Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
18. kvě 2010

Baby, ja planujem kupit kolekciu 2009, viem, ze asi 2010 je kvalitnejsia trosku, ale uz su akcie na 2009, tak sa to oplati.
Kocurko, som rada, ze si spokojna, dufam, ze aj ja budem 😉

talinka
18. kvě 2010

kocurko, to je super, ze si spokojna, tak by to malo aj byt...a vidis, je to o tom, co kto uprednostnuje a tebe vyhovuje..tak je vsetko ok...tak vela dalsich stastnych kilometrov 😉

mmacko, no akcie su uz davno na 2009 a to ci sa oplati si musis zvazit sama...oplati sa ak nebudes musiet reklamovat a hlavne si vyskusat resp. porovnat 2009 a 2010 na mieste a kuknut tie "chybicky" ,ktore sa tu rozoberali, ci ti to nevadi alebo vadi...ako to, ze je tam slaby potah, ze nejde tak do lahu a ani strieska tak dopredu ako pri 2010.. 😉 tak vela stastia pri vybere 😵

mmacko
18. kvě 2010

Talinka, no ako ten 2010 by bol trosku lepsi, len tu cenu by muz nepredychal 😉. A ja ho chcem pouzivat na striedacku s plikom (pliko v lete a fusion v zime - samozrejme, ked ho teraz kupim, musim ho chvilku odskusat 😉 ), takze nebude tak zatazeny ako kocik, co sa pouziva dennodenne.
Snad sa potah nepotrha, ked tak ho dam opravit, concordy maju nastastie super servis.

talinka
18. kvě 2010

mmacko, je mi to jasne 😉 ...ja som donho investovala preto, lebo som mala peniazky z predaja trojkombinacie JANE a za co som predala, kupila som novy sportak.. 😉 tak to mas super,ked mas 2 kociky..

mmacko
18. kvě 2010

Talinka, no hej, ja potrebujem 2, lebo byvame na 2. poschodi bez vytahu a mala casto spava na balkone a staci mi nosit hore ju s vecami a nie sa este kazdy den z kazdej prechadzky vracat dole pre kocik a nosit ho hore. A je to aj super, ked sa mi zunuje jeden, pouzijem druhy a takto ich striedam, aby som mala trosku zmenu 🙂
My ho pojdeme kupit asi tuto sobotu, tak sa tesim, asi to do vtedy ani nevydrzim 😉

Talinka, ktoru farbu mas? Mne sa velmi paci bamboo, ale v akcii je len cherry a liquid, ale aj tie su v pohode. Len neviem, ktoru, lebo za chvilu planujeme aj surodenca a neviem, ci by nebolo divne dat do fialoveho chlapca 😉

mmacko
18. kvě 2010

Talinka, citala som teraz par stranok dozadu, super zlepsovak vymyslel tvoj drahy 😉.
jooj, uz sa neviem kocika dockat.

talinka
18. kvě 2010

mmacko, no veru vymyslel zlepsovak a je to super ...no tak to mas super vymyslene s tymi dvoma kocikmi 😉 ja mam farbu leaf, na strane 39 v tejto diskusii som pridavala fotky, tak si pozri....mne sa paci najviac tato kombinacia....a myslim, ze to neries, v dnesnej dobe je fakt jedno, do akej farby kocika das dievca ci chlapca, teda pokial nedas chlapca do ruzovej, 😀 inak myslim do hocijakej... 🙂 a veru , ze sa tesim, ja som vytesena z kazdej kupy noveho kocika,..preto chcem aj teraz tento predat a mat zas nieco nove, neokukane 😎

mmacko
18. kvě 2010

A kolko ho uz mas? A co chces nove? Ja uz praveze nemam ziadny vysneny kocik. Velmi sa mi pacil PP skate, ale ked som do neho posadila 11 m dcerku, tak des, To je kocik tak na prveho polroka/tristvrte roka babetka.
Takze snad ked si kupim fusiona, tak to vydrzi aj pre druhe babo, dalsi by muz uz tazko rozdychal 😉

lucula73
18. kvě 2010

ahojte,

talinka - ale si mi popísala,uf ..ďakujem....ale si ma potešila,už len rozhodnúť farbu.....
inak našla som jeden super kočík 2008,vyzerá ako nový,len traz zase špekulujem,či nebude drobcovi vadiť tá priesvitná stireška,hoci mne by vyhovovala,aspoň by som naňho videla....

