Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

orovka
7. říj 2010

@renisco mne tie boky až tak nevadia, lebo keď dám nánožník, tak zakryje tie diery.

@zuziatko Zips sa dá kúpiť bežne v galantérke, ale musíš tam ísť s kočíkom a vyskúšať ho, lebo nesedí každý, čo je rovnako veľký.

@lucula73 ide až k madlu, ale potom sa trochu zodvihne tá opierka chrbátika. Dalo by sa to ušiť aj väčšie, aby opierka bola v ľahu a strieška išla až k madlu, ale nedržalo by to tvar, potom by sa tam zišlo to vystuženie.

renisco
7. říj 2010

bych si chtěla potřást rukou s tím, kdo tu stříšku vymyslel 😀 bych mu ji ukroutila
že je nepromokavá je sice hezké, ale že tam naprší a profoukne jinama je věc druhá

kvetinkatn
7. říj 2010

@tanija133 podľa mňa sa má používať pri prevoze v aute, keď dieťa nedávaš do autosedačky. Baby čo vy na to? Lebo si pamätám, že napr. na Navetu od PP sa dali tieto pásy dokupovať, aby bolo bezpečné prevážať dieťa vo vaničke v aute.

kvetinkatn
7. říj 2010

@renisco no asi tak... mne drží len keď sa jej chce a keď s kočíkom nechodím, ale moc to neriešim, lebo mi vy kočíku moc nespíme...

tanija133
7. říj 2010

@kvetinkatn Len ma stve, ze keby som dieta chcela iba kocikovat bez toho , tak sa to neda vybrat, a zavadz 😉 ia to tam....

renisco
7. říj 2010

@tanija133 teď to mám sundané, ale normálně sem to tam dala zpět a pak zas vyndala .....

tanija133
7. říj 2010

@renisco a ako si to vybrala odtial? lebo tie otvory zospodu su na mojom koviku uzke, a nejdu mi von prirodzene.....

bredmax
7. říj 2010

@tanija133 je to hlavně na převoz v autě,ta korba je na to homologovaná,což nemají jen tak všechny hlub korby od jiných značek,ale právě se mimčo musí připnout tím pásem,my využili na horách,když jsme nechtěli tahat ještě autsedačku a jinak jsem tam měla danou slabší deku a až na ní Adunka ležela,tak jí pásy nevadily 😉

bredmax
7. říj 2010

@tanija133 ještě mě napadlo,že dělají krásný vložky barevný i do hlub korby,to by šlo taky vyřešit 😉

tanija133
7. říj 2010

@bredmax Ano? tie vlozky ma zaujali, kde ssa to da objednat?

bredmax
7. říj 2010

@tanija133 no já to mám od paní z mmb,teda jen nánožník a vložku do sporŤáku,ale možná zasílá i na slovensko ID243892

kvetinkatn
7. říj 2010

@tanija133 mne sa viac tie podložky páčia z toho pinkie.cz, toto na MMB mi pridu, také ako pokrčené, ale nánožníky vyzerajú super. ale pinkie zatiaľ neponúkajú do hlbokých korbičiek, ale treba osloviť, možno pani ušije. a ja som detailista u pani z pinkie sa mi páči, že všíva do švíku svoju značku, zase to vyzerá lepšie, ale je aj drahšia 🙂

nikiarudi
7. říj 2010

ahojte, tu som našla niečo super, ak by ste mali záujem.... 🙂 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28918918&tab=5

tanija133
7. říj 2010

@kvetinkatn Ja som si pozerala tu stranku pinkie.cz, naozaj ma velmi pekne veci, skusim je napisat , ci by mi neusili podlozku do hlbokeho Protonu, alebo to vysteliem nejakou dekou....Ja som si len nebola ista, ci tie pasy sa daju , alebo nedaju vybrat.... 😒

akdarka
8. říj 2010

dievcata, kedy ste vyberali z autosedacky concord ion novorodenecku vlozku?my sme tam uz dobre natesno🙂

lucula73
8. říj 2010

@akdarka ja v tom nevidím problém,ak je malému tesno,kludne ju vyber...ja si už ani nepamatám,moj je januárový,ale tuším nejak v apríli som ju dala von

biela
11. říj 2010

ahojte baby,
od piatka som šťastnou majiteľkou tohto pekného kočíka, no chcem sa opýtať,nemáte náhodou niektorá ten bordík pre druhé dieťa? dá sa vôbec niečo také dať na fusiona?

sakura77
11. říj 2010

@biela myslim ze ten co je aj na jane tak ide aj na fusion

zrzuska
11. říj 2010

ahojte zienky.

no vy ste sikulky. dobry napad s tym pasom na striesku 😉 mne nastastie strecha drzi dobre 🙂
stale kukam ci sa mi potah netrha, nesucha o konstrukciu ale nie. iba sa modlim aby sa mi to nepotrhalo. 😝

MNACKO predavas kocik? aky si kupujes? preco predavas 😕

no a ja o par mesiacov mozem konecne riesit vanicku a vajicko 🙂 v juni cakame prirastok do rodinky 😵 😵 😵 😵 tak sa teskame.

zuziatko
11. říj 2010

Baby tie podložky z pinkie.cz majú akú dĺžku ?? Nepomeráte mi niektorá čo máte ?? Ale len chrbtovú časť. Je vyššia ako tá originál vložka čo je v kočíku ??

@zrzuska jééj blahoželám 😵 😵

zrzuska
11. říj 2010

@zuziatko zajtra ti pomeram ale mne sa vidi rovnaka ako ta original co je v kociku 😉
a dakujem krasne 🙂

lucula73
11. říj 2010

@zuziatko no moja má tých 45-46cm. opierkovú časť.......mám od pinkie 😉

cutce
11. říj 2010

ahojky, musim se holky pridat. Mam ohromnou radost, ted jsem si objednala concord fusion travel set bamboo 😀

onellyo
12. říj 2010

ahojte vcera som bola reklamovat fusion ,,to koliecko
kde sa prepina na pevno kolesa ,, uvidime ako dopadneme
v pripade ze budeme musiet posielat konstrukciu
predajna nam dava nahradny kociar 🙂

lucula73
12. říj 2010

@onellyo to aretačné koliesko myslíš?no som zvedavá....

sakura77
12. říj 2010

@onellyo a co,neprepinalo?

mmacko
12. říj 2010

Baby, asi fusiona nakoniec nepredam...nenasla som proste kocik, ktory by bol lepsi. Chcela som na zimu este nieco, co sa da otocit ku mne, alebo ostat len pri Pliku, ale pliko sa mi po fusione strasne tazko karuje a ziadny iny kocik sa mu proste nevyrovna....

talinka
12. říj 2010

@mmacko ahoj, vidis, ani ja som ho doteraz nepredala, takisto som neobjavila lepsi 😀 a ty si chcela predat? uz davnejsie som vas necitala

cutce
12. říj 2010

je holky, tak to mam radost, ze nemuzete sehnat lepsi kocik 🙂

mmacko
12. říj 2010

@talinka no chcela som ho predat, ale asi nepredam 😉