Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
12. říj 2010

@mmacko a čo sa zase stalo?? 😀 nenašla ssi nič lepšie? 😉

lucula73
12. říj 2010

@mmacko jej,prepáč,teraz som to dočítala... 🙂

mmacko
12. říj 2010

@lucula73 v pohode, proste fakt asi nic lepsie nie je. Na to, aky je pohodlny pre dieta (ze je tam ako v kresle) a pritom taky super skladny a maly po zlozeni, tak je asi naj...a to nehovorim o tom karovani....lepsi asi neexistuje...len to otocenie, resp. prehodenie rucky chyba, ale nijaky nie je dokonaly. Porozmyslam asi o tom nanozniku ako mas ty.

onellyo
12. říj 2010

@lucula73
@sakura77
to som aj ja zvedava,,,
jeden den ze idem prepnut kolesa a nieje tam odpadlo
volakde,,,, dam vam potom info ako som dopadla

zrzuska
12. říj 2010

@mmacko no ja ten nanoznik tiez musim objednat lebo vsak babo sa narodi koniec maja zaciatok juna a teda pre takeho drobca mi to bude nutnost lebo v decembri asi pojde do sportaku.

inak nie som doma tak som dnes nestihla pomerat tu vlozku do kocika ale vsak lucula pomerala 😉

onellyo
14. říj 2010

baby inac sa opytat ake mate fusaky do fusionu??? 🙂
sportoveho??? 🙂

mmacko
14. říj 2010

@onellyo ja mam taky klasicky na styl eisbarchen...sice este neviem, ako ho tam priviazem kedze strecha je prizipsovana k opierke, ale je inak super

bamarama82
14. říj 2010

@mmacko zmesti sa ten alá eisbachen fusak aj do vanicky proton???vdaka

lucula73
14. říj 2010

@mmacko aj ja mám eisbarchen...a pripevniť sa veru nedá,tak ho musím občas popoťahovať 😒 ,lebo sa dosť šmýka,hoci tam má tie akože protišmykove pupáky 😀
ja som prevliekla cez tie malé dierky okolo zipsu tie šnurky z fusaku,ale to nepomohlo vobec...

mmacko
14. říj 2010

@lucula73 no nevadi, ved aj podlozka opickova sa smykala, tak teraz budem vytahovat fusak, doteraz podlozku 😉
Ale dufam, ze aspon tyzden fusak este nevyberiem...uvidime, ako bude po vikende

lucula73
14. říj 2010

@mmacko 🙂
ja som ho už vybrala,pred týždňom a nechcelo sa mi ho dávať preč,skrz popruhy.....ale je fest teplý veru...

didakuku
15. říj 2010

@onellyo já mám Lodger. A už ho mám v kočárku, ale zatím bez té vložky. Jsem s ním max. spokojená 🙂

mmacko
15. říj 2010

NO hej, keby som mala lodger, tak uz aj ja dam, ale ten eisbarchen je moc teply kedze mala je normal naobliekana kedze chvilu je v kociku a chvilu bezka, takze ja cakam na pocasie pod 10 stupnov stale 😉

onellyo
15. říj 2010

@didakuku ten lodger je dekovy a u nas pod tatrami sa mi zda
ze nestaci 🙂 alebo???
@mmacko eisbarchen rozmyslam kupit 🙂 🙂 🙂

mmacko
15. říj 2010

@onellyo no mne tiez ten lodger pripada nie taky hruby a teply ako take eisbarchen typy, najma ked su fakt zimy, ale baby pisu, ze s tou vlozkou je v pohode. Ja som dnes vyskusala, ako ten moj pasuje do fusiona a uplne super, len skoda, ze sa ten vrch neda priviazat.
A baby, zistila som dalsie velke pozitivum fusiona...dlha opierka noh, mala ma 16 mesiacov a este jej netrcia nozky a zo vsetkych ostatnych kocikov uz trcia.

sakura77
15. říj 2010

baby no neslahne ma,uz som si aj ja nasla predrate miesta na kociariku,vzadu dole na opierke,ta vystuz tlaci na tie rohy a tam sa mi to uplne predralo na jednej strane,no hruzaa to ho nemam este ani dva mesiace,konecne co som ozaj bola spokojna po vsetkych strankach s kocikom,tak teraz toto.... ☹

sakura77
15. říj 2010

no,je to presne na tych miestach co su na 2010 uz vystuzene
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/kocarek-co...
renisco co tam hodila tie fotky....
sakra,no neporazi ma,ale akoze po 2mesiacoch,este ani nie,19-teho bol kuppovany 😠

onellyo
15. říj 2010

@mmacko
ale v zadu by to malo byyt protismykove?? alebo??

