Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

noricka
11. čer 2009

Ahojte,písali ste že by ste mali záujem o vaničku condord fusion proton kolekcia 2009,my ju ideme predávat ale zhruba asi za 1 až dva mesiace,lebo malý ma iba 3,5 mesiaca.Je fo farbe polar.ak niekto má záujem,nech sa mi ozve.

tedina
11. čer 2009

Nemám špeciálne požiadavky na farbu vaničky Proton, ani na to, či je z novšej alebo staršej kolekcie. Chcela by som ju kúpiť v blízkej dobe, kedže termín pôrodu mám už o mesiac.

wanda198
11. čer 2009

Jej vidím, že ste sa niektoré ozvali, ja by som potrebovala vaničku o mesiac. Mala som jednu vyhliadnutú, ale predali mi ju skôr, ako som stihla zareagovať. Ponuku mi prosím pošlite na milasova@netkosice.sk. V podstate by som kúpila aj minuloročnú farbu, poprépade aj autosedačku, záleží na cene.

🙂

tedina
12. čer 2009

wanda, čítam, že sme na tom podobne. Mne sa dokonca stalo, že som si zajednala vaničku u jednej pani a dohodli sme sa na predaji. Dokonca sme boli ochotni osobne si pre nu prísť. Najprv bola odcestovaná, potom bola chorá a nakoniec sa rozhodla, že ju nepredá. Takže som už ani žiadne iné inzeráty nepozerala a stratila som tak vyše mesiaca.

noricka
12. čer 2009

baby,tak my tu vaničku predáme skor až o 2 mesiace, Adamko je síce "velky chlap",ale predsa by to bolo ešte skoro ju predávat o mesiac.tak ak by niekto mal záujem o vaničku proton kolekcia 2009 vo farbe polar,tak bola by na predaj o 2 mesiace.

zuzka88
16. čer 2009

Ahojte, chcem sa opytat na vnutorny rozmer hlbokej vanicky, ak to mate niektora zmerane
Cakame zimne babo tak ci sa nam tam vojde s fusakom aj ked trosku podrastie, DaKUJEEEEM

deina
17. čer 2009

Zuzi, zmeram ti ju, ked budeme u nasich, ok? Mame ju tam odlozenu. 😉

zuzka88
17. čer 2009

Si poklad!!!!!!!! Dakujem 🙂

noricka
17. čer 2009

dlžka vaničky je 74cm a šírka je 31cm,ale čím vššie tak sa roztahuje a širka je potom hore už okolo 37 cm

zuzka88
17. čer 2009

Noricka, dakujem, si zlata 🙂
este ze ci sa don vojde polrocne babo vo fusaku 😅 alebo to uz chcem vela?

noricka
17. čer 2009

no podla toho ake bude velke,moja staršia dcerka by sa do neho vošla v pohode,ale mladší synček už nie,ešteže je leto 🙂 ale však polročne bábo už budeš mat v športovej časti.

deina
19. čer 2009

Nas mal v polroku len 67cm, takze by sa tam bol zmestil - ale mali sme ho uz v sportaku, zdal sa mi byt vzdusneji, bolo horuco. Fusak ma tusim dlzku 80cm? A to sa mi nezda, to by musel byt dlhsi ako kocik... 😕

noricka
20. čer 2009

deina: no vnutorná dlžka vaničky je tolko 74-75cm,však ho asi máš ako pozerám vyššie v príspevkoch.Fusak sa ešte po bokoch pozohýna,aspon ten náš,nech má bábo teplúčko aj okolo hlavičky.No moja dcerka mala ako polročná 76cm. 🙂

skybaby
20. čer 2009

babulky ten sportak sa da otocit do obidvoch smerov? dnes som videla jeden krasny bledomodry az tyrkysovy a ak by sa dal ten sportak otacat, tak asi vyhrava nad jane 🙂 aj ked je tusim dokonca drahsi

slavkicek
20. čer 2009

sky, concord sa neda otacat 😉

noricka
20. čer 2009

skybaby, kupiš si slnečník a je to 😉,ja ho používam aj pri hlbokej vaničke

noricka
20. čer 2009

aha,ty asi chceš vidiet bábo 😉

zuzka88
21. čer 2009

Ja som pre concord - sky, presne ten tyrkysovy 🙂 - rozhodnuta na 99%, len skoda toho otacania... ale to nema ani Jane....
Kolko dopredu teba kocik kupovat? alebo ste kupovali az po porode?

noricka
21. čer 2009

zuzka,neviem ktorý concord sky myslíš,lebo ja poznám iba neo a fusion.Kočík sme si vyberali už počas thot.,nechali sme si ho objednat na určitý termín a potom sme si ho vzali až po porode.

