc.

katyl
16. zář 2009

tonica dakujem, ja este len uvazujem, ze ked si kupim znovu fusion, ze ci by manej hrkotal po namesti, ked budu zadne nafukovacie. Mala som taky kocik, Bertini, a ten mal zadne nafukovacie a predne umele a bolo to na kockach poznat, ze to lepsie pruzi a menej hrkoce.

deina
17. zář 2009

A coze chces opat fusion, Katyl? 😅 Naozaj to bol taky rozdiel? Uvazujem nad tym kupit zadne nafukovacie, ale obavam sa, ze su len v ciernej farbe...

katyl
17. zář 2009

cau deina,
no uvazujem nad tym,
concord bol super, ale ked som dall maleho do sportaku, tak som ma neho nevidela a stale som obiehala okolo kocika, nemal na strieske ziadne okienko....tak som kupila Bertini, kde sa dala sedacka otocir do protismeru jazdy, to bolo super, ale bol strasne plytky a maly v nom nechcel byt. Tak som ho predala a kupila PP GT3, strasne velky, dobry pohodlny, maly v nom dobre spaval, aj som ho videla cez okienko..ale zas bol strasne tazky, po schodoch som ho nevladala tahat, do auta skladat....tak som si kupila zasa Chicco Multiway, aby som ked niekde idem, lahko zlozila do auta. Ale... 😀 zas mal ale, taka mala strieska, nechraneny....a tak som po dobrych skusenostiach skusila PP PLIKO, ten je lahky, super pasy, lahke skladanie, aj strecha je dobra.....ale 😀 asi na zimu tie kolieska nebudu nic moc....takze sa chcem vratit k Fusionu, ale zo starej kolekcie, tie co maju striesku s okienkom.
Skusim nieco podrazit na ebay, alebo zohnat nieco lecnejsie, len by som vymenila kolieska a super parada... 😀 snad 😀 niekto si moze pomysliet, ze mi sibe 😀 😀 😀

katyl
17. zář 2009

inak na www.concord.de
je uz nova kolekcia, tak kukajte 😉 😉 😉

deina
17. zář 2009

Hehe, no to je sranda. 😀 😀 Som pozerala, co vsetko si skusala, tak som bola prekvapena, ze zase Fusion. Len potom asi vezmi s ciernymi kolieskami, lebo mam pocit,ze strieborne nafukovacie nie su. 😝 😒 Co je skoda. Idem kuknut novu kolekciu...

deina
17. zář 2009

Akosi mi ta stranka nefunguje na tomto pocitaci, musim pozriet doma...

Multiway mame aj my, teraz by som uz brala iny golfac, lahci, nie so zdvojenymi prednymi kolesami, vadia mi... 😖 Mozno ten liteway radsej alebo PP Si, ten cierny pasikavy.

tonica
17. zář 2009

Katyl - tak to jsi uz uplna znalkyne kocarku. 😀 Ja jsem s Fusionem stale spokojena. Mam taky kolekci 2008 a ta striska na sportaku mi naopak hodne vyhovuje. Nafukovaci kolecka se daji sehnat zatim jen cerna, jak psala Deina. Stribrna se nedelaji. Ja si nechala radit od odborniku a zatim do nich nepujdu. Ale uvitala bych nazory tech, ktere je vyzkousely.

deina
18. zář 2009

A ta nova kolekcia, to je akoze ta cierna? Lava, ci ako to maju na stranke... Zase take tmave, som cakala, ze daju nieco veselsie, kedze uz 2009 kolekcia bola dost tmava.

bredmax
18. zář 2009

ahojky,tak jsem zkoukla novou kolekci barev a nějak mě nenadchla,tak černá je klasika,pak ta oranž amber je divná,skutečnost třeba bude jiná,barva leaf,no to je jak apple až na pár malých detailů,třeba celá zelená střecha nebo výraznější žlutá a peacock je na mě moc barevná,taková míchaná polar a liguid 😀 no skutečnost je třeba fakt jiná,ale mě se líbí víc ty minulý 🙂 🙂 🙂

katyl
18. zář 2009

babulky, tak ako vidim, nie som sama, ktorej sa novinky moc nepozdavaju, tolko ciernej....cakala som skor nejake technicke vylepsenia, lebo ta neoprenova strieska je dost hrozna, vzadu ako sa prpina o tu lezaciu cast na zips vznikaju take dve medzery a to sa mi vobec nepaci, ze je to tam take otvorene.
Celkovo 2008 kolekcia ma viac vychytavok, ta kapsicka na strieske, okienko, dokonca aj ten potah na lezacej casti je lepsi, take prijemnejsi material a je upevneny tak, aby dietatko nemalo ziadne otvory pri telicku. Takze ked Concord tak staru kolekciu, zial ☹

bredmax
18. zář 2009

tak já jsem spíš né pro starou,ale tu novější,i když ta stříška se mi ze začátku zdála fakt brutálně divná,ale dle doporučení a různých diskuzí,je to ok,no uvidím. u tý starý si zase stěžovaly holky,že praská ta "folie"
no holt nejlíp by bylo to nakombinovat dle potřeb,na každým kočárku se nějaký mouchy najdou 😝
ale nový barvy mě fakt neoslovily nějak zvlášť 😝

deina
18. zář 2009

Ten modry sa mi nechce ukazat, ale este ten oranzovy amber nie je zly, aspon je taky farebnejsi. No ale ten cisto cierny... vsak to tiez mohli s niecim skombinovat, ako to takto vyzera?