mmacko - a kde majú akcie na tie kočíky?ja síce nechcem 2009,ale aspoň kuknem.... 😉 inak ja mojmu manželovi ani nemožem povedať,čo stojí tento kočík,lebo by mi to ani nedovolil,mám šťastie,že sa v cenách nevyzná,tak mu poviem menej,ešte neviem kolko,ale ho už pripravujem na to... 😀

talinka
18. kvě 2010

mmacko, mam ho od januara 2010, ale ide o to, ze ja som ho aj planovala kupit docasne,kym nepride na trh jane unlimit 2010, lenze este stale tu nie je, bude az maj/jun...a dozvedam sa , ze asi sa mi ani nebude pozdavat,lebo je ovela uzsi ako povodny kocik jane nomad a aj concord, takze zacnem asi nieco hladat,ale viem, ze uz nie je asi lepsi kocik...uvazujem teda nejake golfky, to mam par super tipov,ale este ich nemam nastudovane, co su zac, len podla toho ako vyzeraju som si ich vyberala...a paci sa mi sportak casualplay downtown....ale tiez som este nevidela nazivo, takze ak bude mat niekto zaujem o moj concord, zacnem hladat co by som kupila ja 🙂 ved to vela kocikov je peknych a potom ho v reale otestujes a si sklamana, to je des 😝 Concord ti uz urcite vydrzi aj pre druhe aj velkostou a tym, ze je neznicitelny, ak ho samozrejme nenicis ty ci dieta 😉 nejak extremne...

lucula, no ja ked sa rozpisem, neviem kedy prestat 😀 no na farbe velmi zalezi.. 😉 no na foto moze vyzerat ako novy,ale mozes byt sklamana, ked ho uvidis nazivo a myslim, ze ta priesvitna strieska by nemusela tak vadit..aj na nomade bola a som bola rada, ze nanho vidim 😉

orovka
18. kvě 2010

lucula- pozri fotoblog, odfotila som ti tú dieru na bokoch striešky (lepšie sa nedalo). Teda ak si myslela tú 🙂 . Ja som mala na dva týždne požičaný jané slalom a mne tá priesvitná strieška vadila (teda malej). Na jednej strane to bolo super, že som na ňu videla, ale keď svietilo slnko tak jej to strašne vadilo. Ale zase dá sa to vyriešiť takou obdĺžnikovou clonou. 😉

talinka
18. kvě 2010

dnes som presne vonku pozerala tie "diery" aj ked tak uzasne fuka ,vobec to nevadilo...
orovka, tie diery su fakt minimalne a vidim, ze ty to mavas takto..ja vytahujem tie boky na striesku, prekryjem ju a diery su este mensie takmer ziadne...asi to potom odfotim ja ako my chodime,ked sme v lahu...a viac to asi aj ukaze lebo to bude cierno zelene, ty to mas v jednej farbe.. 🙂

kocurko1
18. kvě 2010

Presne tak ako pise Talinka. Ja sama nevylucujem, ze keby som tohto roku kupovala 1.kocik, bola by to kolekcia 2010. Ale sme uz spokojne s tym, co mame. Tiez si pamatam, ako som mala minuly rok dilemu, ci kolekcia 2008 alebo 2009. Mna vtedy odradilo vela reklamacii na praskajucu striesku na 2008cke. Chyby sa vychytavaju pouzivanim. Buduci rok zas pridu na nieco nove.
A pre moje preferencie by bol najlepsi vyrobca, ktory by skombinoval konstrukciu z Concord Fusion s nastavitelnou strieskou, calunenim, nanoznikom a prislusenstvom z Casualplay S4. To by bol super ovladatelny kocik a zaroven by bolo babo perfektne chranene za kazdeho pocasia 😉 Mozno by to designovo nebola az taka vychytavka, ale pre mna by bol najpraktickejsi 😉

orovka
18. kvě 2010

Talinka budem rada keď pofotíš.