zuzka88
21. čer 2009

Noricka, to sky - ja skratka Sky baby 😅 bolo to myslene ako vsuvka pre nu, ze aj mne sa lubi ta tyrkys farba co aj jej
Inak chcem fusion, nasla som ho na e-bay za 650€ komplet

noricka
21. čer 2009

😅 a ja ho hladam na internete,že nejaká novinka 😀 😀 😀

adeline29
21. čer 2009

Zdravím vás maminky, prosím potřebuji radu - moc se mi líbí Concord fusion, kolekce 08 (abych na prcka viděla přes stříšku), bohužel nemůžu manžela přesvědčit na ty jeho plastové kolečka. Původně jsem kvůli nafukovacím kolečkům měla vybraný x-lander xa, ale i ten byl doma zkritizován. Chci se zeptat jaký terén zvládáte s vaším Concordem, jestli Vám citelně chybí otočení sport. korbičky oběma směry a jestli Vám nebyla velikost kočárku někdy na obtíž (přece jen to není úplný drobek)?? Bydlíme na dědině, tzn. horší cesty, občas nějaká procházka do lesa po polní nebo lestní cestě. Manžel mi stále argumentuje, že je to kočárek na asfalt, a že na našich cestách z prcka vytřeseme duši. Moc prosím o Vaše zkušenosti a postřehy.

skybaby
22. čer 2009

noricka hej boloo to myslene tak ci sa da vidiet babo 😉
adeline ja som teraz v inej diskusii citala ze concord a jane vyraba viac menej ten isty vyrobca a ze jane je viac vhodnejsi do terenu ... ale prakticku skusenost veru nemam ...
zuzka my sa chystame kocik objednavat niekedy na prelome augusta, septembra 😉

deina
22. čer 2009

Nemala som problem s concordom a nasimi cestami - prejde vsade, aj po tychto uzasnych chodnikoch, aj cez travu, cez sneh, clapkanicu... Do lesa ale neviem, ci by som s nim sla, to som neskusala - ale tam si ziadny kocik neviem predstavit, skor nejaky ten ergo nosic a pod.

Ktory tyrkysovy myslite? Tento? http://www.predeti.sk/?c=detail&id=2051 (tento mam ja) Mne otacanie chyba, ked fuka - malemu to nevadi, nemusi ma vidiet, ale mne by bolo lepsie, kebyze mu nefuka do tvare, ked ideme von a je vietor. 😖

skybaby
22. čer 2009

ten tvoj ma veru nadhernu farbu deina, ta nova kolekcia ma polar, ale zda sa mi nejaky tmavy

wanda198
22. čer 2009

Ahojte, tak ja som si nakoniec objednala nielen vaničku ale preistotu celý kočiarik vo farbe cherry. Adeline, čo sa týka nejakého terénu, tak podľa mňa nebudeš spokojná. Na tvojom mieste by som kúpila jané trojkolku slalom pro. Ja ju mám teraz a prejdeš mnaozaj všade. Takže u rodičov si budem nechávať trojkolku a tu v meste budem používať concord. Ja som tých kočiarikov vyskúšala už viac a určite by som si na dedinu kúpila trojkolku s nafukovacími kolesami. Ak by si chcela viac info, rada odpoviem. 😵

zuzka88
22. čer 2009

wanda, super postrehy...viac sa mi paci concord tak sa snazim presvedcit, ze bude dobry aj na dedinu ale ked citam, co si napisala 😅
Deini, presne ten som chcela ale ako pise Skybaby v novej kolekcii su uz len dva sede a jeden trosku modry a druhy trosku viac modry ale stale su len sede...

majka79
22. čer 2009

Tak můžete udělat kompromis Jané trojkolku sporťáček s nafukovacími koly a korbičku a autosedačku od Concordu. Jde to skvěle kombinovat a holky co jezdí autem (já nemám) tu myslím psali že Strata od Jané je malinká, že Ion je lepší.

adeline29
22. čer 2009

Děkuju za rady, ale trojkolku nechci. Prostě ve mě nebudí stabilitou důvěru. Takže kočárek vybírám určitě na 4 kolech.

kocurko1
22. čer 2009

Caute baby. Mam doma Concord Fusion verziu 2009 a momentalne pouzivam vanicku Proton. Teraz, ked je dazdivo, som rozbalila gumenu plastenku, ale ta mi pripada ako len na sportovu cast. Co pouzivate vy? Spoliehate sa len na neoprenovu striesku a ten zipsovaci kryt? Alebo som sa da plastenka upevnit aj na vanicku? Dakujem