Inac mne strieska nepraska a to uz prezila jednu zimu, aj dvakrat pranie v pracke, drzi... tusim kedysi praskali, tak ich zacali vyrabat z lepsieho materialu.

ema.nz
18. zář 2009

no zase nic moc 😝 ta modra je pekna ale ta oranzova je zase taka nijaka....no nic vobec nelutujem,ze som sa nakoniec rozhodla pre casualplay 😉

miskinadamko
18. zář 2009

neboj sa opolroka lutovat budes...

ema.nz
18. zář 2009

preco si to myslis??? 😕 😕

katyl
18. zář 2009

bredmax, ta strieska u 2009 co sa tyka materialu je v pohode, ja som tam mala babo celu zimu v hlbokej vanicke a bolo super.
Ale na sportovej verzii nie je okienko, nie je tam ani tasticka co by az tak nevadilo, ale vzadu su dve diery a to mi teda vadi. Chcelo by to trochu dotiahnut detaily, nie len na efekt, ale aj na realne pouzivanie.

keiko
18. zář 2009

Ahojte, aj ja podobne ako Katyl som sa vrátila spať na kolekciu 2008 concordu, ale mám otázočku, nemáte náhodou niektorá ku fusionu ten schodík za kočárom pre druhé baby, ako to funguje a či je dosť velký??? dakujem 😅

duplicka
18. zář 2009

ahoj keiko, ja mam skejtik, ale na kociariku concord neo, som velmi spokojna a hlavne velmi rychlo s dvomi detmi🙂. najlepsie sa skejt pouziva, ked mam maleho otoceneho k sebe, ked je naopak, tak ma dieta, co je na skejte malo miesta na hlavu, musi byt pred ruckou a to nie je az take pohodlne, ale da sa pouzivat na obe strany. pravdupovediac, ja som zhanala info o skejtiku a nic som nezistila, nakoniec som to riskla, tak som zvedava ci niekto ma sketik k fusion. mam realnu fotku v albume, tak mozes kuk🙂. inac ja mam tiez 2008 sice neo, ale tiez sa mi tie veselsie farby viac pacili a hlavne ta priehladna strieska, je podla mna velke plus🙂.

keiko
18. zář 2009

Dakujem duplička, asi pojdem do toho už mám všetko 😀 😀 😀 okrem skejtíka,mám aj PT kočík, ten mi vobec nevyhovuje, teraz som objednala nosič,tak objednám aj skejtík snád budem spokojná 😝 😝 😝 , keby ešte tá cena bola menšia 😅 😵 🙂

duplicka
19. zář 2009

no je drahy, to je pravda, ale je aj kvalitny a denne ho pouzivame. boli sme s mojim neo na dovolenke a v kombinacii so skejtikom sme boli maximalne rychly🙂. dokonca sa mi na neho uz stavia aj mladsi🙂, sa mu to paci, len musi na neho dorast🙂

keiko
19. zář 2009

Taaaaak a už je doma, drahý ako fras 😠 , ale ked treba tak treba, drobec je z neho nadšený, hrá sa že karuje 😀 😀 😀 tak ešte raz vďaka za radu...

tonica
20. zář 2009

Taky mam kolekci 2008 a prusvitna striska je super. Nedam na ni dopustit - vidim tak hezky na prcka kdyz treba usne, ze mam sklopit operku. Nebo ze si stahuje boticky atd. Taky mi nepraska a jezdime s nim uz 3/4 roku.

duplicka
20. zář 2009

ahojky keiko, no superr, tak dufam, ze sa mu to bude stale pacit, karovanie🙂, je to pre deti super, len cena ufff🙂

ema.nz
21. zář 2009

ahojte vcera sme boli v Predeti a maju super akciu na kolekciu 2008 😉 ked kupis kocik tak skladaciu vanicku scaut maju za 0,01€ 😲 a autosedacku ion tusim za 99€ takze cela trojkombinacia vyjde na 630€ 😅 hned som si znaavala ci to nemohli mat pred rokom 😠 😠

katyl
21. zář 2009

ema, ja som to videla, to je sila 😅
a ja som jednej kocke predala moje vajicko za 110 eur, pouzivane 9 mesiacov.....keby to chuda vedela, mohla mat nove za menej....fakt tie ceny niekedy neustriehnes a potom lutujes.. 😠
ja sa vam ale musim pochvalit, vydrazila som na ebay concord fusion ten modry xenon za 100 libier! 😎 😎 😎
uz sa tesim ked mi pride domov, vsetky ostatne kociky pojdu z domu a necham si uz len tento, na zimu bude supeeer 😉

marionn
21. zář 2009

katyl: jéééj, to je super!!! Vieš nemecky?

duplicka
21. zář 2009

xenon je krasny, tak to si dobre kupila a novy🙂 sikovna🙂