talinka
18. kvě 2010

orovka, pofotim,ked sa mi maly zobudi, momentalne tam chrni 😉

kocurko, presne si to vystihla...ale ako pises viac ide o praktickost ako o dizajn...naco mat stylovy dizajn a pritom zle vlastnosti??? 😉

lucula73
18. kvě 2010

jej baby,vy ste zlaté,ani do obchodu netreba chodiť,tu mám konpletnú ukážku 😀 ...už som bla dva razy v tom obchode,keby som prišla znovu a povedala tej predavačke,nbech mi ukáže diery,tak ju asi so mňa šľahne 😀

orovka dík,neni to veru hrozné....

talinka - no odfoť tvoj vylepšovák a už to bude komplet 😉

lucula73
18. kvě 2010

jej tie moje preklepy,ale snáď chápete 🙂

talinka -máš IP

talinka
18. kvě 2010

lucula,a ktory ? boky na striesku alebo nanoznik ako proti vetru a slnku? pozriem IP 😉 no keby si jej povedala, ze nech ti ukaze diery, asi by ta povazovala za nekompletnu 😀 😀 😀

lucula73
18. kvě 2010

talinka myslela som,že ako zakrývaš ty tie diery,čo nafotila orovka 😀

talinka
18. kvě 2010

uz to sme prave idem vycapit...momeeeeeent 🙂

talinka
18. kvě 2010

no tu su..inak mne sa to ani nejak nepaci,ked boky nie su vonku, lebo je to take divne, vid posledna foto...aj ked nai s tymi bokmi von, to nie je bohvieco , ako je to na prvych troch foto ,ale diery nie su...a mne sa tie boky sami nejak vysunu ciastocne von, ked dam do lahu, preot som to tak aj zacala aplikovat 🙂 inak neviem ci nebudu nejak zle otocene foto ako teraz pozeram,lebo som to fotila na vysku....

talinka
18. kvě 2010

no je to zle pootacane, tak sa musis ponamahat 😅 ale na tej poslednej to je vidno a prva je bez bokov

orovka
18. kvě 2010

Talinka ty to máš stále takto zapnuté na konštrukcii? (opierku chrbátika do tých dvoch cvokov). Lebo ja mám na strieške také dva otvory a cez tie to treba prevliecť a ja to mám tak prevlečené a zapnuté. Inak vymyslela si to super. (neviem či rozumieš 😅 😕 )

mmacko
18. kvě 2010

Baby, nechapem, o com tu hovorite s tymi bokmi, aka diera? Porovnavam foto Talinky a Orovky a okrem toho, ze talinka ma viac tych obtocenych okolo konstrukcie, ziadnu dieru/nedieru nevidim ☹
No mozno ked donesiem domov aj mojho concordika pochopim, ale teraz som mimo 😅

derylka
18. kvě 2010

Ahojte .. mám na predaj Concord FUSION vo farbe CHILLI - čisto NOVÝ !!!! - 2 roky záruka !!! bližšie info cez IP ...

talinka
18. kvě 2010

orovka, ano takto to mam zapnute 😅 ja to mam tak od novoty, tak som ho kupila zlozeny, a nic som s tym nerobila, je mozne ,ze to nemam dobre poskladane, je to vidno na tvojej foto,ako to ma byt? musim kuk...

mmacko, 😀 no musis byt zmatena, to zistis,ked kupis concord,ale to len niekto tu spomenul diery,ale vlastne to ani take diery nie su, proste otvor medzi strieskou a kocikom (konstrukciou),kedze strieska je odnimatelna, a niektore sa obavali ci tade nebude fucat.,no neboj, nefuci,je to v pohode 😉

mmacko
18. kvě 2010

Tali, zdalo sa mi, ze myslite tie "diery", ale na tvojich foto to vyzera tiez otvorene, alebo sa zle pozeram?
No neviem, kazdopadne, ked ho kupim, dam vediet, ci ho mam ako ty alebo ako Orovka poskladany 😉

talinka
18. kvě 2010

mmacko, asi nemyslime rovnake diery...no ved kup a uvidis a das nam vediet 😉

mmacko
18. kvě 2010

Hehe, ok.

mmacko
18. kvě 2010

Aha, uz to vidim, pozeram si tie tvoje foto, na tej poslednej je ta "diera" pri tom napichovani striesky na konstrukcii malinka a inak je vacsia....