Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

majka79
19. črc 2009

pro koniarova: určitě já jsem měla taky na Concordu vaničku Jané pasuje výborně

katka.21
19. črc 2009

ahojte babenky, ja by som sa chcela spytat ja mam concord neo 2009 a v septembri uz ideme do sportaku budeme mat uz 6mesiacov.no bude dost malicka v sportaku a v zime.a ja neviem ci tie fusaky budu dobre do sportaka alebo ako ste to vy vyriesili je niaky original nanoznik nato ale hruby?dakujem za odpovede 😅

koniarova
19. črc 2009

Majka79, veľmi si ma potešila.Aspoň trošku ušetrím peniažky.Ďakujem za info.

fidka79
19. črc 2009

ahojte babule mnoo my mame concord neo vanicka proton,ale teraz aj tak pouzivame uz sportak...len jedna vec dali sme konstrukciu do opravy brzdy haprovali a vratili nam novu konstrukciu a az doma sme si vsimli ze je to konstrukcia z concord cosmo...snazili sme sa najst na nete tento concord ale akosi nenasli...nepoznate nahodou tento concord?

ludmilka
20. črc 2009

Ahojte, potrebovala by som poradit...Mame Concord Fusion a na nerovnom terene nam pada operadlo kocika. Stava sa to aj vam? Neviem, v com je problem. Asi mame zle upevnene prichytne pasky. Prosim, popiste mi kde ste upevnili take dva pasky s plastovou castou na konci, ktora ma v strede okruhlu dieru, pretoze prave tie sa nam uvolnuju. Dakujem. Dufam, ze som to zrozumitelne popisala... ☹

duplicka
20. črc 2009

ahoj fidka,nestras, fakt sa ti kazila brzda? a aka je ta konstrukcia cosmo, ti sedi sportak na to?

duplicka
20. črc 2009

preto sa pytam,lebo aj ja mam neo, mate niekto taketo skusenosti, lebo mne zatial dobre sluzi 🙂 a pouzivam ho spolu so skejtikom

lusilia
24. črc 2009

Ludmilka, ani ja neviem, kde to mam prichytit, ale davam to na boky, na to cierne a nepadlo my to este, aj ked teda spoertak som mala len dva krat vonku, ale myslim, ze to tak bude drzat 😉 ....ale keby niekto vedel, kam to naozaj patri, tak by som bola aj ja rada, lebo neviem, naco tam su tie dierky...

janka5861
24. črc 2009

Ahojte,chcem sa spytat aka je maximalna nostnost sportoveho concordu fudion...... a ci sa tam zmesti tak dvojrocne dieta

ludmilka
24. črc 2009

Lusilia, dakujem za odpoved, ale neviem presne, na co cierne to davas, skus mi to prosim popisat nejako blizsie... ☹ Ja to davam nad take sirsie cierne miesto na strieborny ram... My sportak pouzivame uz asi tri mesiace, celu dobu to bolo v poriadku az jedneho dna to zacalo padat. Pada to najma na nerovnom povrchu a na "macacich hlavach" ani nehovorim... 😒 Asi skusim skocit do nejakeho obchodu, kde bude nejaka sikovna predavcka, mozno poradi, potom napisem...

lusilia
24. črc 2009

Ludmilka, tak prepac, ale dneska som dala sportak a mas pravdu, ties som to muslea dat nadto, no tak mne to vobec nepada, ale ako vidim u teba, tak dufam, ze mi to ani nebude...to je dost zle a predpokladam, ze cim bude dieta tazsie, to bude horsie ☹ No skus to zistit a daj potom vediet 😉

bredmax
25. črc 2009

ahojky,chci se jen zeptat,jak jste spokojené s tou boudou z "neoprenu"??? concord byl můj favorit,ale tohle mě teda dost zarazilo a docela se mi zdá i hodně otevřená ta korba,mluvím o typu 2009

noricka
26. črc 2009

ahoj bredmax, ja mám novu kolekciu 2009 aj vaničku aj športový (zatial ale používam vaničku) a je to v pohode, nič cez to neprefuka a ked mrholí,nemusím dávat pláštenku. Ale bojim sa,že ked ho oškriem (doma máme drsne omietky),že si ho natrhnem,ale to je iba moj nazor,možno je odolný aj voči drsnejším veciam 😀 V predajni nás o tom uistovali.Používame ho od marca.