mmacko
15. říj 2010

@onellyo no hej, su "akoze protysmykove", ale aj tak sa to zosmykuje ked sa to hore nepriviaze, co sa pri fusione neda. Ale nevadi, prezijeme to 😉

kvetinkatn
15. říj 2010

@onellyo ja mám origoš hug, ale ešte som tam malú nedávala, sa mi zdá na fusak skoro, či?

kvetinkatn
15. říj 2010

@sakura77 ty máš 2009? ja som kukala ku kamoške čo má 2009 a má tam také výstuhy iné ako má 2010 ale má a nederie sa jej nič. je to divné, každý sa polohuje trošku inak. moja sestra má vyreklamovaný 2009 za 2010 na podvozku 2009 a nederie sa jej absolutne nič, kamoška má 2009 na 2009 a tiež sa jej nič nederie a ja mám 2010 na 2009 a derie sa mi všetko... tak nechápem a každá keď ho dáme najviac čo to dá do ľahu, tak je každý v inej polohe, môj sa opiera o tie suché zipsy na košíku a ich nie...

sakura77
15. říj 2010

@kvetinkatn no,ja neviem,co to je..ja mam 2009,nemam tam ziadne vystuhy....no ale ked si vezmes ze kocik by mal vydrzat aspon do 2 rokov dietata,tak to si neviem predstavit,co by z neho po tych 2 rokoch ostalo.... 😒 a to niektore deti sa vozia pomaly do styroch....konecne sa mi tento pozdaval,mne nevadilo na nom nic,aj ta strieska mi drzi a naraz toto 😠

lucula73
15. říj 2010

@kvetinkatn no ty si to pekne zhrnula...nechápem tomu.... 😠

@sakura77 a keby si zdvihla tú opierku trochu vyššie,aj tak by sa ti to ošuchovalo?máš omotané tie pásy dva razy?lebo ja som pozerala minule moj,keď som mala len raz omotaný ten popruh okolo rukovate,tak sa mi to dotýkalo toho košíka,ale padala mi strecha,...teraz to mám dva razy omotané,nič sa mi neošuchuje a strecha drží,..neviem,ako to vlastne má byť...

sakura77
15. říj 2010

@lucula73 ktore pasy myslis,tie cez striesku co idu na konstrukciu?lebo mne to nejde dvakrat ani nahodou,len normalne raz,ale myslim ze vplyv to nema na to neviem,my v nom nespime,ja som ho mala nalezato len jeden krat,inak stale sedi mala

lucula73
15. říj 2010

@sakura77 myslea som tie,čo idú z opierky zospodu a sú ukončené tou umelou hmotou....
tomu teda nerozumiem,keď ti tam malá nai nespáva,to znamená,že to v ľahu vlastne ani nemávaš....
no reklamuj to určite,ale je to smutné,taký drahý kočík a furt má niekto nejaký problém

sakura77
15. říj 2010

@lucula73 nie v lahu vobec,my spime zasadne v postielke...tak neviem dokelu....no konecne som myslela ze som spokojna a houby houby---no nic uz,hlavne aby mi s tym nieco urobili...

sakura77
15. říj 2010

@lucula73 a ja som to mala z obchodu zlozene a omotane iba jeden krat,je to tak akurat,ja neviem ci by sami to dalo natiahnut ze na dvakrat....ale mne sa to nesucha o ten kos ani,ale ta vystuz opierky ,co je vnutri,ten spodok tlaci na tu latku a to to derie,neviem ci ma chapes....ach jaj,nic,idem sa na to vyspat

lucula73
15. říj 2010

@sakura77 viem čo myslíš..ja mám pocit,že mne tá vystuž zachvílu prederie tú látku pri zipse,lebo my máme dosť často v ľahu kočík a dosť je to tam napnuté....no veď uvidím

yravas
16. říj 2010

maminky .... a nevadí Vám, že nevidíte na deti??? ... nie je tam ani okienko na strieške 😒 uvažujem nad športovým, je priestranný, pekné farby, ale to ma trošku odrádza ☹

sakura77
16. říj 2010

@yravas to je len sila zvyku,ja som mala kocik "s " aj "bez" a rychlo som si zvykla aj ked zo zaciatku mi to trocha vadilo,ale fakt nie je problem obcas cez neho nakuknut dopredu?alebo stiahnut stiesku a tak pozriet,to je nic 😉
a baby,kocik mi vyreklamuju,vymenia potah a vraj aj nahradny kocik poskytuju,ale ja budem asi posielat,sa mi nechec do blavy trepat,akurat neviem co s tym vozenim teraz...