bredmax
26. črc 2009

noricka díky za info,no uvidíme,nás od něj zase právě v prodejně docela odrazovali 😒

natashkaa
26. črc 2009

----------------Ahojte MAM ZAUJEM KUPIT VANICKU PROTON a popripade aj tasku MAMABAG na concord predavate niektora????? napiste mi do IP----------------

marselitta
30. črc 2009

Ahojte baby, viete mi povedať, či pasuje vanička Proton 2008 na konštrukciu 2009? Ďakujem

kacabaja
30. črc 2009

Ahoj,

můžete mi prosím napsat, do kolika poloh lze polohovat opěrku zád, a zda je v boudičce okénko? Jedná se mi o model 2009. Děkuji

kacabaja
31. črc 2009

...ještě mě napadlo, jak se s ním jezdí ve sněhu? 🙂

renisco
31. črc 2009

ZADNÍ NAFUKOVACÍ KOLEČKA SE DAJÍ DOKOUPIT V SETU ZA CENU 1982,-

renisco
31. črc 2009

TY KOLEČKA MÁM NAMYSLI U KOČÁRKU CONCORD FUSION.

casy30
1. srp 2009

bredmax,ja som mala concord3 kombináciu 2008 . predala som ju, ked mal malý 6 mesiacov a kúpila iba športový concord 2009.1000 krát som oľutovala, pretože tá korba z neoprénu bola katastrofa. zle držala, bola labilná, nemala okienko...no,nikdy viac. dakujem, pánu bohu, že som ho predala.nikdy nezabudnem ako som musela stále z boku nakúkať, či malý spinká. tak keď concord, lebo to sú naozaj dobré kočíky, tak len 2008 kolekcia. 😉

janka5861
1. srp 2009

casy tak teraz neviem ... podla toho co si napisala si bola rada ze si predala concor 2008 alebo nie ?trosku som tomu neporozumela 😉

casy30
1. srp 2009

ozaj som to napísala ako maďar 😀 Ja som predala aj 3 kombináciu 2008 a aj ten športový 2009 čo som kúpila potom. a ľutujem za 2008. ten mal normálnu strechu s okienkom a dal sa polohovať úplne do ľahu. už je to lepšie? 😉

casy30
1. srp 2009

a ešte na 2009 mi opierka chrbátika stále padala. čím bol malý ťažší, tým to bolo horšie. teraz mám PP A3 a PP sí, a neviem si vynachváliť. 🙂

bredmax
1. srp 2009

casy no tak teda to mě zase dostalo,já ho dneska byla zase obhlídnout a už mi právě ta bouda nepřišla tak hrozná,myslím u 2009. u tý 2008 si zase hodně stěžovaly mamky,že tam svítí sluníčko,si člověk fakt asi nevybere,na každým něco 😠

holky a kdo máte už sporťák,nebo spíš ho měl na zimu,jaký nánožník jste používaly???? jen ten v tý opěrce? nebo nějaký třeba z emitexu???
a co ten fusak? ten je do hluboký nebo sporťáku,jsem se dnes zapomněla v obchodě nějak pozeptat 😝

janka5861
2. srp 2009

casy 30 dakujem 😉 😉

irine
3. srp 2009

ahojte maminky, nepredavate nahodou niektora autosedacku ion? surne kupim...napiste, prosim, ponuky na postu, dakujem

jahodas01
3. srp 2009

ponuka kocika patri do bazaru

k.lilith
4. srp 2009

Prosím o radu. Moc se mi líbí concord fusion 2009, ale ještě jsem ho neviděla naživo. Ten sporťák, dá se přetáčet, jako,jestli se dá vozit mimčo zády nebo i čelem k mamince? A nemáte někdo nafocené jak vypadá hluboká korbička nasazená na konstrukci? Na netu to nikde není. Děkuji.

manesa
4. srp 2009

k.lilith: Ahoj, já mám Concord fusion 2009 objednaný, každým dnem by mi měl přijít. Naživo jsem ho viděla několikrát, kamarádka ho má také, takže jsem ho i několikrát odzkoušela v terénu prakticky. Bohužel se přetáčet nedá, to mě na něm také trochu mrzelo, ale ostatní klady převážily a nakonec jsem se pro něj rozhodla. Ze všech kočárků, které jsem zkoušela (ať už v obchodě nebo od kamarádek) se mi s ním manipulovalo nejlíp a byl úžasně lehký. Nafocený ho nemám, ale jak říkám, naživo jsem ho viděla hodněkrát, takže jsem se po fotkách ani nesháněla.